Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

A co ma ślub zmienić...oczywiście, że nie zmieni, bo to nie przejście przez magiczne wrota :) Ale będziemy formalnie rodziną i będziemy mieć dziecko, na które oboje bardzo czekamy :) więc jest jednak na co czekać, a zaoszczędzimy sobie docierania się i rozczarowań, na które są narażeni ludzie nieznający się od praktycznej strony życia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mówisz jakby po ślubie to po prostu jakiś demon w was miał wstąpić ;-), który kobietę przemieni w jakąś okropną heterę a faceta w jakiegoś też Bóg wie kogo. Wiadomo, że normalne życie jest po ślubie a Ty te \"domowe\" czynności demonizujesz, jakby to była przynajmniej wyprawa na wojnę. ;-) Trochę tolerancji dla odmienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pytałyście się o doborze sali a może podałybyście więcej szczegółów np. na ile osób, jaki termin i jaki styl wesela oraz jaki macie budżet przeznaczony na salę(czyli ile za osobę) dajcie mi wtedy jeden dzień a nawet mniej a wam tutaj odpowiem Możecie pisac do mnie na maila a ja wam odpowiem też naprywata potem tutaj na forum, aby każda z was miała dostęp do tych inforamcji. Pozdrawiam was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek86
uważam podobnie jak Dunia. To na co czekam z niecierpliwością to bycie razem codziennie, wspólne śniadania i kolacje.Całe Życie do końca naszych dni.RAzem jesteśmy już 4 lata i myślę, żepoznaliśmy się na tyle dobrze żeby razem zbudować szczęśliwą rodzinkę. a tak swoją drogą czy któraś z Was jest może z okolic warszawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huczne wesele---> sala, najlepiej w restauracji na 90 osób, chciałabym płacić od120 do 160 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wspólnego mieszkania myślę że wcześniej to może jest fajne ale no właśnie to nic nie zmienia i tak po ślubie obudzicie się obok siebie jak co dzień a gdy się razem nie mieszka i budzisz się obok ukochnego wreszcie legalnie:) i wiedzisz go obok to dopiero musi być fajne. Ja szukam sali w powiecie grójeckim!!! najlepiej jakiś pałacyk albo dworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek86
lenka podobno jest jakiś ładny pałacyk w przytyku to jest jak się leci na Radom. może dla Ciebie za daleko ale nie wiem po której stronie Grójca szukasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacja więc tak nie znam innych danych ale sal na wesela jest w okolicy Łodzi mnóstwo podaj mi szczególy bo zasypię cię przykładami takich , które mogą być nawet nie w terminie ale podam ci wszystkie może to komuś z kolicy Łodzi pomoże zatem: SALE WESELNE I RESTAURACJE W ŁODZI \"Agat\" www.pensjonatagat.pl \"Amadeusz\" ul. Brzoskwioniowa 2; tel 42 658 83 12, kom 601 81 30 75 www.amadeusz.lodz.pl \"Ambasador\" ul. Kosynierów Gdyńskich, Łódź; tel 42 646 49 04 www.hotelambasador.pl/ \"Ambrozja\" ul. Piaski 4, Łódź; tel. 42 640 40 61 \"Appassionata\" ul. Prądzyńskiego 81, Łódź; tel. 656 35 77 \"Ariadna\" ul. Niciarniana 1/3, Łódź \"Arkadia\" ul. Lodowa 94, Łódź; tel 42 250 90 25 kom 603 762 508 www.arkadia-wesela.pl \"Art Deco\" ul. Żeligowskiego7/9, Łódź; tel. 42 633-67-60 \"Art Deco\" sala restauracyjna www.artdeco.go3.pl \"Azalia\" (sala na działkach) \"Babel\" www.babellodz.prv.pl \"Bacówka\" ul. Moniuszki 1a, Łódź; tel. 42 632 99 63 www.retsat1.com.pl/bacowka \"Bagatela\" Dom Weselny ul. Gościniec 53/59, Łódź-Wiskitno www.bagatela-fox.com \"Dajana\" www.dajana.izet.pl \"Dembscy\" ul. Górnicza 38/40, Łódź; tel 42 617 23 86, kom 601 306 231 http://www.restauracjadembski.pl/ \"Dux\" www.dux.ucs.pl \"Dworek\" www.restauracja-dworek.dot.pl \"Dworek nad wodą\" (przy Anilanie) www.hotel-sportowy.lodz.pl \"Dworek u Zielińskich\" (plener) \"Dworek u Zielińskich\" ul. Rogowska 24, Łódź; tel. 42 659 76 40 \"Dwór Kruszów\" Kruszów. ul. Wolborska 3/5, 95-080 Tuszyn, Tel. 042 232-13-13 \"Fantazja\" ul. Kolumny 296, Łódź, tel 42 649 97 80 www.fantazja.lodz.pl \"Flora\" ul. Szczecińska 111, Łódź, tel. 0 42 655 72 45 \"Gracja\" w Nowosolnej \"Grand Hotel\" - Sala Malinowa \"Green\'ski\" ul. Kilińskiego 59/63, Łódź; tel. 42 639-98-84 www.braciazielinscy.com.pl \"Halny\" www.halny.com.pl \"Hera\" Hotel Mazowiecki - Restauracja \"Igraszka\" http://www.igraszka.net/ \"Impresja\" www.impresjalodz.com.pl \"Integra\" www.integra.com.pl \"Irys\" www.irys.ozzp.pl \"Jagiellońska\" www.jagiellonska.prv.pl \"Juma\" www.juma.az.pl \"Klub lekarza\" \"Klub Spadkobierców\" http://www.klub-spadkobiercow.com.pl/ \"Madame Synowiecka\" ul. Woskowa 1, Łódź; tel. 42 617 01 16 http://madamesynowiecka.w.interia.pl \"Lord\" Nowosolna, ul. Byszewska 4 \"Na Rogach\" „Niezapominajka“ ul. Iglasta 19, Łódź \"Nowa Gdynia\" www.nowa-gdynia.pl/hotel \"Oberża Staropolska\" www.oberzastaropolska.pl/index.html \"Obiady Mamuni\" www.obiadymamuni.pl \"Oscar\" www.restauracjaoscar.w.interia.pl/ Pałac Młodzieży na Wyszyńskiego al. Wyszyńskiego 86, Łódź; tel. 42 682-51-82 www.catering.info.pl/index.html \"Party Super Service\" www.partysuperservice.pl \"Posejdon\" „Prtestige” ul. Pomorska 45/47, Łódź; tel 42 630 43 45 \"Prząśniczka\" www.przasniczka.pl \"Reymont\" http://hotelreymont.naszemiasto.pl/ \"Rzut Karny\" www.ozzp.pl sala \"Zielone Zacisze\" na działkach na ul. Biegunowej ul. Biegunowa 1/3, Łódź, tel. 42 634-01-59 sala na działkach na ul. Kusocińskiego 1 sala na działkach na ul. Przybyszewskiego sala OSP na Starym Złotnie \"Sala Taneczna\" na Nowym Złotnie www.salataneczna.prv.pl Sala w Łagiewnikach \"Sambria\" \"Savoy\" ul. Traugutta 6, Łódź; tel 042 632 15 42 www.savoy.com.pl \"Saxonia\" ul. Pomorska 571, Łódź; tel 42 671 33 51 www.saxonia.pl \"Skarabeusz\" ul. Krzyżowa 10/12, Łódź; tel 42 655 15 72 www.skarabeusz.pl \"Słodka Ciocia\" www.slodka-ciocia.pl \"Smak\" www.wesela.smak.pl \"Solaris\" ul. Tomaszowska 180, Łódź; tel 42 649 96 16 www.wesela-solaris.pl \"Soplicowo\" www.soplicowo.com.pl \"Spatif\" www.spatif.pl/oferta.html \"Stara Kuźnia\" www.stara-kuznia.pl \"Strobejko & Syn\" www.ccss.pl \"Sydon\" ul. Rzgowska 26/28, Łódź; tel 42 684 47 13 www.wesela.com.pl \"Światowit\" www.hotelspt.com.pl/swiatowitpol_sale.html \"U Placka\" www.lodzonline.com.pl/sea...tab=sub_sub_kat \"U Fabrykanta\" Plac Zwycięstwa 2, Łódź; tel 42 674-18-75, 0 508-077-605 www.ufabrykanta.pl Restauracja \"Van Gogh\" ul.Paradna 46, 93-345 Łódź www.restauracja.lodz.pl \"Wodnik\" ul. Patriotyczna 2, Łódź; tal 42 684 84 47 www.wodnik-lodz.com \"Yuca\" ul. Złotno 83, Łódź; tel 42 634 72 94 www.yuca.pl Zajazd \"Rubin\" ul. Scaleniowa 11, 93-436 Łódź www.hotelrubin.pl \"Zaścianek\" „Ziemia obiecana“ ul. Wigury 4/6, Łódź; tel 42 636 70 81 \"Złota Kaczka\" ul. Rąbieńska 53, Łódź; tel 42 712 64 03 www.zlotakaczka.lodz.pl SALE WESELNE I RESTAURACJE W OKOLICACH ŁODZI \"Adriatico\" w Andrespolu ul. Rokicińska 102b, Andrespol; tel 42 649-96-53; kom 506 813 729 www.adriatico.home.pl „Bankietowa“ w Łaskowicach ul. Łaskowicka 2, Łaskowice (niedaleko Retkini), tel. 42 683-37-01, kom. 661 025 052 www.bankietowa.webpark.pl Bar \"Pod kasztanami\" w Budziszewicach (15 km od Koluszek) \"Belweder\" w Konstantynowie Łódzkim ul. Łódzka 173, Konstantynów Łódzki; tel. 42 211 35 69, 42 211 35 73 www.restauracja-belweder.pl \"Boryna\" ul. Wycieczkowa 2/10, Rąbień AB, tel 42 712 60 44 www.boryna.com.pl \"Camelot\" w Pabianicach www.camelot.net.pl \"Chateau Małków\" w Małkowie http://www.malkow.com.pl/ Dobieszków ul. Dobieszków 70, Stryków; tel 42 710 90 90 www.hoteldobieszkow.com.pl Dom Kultury Starowa Góra \"Eden\" w Rzgowie ul. Letniskowa 11/13, Rzgów; tel 42 214-17-19 www.eden.civ.pl \"Hades\" w Andrespolu ul. Rokicińska 104, Andrespol; tel. 42 213-22-57 www.hades.and.pl Hotel 500 w Strykowie ul. Warszawska - Smolice 1B, Stryków; tel. 42 719 99 50 - 52 www.hotel500.com.pl Hotel \"Kacperski\" w Konstantynowie Łódzkim ul. Łódzka 27/29, 95-050 Konstantynów Łódzki www.kacperski.biz Hotel \"Mazurek\" w Osjakowie http://www.zajazdmazurek.pl/ Hotel \"Piemont\" w Pabianicach ul. Kilińskiego 25, Pabianice; tel. 42 227-14-12 www.piemont.com.pl \"Gracja\" w Nowosolnej \"Laura\" w Sosnowcu, gm. Stryków \"Magnolia\" w Kutnie \"Odyseja\" w Rzgowie www.odyseja.org.pl \"Ogrody Borsa\" w Zgierzu \"Prestige\" w Pabianicach Pabianice Hermanów 23 tel. 42 214 91 66 kom. 0-602 655 152 www.prestige.net.pl \"Raj\" w Zgierzu ul. Dąbrowskiego 19, Zgierz; tel. 42 716-08-32, 508 261 274 Restauracja Kaczorowski w Pabianicach Restauracja \"Rozmaryn\" w Kutnie \"Route One\" w Zgierzu sala OSP Bronisin sala OSP w Gadce Starej sala OSP w Kalinku za Rzgowem sala OSP w Sokolnikach sala OSP w Wilamowie k/Uniejowa sala OSP na Wygodzie - \"Słowik\" w Zgierzu www.bugajski.com.pl/menu.html Stary Folwark w Tworzyjankach k/Brzezin www.staryfolwark.pl Tuszyn Las www.tuszynlas.pl Vivat w Aleksandrowie Łódzkim Grunwald 9, gmina Aleksandrów; tel. 42 712-85-68 www.salaweselna.pl \"W dobrym stylu\" w Aleksandrowie Łódzkim - Hotel \"Zacisze\" w Zgierzu hotel-zacisze.pl \"Złota gwiazda\" w Poddębicach ul. Łódzka 72, Poddębice; tel. 43 678 47 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Prtestige” ul. Pomorska 45/47, Łódź; tel 42 630 43 45 \"Prząśniczka\" www.przasniczka.pl \"Reymont\" http://hotelreymont.naszemiasto.pl/ \"Rzut Karny\" www.ozzp.pl sala \"Zielone Zacisze\" na działkach na ul. Biegunowej ul. Biegunowa 1/3, Łódź, tel. 42 634-01-59 sala na działkach na ul. Kusocińskiego 1 sala na działkach na ul. Przybyszewskiego sala OSP na Starym Złotnie \"Sala Taneczna\" na Nowym Złotnie www.salataneczna.prv.pl Sala w Łagiewnikach \"Sambria\" \"Savoy\" ul. Traugutta 6, Łódź; tel 042 632 15 42 www.savoy.com.pl \"Saxonia\" ul. Pomorska 571, Łódź; tel 42 671 33 51 www.saxonia.pl \"Skarabeusz\" ul. Krzyżowa 10/12, Łódź; tel 42 655 15 72 www.skarabeusz.pl \"Słodka Ciocia\" www.slodka-ciocia.pl \"Smak\" www.wesela.smak.pl \"Solaris\" ul. Tomaszowska 180, Łódź; tel 42 649 96 16 www.wesela-solaris.pl \"Soplicowo\" www.soplicowo.com.pl \"Spatif\" www.spatif.pl/oferta.html \"Stara Kuźnia\" www.stara-kuznia.pl \"Strobejko & Syn\" www.ccss.pl \"Sydon\" ul. Rzgowska 26/28, Łódź; tel 42 684 47 13 www.wesela.com.pl \"Światowit\" www.hotelspt.com.pl/swiatowitpol_sale.html \"U Placka\" www.lodzonline.com.pl/sea...tab=sub_sub_kat \"U Fabrykanta\" Plac Zwycięstwa 2, Łódź; tel 42 674-18-75, 0 508-077-605 www.ufabrykanta.pl Restauracja \"Van Gogh\" ul.Paradna 46, 93-345 Łódź www.restauracja.lodz.pl \"Wodnik\" ul. Patriotyczna 2, Łódź; tal 42 684 84 47 www.wodnik-lodz.com \"Yuca\" ul. Złotno 83, Łódź; tel 42 634 72 94 www.yuca.pl Zajazd \"Rubin\" ul. Scaleniowa 11, 93-436 Łódź www.hotelrubin.pl \"Zaścianek\" „Ziemia obiecana“ ul. Wigury 4/6, Łódź; tel 42 636 70 81 \"Złota Kaczka\" ul. Rąbieńska 53, Łódź; tel 42 712 64 03 www.zlotakaczka.lodz.pl SALE WESELNE I RESTAURACJE W OKOLICACH ŁODZI \"Adriatico\" w Andrespolu ul. Rokicińska 102b, Andrespol; tel 42 649-96-53; kom 506 813 729 www.adriatico.home.pl „Bankietowa“ w Łaskowicach ul. Łaskowicka 2, Łaskowice (niedaleko Retkini), tel. 42 683-37-01, kom. 661 025 052 www.bankietowa.webpark.pl Bar \"Pod kasztanami\" w Budziszewicach (15 km od Koluszek) \"Belweder\" w Konstantynowie Łódzkim ul. Łódzka 173, Konstantynów Łódzki; tel. 42 211 35 69, 42 211 35 73 www.restauracja-belweder.pl \"Boryna\" ul. Wycieczkowa 2/10, Rąbień AB, tel 42 712 60 44 www.boryna.com.pl \"Camelot\" w Pabianicach www.camelot.net.pl \"Chateau Małków\" w Małkowie http://www.malkow.com.pl/ Dobieszków ul. Dobieszków 70, Stryków; tel 42 710 90 90 www.hoteldobieszkow.com.pl Dom Kultury Starowa Góra \"Eden\" w Rzgowie ul. Letniskowa 11/13, Rzgów; tel 42 214-17-19 www.eden.civ.pl \"Hades\" w Andrespolu ul. Rokicińska 104, Andrespol; tel. 42 213-22-57 www.hades.and.pl Hotel 500 w Strykowie ul. Warszawska - Smolice 1B, Stryków; tel. 42 719 99 50 - 52 www.hotel500.com.pl Hotel \"Kacperski\" w Konstantynowie Łódzkim ul. Łódzka 27/29, 95-050 Konstantynów Łódzki www.kacperski.biz Hotel \"Mazurek\" w Osjakowie http://www.zajazdmazurek.pl/ Hotel \"Piemont\" w Pabianicach ul. Kilińskiego 25, Pabianice; tel. 42 227-14-12 www.piemont.com.pl \"Gracja\" w Nowosolnej \"Laura\" w Sosnowcu, gm. Stryków \"Magnolia\" w Kutnie \"Odyseja\" w Rzgowie www.odyseja.org.pl \"Ogrody Borsa\" w Zgierzu \"Prestige\" w Pabianicach Pabianice Hermanów 23 tel. 42 214 91 66 kom. 0-602 655 152 www.prestige.net.pl \"Raj\" w Zgierzu ul. Dąbrowskiego 19, Zgierz; tel. 42 716-08-32, 508 261 274 Restauracja Kaczorowski w Pabianicach Restauracja \"Rozmaryn\" w Kutnie \"Route One\" w Zgierzu sala OSP Bronisin sala OSP w Gadce Starej sala OSP w Kalinku za Rzgowem sala OSP w Sokolnikach sala OSP w Wilamowie k/Uniejowa sala OSP na Wygodzie - \"Słowik\" w Zgierzu www.bugajski.com.pl/menu.html Stary Folwark w Tworzyjankach k/Brzezin www.staryfolwark.pl Tuszyn Las www.tuszynlas.pl Vivat w Aleksandrowie Łódzkim Grunwald 9, gmina Aleksandrów; tel. 42 712-85-68 www.salaweselna.pl \"W dobrym stylu\" w Aleksandrowie Łódzkim - Hotel \"Zacisze\" w Zgierzu hotel-zacisze.pl \"Złota gwiazda\" w Poddębicach ul. Łódzka 72, Poddębice; tel. 43 678 47 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huczne wesele a masz jakies namiary na sale,fotografa,kamerzyste i zespol na Pomorzu? chodzi glownie o Lebork i okolice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście tylko kochane ja mogę wam tutaj pomóc nie we wszystkim bo odbieracie mi chlebek.... troszeczkę żartuję,ale chyba mnie rozumiecie? pomogę wam w organizacji co kiedy i gdzie ale z niektórymi sprawami piszcie na maila. Sporo osób z was piszę i każdej staram się od razu odpowiadać,jeżeli nie zrobię tego w ciągu 12 godzin poczekajcie...żadnego maila nie zlekceważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNALAZŁAM ŚWIETNĄ KAPELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!za tydzień jadę się dogadać z chłopakami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieszkamy razem już prawie dwa lata, zajmujemy poddasze które kiedyś bedzie podzielone na pokoje u teściów, super mieszkać razem człowiek może sie dotrzeć i poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny melduje sie ze jestem z wami. pozdrawiam was wszytskie a w szczegolnosci nusiee bo jestem z tego miasta w ktorym pracujesz.jesi mozna spytac to gdzie pracujesz. pozdrawiam was kochane oby ten czas troche szybciej plyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Dzis piatek i 13,zycze wam milego dnia. Ineska :) 1 sukienka ciekawa choc nie w moim guscie za duzo tych falbanek :) 2 sukienka juz by mogla byc ...ma wspaniala gore troche moze bym zmienila dol ale jest O.K 3 sukienka-wogole odpada a 4 - ladna ,ale znow bez kaptura. wiec z tych wszytskich sukienek wybralabym 2 a ty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do mieszkania przed slubem ciesze sie ze my zamieszkalismy razem ,dlatego wiem ze trzeba silnej woli ... niestety spotkania sa dobre ,ale nie przeszkadza wam rozrzucana skarpetka czy pasta nie dokrecona ...wiadomo kompromisy. ZNam wiele osob ktore zamiezskaly na probe czasu i niestety ale sie rozeszli bo nie pasowalo im to .... Ja wiem ze kjak bysmy mieszkali w polsce nie dalo by nam sie mieszkac razem bo igdzie ..... Ale czesto zostawialismy na noc u siebie i bylo bardzo fajnie. Wiem ze moze jak bysmy nie miezskali nie wiedzialabym ze moj maz lubi tzw wszystko porozrzucane w szafie teraz to wiem ....ale juz sie zmienil. Obojetne czy miezskamy razem czy nie zycze nam i wsztyskich zebysmy wytrzymali probe czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny juz musze uciekac do pracy. zycze wam jeszcze raz milego dnia i nie piszcie za duzo. bede dzis wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) huczne wesele -> to troche wyglada na skopiowanie spisu wszystkich lokali w miescie, niewilka sztuka a dziwczyna podala Ci troche szczegolow to moglabys to troche zweryfikowac :) ines.ka podoba mi sie pierwsza sukienka i ta z kapturem na glowe ale bez tego wlasnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!mi osobiście bardzo podoba się 1 sukienka taka jest romantyczna.......lubię takie! ta druga też jest ładna. 3 to zupełnie nie mój styl, a co do czwartej to zgadzam sięz dziewczynami piękna ale bez tego kaptura, ale przecież wszystko można przerobić. lecę na praktyki do przychodni. pozdrwiam i do południa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) ineska mi sie podoba caprise.....ale watpie czy bym w niej fajnie wygladala...te wszystkie modelki to kurcze pomniejszony rozmiar 34 hehe co do mieszkania razem to jednak sie zgadzam ze to wazne...na randkach prawie zawsze bylo fajnie...ale jak zamieszkalismy razem to ho ho ho....ciezko bylo na poczatku..ze dwa razy mielismy sie rozstawac juz...:( trudne wspolne sytuacje...rozne przyzwyczajenia wyniesione z domu..wspolne trudne decyzje wazace na dalsze zycie (kupno mieszkania auta itd itd) powoduja wg mnie ze para sie sprawdza...i jak przezyja te wszystkie swoje klotnie i zaakceptuja innosc partnera...to dalej pojdzie na bank nie z gorki ale moze po prostej hehe dzis w pracy siedze sobie do ok 13.30 pozniej jade do bszczy na kurs ktory trwa od 16-21...masakra a jtro od 8-16....mam nadz ze nie padne;) pozdrawiam serdecznie ja wczoraj bylam tak spragniona slonca ze skoczylam na solarium;)dzis opalona i w lekkich ciuchach znow delektuje sie przy kawusi super pogoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huczne wesele--> czy uwazasz ze karteczki do usadzania gosci przy stole to cos zlego?ja slyszalam rozne opinie: 1- ze nie nalezy ich stosowac bo goscie moga sie czuc urazenia--ze ktos siedzi za dalekgo pary mlodej, kolo ciotkiktorej nie lubi itd itd 2- ze to jak najbardziej na miejscu ja osobicie chcialam je zastosowac...bo bylam na weselach gdzie karteczek nie bylo i np nagle sie okazalo ze znajomi- malo obeznani z kultura- usiedli kolo pary mlodej i np rodzice wyladowali na koncu sali...tylko jedno mnie martwi...ten na poczatku chaos jak wszyscy beda szukac swojej \"karteczki\" jak to praktycznie rozwiazac?? z gory dzieki za odp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widzę,że wam trudno dogodzić (_mona_). Podałam większość sal w okolicach Łodzi.To prawda jest to taki spis ale w czym to przeszkadza? Chodziło o to aby podać je a weryfikację można dokonać samemu , tym bardziej,że to o co mnie poproszono to wszystko spełnia te warunki każda z tych sal jest np na 90 osób. Chciałabym zwrócić uwagę, że ja zreguły pobieram prowizję za pomoc w szukaniu sal czy innych podwykonawców a tutaj podałam za „friko”. I słyszę, że jeszcze jest źle???Czy ktoś tutaj podobne zrobił jak ja ,że podał tyle sal.Wątpię!! A z tego co spacja napisała to i tak jej to pomoże w wyborze przynajmniej ma z czego wybierać. Przykro mi jest, gdy komuś pomaga się lub doradza tak bez żadnego oczekiwania finansowego a jeszcze słyszy się,że.... to troche wyglada na skopiowanie spisu wszystkich lokali w miescie, niewilka sztuka a dziwczyna podala Ci troche szczegolow to moglabys to troche zweryfikowac W takim razie chciałabym powiedzieć, że gdy będziecie miały jakieś pytania do mnie proszę mailowo to mnie przekazać bowiem widzę nie jestem tutaj mile widziana ( przynajmniej przez nie które z was) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jesczze jedno;) fajnie zobaczyc jak niektore z was wygadaja:) fajne zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ja jestem za. To wielkie ułatwienie a przy tym bardzo elegancka praktyczność. Jest teraz na rynku taki wybór, że jest w czym wybierać. Nawet dla Państwa Młodych takie istnieją. Proponowałabym ci również zrobić tablicę z miejscami przed wejciem na salę to napewno zainteresuje gości i ułatwi im rozeznanie po stołach a tam już bedą czekały na nich winietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×