Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

moj nionio jest w pracy i w domku dopiero bedzie nad ranem:( poza tym mylam dzis okna i znow boli mnie bark:( ale nie mozna narzekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i trzeba sie wziasc za pisanie pracy dyplomowej niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Ja po urlopiku w Polsce jestesem juz wypoczeta i nakrecona. Sprawy Slubne wygladaja nastepujaco: Umowa na: sale, fotografa, orkiestre. Zamowione noclegi Przymierzalam juz suknie. Termin w kosciele tez juz zaklepany na 11 rano 16.08.08 Jestem w pelni zadowolona z zalatwionych spraw. Wodka i sokami zajmnie sie moj tato, bo ma znajomosci w hurtowni, wiec moze jeszcze conieco nizsze ceny beda. A przynajmniej mamy taka nadzieje. Zastanawiamy sie czy nie kupic wodki juz w tym roku, zeby bylo taniej. Przeciez i tak bedziemy musieli ja kupic, wiec chyba lpiej taniej niz za rok po kolejnej podwyzce. A na dzien dzisiejszy mam zaprzatnieta glowe przeprowadzka, ktora bedzie za dwa tygodnie. Wprowadzamy sie na calkiem nowe i puste mieszkanko, wiec buszuje tez po necie w dziale budownictwa. :-) Dunia83!!! Sala Wiktoria - bardzo ladna. Moja kolezanka tez tam miala i byla bardzo zadowolona. Ceny u mnie wygladaja na razie tak: Sala 140 zl za osobe. W cenie juz jest tort i ciasta. Fotograf 1800 zl Orkiestra 2400 za dwa dni. Suknia 1500 zl juz z welonem i bolerkiem A reszta...sama nie wiem. Chyba zagramy w totka... Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczyny:)pewnie wszystkie poszly palemki swiecic dzis ehhh a ja pracuje dzis od 8.00 do 22.00 razem ze swoim lukaszem i nie wiem jak my je poswiecimy...w przyszlym tygodniu jak wypadaja swieta..tez pracujemy..tak wiec my swiat nie mamy...Anglicy to leniwy narod i wywinal sie od pracy...a pracuja jak zawsze polacy...ehhh jeszcze 85 dni i jade na urlop...milego dnia duza buzka dla was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek!!! Nie umialam dzisiaj spac. Snila mi sie przeprowadzka. Ja tak zawsze mam. Jak cos przezywam to potem mi sie to sni. Troche sie boje tych przestrzeni, bo teraz mieszkamy w jednym pokoju. Praktycznie jak jestesmy w domku to caly czas mamy siebie na oku.A nowe mieszkanko ma az 3 pokoje....A co tam.Bedziemy sie gonic... Milego dnia zycze.Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! U mnie za oknem piekne sloneczko wypijemy kawe,zjemy sniadanie i jedziemy na flomark#(gielda) Dzis PRIMA APRILIS :D Zareczona witaj juz po Polsce ja tez bylam i tez wyjazd byl udany pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyzwyczaisz sie do nowego lokum, ja uwazam ze jedne pokoj to troszke malo a tak bedziesz mogla sie pourządzać po swojemu:) tez bym juz chciala miec jakies miejsce na wlasnosc zebym wiedziala ze jest moje ale to pewno dopiero za kilka dobrych miesiecy... milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was słonecznie. Cieszę się, ze wam też się podoba \"Wiktoria\" ;-). Zaręczona----> dużo załatwiliście przez ten pobyt. A nie robił wam ksiądz problemów, ze za szybko przychodzicie zamawiać msze? Gdzieniegdzie księża każą przyjść 3 m-ce przed ślubem. Pytam Ciebie, bo zastanawiamy się, czy nie wybrać się po świętach do księdza, ale myslałam, że trochę za wcześnie. A jaką kapelę ostatecznie wybraliście i gdzie będziecie mieć noclegi? I czy z noclegami też wam nie robili problemów, że za szybko? Czy musieliście dać jakąś zaliczkę i czy podpisywaliście też umowę na noclegi? Pozdarwiam was wszystkie cieplutko!!!] Ines_ka-----> fajnie się masz. Też bym chciała nad morzem mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My narazie mamy 2 pokoje kuchnie i lazienke ,ale teraz jak bedziemy szukac to tak mysle 3 lub 4 pokoje. U nAS DZIS super POGODA ,bedziemy robic grila(bo wczoraj sie nie udalo)milej niedzieli wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia83! Z noclegami to wyszlo przez przypadek, bo bylismy zapytac sie tylko o cene. A Pani nas sie zapytala o date i wyszlo, ze w tym termin akurat ma przyjechac oboz i nie bedzie za duzo miejsc. Wiec wynalazla dla nas dwa pokoje po 4 osoby. Na Hali sportowej w Zawadzkiem. Zaraz kolo Hali mamy sale, wiec zawsze tam sie bierze noclegi. Pokoiki sa inne dla sportowcow niz dla gosci. Aha i zadnej umowy nie podpisywalismy na noclegi. Z tego co wiem to nie ma umow na noclegi. Zaliczki tez nie trzeba. To jest tak jak rezerwacja w Hotelu. W Kosciele nie bylo problemu. Zostalismy tez poinformowani jak mamy zalatwic dokumenty i nauki przedmalzenskie. Siostra w Kancelarii powiedziala, ze potrzebuje tylko zaswiadczenie z nauk i jest jej obojetnie czy z Polski czy z Niemiec. Ulatwienie dla nas. Wybralismy ten zespol z Zawadzkiego gdzie gra Zamora. Ten co Ci caly czas o nim mowilam. Wzieli 2400 zl za dwa dni. Udanej Niedieli.Ja mykam zaraz na mecz do mojego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Dziewczeta :) Jak tam mija u Was weekend? My wczoraj wybralismy sie na spacer po centrum miasta,ale takie tlumy byly, ze szybko wrocilismy do domu. Zaszlismy jednak do jednego salonu z sukniami slubnymi, a poniewaz byla taka mozliwosc wybralam suknie z katalogu i przymierzylam. Chcialam zobaczyc jak to bedzie w ogole wygladalo. Bylam zaskoczona jak ciezka byla ta sukienka i jak ciezko sie w niej poruszac. Okazalo sie tez, ze moj mezczyzna nie zyczy sobie widziec mnie w sukni przed slubem :/ a ja chcialam razem z nim wybierac. Kupilam tez grubasna gazete slubna i teraz wertuje z zapalem:) Kasiatko- w jakiej czesci uk mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam:)mnie przez problemy slub calkowicei z glowy uciekl jakos nie moge sie na nim skupic...ale ciesze sie ze wam sie udaje..i ze macie tyle pozytywnej energii....Anahito mieszkamy w Exeter, Devon..w zachodnio -poludniowej czesci...a tez jestes w Anglii?duza buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mozna tak powiedziec, bo niby to Irlandia Polnocna,ale wiadomo podlega pod wladze angielskie :) Chociaz oni by chcieli, zeby bylo inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co porabiasz tam? ja poki co zaczynam miec mysli by wrocic do domu...Anglia mi sie podoba...ludzie sa nawet mili ale sa chwile ze mam dosc i chce do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie mam ochoty jeszcze wracac,chociaz denerwuje mnie tu pogoda.Oboje mamy calkiem fajna prace, ludzie sa mili, tylko czasami trzeba uwazac gdzie sie chodzi, ale to wszedzie tak jest. Pewnie jeszcze kilka lat tu zostaniemy,ale pozniej moze zamiast wracac do Polski jeszcze dalej sie wybierzemy, nigdy nic nie wiadomo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My pracujemy w malym hoteliku ma tylko 22 pokoje...jest nawet milo.....ale coraz badziej czujemy ze to nie to..wkoncu nie po to konczylo sie studia by pracowac w hotelu...na recepcji tez pracujemy ale coraz bardziej mnie ta praca meczy..dlatego od wczoraj szukamy tutaj nowej..jak sie nie uda...to jest szansa w polsce..okaze sie wkoncu jakies mozliwosci sie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz, ze znajdziesz cos co bedzie Ci bardziej odpowiadac! Nie wiem jak w Twoich okolicach, ale tutaj pracy jest calkiem sporo. Ja ostatnio jak zmienialam, to jednego dnia wysylalam cv, a za 2 dni juz pracowalam. Niedlugo znowu bede zmieniala, i mam nadzieje,ze rownie sprawnie to sie odbedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :D witam was poniedzialkowo,ja mam dzis wolne chce sobie posprzatac kuchnie i dzis bedziemy rowniez malowac lazienke (bo narazie zadnego wiekszego mieszkania nie znalezslismy) Wczoraj przez przypadek gdy siedzielismy z mezem w internecie znalezslismy auto do slubu mercedesy W211,W210,W115 i raczej pojedziemy tym pierwszym dlatego ze szkoda mi dac tyle kasy na glupie auto....oni tylko chca 400 zl za cyla dzien (wiec uwazam ze to rozsadna cena)a jezeli bysmy sie zdecydowali na kamere od nich to kamera i auto mielisbysmy w cenie 1000 zl. Zobacze od nich kamere w lipcu jezeli beda az tacy fajni jak nasz kamerzysta teraz co go mamy to nie ukrywam ze zmienimy... A tak co u was?My wczoraj grilowalismy byla super pogoda dzis chyba tez taka bedzie. No nic zycze wam milego dnia.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wszystkim;) ja dzis przezywam lekki wstrzas...powrot do pracy po tygodniowym urlopie;) ale jakos damy rade;) ja wczoraj coprawda nie grilowalam ale bylismy na mega dlugim spacerze...pozniej padlam i spalam chyba ze dwie godziny...zabojcza dawka tlenu jak dla mnie chyba byla hehe u nas dzis znow super pogoda;)optymistycznie zaczynam tydzien:jeszcze 4dni i swieta i znow wolne;) musze powalczyc w pracy o wolny 02,05 i 04,05 bo chce jechac nad jeziorko na ryby na 4dni...mam nadz ze sie uda bo wszystko juz zalatwione:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona------> nie wiem w końcu co to za zespół od Zamory ;-). Dostałam płytę zespołu Syndrom, ale jest tam inne naziwsko, więc to chyba nie to. Może Synteza? Nie wiedziałam, że na tej hali w Zawadzkiem są też noclegi. Fajnie będziecie mieć, że tak blisko. My chyba weźmiemy noclegi w Zajeździe Piast, bo w Motelu jest drogo. To w takim razie my też się po świetach wybierzemy do księdza, ale do franciszkanów. Mam nadzieję, że nas tez już zapiszą. Nawet też tam robią nauki. Trwają 4 weekendy, ale my chyba będziemy robić w Strzelcach. Dziewczyny poradźcie mi, co można kupić dziewczynie na 18-tkę na prezent. Idziemy z menem na taką imprezę, ale to już raczej nie nasz przedział wiekowy, nie wiem, co się teraz daje. Oczywiście znalezienie tego prezentu spoczywa na mnie, a mój men tylko się dokłada. No i jest to osoba z jego rodziny, ja jej tak dobrze nie znam, nie wiem, co lubi itd. Ja kiedyś dałam swojej kuzynce taką sexy koszulkę i stringi i paczkę Durexów, żeby było śmiesznie. W końcu to ma być prezent, który kojarzy się z wejściem w dorosłość. Może macie jakiś pomysł???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja wlasnie wczoraj z moim narzeczonym obchodzilismy rocznice:) to byla podwojna rocznica - naszego zwiazku, i pobytu w Anglii. pogoda nam dopisala:) narzeczony wybral restauracje, a ja w kinie film. a ze chcialam tego dnia cos lajtowego, wiec wybralam \'\'Jas Fasola na wakacjach\'\' (nowy hit) potem winko, itp.:P jeszcze tylko 4 dni i znowu swieta:) a potem to tylko odliczanie do wyjazdu do Polski.... juz sie nie moge doczekac, mojego domku,rodziny i ukochanego morza:D a w miedzyczasie zalatwianie spraw zwiazanych ze slubem:) milego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja wlasnie wczoraj z moim narzeczonym obchodzilismy rocznice:) to byla podwojna rocznica - naszego zwiazku, i pobytu w Anglii. pogoda nam dopisala:) narzeczony wybral restauracje, a ja w kinie film. a ze chcialam tego dnia cos lajtowego, wiec wybralam \'\'Jas Fasola na wakacjach\'\' (nowy hit) potem winko, itp.:P jeszcze tylko 4 dni i znowu swieta:) a potem to tylko odliczanie do wyjazdu do Polski.... juz sie nie moge doczekac, mojego domku,rodziny i ukochanego morza:D a w miedzyczasie zalatwianie spraw zwiazanych ze slubem:) milego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey: Ja juz na nogach, dzis bedziemy malowac lazienke. Wczoraj spedzilam caly dzien z Chantal(coreczka mojej szwagierki ) U NAS za oknem dzis ZIMNO :( tylko +2 stopnie. Ja ide na poludnie do pracy. pozdrawiam i zycze milego Dnia wam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkie przyszle mlode panny:)jakie plany na dzis?:)ja dzis mam ciut lepszy humorek i moze sie za jakies male sprzatanie wezme hehe duza buzka milego dnia Inus czekam na gadu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przedostatni dzień roboczy i sprzątanie od jutra :) Nawet cieszą mnie te porzadki, poniewaz już od bardzo dawna nie miałam czasu zadbać o domek. TO już nasze drugie Święta Wielkanocne w tym mieszkanku i mamy zamiar zaprosić rodzinki, by przy kawie i ciachach uzgodnic rzeczy związane ze ślubem :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, izabela1982 dziekuje serdecznie za zyczonka:) kasiatko14-11-83 ja tez na Ciebie czekam na gg:) milego dzionka zycze:) 🌻 a u mnie zimno i deszczowo (jak to w Londynie,heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim!!!!!!!!!! Nie miałam ostatnio czasu żeby tu zajrzeć i coś napisać tylko czytałam. Ja miałam troche spraw m.in. wczoraj musiałam zawieżć moją kotke na sterylizacje i cały wieczór przy niej siedziałam. No dziś odebrałam mój nowiutki telefonik kupiony na allegro, kupiłam buty na obrone i ślub koleżanki zarazem hehe Co do ślubu to oglądałam dziś ozdoby czyli kokardki, baloniki i kieliszki dla Młodej Pary, aha no i oczywiście zaproszenia. 20 kwietnia jade z kolezanką na jej przymiarke i przy okazji mam sie dogadać z tą panią z salonu co do mojej kreacji no i może coś poprzymierzam.... Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczeta:) Alez u mnie ladna pogoda od kilku dni, normalnie wiosna:) Mam pytanko glownie do dziewczyn,ktore nie mieszkaja w Polsce- gdzie kupujecie suknie? w Polsce czy w miejscu swojego obecnego zamieszkania? Dzis zrobilam sobie maly spacer po salonach, i juz mam 2 faworytki :) i tak sie zaczelam zastanawiac jak ew. przetransportowac suknie, w samolocie nie pozwola mi jej pewnie wniesc na poklad glowny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×