Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Czesc Kochane! Dlugo mnie tu nie bylo, ale troche tez wazyly sie losy naszego slubu... watpliwosci, klotnie.. o rany nie chce o tym pamietac. teraz juz na bank wiemy. lipiec 2008, jest juz sala, kamerzysta, zespół, odbębnione nauki.. nie byliśmy jeszcze tylko w kosciele, ale idziemy w ten weekend :) i suknia..o ranyyy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Dziewczyny nie bedzie mnie przez kilka dni zaraz wyjezdzamy do Polski :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...cholewcia!! nie mam czasu na te sprawy ślubne grrrrrrrrrrrrr a juz powinnam zaczynać sie przygotowywac powolutku. a tu praca, szkoła i sen... Babitek czy kkkik.pl nie będzie???? :-( Domyslam się, ze też masz urwanie głowy... tymbardziej,z e Twój ślub juz się zbliża wielkimi krokami!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moaj piosenka przewodnia na dziś: Jadę, jadę w świat sankami, sanki dzwonią dzwoneczkami :)_ dzyń, dzyń, dzyń :D hjej :) Rybnik-Iza to udanej podróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do imili
pytanie i prosba do imili. Moglabys dac namiary na twoja sale,wiem ze jest kolo Radomia. Kiedys ogladalam nawet zdjecia jak tutaj wkleilas,moglabys ja opisac lub wkleic jescze raz zdjecia. Bylalbym CI bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Dziś dzień rozpoczął się paskudnie!!!! Rano zadzwoniła do mnie swiadkowa i powiedziała, że o 6.00 zmarła jej babcia. No i dupa!!!! Nie mam świadkowej. Kala pytała o czym zapomniała. Miejcie na względzie szybką podmianę świadka, bo teraz widzę, że to różnie z tym bywa :( Tak mi strasznie smutno... Kuzynkę poprosiłam o świadkowanie, zgodziła się na szczęście... Byłam dziś u fryzjera. Troszkę mi podciął, położył kolor. Wybrałam naturalny brąz. No i uczesał. Więc... włosy najpierw mi nakręci na wałki. Z tyłu troszkę podniesie, żeby efektu \"ulizania\" nie było ;) Zepnie troszkę włosów, żeby z twarzy odsunąć i wepnie welon, od dołu. Powiedział mi, że teraz im niżej tym modniej... A powyżej tego spiętego wepnie mi stroik z kwiatków, kupiłam wczoraj. Reszta włosów będzie delikatnie skręcona i puszczona luzem. No tak mniej więcej wytłumaczyłam :) 3 godziny spędziłam u niego.... Dzisiaj, tzn zaraz przyjeżdża do nas DJ-wodzirej :) Bo to taty kolega z pracy i sam mu zaproponował. I fajnie. Muzykę mamy skompletowaną, sprzęt załatwiony a on jako dopełnienie, poprowadzi imprezkę :) aaaaaaaaaa, wiecie, robimy dedykacje dla gości w formie piosenek. Do kogo się dało to jest piosenka z jego imieniem, a do kogo nie było to utwór się z nim kojarzący. No i ta wskazana osoba ma sobie do tanca wybrać partnera prócz tego z którym przybył :) Ludzi mamy mało, więc chcemy ich troszkę zintegrować :D Mamy nadzieję, że się spodoba. Dla gości robimy słodki upominek w ramach podziękowań. Torebeczka z białego tiulu z błękitna tasiemką a w niej po 2 cukierki i dołączona karteczka - Aby Nasi Goście w pamięci nam mieli, Młoda Para od serca słodkościami dzieli. Daria i Tomek, 29 marca 2008. Dobra, ja spadam póki co, bo Was zanudzam:):):) 3majcie się, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odebrałam wczoraj moją metryke teraz czekamy na dokumenty rafała i w przyszłym tygodniu podpisujemy protokół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak zaraz powstawiam Ci zdjecia sali jeszcze raz:) niema problemu . Sala jest w Podzagajniku my płacimy jeszcze za wynajecie ale slyszlam ze od przyszlego roku ma byc od talerzyka:) czyli jak w wiekszosci przypadkow:) jest przepiekna i urocza jak dla mnie...jest duza ...przystrojona nie trzeba jej stroic:) sala nie caly rok temu oddana do uzytku ...parkiet jest idealny bo sie nie slizga :) wiec polamanych nozek nie bedzie :) za chwile beda zdjecia i dam numer telefonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdjecia nie sa najlepsze jakosciowo:) robione przez kuzynke jak byla tam na weselu bo gdy zamawialam sale zapomnialam wziasc aparatu niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka mało czasu zostało -zazdroszczę i życzę wszystkiego dobrego Zareczona wszystkiego najlepszego :* oblałam dzisiaj 3 raz egzamin na prawko..........jestem na siebie wściekła.....nerwy dały mi popalić..........ogólnie kicha.........chlip...chlip..................................... Na 20 idę na inwentaryzację do empiku w ramach zarabiania na obrączki, zaraz po pracy biegnę na uczelnię, jutro to samo, chyba przeżyję- w końcu to nie pierwsza nieprzespana noc. Moja kuzynka (upatrzona na świadkową, chyba się zresztą tego spodziewa) chce ze mną kiecki oglądać ponoć to juz najwyższy czas. Mam do wyboru 2 krawcowe, ślub w grudniu, wyjeżdżam w lipcu \"za gramanicę\" na 6 tygodni- kiedy zacząć się z nimi umawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim i kope lat :) DArianka naprawdę zazdroszczę, że do ślubu już tak niedługo. Ja na pare dni przed napewno będę się strasznie denerwować. A pomysł z dedykacją piosenek dla każdego z gości jest bardzo trafiony :) nie wszystko przeczytałam ale składam życzenia wszystkim solenizantom i jubilatom. Wojtusiowi też życzonka bo gdzieś mi mignęło, że jest już ochrzczony :) Dziś skończyłam pisać moją pracę licencjacką i teraz już będę częściej tu zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też podoba mi sie pomysl z dedykacjami dla gosci ale u nas nie ma szans hehe 160 osob to nie bardzo bo cale wesele by polegalo na tym :) zanim by wszystkich oblecialo hehe no i gosiaczku gratulacje z napisania pracy i prosze ladnie obronic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do imili
imili dziekuje Ci kochana. A powiedz mi sa tam jakies pokoje zeby mozna bylo ewentualnie wynajac i czy mozna robic poprawiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)już w domu:) Darianka -spoko,mam \"zapasową\"świadkową,bo moja jest w ciąży i boła się,że będzie coś nie tak(z pierwszym wylądowała akurat w 7 miesiącu w szpitalu),a teraz też będzie siódmy ,więc od pocżatku mamy \"dwie świadkowe\":) tak,że o tym nie zapomniałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaręczona:) STO LAT:):)🌼 PS. pamiętałabym gdybyś powiedziała- wiem tylko kiedy maja urodzin ki te dziewczyny co dawno temu pisały. a jak sie czujesz????już niedługo będzie wiadomo co masz pod serduszkiem-a może chcecie niespodziankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam ogłoszenie:P na meila-dla przyszłych mam-aby wiedziały co ich czeka;) i dla obecnych,aby sprawdziły:) :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaręczona - sto latek zycze!!:D Darianka - ponawiam pytanie, dotyczace utworu na pierwszy taniec:) a u mnie przygotowania w miejscu. chcialabym dzialac, ale poki nie ma mnie w Polsce, to jestem zawieszona:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala:) hmmmmmmmmmmmmmmmmmm powiem tak/napisze od samego poczęcia się zaczęło tyranizowanie:P:P:P:P mdłości,zgaga,bóle itp itd:):) pieniądze-młody wie jak zadbać o siebie:):) ale z chęcią będę pracować jeszcze na dwa etaty-dzisiaj ubrałam małego w rajtuzki i bluzeczkę no wyglądał tak słodko:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) oj kocham tą pracę ps. a z tymi 10 zylami co Ty=zacznie się od minimum 5 dyszek:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej .. Poprawiny mozna robic spokojnie my mamy ... sale dostajesz w srode przed weselem a zdajesz we wtorek wieczorem po weselu:)...co do pokoi podobno sa ale musialabys sie upewnic poniewaz mnie pokoje nie interesowaly i sienie pytalam wiem ze jest pokoik dla nowozencow:) ale pewnie i dla gosci sa bo sala duza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tam dziewczęta - to znowu ja :). Po przerwie. Rany, u mnie przygotowania do ślubu stanęły w miejscu - nic się nie zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Calineczka nic od Ciebie nie dostałam :) A dlaczego mi wysłałaś?? I co?? Bo ja nie czaję o co kaman :) My już mamy piosenkę na pierwszy taniec od dłuższego czasu Do ślubu zostało 46 godzin i 50 kilka minut :D:D:D:D Ustawiłam sobie minutnik w telefonie :D:D:D:D:D Doczekać się nie mogę A zaraz idziemy do księdza, ostatni raz przed ślubem. Zapłacić, omówić ostatnie sprawy i zrobić skumulowane 3 do 1 nauki przedślubne ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Darianka ale Ci zazdroszcze eh...tez juz bym chciala byc dwa dni przed slubem :P ale to jesszcze daleko do naszego dnia eh.....u nas tez zastoj w tych sprawach w maju dopiero bede jechala za suknia no i w lipcu ruszymy z zaproszeniami...takze troche zastoju mnie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×