Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Swieta, swieta i po swietach... U nas jakos tak malo swietecznie bylo, chyba przez to, ze juz bardziej o wyjezdzie do domu myslelismy niz o swietach. W sobote mamy zamiar poinformowac rodzicow o slubie, bo jakos wczesniej nic nie mowilismy :) Zareczona o takich dobrych rzeczach piszesz,ze az sie chce jesc!! Milego dnia wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja sobie powiedzialam ze dzis jeszcze jemy mieso (bo zostalo po swietach)a pozniej tylko zupki bedziemy jesc bo na mieso nie moge juz patrzec dobrze ze te swieta sie skonczyly. A wniedziele znow nas wyzerka czeka bo idziemy na KOMUNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze, ze jakies postanowienie po swiateczne. Ja wlasnie gotuje zupke kapusciana i od dzisiaj z mezem zaczynamy diete na wlasnie tej zupce.Jeszcze nigdy zadnej diety nie stosowalam sumiennie.Mam nadzieje, ze z ta dieta nam sie uda. Lepiej we dwojke sie odchudzac. Moja szwagierka schudla w ciagu tygodnia 3,5 kg. Dobre to i to. Moja waga idzie caly czas w gore, wiec nawet 3,5 kg bedzie ok. Zaczynam dzisiaj pakowanie do podel. Przeprowadzka sie rozpoczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie otrzymalam tel, ze termin przeprowadzki sie przesunie o 2 tyg.Ah Ci Niemcy.Potrebuja tak duzo czasu, zeby pomalowac 4 sciany. Ale jestem wkurzona. Przez dwa tyg bedziemy musieli mieszkac u szwagra. Nie pasi mi to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE ŚLUBY 2008 leosity...................................29.12.2007 Bedzie mamusia!!! kasiatko1983-11-14 ..................19.01.2008 Anahita...................................02.02.2008 _mona_..................................29.03.2008 slubna....................................29.03.2008 Myszoreq.................................26.04.2008 Babitek....................................26.04.2008 Malutka_81 ..............................7.06.2008 spa_cja ...................................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 kati24.....................................21.06.2008 Gosiaczek 86.............................5.07.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 Sylka 82..................................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 amaalka...................................08.08.2008 kodiia 2507...............................9.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 ines.ka...................................16.08.2008 Gabilisk...................................16.08.2008 Asiap65...................................16.08.2008 Dunia83..................................23.08.2008 mimi.......................................06.09.2008 anetka....................................13.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ................20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008 Oleczkaaa...............................18.10.2008 Jest nas już 31!!!! :-) I witamy kolejna pannę- Gosiaczka86 :-)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w święta pierwszy dzień spędziłam z moją rodzinką, drugi z rodzinką mojego przyszłego męża. Oczywiście święta zleciały \"jak z bata strzelił\" i też za bardzo nie było jakoś świątecznej atmosfery. Oprócz tego, że jedzenia dużo, szykowania itd. ale poza tym jakoś takoś... :-). Co do ślubu to na razie zaczęliśmy planować...... nasz wieczór panieńsko-kawalerski ;-). Tzn nie planować, a tak luźno rozmawiać, jakby to miało wyglądać i stwerdziliśmy, że to lepsze, niż jakieś beznadziejne poltry (na Ślasku się to robi). Poza tym teraz zajmujemy się przygotowaniami na ślub mojej kuzynki, bo idziemy za 3 tygodnie. Aktualnie wybieramy prezent i powiem wam, że to nie takie łatwe, jeszcze zważając na to, że para woli prezenty niż pieniadze dostać, a nie mają listy prezentów. Nie ułatwiają nam życia ;-). No i chyba kupimy komplet jedwabnej pościeli i ręczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare dni temu zrobilismy poraz kolejny zestawienie kosztow weselnych. Cena rosnie w oczach. A jak u Was? My sami placimy, wiec musimy troche kukac na ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela1982. Kombinowalismy juz jak \"kon po gorke\" i cena wcale sie nie rusza. Ostatnia opcja to taka: 1....zeby zrezygnowac z dalszych znajomych to wtedy cena ruszy sie o prawie 1000€ w dol. 2. Sprzedac obraczki z cywilnego i zrobic z nich na koscielny. Wczesniej chcielismy zostawic stare i na koscielny miec nowe. 3. Kamerzysty tez nie bedziemy miec. 4. Ksiedzu w kosciele damy troche mniej niz inni nasi znajomi. Dawali ok 400-500zl. Dla nas to przesada. Planujemy dac 200zl.+50zl organiscie. 5. Garnitur,buty na poprawiny moj maz ma juz, wiec tez wydatek odpada. 6. Kosciol bedzie skromniej przystrojony - nie zalezy nam na jakis fikusnych kwiatach. No i to by bylo na tyle. Cena tak czy siak wychodzi ok 6,5 tys €. Nie liczylismy jeszcze panienskiego i kawalerskiego, ktore tez planujemy zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela-----> no tak też pomyśleliśmy, że ręcznikow i pościeli nigdy za dużo. Jeszcze biorąc pod uwagę, że oni nie mieszkali ze sobą wcześniej i nie mają praktycznie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona no to tak z niektorych rzeczy zrezygnowaliscie . My tez myslelismy o nowych obraczkach na koscielny,ale nic nam sie nie podoba,a zreszta w sumie to pamiatka (i raczej zostaniemy przy naszych cywilnych obraczkach)tylko je wyczyscimy i mojemu mezowi trzeba ja rozszerzyc bo ma mala. Donia napewno prezent sie im spodoba skoro jeszcze nie mieszkaja razem i nie maja praktycznie nic. Dziewczyny ja uciekam juz.odezwe sie jutro rano bo ide wczesniej do pracy. 3majcie sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczelam dzisiaj stosowac diete kapusciana. I...po dwoch talerzach zupy i po duzej ilosci owocow - jest mi niedobrze i na dodatek wyskoczyla mi jakas wysypka - podejrzewam, ze od za duzej ilosci owocow cytrusowych. Jestem caly czas glodna.... Mama mi opowiedziala przypadek o jej znajomym, ktory przytyl po tej diecie jeszcze wiecej, bo mial taki efekt jojo. Ratunkuuu.Co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Zareczona - powinnas sobie dobrac taka diete, ktora bedzie zdrowa dla twojego organizmu a przy okazji aby dala efekt byla taki jaki oczekujesz. I jedynie mozesz tego sie dowiedziec przez stosowanie roznych diet, i przy obserwacji swojego ciala przy jej stosowaniu, jesli zle bedziesz ja odczuwac, to poprostu zmien. ja stosuje diete taka: rano jajka (w roznej postaci) i na kolacje do godziny 19 najpozniej, na obiad albo chuda zupka albo mieso grillowane chude (np .z piersi z kurczaka) i w ciagu 2 tygodni stracilam 4 cm w biodrach i tyle samo w brzuchu. pozdrawiam:) milego wieczoru zycze:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie poświątecznie Święta spędziliśmy u przyszłych teściów, było całkiem sympatycznie. Opowiedzielismy o wszystkim - jak sobie wyobrazamy, i nawet okazalo sie, ze wizja jest zgodna z wizja \'drugich\' rodzicow :) Zareczona - poczytaj o diecie niskoweglowodanowej - sa jej rozne odmiany, ale najpopularniejsza jest taka, ze je sie do oporu - nie chodzisz w ogole glodna, nie wolno zjesc dziennie wiecej niz 20g weglowodanow (w czymkolwiek lacznie). Czyli generalnie nie wolno jesc produktow mącznych, słodyczy, niewiele owoców niestety. Ale dieta moze byc naprawde urozmaicona i o glodzie mowy nie ma. Znam osobiscie - nie z plotek ;) - dwie dziewczyny, ktore ta diete stosowaly. Jedna miesiac, schudla ok 10kg, druga wytrzymala pelne 2 miesiace i schudla chyba z 12 czy 14 kg. Jeśli będziesz chciała wiedzieć cos więcej, daj znać na prva - wysle Ci spis - ile weglowodanow maja poszczegolne produkty. Ja niebawem zamierzam ta diete zaczac. Co do cięcia kosztów, pierwszy kosztorys zwalił mnie z nóg - wyszło dobrze ponad 30tys pln. Ale jakos sie udalo poobnizac - fotograf - profesjonalny, ale znajomy, wiec potraktuje nas ulgowo, z kamery zrezygnowalismy, sale zamiast za 180pln/os znalezlismy za 150pln/os i tak powoli koszty sie obnizaja, ale mysle ze jeszcze niejedna \'niespodzianka\' nas czeka. Część kosztów płacą rodzice ukochanego, część moja mamcia (tata nie żyje), a część my sami - mam nadzieję, ze do kupy zbierze się tyle, ile nam potrzeba.. Nusia - rodzice powinni się poznać, ale uwazam, że nie \' na siłę\', bez stwarzania jakiś proszonych kolacji z miesięcznym wyprzedzeniem, tylko jakoś na luzie. Rodzice ukochanego mieszkają 450km stąd i po prostu w któreś wakacje przyjechali na kilka dni do nas, wtedy poznali moją mamę (a nie było wtedy jeszcze mowy o ślubie) i chyba dzięki temu, że była taka luźna atmosfera, szybko się dogadali i bardzo polubili :) nawet dzwonią czasem do siebie na ploty ;) ale się rozpisałam :) dobranoc wszystkim :) do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Zareczona zrezygnuj szybko z tej twojej diety widocznie tobie nie pasuje jezeli wyskoczyla ci wysypk. Probuj jesc to samo ale w mniejszych ilosciach i na kolacje zamiast sie najadac zjedz owoce . Ja zaraz zmykam do pracy,bede po poludniu w domu (tak mysle bo nie wiem ile jest pracy ) Za oknem nie ma jeszcze sloneczka,ale chyba bedzie cieplo. Nie wiem co mam na siebie wlouzyc. Zycze wam milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie ma szans zeby sie \"na luzie poznali\" dlatego ze on ma duuuuuuzo starszych rodzicow od moich....i trzeba to wszystko jakos dograc... mi to najlepiej by pasowalo jakby wpadli w maju na jkiegos grila i piwko....luz blues i balanga;) no zobaczymy a tak wogole to witajcie w wspanialy poranek:) u nas super pogoda...wczoraj bylam w naszym miesicie w najwiekszym REKLAMOWANYM klubie fitnes....i niestety okazal sie przereklamowany...kicha beznadziejna ...a czas by zrzucic zimowe sadelko biegnie;) pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzis tez zapowiada sie piekny dzien i nie mam sie w co ubrac bo nawet nie pomyslalam zeby sobie na jakies cieple dni ciuszki kupic... ehhhh oczywiscie wszystko co mam w szafie mi sie nie podoba ale ja tak zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek.Wyslij mi prosze ten spis. Na maila najlepiej. Mail jest jak klikniesz na moj nick. Brzuch mnie boli nadal. Swedzenie przeszlo. Ale numer. Moj maz jak zobaczyl chlebek to az skakal z radosci. Dostal oczywiscie dwa razy mniej i z chuda szyneczka. A ja staram sie nie jesc slodyczy, ale czasem dosc duzo pracuje (mozna powiedziec fizycznie) i moj organizm sie domaga. Od tyg biore magnez w tabletkach i jakos mnie mniej ciagnie do slodyczy. Zycze milego dnia. U nas lato w pelni. Jade zaraz do pracy. Koniec lenistwa.. Dzieki dziewczyny za troske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietna data 08,08,08 :) ja jednak mam dopiero na 22.08.2009 :( no ale mam nadzieje ze szybciutko zleci, chociaz pomysle o tej dacie co ktos na poczatku tego topika napisal, bo jest rzeczywiscie sloodka :P hihi i taka do zapamietania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela1982 - zgadzam się z teorią porzucania diet, które wyraźnie robią "aua" :) nusia - grill chyba w sumie też stwarza w miarę luźną atmosferę, jak sama piszesz, więc powinno być okej :) bądź dobrej myśli i w ogóle się tym nie stresuj, bo sama siebie wpędzisz w nerwówkę Zareczona - wyslalam Ci mailem wszystkie info o diecie - gdyby czegoś brakowało, albo gdybyś miała jeszcze jakieś pytania - pisz śmiało :) A daty - słyszałam od kilku znajomych par o tegorocznej dacie 07.07.2007 - podobno rezerwacje na ten dzień już 2-3 lata temu gdzieniegdzie były :) a 3 lata temu, to ja nie byłam nawet pewna, ze to mężczyzna mojego życia...więc nie myślałam o rezerwacji daty :) Więc w naszej dacie skupiliśmy się na tym, że w przyszłym roku nie ma kwietnia, jest kwieRcień :D a 26 to bardzo ładny dzień ;) antonina123 - 08.08.2008 to piatek, nie sobota :) wprawdzie wiem, ze bywaja sluby w piatki, ale z praktycznego punktu widzenia, soboty wciaz pozostaly popularniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytskie czytam was i dzis postanowilam sie dolaczyc. data mojego slubu to 21.06.2008 duzo z was ma 16.08.2008 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,że tak wam sie tutaj wtrącam ale mam do was pytanie. Czy wy uważacie ,że jestem zbędna na tym forum lub co gorsze,że reklamuję się natarczywie? Doszły do mnie takie opinie proszę o odpowiedź, bowiem jeśli to prawda rezygnuję z porad na tym forum. Pozdrawiam www.hucznewesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---- do huczne wesele
---- do huczne wesele szczerze mowiac, to 1) ---- > niewiele radzisz - raczej chyba zbierasz porady 2) -----> wpisujac ten sam wpis na roznych topikach zachowujesz sie.. hmm... 3) -----> to moja rada dla Ciebie. Nie podejmuj prob marketingowych w miejscach, w ktorych nalezy zrobic wrazenie za pomoca slowa mowionego czy pisanego. Sorry, ale nie masz w tej kwestii szans - a piszac takie kwiatki, jak np. te zyczenia swiateczne, wykazujesz poziom kultury niewystarczajacy do prowadzenia powaznych imprez. Nie jest to rzecz poczucia humoru - nie raz ten brak obycia i niski poziom wyszedl z Twoich wypowiedzi. Najlepiej mow jak najmniej - zatrudnij dobrego grafika, jakiegos marketingowaca do opracowania image firmy, i siedz cicho - im mniej sie odzywasz, tym wieksze masz szanse na zmylenie (o, pardon) - na pozyskanie klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do swojego zdania prawo ma każdy/każda z nas w tym miejscu. Ale dlaczego krytyka ukrywa się pod jednorazowym nickiem? Brak odwagi na podpisanie się? Moje zdanie jest nieco odmienne - choć nie zadałam setki pytań i nie uzyskałam setki odpowiedzi - jednak na zadane pytania (w liczbie nieco skromniejszej, niż masowa) odpowiedzi z hucznegowesela otrzymałam - bez wkrętów marketingowych, bez naciągania i bez oczekiwania zapłaty. A to, że poza darmową poradą hucznewesele szuka także klientów/klientek - zdaje się być dość oczywiste i całkiem normalne - każdy z nas z czegoś żyje, czyż nie? Obecność takiej firmy na forum dotyczącym ślubów i wesel wydaje mi się być całkiem na miejscu. A że jest to transakcja wiązana - hucznewesele odpowiada na zadane pytanie, zbierając także dla siebie informacje - to nietaktowne? Nie wypowiadam się na temat usług hucznegowesela - nie korzystałam, więc nie wiem - może skorzystam, wówczas zajmę stanowisko - lecz atak (zwłaszcza anonimowy) wydaje mi się bezzasadny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziweczyny jak dawno mnie nie było hmmm miałam problemy z kompem i nie czytał mi tej stronki. U mnie pozostało 466 dni do slubu hehe Narazie musimy poszukać jeszcze niedrogiego kamerzysty i bedzie ok. Ściągnęłam ostatni protokół przedmałżeński jakie tam głupoty są masakra oboje z Rafałem pękaliśmy ze śmiechu. Plan od Stycznia: 1. Mam sie zgłosić do szycia sukni 2. Zdobyć potrzebne zaświadczenia 3. Zapisać sie w lutym na nauki 4. Podpisać po naukach protokół 5. od połowy marca zaczniemy rozwozic zaproszenia W miedzy czasie w czerwcu obrona pracy mgr i szukanie pracy no chyba ze uda się tam gdzie planujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zauważyłam natarczywości :) Myślę, że gdybyś odpowiadała częściej na pytania na forum a nie mailem, byłoby to bardziej pożądane :) Dobrze, że jest ktoś, kto chce doradzić profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja uwazam, ze dobrze i ze te rady bardzo cenne są :) a sama pomoc otrzymałam - fakt - mailem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek moge tez prosic o ten spis na maila? i informacje dotyczace tej diety? u mnie.... rodzice sie poznaja dopiero na slubie...o ile sie poznaja...heh pozdrawiam serdecznie:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Babitek za cenne info. Poczytalam i postaram sie liczyc, nie jesc za pozno kolacji i wiecej sportu uprawiac. Macie racje z tym, ze jak dieta komus nie sluzy to powinno sie ja odtawic. Ja pierwszy raz w zyciu zastosowalam diete - kapusciana. I chyba juz nigdy w zyciu nie zastosuje zadnej takiej dziwnej diety. Ide zrobic sobie kawke, bo padam na nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×