Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

kropelka to fakt jestem serialowa kobieta:P. mam trzy których nie ominę, a ostatnio teściowa mnie wciągnęła w najdłuższego i najgłupszego tasiemca na świecie.moda na sukces. Dobrze że jeszcze tym serialem nie przesiąkłam i bez niego mogę się obejść. Mój Mąż powiedział mi że mi skasuje telewizor jak zobaczy że te bzdety oglądam:P. Jutro ma dzień wolny od pracy więc mam nadzieję wypić z wami kawusie:D A teraz już ide, nie wiem czy dam rade wpaść jeszcze do Was. Życzę dobrej nocki i wesołych i kolorowych snów . b.ona - cieszy mnie to że się ułożyło wszystko. Super. ejmi 😘 kinga😘 yasmi😘 thahuland😘 gawit😘 asiula😘 monika😘 b.ona😘 bobasekm 😘 bling😘 fajna😘 kropelka😘 mylo 🌼 i dla całej reszty 😘 na dobranoc. mam nadzieję ze nikogo nie pomin ęłam. Jesli tak to bardzo przepraszam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin no serdecznie gratuluję:) A martiłaś się tym zaliczeniem. Nie trzeba było. Widocznie wcześniej wykładowca pomylił sie z oceną i daltego wystawił Ci taką ocenę ale jak widać jesteś mądrą dziewczyną i masz 4+:D Super:) No kobietki musimy sobie szczerze napisać, że kochamy Swoich Mężulków:) I tak trzymać:D Mylo a Ty możesz się pochwalić jak kochasz Panią Swgo serca:) Ho ho widzę, że niktóre osóbki aktywnie spędziły ten weekend:) Mnie sie marzy aerobik albo basen ale póki co kase trzeba ładować w górę. No nic to , jutro poszaleje ze sprzątaniem na górze i malowaniem:D Może trochę kalorii spalę:D A we czwartek może zobaczę sie z psiapsiółą:D Już się nie mogę doczekać:D Oby tylko sie udało:) B.Ona postaram sie podesłać fotki w miarę szybko i czekam na rewanż:) To do jutra:D Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochamy ,kochamy tych naszych panów.Iwłaśnie z tej miłości to szczescie i dlatego tu jestesmy:D Caluski na dobranoc👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwony kapturek jechał do babci na rowerku. Złapał ją wilk, zabrał rowerek, a że był za ciężki - połamał go. Zobaczył to niedźwiedź, złapał wilka, kazał pospawać rowerek i oddać Kapturkowi. Następnego dnia, Czerwony Kapturek odwiedza babcię ze smakołykami. Wchodzi, stawia koszyczek i pyta: - Babciu, czemu masz takie czerwone oczy? - Od spawania, kochaniutka... od spawania... Facet w aptece zgłasza reklamację prezerwatyw: -Wasze prezerwatywy pękają. A chłopczyk stojący obok dodaje: -I spadywują. znajdź różnice http://www.shog.pl/znajdz_roznice/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahaha kropelka dobre te żarty były :D. Ja wiem że się już żegnałam ale po prostu nie chce mi się spać. A ja dalej czekam i tęsknię. Ale już niedużo zostało trasy mojemu miśkowi więc mam nadzieję że szybko przyjedzie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tak źle się czułam, że musiałam wziąść dziś wolne w pracy :( Nie wiem co mi jest:( Nie mam gorączki, gardło nie boli, kataru też nie ma, ale jest mi niedobrze, nie mogę nic jeść i bardzo boli mnie głowa :( Mąż ugotował dziś obiad to tylko troszkę \"liznęłam\" i połozyłam się do łóżka. Jak wstałam to było troszkę lepiej no i w sumie jest do tej pory. mylo dzięki za zdjęcia :) fajny facet z Ciebie i Twoja Pani (bo domyślam się, że to ona jest z Tobą na tym jednym zdjęciu) to też niezła laska :) yasmin gratuluję sytuacji w pracy i zdanego na 4 + zaliczenia :) Co do sytuacji z siostrą to nie dziwię Ci sie, że to Cię martwi!W końcu dwie najbliższe Ci osoby są ze sobą w konflikcie!I odbija się to na Was wszystkich!Ja mam nadzieję, że siostra zmądrzeje!przyjdą Święta i zrozumie co zrobiła!przeprosi mamę i będzie dobrze!ZYczę Ci tego z całego serca, bo widzę, że bardzo przezywasz tą sytuację! Cieszę się też, że z Michałem wszystko Wam się układa! ejmi z tym wyróżnieniem to żartowałam :) Domyśliłam się, ze poprostu to jakiś błędzik klawiatury :) Wiem, że wszystkich nas lubisz tak samo, bo w końcu (jak to zauważyłaś) wszyscy jesteśmy tak samo fajni :) blingbling i bobasekm Wasze zdjęcia do mnie dotarły!dziekuję serdecznie :) elcia_31 też nie lubię jak mój mąż gdzieś jedzie sam i do tego jeszcze jest brzydka pogoda!Mimo, ze on jedzie ostroznie to różni szaleńcy po drogach jeżdżą, ale Twój małżonek napewno niedługo będzie w domciu :) ( o ile już nie dojechał :) )❤️ MoniaKat witaj z powrotem :) kawał czytania przed Tobą :) Fajna ❤️ - kurde ja to nawet zapomniałam, że w sobotę była ostatnia sobota przed Adwentem :( no ale i tak bym sobie nie poimprezowała, bo w pracy byłam :( kropelko ja też mam bardz małą tolerancję na czysty alkohol i jak już piję to drinki i też po nich nie najlepiej się czuję :( dlatego mało piję :) b.ona dobrze, że wszystko Ci się ułozyło :) ❤️ my na prezent gwiazdkowy z mężem to sobie nawigacje kupujemy!Teraz dość dużo po Europie jeździmy i stwierdzilismy, że to będzie bardzo pożyteczny prezencik! Co do seriali to ja też bardzo lubie!Mam 2 ulubione i strasznie cierpię, że tu nie moge ich oglądać :( Narazie nie mamy polskiej telewizji, ale jak będziemy w grudniu w kraju to zamierzamy kupić jakis dekoder!póki co pozostaje mi czytanie streszczeń kolejnych odcinków, ale to nie to samo :( Uciekam kochani!Dobrej nocy Wam zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochani:) Ja tylko wpadłam by powiedzieć odbranoc i ucałować wszystkich:) Jutro pogadulamy - jak zwykle:) Yasmin, Elcia - sorki że sie nie odezwałam na gg, mam nadzieje że nadrobimy:* Buziaki DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki:) jestem tu nowa aczkolwiek milo by bylo pogawedzic z sympatycznymi kobietkami:)przeczytalam forum na razie polowicznie(wybaczcie-zbyt pozna pora, gdybym bardzo chciala przesledzic topik od deski do deski czytalabym pewnie do rana chyba ze padlabym z glowa na klawiaturze gdzies mniej wiecej w polowie;)), topik polecila mi pewnie dobrze wam juz znana Yasmin-kochana dziewczyna:),mam cicha nadzieje ze przyjmiecie mnie do swego grona??:) skrobne moze kilka slow o sobie:)mam 22 lata i cudownego chlopaka niebawem juz narzeczonego:)-zareczyny latem:),mimo swoich 22 lat czuje sie gotowa na slub malzenstwo nawet wiecej..-na dziecko:)ale dzidzia musi poczekac jeszcze troche, priorytetem aktualnie jest ukonczenie studiow(pedagogika i psychologia), na kafeterii jestem juz od dluzszego czasu,sledze czesto problemy kafeterianek i przeraza mnie lawina zdrad nieszczesliwych zwiazkow klotni nieporozumien...tym bardziej milo czyta sie taki pozytywny topik jak ten:),mimo pelnej swiadomosci calego zla jakie dzieje sie na swiecie zyje nadzieja ze mozna stworzyc prawdziwy partnerski zwiazek oparty na milosci zaufaniu i oddaniu baa-nawet w takim jestem;)-wiem jedno- milosc jest najwazniejsza....trzeba o nia walczyc kazdego dnia pielegnowac i radzic sobie z wiekszymi i mniejszymi kryzysami:) czuje sie tu jeszcze troche niepewnie mam nadzieje ze z czasem wszystko sie zmieni i bede mogla z wami porozmawiac jak rowny z rownym:) tymczasem przesylam buziaki i zycze wszystkim dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i żegnam tylko przyszlam podpisac liste dzis straszny dzien mala mi dwa razy sie przewrócila i to tak niefortunnie ze pierw broda a później nosek i ma troche slady, strasznie sie martwilam :( do juterka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczka witaj :) Mi bedzie bardzo miło jeśli zawitasz tu na stałe, a myslę, ze i inni bardzo się ucieszą :) My tu wszyscy jestesmy bardzo fajni :; i pozytywnie nastawini na nowe osóbki także jeszcze raz serdeczne witamy :) asiulka kochana nie martw się!każde dzieciątko wczesniej czy później nabije sobie guza!Mam nadzieję, że to tylko malutkie siniaki i \"do wesela się zagoi\" :) Teraz już uciekam :) Jeszcze raz dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja tak na chwilkę bo dzis sporo pracy mnie czeka i odezwe sie pozniej:) witamy kuleczkę, moją dobrą kolezankę z kafeterii. Z p. Kuleczką pobijamy wszelkie rekordy w rozmowach telefonicznych:-D to ile ostatnio gaduliłysmy? 5 godzin? ;-) to naprawde fajna dziewczyna:) dziewczyny dzięki za gratulacje z zaliczenia:) ulzyło mi, nie powiem:) no i moze bede dzieki tej 4+ zwolniona z egzaminu:) 🌼 Mylo......ja tez chce Twoje fotki:) moge prosic????? mój adres to emilia-1982@tlen.pl Bardzo bardzo ładnie proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko nową twarz. Mam nadzieję, ze ci sie u nas spodoba Mylo, wyślij mi też zdjęcia proszę. Miłego dnia życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, chciałam sie przywitać i niebawem dodam coś jeszcze od siebie, mam sporo pracy:* Miłego dnia M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu- przepraszam, ale musiałm wypróbowac, bo przed ślubem miałam podobny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Kuleczkę- jestem świeżo po ślubie, więc słuzę radą jeśli chodzi o wojaże przedślubne i te wszystkie przygotowania:) Yasmine- trzymam kciuki, wiesz myślę, że Twoja siostra kiedyś zmadrzeje i bedzie berdzo żałować swojego zachowania, bo życie to kompromis, nawet jeśli czegoś nie lubimy wysłuchiwać, to rodzice zawsze będa naszymi rodzicami i najlepszymi naszymi przyjaciółmi- a najlepsi przyjaciele nie boją sie mówic prawdy prosto w oczy i mimo to wciaż są naszymi przyjaciółmi......PRAWDA?????? Gratuluję KOlokwium- ja mam semestr do końca- też niedługo sesja i piszę pracę mgr.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jestem zaspana jak diabli, wczoraj dopadła mnie bezsenność i czytałam książke do 3 rano. Potem zmusiłam się do snu... cholerka mam nadzieje że to jednorazowo się przydarzyło bo strasznie nie lubie jak nie moge spać. Na dziś mam tylko jeden konkretny plan - aerobik. Muszę się wyszaleć żeby zasnąć normalnie:) Witaj Kuleczko - skoro jesteś koleżanką Yasmin no to musisz y fajna babka - nie masz innego wyjścia:P Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam do gadulwania - gwarantuje pełen serwis i zadowoloenie:) No to co.. trzeba jakąś kawke strzelić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Na razie zbyt dużo nie napiszę, bo mam troche pracy w domku. Ale zajrzeć do Was musiałam! :D No i jeszcze odgruzowywuje pocztę. Jednak potem tak około 13-stej, bedę sama i będzię trochę chwilko zeby do Was zajrzeć. elcia moze wtedy wypijemy razem kawusie i poplotkujemy? No i reszta osób, która znajdzie czas kuleczka witaj i zadomawiaj się. Referencje już masz wystawione :) A to z jednego @ którego dostałam SPRZEDAM FACETA: * data pierwszej rejestracji-luty 1976 * egzemplarz okazowy * duże gabaryty * tył lekko zgarbiony * poduszka powietrzna z przodu * ropniak * możliwość jazdy na gazie * wrażliwy na pedały * drążek ergonomiczny położony centralnie - prawie niewidoczny * najlepiej posuwa na obwodnicach, a na trasie bierze wszystko jak leci UWAGA * porządnie stuknięty * dużo pali * problemy z wtryskiem * niemiłosiernie smrodzi z tylniej rury ZAPAS GUM GRATIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść laski:D podbijam liste obecności. Właśnie niedawno wstałyśmy z Julką i teraz jem śniadanko. Zaraz będę robiła kawusie.. thahuland ze śmietanką i cukrem?? A może jeszcze któraś się skusi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze trafilam na swietny topik:)mnostwo tu pozytywnych fluidzikow i takiej zwyklej ludzkiej zyczliwosci:)jestescie kochane-dzieki za mile przyjecie:),caly czas nadrabiam zaleglosci czytam wasze wpisy otwieram linki pod postami,wole byc na biezaco na tyle na ile jest to mozliwe:) ciesze sie ze panuje tu taka ciepla atmosfera ze jest troche szczescia na tym swiecie i ktos to umie w pelni docenic:D, mnie czesto znajome,kolezanki pytaja czy nie obawiam sie zareczyn, dla wiekszosci kolezanek z mojego rocznika slub to jak zamkniecie w zlotej klatce zupelna abstrakcja...one chca szalec bawic sie imprezowac poznawac ludzi boja sie zobowiazan, planow, mnie to dziwi ale rozumiem ze to kwestia podejscia do zycia i charakteru:)a ja chce byc zwyczajnie szczesliwa u boku tego jedynego ktory juz jest;) i bede dumnie nosic pierscionek zareczynowy,rodzina to jest priorytet chce ja stworzyc razem z moim M., a wzorem sa dla mnie moi rodzice, ktorzy po 30 latach po slubie nadal trzymaja sie za raczki mowia sobie czule slowka az milo popatrzec:D dziewczny mam prosbe mozecie mi powiedziec korzystajac z wlasnych doswiadczen ile czasu przed slubem zalatawilyscie sale, czy rok wczesnie wystarczy czy tak jak ostatnio slyszalam jesli chce sie zaklepac dobra sale trzeba to zrobic poltora roku wstecz, i jeszcze jedna kwestia...moze to niemadre pytanie ale nurtuje mnie mocno-jak wygladaly wasze zareczyny??tzn czy moj chlopak powinien najpierw o zdanie spytac moich rodzicow czy zareczyny sa teraz indywidualna sprawa dwojga kochajacych sie osob??:) milego dnia kobietki pozdrawiam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka - witamy serdecznie u nas:D mam nadzieję że będziesz się tu tak dobrze czuła jak ja:D. Jest super towarzystwo i zawsze ktoś cię podciągnie na duchu i podeprze dobrym słowem i radą:)) To znaczy nie ktoś tylko wszystkie kochane koleżanki nasze:D. Rodzynek też jak zaglądnie do nas od czasu do czasu. Ale on teraz jest zapracowany i ma zajęć dużo więc narazie mu wybaczamy Mylo pozdrawiamy 🌼. Lecę rozpalić ogień w piecu bo jakoś niemiło w domku. Wpadne potem papatki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s Asiulek27 sliczna masz corenke:) naprawde uroczy maly aniolek:)a jak charakterek-anielski czy bywa tez diablekiem;););)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczka -jeśli chodzi o sale to zależy od sali i miejsca. Bo znam sale gdzie już do 2009 roku są rezerwacje zrobione. Więc lespiej wcześniej żeby nie było problemów potem. A moje zaręczyny wyglądąły tak, że misiek przyjechał po mnie na angielski i zanim zawiózł mnie do domciu zatrzymał się w takim romantycznym miejscu i spytał czy chę spędzić z nim reszte życia:)) A potem oficjalnie przyjechał do moich rodziców oczywiście zabrał ze sobą swoich rodziców, przyjechał z kwiatami do mojej mamusi i poprosił o moją rękę. Więc tak zupełnie normalnie to się odbyło - ale dla mnie to było romantyczne:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka - ja brałam ślub w 2005 roku i my załatwialiśmy sale i te wszystkie inne rzeczy 9 miesięcy przed terminem ślubu. Ale wiem też że teraz śluby są bardzo modne i są pozajmowane terminy nawet 2 lata do przodu. Zalezy skad jesteś, czy to jest duże miasto czy nie. Moim zdaniem powinniście wszystko zacząć rezerwować zaraz po zaręczynach. Oczywiście najwazniejsza jest sala orkiestra i ksiądz.. resztę można nieco później. A jeśli chodzi o zaręczyny.. w naszym przypadku to była indywidualna sprawa, odbyło się bez wielkiej pompy. Dogadaliśmy się między sobą bez żadnych świadków, potem oznajmiliśmy że jesteś my zaręczeni i zorganizowalismy kolacje by to uczcić. Mój mąż nie prosił mojego ojca o moją rekę dla nas było to staroświecke i takie troche sztuczne - tak jakby to ojciec miał decydować za kogo ja mam wyjśc za mąż a przeciez to tylko moja decyzja. No ale jeśli ktoś lubie tradycje i pompatyczne sytuacje no to można i coś takiego zrobić. Poza tym u nas nie było zaskoczenia, mój mąż przede mną nie klekał z pierścionkiem tylko podjęliśmy wspólnie decyzje.. tak jakoś to naturalnie wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide robić ten ogień bo coraz bardziej zimno mi się robi brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z naszego doświadczenia wiem, że sale, kościół i orkiestrę weselną organizuje sie już z rocznym wyprzedzeniem- myśmy załatwili lokal zanim sie zareczyliśmy, kościół zaraz po zareczynach, a kapelę dokładnie rok i 2 mies. przed ślubem ..... Czeka Was masa załatwiania różnych spraw....zapraszam na mojego Bloga, którego zaczęłam prowadzić po naszych zareczynach- taki prezent slubny dla mojego meża- nie wiedział o nim, a dowiedział się dopiero na naszym weselu:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za podpowiedzi:)odkad zaplanowalismy z moim miskiem zareczyny zastanawiam sie jak to bedzie wygladalo i przyznam sie ze jestem tym podekscytowana i baaardzo szczesliwa:D:D:Dmam nadzieje ze do lata nic sie nie zmieni i moj M nie wycofa sie ze swoich postanowien tfu tfu:)...mieszkam w Białymstoku:) nie zalezy mi na najlepszej czyt.najdrozszej sali w miescie nie potrzebuje tego blichtru calego, chce jedynie aby sala byla wystarczajaco duza poniewaz wesele bedzie duze oj duuuze:)mysle ze na jakies 150 osob...moj M. ma spora rodzinke...kurcze skad ja wezme na to wszystko kasiorke....??....pewnie wyjade na wakacje do londynu do pracy...:) MoniaKat jesli pozwolisz to pewnie troche pozawracam Ci glowke w zwiazku z przygotowaniami do slubu;) wracajac do sprawy zareczyn a konkretnie do samego pierscionka to nosilyscie go caly czas na paluszku??bo ja mam tendencje do ciaglego ,,grzebania sie,,przy pierscionku-zdejmuje i zakladam i tak w kolko;)nie przepadam za noszeniem pierscionkow,a poza tym zastanawiam sie czy to nie jest zbyt ryzykowne nosic na codzien pierscionek bo jesli zgubie to bedzie kiszka....tyle pieniedzy pojdzie w bloto i no i wartosc sentymentalna:).. a teraz kwestia pracy...studiuje w trybie wieczorowym,ale zamierzam sie przeniesc na zaoczne bo nie moge znalezc pracy.;..zreszta nie dziwie sie pracodawcom ze nie chca przyjmowac do pracy studentek wieczorowych-nie jestemy dyspozycyjne...pracowalam ostatnie poltora roku w sklepie z ubraniami ale sklep zostal zlikwidowany a ja wariuje juz w domu bez pracy:(czuje sie jak pasozyt zerujacy na rodzicach...musze szybko cos zrobic:( buzkaaa:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×