Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Anahita ja mieszkam w Londynie, i szczerze mowiac na ulicy Oxford Street (pewnie wiekszosc wie z czym im sie to kojarzy) sa same badziewia, totalne bezguscie, i to w granicy 1000-2000£ (przeliczajac na polskich zlotych: £1 = ok.6zl)! dlatego w Polsce kupuje, bo tu sa o wiele ladniejsze i tansze a potem moja suknie z Polski sprzedam w Anglii,taki mam pomysl:) i wiem ze mi sie zwrocic jej koszt:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja się dopisuję do tematu. Ślubujemy z moim Miśkiem 26 kwietnia 2008 roku w Krakowie. Na razie jesteśmy w fazie rezerwowania sali (umowę podpisujemy po świętach), a za resztą się rozglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY :D Ja tez sukienke kupuje w POLSCE ,kupuje juz ja teraz w licpu jak bdziemy A jeszcze tydzien przed mam przymiarke (jak bym przytyla hehe)no i 2 dni przed slubem odbior. myszoreq Witam ja naszym forum ,mam nadzieje ze ze wszytskim do slubu zdarzysz.Skad pochodzisz? Ja zaraz zmykam do pracy ale jakos mi sie nie chce . U nAS znow dzis zimno tylko+1 stopnie jak narazie brrrrr No nic ja uciekam zycze wam milego dnia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) ja juz od 30minut w pracy...rozkoszuje sie kawa:) od dzis zostaje juz do swiat u rodzicow-w miescie w ktorym pracuje- od rana mega mam zamieszanie.... ale damy rade:) pozdrawiam i smigam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam za granica (dla tych, ktorzy nie wiedza) i suknie bede szyla w Polsce. Tez planuja ja potem tutaj w Niemczech sprzedac.Podobno mi sie zwroci nawet cala suknia. Takie sa tu ceny.Milego dnia zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie napewno kupie suknie w Polsce..faktem jest ze sa duzo ladniejsze a i cena w porzadku..bo w Anglii ceby z kosmosu a suknie jak sprzed 10 lat zolte i jakies take bez formy...jak worki na ziemniaki..nie podobaja mi sie wogole...co do sprzedazy potem..ja sie ciagle zastanawiam czy kupic czy wypozyczyc...ale doszlam do wniosku ze decyzje podejme jak zaczne juz konkretne suknie przymierzac a to dopiero w czerwcu..wiec moge spokojnie poczekac:)duza buzka mam dzis dzien wolny wiec jade odpoczywac nad morze bo slonko swieci..:)...papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Slonecznie :) Kolejny dzien ladnej pogody sie zapowiada :) Widze, ze wszystkie kupujecie suknie w Polsce. Faktycznie ceny w Anglii sa kosmiczne, ale znalazlam ogloszenie z taka sama suknia , ktora mi sie podoba, i ktora juz mierzylam, w Polsce za przyzwoita cene. Ogolnie nawet rozmiar sie zgadza, tylko suknia byla szyta na wzrost 175 a ja mam 165 cm, a jakos nie wierze,ze ubiore 10 cm szpilki, i zastanawiam sie czy da sie ja skrocic (poniewaz dol tez ma zdobiony haftem). Za tydzien lece do domku i jesli nie znajde czegos co bedzie mi sie bardziej podobalo, to pewnie wybiore sie zobaczyc ta z ogloszenia, bo wydawac 700 funtow na suknie to dla mnie troche za duzo. Tak sie zastanawialam- zamawiam suknie 6 miesiecy wczesniej, ale w ciagu tego okresu chudne ok 5-7 kilo, wiadomo, ze suknie bedzie juz zupelnie inaczej sie ukaladac- czy krawcowa poradzi sobie z tym, uda jej sie zmniejszyc suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE ŚLUBY 2008 leosity...................................29.12.2007 Bedzie mamusia!!! kasiatko1983-11-14 ..................19.01.2008 Anahita...................................02.02.2008 _mona_..................................29.03.2008 slubna....................................29.03.2008 Myszoreq.................................26.04.2008 Malutka_81 ..............................7.06.2008 spa_cja ...................................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 kati24.....................................21.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 Sylka 82..................................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 amaalka...................................08.08.2008 kodiia 2507...............................9.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 ines.ka...................................16.08.2008 Gabilisk...................................16.08.2008 Asiap65...................................16.08.2008 Dunia83..................................23.08.2008 mimi.......................................06.09.2008 anetka....................................13.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ................20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008 Oleczkaaa...............................18.10.2008 Jest nas już 29 :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żeby była równa, ładna liczba, dopiszcie mnie, jako 30 :) 26.04.2008... I korzystając z okazji - witam serdecznie, bo dopiero co tu zawitałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy i witamy kolejną przyszłą pannę młodą!!! NASZE ŚLUBY 2008 leosity...................................29.12.2007 Bedzie mamusia!!! kasiatko1983-11-14 ..................19.01.2008 Anahita...................................02.02.2008 _mona_..................................29.03.2008 slubna....................................29.03.2008 Myszoreq.................................26.04.2008 Babitek....................................26.04.2008 Malutka_81 ..............................7.06.2008 spa_cja ...................................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 kati24.....................................21.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 Sylka 82..................................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 amaalka...................................08.08.2008 kodiia 2507...............................9.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 ines.ka...................................16.08.2008 Gabilisk...................................16.08.2008 Asiap65...................................16.08.2008 Dunia83..................................23.08.2008 mimi.......................................06.09.2008 anetka....................................13.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ................20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008 Oleczkaaa...............................18.10.2008 Jest nas już 30!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za powitanie :) i witam także! A czy rok przed to już czas, żeby wszystko załatwiać, czy jeszcze czas? Bo chyba już? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek już czas już czas :) Nie wiem jakie wesele planujesz (ilość osób), a może tylko kameralne przyjęcie, ale poszukaj w miarę szybko sali, zespołu, fotografa i kamerzysty. To chyba takie podstawowe rzeczy za którymi już powinnaś się obejrzeć. Praktycznie już wszystkie mamy pozałatwiane te rzeczy. Niektóre mają już godzinę w kościele nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko :) Ja wprawdzie zaczelam, ale nie az z takim impetem :) sale wybralismy ale na razie nie podpisana umowa - czekamy zeby zobaczyc ją na weselu 21 kwietnia - wtedy przyklepiemy i wplacamy zaliczke, jesli bedzie sie nam podobalo. Moze ktos zna? Ostoja w Warszawie? Ciagle sie waham - bo nigdzie nie ma zadnych opinii o tej sali i boje sie, ze moze gdzies jest haczyk.. Mam tez fotografa, florystke, hmm..chyba nic wiecej :) W przyszlym tygodniu jade do Klasztoru Dominikanow - musze porozmawiac o sakramentach - nie mam zadnego :( wiec jeszcze duuuuuzo przede mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek witaj na forum i powodzenia w zalatwianiu spraw. No i przyjmowaniu sakramentow. Dziewczyny od paru dni nie moge normalnie spac przez to nowe mieszkanie. Snia mi sie jakies glupoty. Szukamy nowego wynajemcy na nasze stare mieszkanie...wcale to nie jest takie proste jak nam sie wydawalo. Jest ktos chetny i to bardzo, ale nie podoba sie naszemu wynajemca, ktory decyduje o wszystkim. Szkoda gadac. Swiat bylby za rozowy bez problemow. Milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh. dopiero zaczynam zalatwiac wszystkie potrzebne sprawy. ale w czerwcu dopiero bede wplacac zaliczki rezerwowac. zaczynaja sie przygotowania..i z tym samym problemy...m.in. z nazwiskiem (moim i przyszlych dzieci), z pierwszym tancem (bo ja tancze i prowadze kursy tanca i \'\'troszke\'\' sie w tym orientuje), ale wyjdzie na to ze nie zatancze mojego walca...albo chpciaz nie dokonca...bo dziwnie bedziemy wygladac tanczyc walca oboje w sukienkach,heh. ale bede kombinowac:) np. moze polacze 2 tanca - walc angielski z tancem szkockim:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak ktos napisal wiekszosc z nas ma przynajmniej juz sale . Ale mam nadzieje ze wszystkie zdarzymy !!! Ja pije kawe ,jestem mocno zmeczona ,nie wiem co sie dzieje ale ostatnio nie mam na nic checi i ciagle bola mni nogi. Moj maz spi bo dzis idzie szybko do pracy bo juz na 21 a tak chodzi na 0:30 . A ja weszlam na forum. Narazie u nas sloneczko sie pojawilo. Dziewczyny jak spedzacie swieta!!! My raczej spedzimy je w domu do nikog sie nie wybieramy,nie chce nam sie. A kupujecie jakies prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w święta w końcu odwiedzę babcię. Poza tym będę siedzieć w domku, moje Kochanie przyjedzie, pojeździmy na rolkach, pooglądamy filmy. Będziemy odpoczywać bo pracujemy 7 dni w tygodniu. Co do prezentów to u nas się nie kupuje nic na Święta Wielkanocne. Nie ma zajączka co przynosi prezenty itd. Dla mnie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dawalo sie jakies drobiazgi - ale naprawde drobiazgi i tylko dzieciom...chyba juz za stara jestem i nic nie dostane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda to :) dam znac po swietach, czy uznali mnie za zbyt stara czy jeszcze w tym roku sie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Swieta spedze u przyszlych tesciow - spedzamy na zmiane - raz z moja rodzinka, raz z Jego - teraz pora na swieta wyjazdowe - 450km od Warszawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to wlansie bywa ze z kazdymi rodzicami chce sie spedzic swieta. My juz nie mamy tego problemu,choc nie ukrywam ze chcialabym spedzic swieta z rodzicami lub tesciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli dobrze zrozumialam - to przykro mi bardzo :( Ja mam problem (emocjonalny) z wyjazdem na swieta do rodzicow ukochanego - moj tata nie zyje i wyjezdzajac mam wrazenie zawsze, ze sprawiam przykrosc mamie - ze jej smutno ze ja zostawiam..ale trudno tak wszystko pogodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka.ka
Mam do sprzedania sukienkę z Lisa Ferera rozm. male 38. 158cm, dopasowana z rozszerzanym dolem, króciutki tren. Mogę podać zdjęcia. Proszę o adres mailowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek moji rodzice i tescie zyja (jezeli mialam to na mysli)niestety mieszkaja oni w Polsce i dlatego nie mozemy z nimi spedzic swiat. Ja moge zobaczyc zdjecie tej sukienki oto moj email : izabela37@wp.pl wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×