Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Co juz masz zalatwione na styczen? My zupelnie niedawno wybralismy date i totalnie nic jeszcze nie mamy, tym bardziej ze nie mieszkamy obecnie w miejscu gdzie bedzie slub- wiec nawet nie moge pospacerowac po lokalach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie wybralismy zimowych miesiecy :D dlatego ze : Sami mieszkamy zagranica i mamy rowniez tutaj duzo gosci i dlatego jest prawdopodobnie ze w zimowych miesiacach by nikt nie przyjechal. I powod najwaznijeszy NIE LUBIE ZIMY :) Wiadomo ze nie wiadomo jaka bedzie pogoda latem ale przynajmniej nie bedzie sniegiem. Chco moja kolezanka miala wesele w grudniu i miala fajne zdjecia w sniegu po prostu super.... Najwaznijesze ze sie KOCHAMY I wezniemy Slubu a czy to Latem czy inna pora roku to obojetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wybralismy marzec i ma literke \"r\" chociaz dla mnie to tez nie ma wiekszego znaczenia:) chcielismy wziac slub jeszcze przed latem bo juz nie chcemy czekac:) jakos tak usiedlismy pewnego dnia i szybko sie zdecydowalismy:) jesli bedzie jeszcze snieg to nic, ladna aura, kupie futerko i bede sie cieszyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragne zauwazyc ze dzis 29.03 wiec jeszcze rowno rok do naszego slubu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Anhita:)narazie mamy zalatwiona sale, kosciol i zespol i narazie przygotowania stanely w miescju...reszta ruszy od czerwca jak przyjedziemy do domku na urlop...zaplaci sie fotografa, suknie kupie..obejrze sale bo poki co widzialam tylko strone internetowa a rodzice reszte zaklepali..i powoli cos ruszy..:)a tobie co sie udalo juz zalatwic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:D Ja tylko sie z wami przywitam i zmykam do pracy. bede dzis wieczorem na necie pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasiatko :) No to ja widze, ze juz calkiem sporo masz zrobione! Ja poza tym, ze wiem jak chce zeby wszystko wygladalo, to jeszcze nic nie mam :/ Jeszcze, mowiac szczerze, nawet rodzice nie zostali oswieceni... Ale za 2 tygodnie jedziemy do domku i powiemy wszystkim;) No i mam nadzieje, ze uda mi sie jak najwiecej zrobic a co najwazniejsze wybrac i zarezerwowac lokal. Poniewaz bierzemy tylko slub cywilny wiec odpada nam troche formalnosci, ale i tak sporo zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wybraliśmy sierpień bo chcieliśmy pod koniec wakacji i w lecie. Jednak nie chciałabym, zeby były wtedy aż takie upały jak w lipcu zeszłego roku. No ale trzeba się z tym liczyć, że moze tak być. Ja akurat wolę gorąco niż jakbym miała zamarzać :-). Mona ale masz fajnie- jeszcze tylko rok :-). No nam trochę więcej zostało. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grunt to znalezc sale, zespol i zgrac wszystko z kosciolem zeby sie data zgadzala i zeby nie bylo potem problemow a reszta to juz formalnosc:)i pojdzie gladko..:)zobaczysz:):)a macie jakies sale na oku duniu i Anahito?milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze niestety nie mam nic na oku, powoli ogladam w internecie,ale wiadomo, ze to nie to samo co zobaczyc osobiscie.Mysle, ze skoro to zima to moze nie bedzie takich problemow z lokalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takich miesiacach jak listopad-marzec jest rzeczywiscie mniejszy ruch wiec chyba nie bedziesz miec problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey My nasza sale znalezlismy przez internet i nie zaluje tej decyzji,nawet nie przypiszczalam ze wmojje okolicy jest taka piekna sala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) ale dlugo mnie nie bylo.....;) mialam urlop i objezdzilismy pol polski za samochodem..grudziadz łódź warszawa lublin....i w koncu jest:))))))) wczoraj w nocy wracalismy..ale sie ciesze:) a jutro od 8ej zaczynam zajecia na kurs...rety ale mi sie nie chce:( jestem tak padnieta po tych wyjazdach ze chyba nigdy nie wymeczyl mnie tak caly tydzien pracy jak ten tydzien urlopu hehe ale warto bylo:) pozdrawiam wszystkie nowe dziewczyny:) ja wybralam 26 lipiec bo to moje imieninki;)...a to ze nie ma \"r\"...trudno...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja sobie siedze przed kompem a moj facet spi obok po pracy :( zero zainteresowania ze juz jestem my wybieralismy miedzy marcem a czerwcem i wybralismy czrwiec ze wzgledu na ciepelko ale mam nadzieje ze nie bedzie za cieplo:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lublin super miasto:) nie bylo niestety czasu na zwiedzanie...ale mysle ze warto kiedys na dluzej do Was zawitac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja nigdy nie bylam w lublinie ale moze kiedys sie wybiore:) jakie sa wedlug was najladniejsze miasta w polsce? albo gdzie najbardziej chcialybyscie pojechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kilka takich miejsc: *Kraków, *Kazimierz Dolny, *Bieszczady, *Zakopane (mimo, że jest \'zadeptane\' ja je lubię), *Trójmiasto. Chciałabym też odwiedzić: *Toruń, *Wrocław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiatko----> my już mamy podpisaną umowę z salą i z zespołem a teraz w niedługim czasie jedziemy do księdza. A tu jeszcze raz nasza sala. http://wiktoria.info.pl/1/index.php My salę wybraliśmy z polecenia znajomych a także dlatego, bo nam się podobała i były przystępne ceny. P.s. no to dzisiaj ja myję okna ;-) a po południu zabieram się za pisanie magisterki (pół już mam ;-) ). Pozdrawiam słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.suwaczek.pl To dla tych, którym się nie przesuwa ;-). Stronka jest lepsza niż ABC, bo pokazuje co do dnia ile czasu zostało, a na ABC z tego co wiem, zaczyna odliczać dopiero jak jest rok przed. Pozdrawiam może komuś się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu83 ciesze sie ze macie juz umowy podpisane...to juz polowa najtrudniejsza za wami..a sala jest sliczna, naparwde...bardzo mi sie podoba:)ja dzis caly dzien pracuje..mam dosc ..jest wsciekla..ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu83 -Ladna ta wasza sala. My niedawno wrocilismy z zakupow bylismy w Holandi. teraz sie okapalam ...i weszlam na chwilke na forum. Na wieczor bedziemy robic grila. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela1982 jak nad morze to serdecznie zapraszam:) mieszkam kolo Leby, nad morzem poza tym i do Ustki,Sopotu,Darlowa itp tez mam blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×