Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej OLECZKAAA JA NIE ZNOSZE STUDII CHODZE BO JAK ZACZELAM TO TEZ MUSZE JE SKONCZYC. JEZELI CHODZI O KOSCIOL TO WYBIERAM SIE DO KSIEDZA W STYCZNIU BO TERAZ NIE MA KALENDARZA NA 2008 TAKI JAKIS UPIERDLIWY JEST. MAM NADZIEJE ZE DO CZASU MOJEGO WESELA ODEJDZIE NA EMERYTURE. NO I RESZTA ZOSTAJE NAM NA PRZYSZŁY ROK. MOZE W WAKACJE POCHODZE PO BUTKIKACH I POOGLADAM SUKNIE. BO TAK I TAK SZYJE PONIEWAZ NIE STAC MNIE NA KUPIENIE SUKNI PROSTO Z BUTIKU. POZDRAWIAM ANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie gadalam z mama i dowiedzialam sie ze moze nam nawet slubu udzielic moj kolega z klasy bo zostal ksiedzem ciekawe.... Moze jak bedzie w naszej parafi to mu powiem zeby mi udzielil slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ADA DOKLADNIE SIE Z TOBA ZGADZAM MYSMY SZUKALI SALI NA OKOLO 95 OSOB NO MIELISMY OGROMNY PROBLEM. PARE WLASCICIELEK MNIE WYSMIALO ZE SZUKAM SALI W MARCU ZE O TAKICH SPRAWACH MYSLI SIE CO NAJMNIEJ 2 LATA WCZESNIEJ. JEDNA Z WLASCICIELEK PODALA MI PRZYKLAD ZE RODZICE ZAREZERWOWALI CORCE SLAE 3 LATA WCZESNIEJ A POZNIEJ CHLOPA SZUKALI PO PROSTU CYRK. JA LICZYLAM ZE ZNAJDE TU WRZESIEN SIERNIEN A TY 18 PAŻDZIERNIKA TERAZ MI ZOSTJAJE MODLENIE SIE O LADNA POGODE. NO TRUDNO NAJWAZNIEJSZE ZE JUZ NA ZAWSZE RAZEM BEDZIEMY Z MOIM KOCHANYM. ALE JESTEM SZCZESLIWA WY TEZ JESTESCIE TAK SZCZESLIWE I TO TAK SAMO MOCNO PRZEZYWACIE ? POZDRAWIAM ANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka dziurawiec
to dla was dziewczynki...ja mam slub w czerwcu 2007 roku a zaczełam planowac we wrzesniu tamtgeo roku i zlecilao szybiutko...bo to bylo 9 m-cy;) ateraz zostały dwa mesiace;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam ślub 4 lata temu w piękny sierpień 2003r. w Łodzi I tosamo nigdzie nic tylko rezerwacja na conajmniej rok wcześniej i też mnie wyśmiewali zwłaszcza kośćiół i salony sukien. Nie wiem wg tych salonów to najlepiej miesiąc przed kupić. mam nadzieję, że w Polsce to się zmienia. Dlatego też założyłam taką firmę aby pomagać Młodym choć zauważam powoli zmiany na lepsze w naszym ciekawym Kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA NAS TO BEDZIE CHYBA CALKIEM COS INNEGO. JESTESMY JUZ ZE SOBA PRAWIE 6,5 LAT ALE NIE MIESZAKMY ZE SOBA ANI NIGDY NIE MIESZKALISMY WIEC WRESZCIE PO SLUBIE ZAMIESZKAMY RAZEM. BEDZIEMY SIE WIECEJ WIDZIEC. BEDZIEMY SZCZĘSLIWSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak u mnie ja ze swoim mężem przed ślubem znaliśmy się od poczatku studiów jakieś niecałe 5 lat i po studiach ślub i współne zamieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, znalazlam ciekawa stronke:) http://www.flavie.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1 no i sukien slubnych: http://www.emmimariage.pl/index.php/main/pl/offer/2/20 ja na wakacje jade.... do Polski, heh , w koncu zarezerwowac sale, kosciol, kamerzyste i fotografa, heh, ciekawe czy mi starczy urlop na to wszystko:D jeszcze w grudniu myslelismy ze bedziemy miec slub w czerwcu tego roku... ale w teraz w czerwcu zakladamy swoja dzialalnosc gospodarcza, wiec musielismy przelozyc slub na przyszly rok... a tak, mialabym slub za 2 miechy..:( heh,ale co sie odwlecze to nie uciecze, zwlaszcza ze w maju przyszlego roku mam slub cywilny. Juz sie nie moge doczekac tego wszystkiego:D pozdrawiam i milutkiego dnia zycze:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huczne wesele moglabym...ale jest jeszcze jedno ale.... u mnie rozpoczal sie wlasnie czas wesel, i moje kuzynki biora slub w sierpniu i pazdzierniku tego roku, i to juz bylo zapowiedziane 1,5-2 lata wstecz,(choc dowiedzialam sie o tym,jak bylam teraz w lutym na weselu u kzynki), wiec nie moge wyskoczyc jak \'\'filip z konopi\'\', ze niby nic nie wiedzialam, bo wiadomo, dla gosci kazde wesele to koszt... no i bylyby zle na mnie ze ich wyprzedzilam, bo pewnie znajac gosci na ich weselach zmniejszylaby sie liczba.... po 2. NIKOMU NIE DAM SATYSFAKCJI Z ORGANIZOWANIA MOJEGO WESELA, JESTEM ZDANIA ZE JESLI ONO JEST MOJE, TO ORGAZNIZOWANIE JEGO JEST DLA MNIE PRZYJEMNOSCIA, KTOREJ NIKT MI NIE ODBIERZE, (I BEDE MIALA CO WSPOMINAC...), POZA TYM JESTEM DOBRA ORGANIZATORKA, I MOIM WESELEM ZYJE JA...A NIE FIRMA...:) DO TEJ PORY KUZYNOWSTWO SAMI ROBILI SOBIE WESELA, I WIDZIALAM TEN BLYSK W OKU...:) (oczywiscie to nie mialo byc uderzenie w twoja firme,i nie mialam nic zlego na mysli, ale postaraj sie mnie zrozumiec:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim w piekny super cieply dzien!!! ale sie ciesze ze w koncu jest cieplo.... nie wiem jak Wy ale ta pogoda mnie wykancza...od trzech dni tak boli mnie glowa ze ledwo siedze w pracy...wczoraj wrocilam do domu ok 18ej zjadlam obiad..pojechalam szukac jakiegos klubu fitness...wrocilam...i o 21ej juz spalam...padlam jak sliwka w kompot;) mam pytanko...juz interesowalyscie sie sukniami??juz cos mierzylyscie?? w swieta nastraszyli mnie ze moge nie zdazyc zarezerwowac slubu w kosciele....a chcialam to robic nie predzej jak jesien zima tego roku....moze to rzeczywiscie za pozno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusiaa :) witaj U nas tez super pogoda cieplutko a na weekend ma byc jeszcze cieplej. mnie glowa boli jak pada deszcz i jest pochmurnie. Ja jak bylam w Polsce weszlam do 3 salonow z sukniami slubnymi zobaczyc co maja ....oczywiscie zaraz obok mnie bylo duzo oosb ktore chcialy mi doradzic aja im mowie ze dopiero przyjde latem ....tam u mnie skad pochodze nie ma zadnego problemu z kupnem sukni slubnej bo oni tak tydzien przed jeszcze ja beda szyc ..i 2 dni przed slubem ja odbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa a co do wczesniejszych tematow... jestem z moim michem od 5ego roku studiow...czyli juz chyba niecale 5lat... mieszkamy razem od roku w wynajetym narazie miieszkaniu..ale w przyszlym roku odbieramy wlasne...tuz przed slubem;) bylo raz ciezko...raz super;) minusem jest fakt iz aby zamieszkac razem wyprowadzilam sie z miejsca mojej pracy o 50km i teraz dojezdzam...ciezko jest..ale jakos daje rade..;)coz sie nie robi dla milosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska tez mi sie tak zdaje lepiej nie zwracac uwagi na glupie kometarze. A co do kosciola to mama ma przyjsc nas zapisac we wrzesniu tego roku wtedy ksiadz ma juz kalendarz na 2008 i zeb ynie zapomniec on oglasza to na mszy ze wszytscy ktorzy chca miec wesele i inne zapowiedzi wtedy maja sie zglosic my narazie ejstesmy olowkiem zapisni na kalendarz tegor oku ale wiecie jak to wyglada we wrzesniu mama pojdzie wtedy bedtziemy na 100%pewnoi ze mamy te date i te godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusiaa podziwiam cie ze tyle dojezdzasz do pracy .... nie probowalas czegos szukac w miescie wktorym teraz mieszkasz . Ale napewno dajesz ze wszytskim rade. Aha Nusiaa skad ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie -nie prowokacje poprostu czasami mogę wam coś doradzić. pozdrawiam was gorąco ale ja już uciekam mam spotkanie pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeżeli chcecie załatwić jakieśs prawy zza granicy a tutaj nie wiecie kto może się czymś zająć to mogę wam polecać jakieś nie wiem zespoły,sale czy fotografów oczywiście nieodpłatnie. Tutaj na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze mam czas pojawiać się na forum dajcie mi znak na maile,że macie pytania lub jakieś problemiki a ja tutaj wejde i coś wam poradze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela1982 z tego co mi napisala \'\'ze mozna wynajac jakas firme i zrobic wesele za 2 miesiace\'\', i z tego co zrozumialam, to chciala doradzic...siebie?? nie wiem..moze sie myle....ale tak to zrozumialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×