Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

to juz mialabym o jeden mniej ;) a skad koncepcja? ukochany? czy pomysl wlasny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze Cie nie urazilam..ale nie mialam na mysli nic zlego :) i wbrew pozorom mam powazne podejscie do sprawy - tylko, przyznam, zalamalo mnie podejscie kilku kosciolow, w ktorych chcialam wziac sakramenty, nauki i slub..nie udalo sie nigdzie..i bylam juz gotowa isc do ksiedza i poprosic o \"pakiet nawrocenie z wylaczeniem egzorcyzmow\"...ale ciagle licze ze mi sie uda - tydzien po swietach minie pod tym znakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o raaaaaany, jak milo slyszec o takim podejsciu - identyfikuje sie z takim samym w 100%. Wiara w Boga jest dla mnie odlaczna od wiary w kosciol..ale jakos ksieza nie wydaja sie byc otwarci na taka koncepcje w zyciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam się na dzis, moze wpadne tu jeszcze wieczorem - a teraz pora juz opuscic prace i pojechac do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uraziłaś mnie w żaden sposób :) Dobrej nocki :) Ja z Przyszłym ogladam mecz i poźniej do sprzątania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :D Ja sie juz obudzilam (w sumie to obudzil mnie budzik)ide na rano pracy ale tak nie chce mi sie wstac z lozka dlatego ze u nas bardzo zimno -2 stopnie brrr :( dZIS PO PRACY bede sprzatac kuchnie a pozniej na jakies zakupy bp tu jutro jest WOLNE OD PRACY :D Milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Slonko wdziera sie do mieszkanka. Niemilosierne jest na prawde. Chcialam pospac, ale sie nie dalo jak tak pieknie na dworze. Za godzinke mykam do pracy...no i znowu bede miala wolne 5 dni. Prawie jak urlop.Az sie ciesze. Zaszalelismy wczoraj z moim mezusiem w sklepie...zakupilismy wielka lodowke (180 cm), praleczke i odkurzacz do nowego mieszkanka. To taki maly szczegol, ze jeszcze tam nie mieszkamy, ale trafila nam sie super oferta...Lodowka byla przeceniona z 700€ na 600€, a ja do tego wynalazlam jakas malenka, prawie niewidoczna ryse i pan nam jeszcze opuscil 100€, Praleczka tansza niz w media markt o 50€, wiec jak tu nie brac takich rzeczy po takich cenach. W Niemczech zakupy wydaja sie latwiejsze. Moja mama by spadla z krzesla jakby sie dowiedziala, ze dziecko w wieku 25 lat stac na takie rzeczy, przeciez rodzice to kiedys zbierali i zbierali i po paru latach oszczednosci sobie cos kupowali. Przynajmniej tak u mnie bylo w domku. No dobra koncze o tych sprzetach gospodarstwa domowego, bo na pewno przynudzam. Jestem po prostu podekscytowana naszym nowym mieszkankiem. Izabela1982!!! Mysmy zlozyli podanie o mieszkanie w urzedzie miasta.Bylismy przekonani, ze bedziemy czekac na pierwsza oferte okolo roku. A Pani jakby nigdy nic, dala nam od reki pierwsze mieszkanko. 10 dni pozniej dala nam druga oferte i ta druga to wlasnie to mieszkanko co mamy sie przeprowadzac. My mieszkamy teraz w malej kawalerce od prywaciarza (500€) na miesiac, a to nowe mieszaknie z miasta ma 3 pokoje, 70m i bedziemy placic 480€ na miesiac (warm).Taka jest roznica cen od prywaciarza i z miasta mieszkan. Wyscie probowali skladac juz podanie w miescie? Ps. Z tego co zauwazylam to bardzo patrza na zarobki i na to czy dwie osoby pracuja. Powodzenia!!! Mykam sie zrobic na bostwo. Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam spa_cja - ciesze sie, ze cie nie urazilam :) izabela1982 - u mnie tez zimno okropnie - jak jechalam do pracy to mi tylek przemarzl na wylot stronki slubnej nie mam i chyba nie chce miec - na codzien robie stronki, aktualizuje je itd i mam ich dosc :) ale uwazam, ze jesli ktos ma zaciecie zeby taka stronke aktualizowac i cos fajnego w nia wrzucac - to moze fajnie wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zareczona- widze,ze zakupy sie udaly :)Faktycznie kiedys tak bylo, ze zbieralo sie kilka lat np. na pralke a pozniej jeszcze pamietam jak rodzice w nocy stali w kolejce... Nikt wczoraj nie odpowiedzial na moje pytanko,wiec powtarzam- wiecie moze o ile krawcowa moze zmniejszyc suknie? Znalazlam fotografa,ktorego zdjecia calkiem mi sie podobaja :) Co o nich myslicie? http://www.szwabowicz.pl/galeria/?no=1&im=18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anahita (witaj) - obejrzalam wszystkie zdjecia na stronie fotografa i mi osobiscie podobaja sie bardzo..sa hmm..troche inne - naturalniejsze, niz wiekszosc ktore widzialam do tej pory. strasznie nie podoba mi sie sztucznosc na zdjeciach a w pracach tego fotografa wydaje sie nie byc sztucznosci - ci wszyscy ludzie wygladaja, jakby sie po prostu spontanicznie dobrze bawili na sesjach :) a drogi jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anahita sliczne zjatka, naprawde dobry fotograf:) co do sukni, jeszcze nie wiem jak to jest, bo dopiero w Polsce bede przymierzac, ale mysle za kazda krawcowa podchodzi indywidualnie do sukni, np. w zaleznosci czy jest to beza,czy Rybka czy w ksztalcie A. Zreszta jedna krawcowa powie ci ze mozna np.5cm, a druga ci powie ze w ogole nie mozna:) Pochodz po krwacowych i popytaj,albo w salonach. Poza tym, rozmawialam z dziewczynami, ktore sprzadaja w Anglii suknie, i powiedzialay mi ze kupily suknie w Polsce a sprzedaja w Anglii za ta sama cene lub drozej. Ale jesli uwazasz ze oplaca ci sie kupic w Anglii uzywana.... milego dzionka zycze wszystkim:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim;) babitek...27 -nie AZ nie AZ ja mam 28;)wiec witaj bliska mojego wieku;) u nas pogoda makabryczna dzis strasznie zimno...spac mi sie chce niesamowicie...wczoraj mialam urwanie glowy w pracy 10godzin biegania zalatwiania jezzenia po budowach...a dzis od 12ej oplywam wrecz w nude...a tu do 17ej jeszcze sporo zostalo:( ale jakos dam rade:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek- Mi tez nie podobaja sie takie sztuczne zdjecia, a u niego wlasnie wygladaja inaczej, nie ma takiego wymuszonego pozowania. No a do najtanszych pewnie sie nie zalicza (nie wiem jak inni,bo jeszcze sie nie dowiadywalam),ale teraz chyba wszyscy sobie sporo licza, za przygotowania,ceremonie i wesele wychodzi ok1700 ... niestety malo to nie jest,ale i tak sie nastawialam na ok 2000 :/ ines.ka-ta uzywana sukienka to w Polsce jest, moze zle sie wyrazilam. W Anglii mierzylam tylko taka sama w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona- tez swietne zdjecia ma, wczesniej nie widzialam tej strony. Czy w cenie jaka podalas masz tez plener wliczony? Bo ja podalam cene bez pleneru/studia, za to trzeba niestety dodatkowo doplacic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nusiaa :) dobrze dobrze :) ja sie tam wcale stara nie czuje :) Anahita - ja tez nastawiam sie na kwote rzedu 2,000pln..uwazam, ze lepiej zaplacic kilka stowek wiecej, ale miec piekne zdjecia na reszte zycia, niz oszczedzac kazdy grosz na tym i w efekcie miec sztuczne, nieladne fotki..choc tez uwazam, ze zabawa dosc kosztowna :/ Zareczona - Twoj fotograf tez swietny :) takie samo wrazenie - brak sztucznosci - naturalnosc - baaardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa panna mloda:)witam na kafaterii Babitek:)coraz nas wiecej super:)mnie cos ostatnio nie bylo..ale juz wracam do zywych ..musze poczytac zalgle wasze notki coscie sie tak rozpisaly:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam i ja kasiatko14-11-83 :) i dziekuje Wam wszystkim za bardzo mile przyjecie :) bardzo mi sie u Was podoba.. I pytanie mam - czy korzystacie z jakiejs koordynacji slubu? nie mam na mysli organizacji wszystkiego, ale w samym \'sądnym\' dniu ktos, kto sprawdzi, czy nic sie nie zawalilo, nie ma errorów i awarii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez witam nowe panny mlode:) Anahita - fotograf super! bardzo mi sie podoba:) jesli chodzi o koordynacje to chyba ja bede ta osoba bo zawsze lubie miec wszystko rozplanowane i \"zapiete na ostatni guzik\" zycze Wam wszsytkim wesolych, zdrowych i spedzonych w rodzinnym gronie Świąt, oczywiscie smacznego jajka i mokrego dyngusa:) mnie raczej nie bedzie do poniedzialku wiec pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z porad moich poprzedniczek i Młodych wychodzących za mąż przede mną... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie tez korzystam tylko z rad osob wychodzacych za maz i mezatek...narazie u nas przestoj..do czerwca a od czerwca pelna para:)poki co chetnie zbieram inf..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona my narazie nie skladalismy zadnej oferty mieszkania. u nas jest tzw woge ale wiekszosc z nich musi miec wbs :D ale tam trudno o cos fajnego. lepiej na wlasna reke. Powiem ci ze bardzo duzo placicie za mieszkanie. my w danej chwili za 47 metrow kwadratowych placimy 350 warm (czyli cieple)i nawwet ciepla wode w tym mamy.wie cnie placimy za duzo!!! dobra dziewczyny ja uciekam ,moj maz od nie pamietych czasow jest w domku bo jutro u nas wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w cienie reportaz, kosciol, pierwszy taniec, krojenie tortu i plener. Milego wieczorku. Wynajmca sie zgodzil na nowego nabywce mieszkania.Juppi,ale sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha aha..ja z organizacja wszystkiego wielkiego problemu nie mam (jak na razie ;) ) ale martwi mnie w dniu slubu to, kto sprawdzi, czy: tort dojechal, zespol jest, talerze na miejscu, karteczki przy talerzach, wodka sie chlodzi, itd itp :) mnostwo drobiazgow, ktorych byc moze wcale nie trzeba sprawdzac, tylko robie sobie sama w glowie problem :) a jesli chodzi o organizacje wszystkiego wczesniej, to dla mnie rady na forach od takich Kobiet, jak Wy sa takze bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
organizacja i dopilnowaniem wszystkiego-zebys ty sie o to nie martwila-zajmuja sie zazwyczaj swiadkowie, oni maja za zadanie wszystkiego dopilnowac, wiec sie nie przejmuj:) dobrej nocki zycze:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :D Witam was z slonecznego Aachen. u nas piekny dzien sie zapowiada. Wszyscy maja dzis wolne hurraa. Ja wlasnie zrobilam sobie kawke i postanowilam zajrzec na forum. Moj maz jeszcze spi. Ja tez nie boje sie z organizacja wesela. Wodke mamy przywiezsc dzien wczesniej lub 2 mamy osobne pomieszczenie i dostajemy klucze. A reszte wszystko mamy w cenie ,wiec nie ma sie o co marwtic. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×