Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Witajcie zza chmurek (u mnie dziś ich ogrom) :) Ja to jakoś czarno widzę :) Świadek jest przyjezdny i przyjedzie tu wieczorem przez ślubem, nie znając Warszawy, ani nie wiedząc jak co jest zorganizowane :) wiec nie będę chłopaka wyganiać, żeby cokolwiek sprawdzał :) a Swiadkową mierze swoją miarą :) (niedawno byłam Świadkową) i dzień cały spędziłam z Młodą- moją przyjaciółką, nie było nawet mowy o tym, zebym zajrzała na sale, czy cos...nie było czasu.. Ale też chyba niepotrzebnie dałam się zastraszyć salami (tym, że coś zawsze jest \'nie tak\' i trzeba wszystko sprawdzać) - to refleksja wyniesiona z podczytywania Waszego \'ulubionego\' forum ;) (tam z resztą dużo bardziej nerwowa atmosfera panuje..). Więc pewnie powinnam podejść do tego tak samo, jak Wy - to, co jest w umowie w sali, o to martwić się nie powinnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Znalazlam jeszcze jednego fajnego fotografa, niestety nie z Polski i ceny ma zawrotne, ale zdjecia sa suuuper :) http://www.jeffascough.com/ Babitek mam dokladnie ten sam problem, na swiadkow tez nie mam specjalnie co liczyc, a wiem ze bede sie zastanawiac czy wszystko jest zrobione tak jak mialo byc, dlatego zastanawiam sie czy na sam dzien slubu kogos nie wynajac. Ciekawe ile tak przyjemnosc kosztuje... Zycze wszystkim milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieczyny:) bardzo dawno mnie nie bylo ale niestety mialam klopoty z ciązą i polowe czasu spedzilam w szpitalu ale juz jest wszystko ok:) termin mam na 2.11 :) chcemy zrobic od razu ze slubem chrzciny:P zycze wszystkim wesolych swiat i milego wypoczynku w rodzinnym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Losia! Myslalam o Tobie i dzidziusiu.Ciesze sie, ze wszystko juz jest ok. Dbajcie o siebie. Wesolych Swiat zycze wszystkim przyszlym Paniom Mlodym i ich przyszlym mezom i rodzinom. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie dziewczyny ze u was dobrze..bo u mnie smutki..dziadek moj w szpitalu dzis wyladowal..i nie wiem jak sie ma...jaka szkoda ze mnie w Polsce nie ma..ma juz swoje lata bo 85...i niestety zdrowie nienajlepsze..boje sie najgorszego..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny my wlansie wrocilismy z spaceru ,teraz patrzymy na \"pierwsza milosc\"pozniej zrobie kolacje i maz pojedzie do pracy a ja wejde do internetu. leosity -:D fajnie ze sie odezwalas,i mam nadzieje ze ciaza juz przebiegnie ci fajnie .3mam mocno kciuki, Zareczona :D -ja Tobie rowniez zycze WESOLYCH SWIAT jak rowniez wam wszystkim. kasiatko:D mam nadzieje ze z dziadkiem bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mama nadzieje Kasiu, ze z Twoim dziadkiem juz jest dobrze?? odpisz na gg, bo sie martwie:* izabela1982 ladne zdjatka..takie inne...choc widac tu duzo pozowania...a te zdjatka rozbierane w ich ofercie mnie przerazily...ale bez obrazy,to tylko moje zdanie, ktorym nie musisz sie zbytnio przejmowac:) jutro jade do Greenwich, na poludnik 0, potem do centrum Londynu na zakupy (jade poprawic sobie humor jakimis ciuchami:D), a potem na stadion Arsenalu...i juz chyba do Zoo nie zdaze..heh,a szkoda,bo chcialabym zobaczyc londynskie Zoo:) ale jak nie jutro, to za tydzien:D a potem do domku potrawy wielkanocne robic, bo juz dzisiaj porzadki porobilam..heh...:) dobrej nocki zycze wszystkim, i.... Zgadnij kto? Zgadnij skad? Zyczy Ci Wesolych Swiat, nie mysl sobie , ze to bajka, zycze Ci smacznego jajka, niech tradycja wode leje, bo zajaczek dzis szaleje .. wszystkiego najj... zyczy... WIESZ KTO!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska to byla twoja opinia. Wiesz oni dali na stronke takie zdjecia ,dlatego ze w naszej miejscowosci trudno kogos po prosic o takie pozowanie i takie zdjecia...mnie to nie przerazilo ,a zdjecia ich bardzo mi sie podobaja szczegolnie te ALBUMY KSIAZKOWE. Ja juz na nogach zrobilam sobie kawe,okapalam sie i czekam na meza jak sie obudzi ,bo jedziemy do sklepu na zakupy. Mamy jeszcze dzis na 17 zaplanowanych gosci :( A tak wsztysko dobrze.za oknem juz powolutku sloneczko sie przebija przez chmurki.Mam nadzieje ze bedzie piekna pogoda. No nic ja zycze wam wszytskim WIELE DOBREGO NA TE SWIETA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie już szykujecie święconkę i czynicie ostatnie przygotowania do Wielkanocy :-). Również chciałam życzyć zdrowych, pogodnych świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka i mokrego dyngusa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja do życzeń się dołączam :) Spokoju, odpoczynku i wielu uśmiechniętych chwil w rodzinnym gronie, Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://kartki.onet.pl/2040,,,,,mowimy_nie,kartki.html Wesołego zająca, co śmieje się bez końca. Szczerbatego barana, co beczy od rana. Radości bez liku, pisanek w koszyku. I wielkiego lania w Dniu Mokrego Ubrania zyczymy my - Kasia i Lukasz:) Ten link dla was dziewczyny:) Wesolych swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Swiatecznie. Z okazji Wielkanocy ¿yczê CI Pêkaj¹cych p¹ków, krokusów i przebiœniegów. Uœmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku.. Przyjació³ wielu,Szczêœcia w mi³oœci i spe³nienia marzeñ! Dyngusa mokrego i czasu radosnego,Wiosny, wiosny, wiosny!!!!!Topniej¹cych œniegów, ziemi, która zaczyna pachnieæ, s³oñca, które nie tylko œwieci, ale wreszcie tak¿e grzeje. Wiosny w przyrodzie i w ¿yciu rodzinnym, w pracy, na koncie bankowym i gdzie tam jeszcze komu zimno. WESOLEGO ALLELUJA !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek86
Hej! ja mam termin na 5 lipca 2008, a jeszcze nic nie mam przygotowane!!Sali w mojej okolicy nie mogę znaleźć i wogóle trochę przerażają mnie te wszystkie przygotowania. myślałam, że będzie łatwiej! gdyby któraś miała namiary na salę ładną w okolicy pruszkowa to bardzo proszę!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek86
dzięki kasiątko!! szukałam właśnie jakiegoś wsparcia!w sobotę jedziemy oglądać kolejne z wielu obejrzanych już sal.wszystkimj życzę szczęśliwych Świąt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek witaj :D Hey dziewczyny my wlasnie wstalismy ide robic sniadanie....a pozniej moze pojedziemy na flomark(gielde) za oknem swieci juz sloneczko. MOKREGO UBRANIA W DNIU POLEWANIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was po dłuższej przerwie i chciałabym tutaj podziękować wam za miłe przyjęcie mnie na tym forum. Nie spodziewałam się, że tutaj będę miała klientów. jeszcze raz pozdrwiam was gorąco. I zapraszam na www.hucznewesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim;) ja po swietach padam bardziej niz przed.....tez mam babcie chora...ktora trzeba sie opiekowac..w zeszle swieta tez byla w szpitalu i niestety teraz jest lezaca...:( mam taki mini problem i moze cos podpowiecie.... moja mama juz od pewnego czasu delikatnie sugeruje ze nalezaloby spotkac sie z rodzicami mojego faceta i zapoznac... mi tam to nie przeszkadza...aleee....moj michu zero poczynan w tym temacie....jego mama milczy nie porusza tej kwestii nigdy...a wczoraj na kolacji switecznej jego siostra zapytala sie mnie\"no to kiedy w koncu bedzie zapoznanie rodzicow??\"- delikatna chyba sugestia ze to juz czas....i nie mam pojecia jak to zorganizowac zeby nie wyszlo przy jego mamie ze jestem nachalna czy cos...bo ja mam wrazenie ze jej wcale sie nie spieszy zeby poznac moich rodzicow...i co ja mam zrobic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was po swietach. wlasnie otwarlam oczka,i pije kawe(wszytsko mnie jakos boli) za oknem pochmurnie. nusiaa :D wydaje mi sie ze powinniscie poznac waszych rodzicow (jak jeszcze sie nie znaja) dobra okazja byla teraz bo byly swieta. Ale wydaje mi sie ze moze to byc luznijesza atmosfera np.jakas sobota czy niedziela. A moze ktos z was ma urodzinki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez witam po swietach:) my poznalismy rodzicow juz troche temu poprostu zaproponowalam moim rodzicom ze moze w weekend zaprosimy tesciow i mama sie zgodzila powiedziala kiedy by jej odpowiadalo i poszlam do tesciow zeby ich zaprosic... nie bylo zadnego problemu, przeciez nie powiedza ze nie chca poznac Twoich rodzicow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mama chciala zaprosic ich w II-gie swieto ale stwierdzilam ze to rodzinne swieta kazdy ma juz jakies plany wiec wg mnie to kiepski pomysl... aachh...no zobaczymy..tez myslalam o jakiejs sobocie -niedzieli...i chyba trzeba juz dzialac..bo jesli cos mojemu michowi znow sie odwidzi na pozytyw slubu cywilnego w tym roku-tak jak bylo w pierwotnych planach....to trzeba juz dzialac z ta kolacja rodzicow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia napewno wszytsko bedzie dobrze . wybierzcie wasza jakas date i zapoznajcie rodzicow. A jak tam dziewczyny po swietach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale leniuch ze mnie. Dopiero wstalam. Z bolem plecow, bo chyba za dlugo lezalam. Specjalnie zostawilam wczoraj rolety podniesione, zeby slonko mi sie wdarlo do pokoju,ale nawet one mnie nie obudzilo. U nas pelnia lata, wiec ide cos zjesc, ogarnac sie i na miasto. Powoli musimy sie przygotowywac do przeprowadzki, ktora juz tuz tuz. Zrobilam ta pyszna babke z adwokatem. Jakby ktoras z Was chciala to podaje przepis. Jest niebo w gebie i bardzo latwa do zrobienia. Babka Aleex z adwokatem Potrawy wielkanocne Składniki: 25 dag margaryny 2 szklanki cukru 2 opakowania cukru waniliowego 6 jaj 2 i 1/4 szklanki mąki 15 łyżek oleju 10 łyżek adwokata 3 płaskie łyżeczki proszku do pieczenia 2 łyżki posiekanych orzechów Sposób przyrządzenia: Margarynę , olej, alkohol, cukier, cukier waniliowy oraz dwie łyżki wody gotować 10 minut na wolnym ogniu. Przestudzoną masę wymieszać z żółtkami, pół szklanki odlać , a resztę starannie połączy z mąką , proszkiem do pieczenia i ubitą na sztywno pianą z białek. Wyłożyć ciasto do natłuszczonej formy, wstawić do nagrzanego piekarnika i upiec. Gorącą babkę posmarować pozostałą masą i posypać migdałami.Piec w temp. 180° ok 40min. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona fajny ten twoj przepis moze jak bede kiedys chciala cos przyrzadzic to go wyprobuje. No u mnie za oknem nie ciekawie nie ma sloneczka,ale jak maz wstanie i zjemy obiadek to wybieramy sie na miasto musimy wyslac paczke i zrobic zakupy. A tak co tam u was dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 7ej w pracy zasuwam...bo zawsze od rana duzy mlyn jest....u nas pogoda makabryczna wlasnie pada deszcz-i to mocno... po pracy jade do domku rodzicow po walizke i wałówke;) i spadam do swojego domu..znow na 18sta albo pozniej bede na miejscu... od tygodnia tam nie bylam;)wiec juz steskniona jestem:) ja na swieta zawsze robie babke gotowana....tez jest pychotka;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×