Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

jestem i ja:) 🖐️ wczoraj byłam masakrycznie zmęczona po tym szkoleniu, wróciłam do domu po 19 i od razu padłam:-O na szczescie dzis juz mam spokój. Siedze, sącze herbatke i jem pysznego rogala:-) 🌼gawit----czyżby ta niespodzianka to.........no dobra nie bede zapeszac:) ale chyba tez sie domyslam:-) jutro bedzie u mnie siostra. Musimy pogadac, wczoraj dzwoniłam do niej to prawie plakala:-O Jest zalamana tym jak mama sie do niej odnosi....tak jakby chciała sie na niej odegrac za ten cały konflikt który miał miejsce:-O ona robi dla mamy wszystko, poświęca sie, widze jak bardzo sie zmieniła, a mama tego nie widzi:( albo nie chce widziec:( juz nie wiem co robic. Mama teraz widzi wszystko w czarnych barwach, wyolbrzymia problemy......nie daje sobie nic przetłumaczyc a jak ktos ma inne zdanie niz ona od razu krzyczy:-O dłużej tak nie pociągne:( jestem juz zmęczona tym ciągłym narzekaniem i czarnowidztwem:-O ja rozumiem ze mama teraz nie mysli racjonalnie, ale takie zachowanie po prostu męczy:( chciałoby sie pomóc z całego serca ale jak to zrobic skoro mama na to nie pozwala a jak pozwala to zaraz wszystko jest źle:-O najgorsze jest to ze to wlasnie tak moja siostra jest traktowana:( człowiek powinien umiec wybaczac. Co było a nie jest nie pisze sie w rejestr. Było minęło. Teraz trzeba sie skupic na tym co jest i co bedzie i robic wszystko zeby było dobrze, zeby Tata był spokojny. Ale mama tego nie potrafi zrobic:( wraca do spraw sprzed kilkunastu lat, wypomina pewne rzeczy i oczywiscie standardowo----wszystko jest źle:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) witam w słoneczny poranek:D. jak słonko świeci zaraz mi lepiej na sercu:D. Ja dzisja jade po buty - bo stare przemakaja jak jest chlapa. A miałam nadzieje ze jeszce wytrzymaja ten sezon zimowy no ale trudno. Yasmin - zycze miłych pogaduszek z siostra, chociaz z tego co piszesz to nie wiem czy będa miłe. Ale mama moze miec żal do siostry o całą sytuacje i to nagromadziło ise u niej. Za duzo tego wszystkiego. Gawit - czekam z niecierpliwością na uchylenie ąbka tajemnicy:D. Ejmi 🌼 Bling 🌼 kropelka 🌼 kuleczka 🌼 monia 🌼 b.ona 🌼 kinia 🌼 bobasek 🌼 i cała reszta czelotki 🌼 i nadal pozostaje nierozwikłana tajemnicza zagdaka gdzie ise lpodziały :fajna , mylo, kinga, thahuland. ??????/ Asiula - a ty jak zakotwiczysz w tej anglii to odezwij się do nas:D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Wam... Wczoraj było mnie bardzo mało, bo jak wróciłam z pracy, to nic nie jadłam, tylko od razu zabrałam sie za ścianką. Wczoraj zdrapałam resztę, zaszpachlowałam dziury po kołłkach i zrobiłamkont, kontownikiem, nadłożyłam zapawy murarskiej i......w sumie spędziłam 6 godzin na drabinie, ubabrana w zaprawie, a we włosach pył ze sciany.....wyobraźcie sobie, ze ja tu schiodzę z drabiny, żeby posprzątać, a tu nie ma wody- zakrecili- musiała być jakaś awaria. Wiec sie nagimnastykowałam, żeby sprzątnąś i doprowadzić się do porzadku. Wojtek też nie był zachwycony, ale rano jak wstałam to zmyłam podłogę przed pracą, żeby już nie gadał, ze go wszystko wkurza.... Mnie dziś boli ręka w nadgarstku, ale dziś się pooszczedzam, żeby jutro zrobić tą ściankę:) i głowa mi pęka, zaraz zrobię sobie kawkę... Yasmin, dziękuję za komplement:) Kochana jesteś:* A co do mamy, to sama zauważyłaś, że zachowanie Twojej mamy powoli meczyć wszystkich, to jest sposób zwrócenia na siebie uwagi \"Ja tu jestem i jest mi źle\", a z drugiej strony udowodnienie sobie i światu, ze nikogo nie potrzebuje, że dobrze sobie radzi. Pozrozmawiaj z jakimś psychologiem o zachowaniu mamy, może uda Wam sie razem uknuć jakiś plan......może coś doradzi. Nie masz nic do stracenia. A Twoja siostra też sie musi uzbroić w cierpliwość, musi i koniec kropka- mama to jest mama!!! Gawit- ja też chy ba sie domyślam:) Bobasekm- ja mecz wczoraj \"słuchałam\", bo był włączony dośc głośno, a sama sterczałam na drabinie- świetny mecz!!! Nasi górą.....!!!!!!!!!!!!! Elcia, Ejmi buziaki dla Was...za to, ze jesteście tu z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Monia, Elcia 👄- wiem ze siostra musi uzbroic sie w cierpliwosc, za duzo sie wydarzyło, ale w obliczu takiej sytuacji powinnismy sie raczej trzymac razem w kupie jak kurczaki a nie jeszcze od siebie oddalac i prowokowac kolejne sytuacje:-O wiem ze moją siostre juz do konca zycia bedzie dusiło to co sie stało.:( przed smiercią Taty nie widziała go 5 miesięcy, nie rozmawiali.... ona mi sama mówiła to ze nie wie jak teraz dalej bedzie z tym zyła, jak to udzwignie. Ja to rozumiem.:( W sumie to dobrze ze przyjezdza. Porozmawiamy o tym, powiem jej kilka waznych rzeczy i moze jej doradze sposób w jaki powinna rozmawiac z mamą....bo widze ze moja siostra naprawde chciałaby dobrze a tu wychodzi zupełnie na odwrót. Mama łapie ją za słówka, cały czas jej przygaduje z tego co wiem, ciągle nasuwają sie jej jakies podejrzenia....... Ni wiem co robic w tym temacie. Myslałam ze sie wszystko jakos poukłada a tu ciągle tylko pod góre:-O moze wymyslimy cos razem kiedy przyjedzie siostra. Na telefon to zadna rozmowa. 🌼Monia-----wy robicie remoncik w domku i my tez:) tylko taki mniejszy;) przedpokój juz pomalowalismy a wczoraj odebralismy od stolarza robiony na zamówienie wieszaczek. Ściana wygląda super:) M mówił ze jak byl odbierac to ktos tam podpatrzył ten wieszak i tez zamówił taki sam:) nie dziwie sie. Jest o mało spotykanym kształcie i swietnie zdobi ścianę:) jeszcze tylko pomalujemy kuchnie i mieszkanko bedzie jak z obrazka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobasekm- dzięki za foteczki, miałam podziękować wczoraj, ale byłam zajęta. Fajnie byłoby razem pokibicować kiedys w jakimś meczu:) w czwórkę... Bling- również dziękuję za foteczki, kiesyś je dostałam od Ciebie, ale jakis chochlik mi je skasował.Teraz już Was mam:) Kinia, czas na Ciebie:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestesmy zzyte, ze Gawit wybacz ale kazda z nas chyba wie co to za niespodzianka. Alez jestesmy paskudne zolzy co? ;) U nas w Oslo i w okolicach dzieja sie straszne rzeczy. Znaleziona 4 osobowa rodzine martwa, ojciec zabil dzieci ,zone a potem siebie. Powod: stresujaca praca,pracowal nad jakims projektem,nie zrozumialam wszystkiego. Wydaje mi sie ze wiekszosc ludzi to sobie ten stres wmawia,wiecie ze wystarczy jedna wizyta u lekarza ,ponarzekanie i lekarz wysyla cie na urlop. Masakra Co drugie slowo u nich to stres..... Szukam zaluzji dla szefa do biura bo w Ikei wczoraj nie bylo idealnych w wymiarze. Zobacze na stronkach polskich i moze da sie zamowic. Pozdrawiam. Jestem do 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjechałam z zakupów i...... jestem wściekła bo nic nie kupiłam. I dalej bede chodzić w przemoczonych butach. Ochyda. bling - no to rzeczywiście paskudne wieści - i do czego to moze doprowadzić stresująca praca. gawit - ja tez już chyba wiem co to moze być :D. ale czekam na wiadomości z niecierpliwością:D. Yasmin - masz racje powinnyście byc razem podporą jedna dla drugiej. Staram się zrozumiec twoją mame i chyba jest to trudne. Nie wiem skarbie co ci poradziec. uciekam myszki bo misiek wrócił z pracy. ejmi, monia, bobasek i reszta 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcia 👄 jak ja wybieram sie na zakupy to mój Misiek az drży:-D bo łażę po tych sklepach, przeglądam ciuchy i nigdy nie moge nic wybrac. Ale naprawde.....wole cos kupic i potem sie z tego cieszyc niz kupic byle co i w tym nie chodzic.:) dzis zamierzam sie porządnie wyspac. Zadnych innych planów nie mam:) elcia kupiłam sobie ten zenszen, biore juz 2 dni i hm.......narazie nie wiedze jakis tam rewelacji:-) ale kupiłam sobie taki bez dodatkowych witamin bo witaminy mam w domu a po co przepłacac. Za PANAXEUM zapłaciłam 12 zł, kuracja na cały miesiąc. Zobaczymy. M sie tylko smiał ze mnie bo wczoraj .....o dziwo.....sama sprowokowałam łóżkowe zabawy:-D więc czyżby działał?? ;-) dzis nawpieprzałam sie ciastek az mam wyrzuty sumienia. Ale co tam;-) mam to gdzies czy mi tyłek urośnie czy nie:) i tak siebie lubie;-) hihihihi:-D zero samokrytyki prawda?;-) pozdrawiam Was! 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nadrobię straty właśnie wrócilismy z kręgli.było super. trzymajcie sie dziewuszki.miłych snów i kolorowych. papatki🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No najpierw to nas podnieść muszę, bo, aż na 3 stronie nas szukałam! Oj kobitki, ale Wy domyślne jesteście :) No kurde tylko, że ze mnie taka panikara, że najzwyczajniej w świecie boję się testu :( Robiłam już jeden w dniu spodziewanej @, no i była ta druga kreseczka, ale taka bardzo niewyraźna!Bardzo musiałam się wpatrywać, żeby ją wypatrzeć!!!A może zwyczajnie ją sobie wmówiłam!!!Co prawda test robiłam wieczorem i na godzinę przed piłam pepsi, a pisało, żeby minimum 2 godziny nic nie pić! Mam jakieś tam objawy, ale z drugiej strony moga one świadczyć o zbliżającym sie okresie! (cholerny ból piersi, ból brzucha, a do tego wilczy apetyt, wieczorne nudności, no i coś co mnie zastanawia najbardziej - zbrązowiały mi brodawki!)Tylko, że ja takie objawy (oprócz brązowiałych brodawek) miałam juz kiedyś, a to nie była ciąża!No w każdym bądź razie powiedziałam sobie, że jeżeli do niedzieli okres się nie pojawi, to w poniedziałek z rana robię test!!!To będzie najdłuższy weekend w moim życiu! I jeszcze ten cholerny strach czy jeżeli to faktycznie ciąża, to czy nie skończy się jak poprzednia!!!!Oj trudne chwile to teraz czekają przede wszystkim mojego męża, bo na nim pewnie będę \"odreagowywać\". Dobranoc kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawitku - widzisz Kochana Ty chcesz żeby to była ciąża, a ja z utęsknieniem czekam na mój @, modle się żeby ta torbiel zniknęła. @ powinnam dostać czwartek - piatek wiec czekam na ten dzień z niecierpliwością! I jeśli dostane to będzie mój najszczęśliwszy dzień w tym roku:) Kochana rób ten test i narazie nie dopatruj się objawów, ja też już kilka razy tak się nastawiłam ze i brodawki były ciemne i miałam nudności wszystkie objawy:) Trzymam mocno paluszki, żeby wszystko się ułozyło tak jak tego pragniesz👄 Dziewczynki a u mnie dzięń gotowania. Moja mama jeszcze wszystkiego nie może robić sama wiec, od rana siedze w kuchni i razem pichcimy. Już ugotowałam rosół i bigos, zagniotłam ciasto na kluski, jeszcze czekają mnie pierogi:) Familia się zjedzie, poza tym jacyś znajomi do rodziców też mają wpaść wiec szykujemy żarło:) Życzę Wam miłego weekendu no i zdrowia wszystkim! B.ona - jak u Ciebie wygląda sytuacja? Całuje Was mocno👄 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkcia_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfff ale mi sie cos walneło z kompen - efektu widoczne u góry:P. Witam was kochane w sobotni wieczorek. Podnosze frekfencje. Yasmin to troche za mało chyba czasu upłynęło na jakieś efekta. prosze o cierpliwość:P Gawit - skarbie zaraz w poniedziałek nam pisz co i jak.) Trzymam za ciebie i jestem z tobą😘 Ejmi - ale bedzie wyżerka mmmmmm. Az mi sie jeśc zachciało. Pozdrawiam reztse towarzych - 😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pusciutko Wczoraj zrobilismy sobie seans filmowy Dobrze ze chociaz jeden z trzech obejrzanych spelnial kryteria dobrego kina THE SENTINEL polecam,z DOUGLASEM wiec musial byc dobry Dzisiaj bylismy sie przejsc po miescie, zawsze tak mam ze jak zamierzam cos kupic to zakupy wychodza marnie , a dzis mial byc spacer i wrocilam ze spodniczka na lato,biala w czarne wzory, bluzka z dlugim rekawem z dosc duzym wycieciem,wiadomo gdzie no i letnia bardziej sportowa koszulka tez biala. Polowek kupil sobie czarna bluze na zamek, oczywiscie do pracy ..... Narzeka ze na codzien ma za duzo ciuchow i nigdy nie wie w czym isc hihi ach ten moj model. Siedzimy w biurze a procz nas chyba z 6 Norkow ,graja w pokera,no ciekawe kto dzis wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie po kapieli:) Ależ sie czuje wypachniona (to efekt nowych kosmetyków:) ) Na dodatek zafundowałam sobie dzis kąpiel tylko dla siebie (bo zazwyczaj ciapiemy sie z MM;) ), a dziś tylko ja i cała nasza wanna dla mnie. Zrobiłam sobie maseczkę, wydepilowałam sie tu i ówdzie, jutro tylko wydepiluje nóżki i będzie finish :) Wizyta u fryzjerki udana, az widać, że moje włosy właśnie tego potrzebowały:) Monia ja tez jestem za wspólnym kibicowaniem:) Jak idzie remont? A moze Ty powinnaś zmienic fach? Pomysl o tym;) Kuleczka jak sie mają sprawy studenckie? Odezwij sie:) Elcia 🌻 Ejmi 🌻 Gawit ja nadal bardzo mocno trzymam kciuki i czekam na dobre wiadomości:D Mam pytanie - gdzie sie wszystkie osóbki podziewają?!?!?!?!?!?!?!?! Proszę wracajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wzywam Was i głosno wołam (az sobie gardło zdarłam) Pozdrawiam Wszystkie duszyczki bardzo goraco i czekam na Was:) Yasmin 🌻 Kinia 🌻 Bling 🌻 Kropelka 🌻 Asia 🌻 Asiulek ]kwiat] i wszystkie osóbki, których nie wymieniłam - dla Was cały bukiet 🌻 - ów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mile Panie🖐️ sprawy zwiazane z uczelnia wygladaja marnie...jestem juz po dwoch zaliczeniach-na szczescie oba do przodu, ale bylam u dziekan w sprawie zaleglosci z dwoch przedmiotow-oczywiscie przedstawilam sprawe w sposob taki ze nie uczeszczalam na zajecia z powodu rezygnacji ze studiow (trudnosci finansowe) po czym sytuacja sie zmienila wiec chce nadrobic zaleglosci...bylam pewna ze dziekan wstawi sie za mna i wyda pozytywna opinie a ona powiedziala ze nie przylozy do tego reki ze nie bedzie lamac zasad.ciekawe jakich:o, i ze mam sobie radzic sama...w zasadzie to juz calkiem zwatpilam w kadre tej uczelni...jestem juz tak zreygnowana ze nie wiem co dalej bedzie..pewnie bede miala 2 warunki, ja nie wiem co tej dziekan zalezlo na tym zeby mi pojsc na reke..ludzie maja gorsze zaleglosci i jakos daja rade a ja juz chyba nie mam do kogo pojsc dalej...:(, sama jestem sobie winna wiem...ale to naprawde nie byla az tak wielka sprawa zeby dziekan traktowala mnie jak jakies gowno chodzace..fakt ze miala zly humor bo byla po egzaminie...hmm no coz nie wiem co bedzie dalej... Ejmi jak tam pysznosci juz pewnie dawno ugotowane??i pewnie juz polowe zjedzone;)pozdrawiam kuchareczke:) bling ciesze sie ze zakupy sie udaly:)-ja dzis zakupilam na allegro portfel bo moj jest juz stary i zniszczony, poza tym futeral na komorke bo zmieniam telefonik, kupuje nokie 6101 z klapeczka i koniecznie w kolorze pink:)-zachorowalam na ten telefon, czesc kasy dolozy moj M. takim sie wykazal gestem milosierdzia na walentynki:);) bobasku widze ze zrobilas sobie wieczor pielegnacyjny:D,na pewno jestes odprezona i zrelaksowana:)chyba pojde twoim sladem:), dziekuje za foteczki sympatyczna z ciebie kobitka bije od ciebie cieplo:) pozdrawiam serdecznie was wszystkie i zmykam lulku jutro sie odezwe caluje mocno👄 papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczko oblukalam te nokie, w rozowym ladnie sie prezentuje. Chociaz ja nie lubie telefonow z antenka. U nas kosztuje kolo 650 zl , mam nadzieje ze u ciebie taniej. Fajnie ze polowek ma taki mily gest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bling mnie tez osobiscie bardziej podoba sie jej nowszy mode-l 6131 tylko ze to nowosc teraz te nokie kosztuja okolo 700-800 wiec sila rzeczy musialam wybrac te z antenka:)a ta z kolei kosztuje na allegro w granicach 400 zl wiec o polowe taniej od 6131, na allegro duzo bardziej oplaca sie kupic nowy telefon ceny sa sporo nizsze niz w komisach-wiadomo w komisie tez musza na tym zarobic wiec to normalka:), no racja- tyle czasu marudzilam mojemu M. ze chce ten telefon ze w koncu powiedzial ze dolozy dla mnie do tej nokii zebym tylko nie kupila jakiegos g....;), bling buziak:* spijcie slodko kobietki spokojnej nocy:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Drogie Koleżanki Jestem padnieta....zmyłam juz 2 razy podłogę po dzisiejszym, ale własnie....po kolei... Ścianka podoba mi sie bardzo, bo całośc podzieliłysmy na 3 cześci skośne i na każdej jest inny wzór.juz prawie wyschło, a w tygodniu mój maż pomaluje farbą jdnowarstwowa niescieralną na jakiś kolor, tylko jeszcze sie nie zdecydowałam;) chyba filet. Cały dzień z paską, szpachlą i na koniec to dostałyśmy z Sylwią takiej głupawki, ze hej.....zaczełyśmy rzucac mieskiem i smiałyśmy się same z siebie... Pojechałam z nia do centrum i wsadziłam ja w autobus do Sosnowca. Potem weszłam do Alberta, zeby kupic kilka rzeczy na jutro , a tam jedna kobieta tak sie awanturowała, zwyzywala ekspedientkę i ochrona wyprowadziła ja ze sklepu....ze zlosci rozwaliła piwo na kafekach przy wejsciu....a ja sie wystrachałam- jakby miala rewolwer, to na pewno pozabijałaby wszystkich... Potem przyjechałam do domu i doznałam szoku, bo sąsiad, który lubi sobie wypić śpi na korytarzu, na naszym fotelu....fotel do wyrzucenia, ale mam nadzieję, ze nic mi tutaj nie \"storsuje\", bo chyba się zapłaczę... Potem mylam podłogę, a gdzie nie gdzie szorowałam gabką, niestety nie pomyślałm i chcialam umys bolce z gniazdka, ale mi sie gabka obsuneła i kopnęło mnię, ze az gwiazdki zobaczyłam. Po tym stwierdziłam, ze raczej sie do tego nie nadaję...100% bardziej wolę gotować niz sprzątać....ale Wojtek znow bedzie zly jak cos bedzie nie posprzątane.... Dzień z przygodami...a ja sie teraz boję wyjsć na korytarz wynieśc rzeczy malarskie i wynieść smieci...wiec tylko zmyję, posprzątam kuchnię i idę sie myć. Bobasekm- pozazdrościłam, ale jutro caly dzień spedzamy z Wojciem razem, wiec porobimy sobie różne zabiegi- bo my razem bardzo dbamy o siebie.... Elcu, Ciebie zapytam na ile lat wyglada mój Mąż??? Ty go widziałaś...bo wszyscy dają mu mniej niz ma w rzeczywistosci:) Jak mi wydedukujesz, to powiem:D Buziaki dla Was Strasznie sie za Wami steskniłam, jutro postaram sie nadrobić. Bling- gratuluję zakupow, marzę, zeby sobie w koncu zmienic garderobę, ale wszystko w swoim czasie... Ejmi, podrzuć mi trochę tych smakołyków, bo ja dzis tylko 2 posiłki jadłam i za póżno, zeby cos pichcią, ale choc coś na 1 ząbek.:) Gawit- proszę zrobic teściki i powiem Ci tylko tyle, ze mam dziś 37 dzień cyklu. Powinn am dzis dostac okresu, ale ja akurat nie mam euforii- ja czekam na okres. Mam kilka symptomow, ale je lekceważę- juz nie wierzę w to, za dużo razy sie zawiodłam, muszę mieć 100o% pewnosci, zeby moc sie cieszyć. Ejmi wie coś o tym- też ma długie cykle. Kuleczka, nie poddawaj się, próbuj, walcz, zawsze jak dziekan widzi determinacje studenta, to bardziej idzie na rekę, ja zrezygnowałam z kontynuacji dziennych studiów na USM, bo znalazłam pracę i po pierwszej sesji zadzwoniła do mnie kobieta, zebym nie rezygnowała, ze pójdą mi na rekę, ale ja juz zlozylam papiery na zaoczne i praktycznie zaczełam juz na nie chodzić. Tam miałam jeden egzamin w \"plecy\"i chcieli mi dać warunek, ale ja juz nie chciałam. Buziaki dla Ciebie:* To ja lecę sprzątać i jak pisalam wczesniej wykapię się i czekam na mojego królewicza ze snu ;) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobre kochane zycze wszystkim milego i udanego dnia:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj cos pusto tu:), pewnie albo: A. przygotowujecie sie psychicznie do kibicowania naszej druzynie w popoludniowym meczu;)(prawda bobasku??);) B. odpoczywacie leniuchujecie odwiedzacie rodzinke:) C. spedzacie stosunkowo dobry czas ze swoimi polowkami:D D. inny rodzaj spedzania wolnego czasu. trafilam w dobra odpowiedz??:D;) mam nadzieje ze ktoras z kochanych kobitek sie tu dzis pojawi:) a ja dopiero wzielam prysznic i czuje sie jak nowo narodzona;)leniuchowania ciag dalszy wiec zmykam:)odezwe sie wieczorkiem, pozdrawiam i sciskam was wszystkie buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kuleczka masz bardzo fajny cytat w stopce - zgadzam się z nim:) Ech ja rano bardzo sie zdenerwowałam i powiedziałam MM, że nie wprowadzę mu umów do systemu za bałagan w kuchni. Później mi przeszło, ale umów i tak wprowadzić nie mogę, bo cosik nie działa, nie wiem co. MM w ramach przeprosin przywiózł na obiad pizze:) I dobrze, nie musiałam gotować:) A teraz czekam na mecz:) Oj bardzo ciekawa jestem wyniku. Nie powiem, strosuje sie zdziebko a nawet bardziej niz zdziebko;) Eclia pewnie u Mamy więc nie zaglada a reszta? Gdzie to sie ludziki podziewaja? Aha Monia pisała, że spędza czas z Mężem więc jest usprawiedliwiona:) No dobra zmykam, zobaczymy w jakim nastroju wrócę. Trzymajcie mocno kciuki za naszych:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam towarzystwo;).......milego wieczorka wszystkim zycze i do uslyszenia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejmi nic dziwnego..
ze jak opychasz sie bigochem rosolem i pierogami to pozniej sadło ci rosnie i masz 110cm w biodrach!!!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane! Oj narobiłam się żarcia aż mi się wszystko opatrzyło i nawet nie miałam ochoty wszystkiego spróbować, ale za to inni byli chętni i wiekszej części smakołyków już nie ma. Nawet dziewczynki wykazały pojemnośc żołądków bo zjadły aż po 6 pierogów a ja lubię robić takie duże:) Wczoraj się narobiłam dziś odpoczywałam. Po obiadku wyruszyliśmy całą rodziną na spacer bo była piekna pogoda. Pojechaliśmy za miasto połazić po puszczy, wybiegałam się dotleniłam, zupełnie inaczej czowiek sie czuje jak tylko się porusza:) Kuleczko - mam nadzieję ,ze jakoś poradzisz sobie z tymi egzaminami na uczelni. Trzymam za Ciebie mocno kciuki... tylko skad u Ciebie te warunki? To nie jest wesoła sprawa jeśli dziekan nie chce ci pójśc na ręke... Moniś - oby szybko skończył się Wam ten remont:) Wtedy może wreszcie troche odsapniesz dziewczyno, bo strasznie jesteś zalatana:) Pozdrawiam całą resztę dziewczynek. całuje Was mocno👄 p.s Pomarańczu- pamietaj że cała podłośc jaką kierujemy do innych ludzi kiedyś do nas wraca... więc mam nadzieję ze do ciebie wróci spotęgowana:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(to dlatego, ze nie wygralismy :D:D:D:D:D a to za wicemistrzostwo:D:D:D:D:D dla mnie nasi i tak są najlepsi (tylko dzis to się nie popisali, takie błędy:O:O:O oj chyba nerwy zrobiły swoje ) ale i tak należy się cieszyc :D:D:D A ja strasznie zła chodzę, wszyetko mnie denerwuje, pokrzyczałam na MM i Alka i się obrazili (jakby faktycznie mieli o co) :( ale mam to gdzieś, niech sie obrażaja dopóki nie nauczą się porzadku i traktowania mnie jak należy to będziemy darli koty 😠 ale nie jestem zla dlatego, ze nasi nie wygrali (nie myślcie sobie), ogólnie mam takie dni i tyle. Postanowilam odstawić dziś leki, moze poprawi mi się humor, a jak lekarz będzie marudził, ze odstawiłam to i jemu sie oberwie 😡 ależ mam bojowy nastrój 😡 chyba muszę iść na dwór sie wyżyć, bo w domu to jeszcze cos rozniose:P albo kogos:P a za tydzień pewnie pojawi sie @ więc to pewnie dlatego jestem taka podminowana no dobra kończę, bo... dobranoc i papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi 🌻 ale mi smaka zrobiłaś na te pierożki i to taki z kapustą i grzybami...chodziły za mną cały dzień i właśnie mój mąż pojechał do marketu po pierogi...mniam juz sie nie moge doczekac a do tego gotowane warzywa;););) bedzie uczta...hehehe... Pozdrawiam i prosze sie nie przejmowac pomaranczami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×