Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość mimi77-29
i to jeszcze jak były grzeczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pamiętam czasy, gdy na Mikołaja dostałam pomarańcze, cukierki, czekoladę....było skromnie (takie czasy), ale za to jak miło :D aczkolwiek w mojej rodzinie (nie licząc teściowej ;) )też staramy się dzieciom wytłumaczyć, że zajączek i Mikołaj przynoszą głównie słodycze, no może się zdarzyć jakaś drobnostka :) a duuuużeee prezenty przynosi w Wigilię Gwiazdor :D może innym wydać się to nie na miejscu, ale u mnie już tak jest, a ja nie chcę tego zmieniać :) taka mała tradycja rodzinna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
napiszce jakie potrawy podajecie na święta ......Moja mama juz sie rozkreca z przygotowaniem światecznego stołu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
zapach pomaranczy i ten smak .....banany rarytas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
teraz tez lubie pomarancze ale to nie jest ten smak i zapach co kiedys .....albo mandarynki ktore zawsze przypominały o świetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
U mnie prezenty przynosi aniołek a w rodzinie meza dzieciatko ;) a jak byłam mała to od chrzesnych dostawałam prezenty od gwiazdora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta.... hm.... zawsze w Święta chcę byż z rodziną, z rodzicami, z siostrą.... ale wiem też, że jest teściowa, która też chciałaby spędzić Święta z synem, wnukiem (ja akurat jestem najmniej ważna :) - jak to synowa) no i jest kłótnia....gdzie, u kogo, na którą godzinę.... i tak co roku O potrawach u teściowej nie będę pisała :D zrozumiałe :D A u mojej mamy na Wigilii, tak jak mówił mój dziadek, jest 12 potraw, tyle ilu było Apostołów,jest barszcz z uszkami, karp zapiekany z pieczarkami, karp smażony, ryba w galarecie, makiełki (kluski z makiem), śledzie w śmietanie i do tego ziemniaki w mundurkach, pierogi, kapusta z grzybami, groch z kapustą, śledzie w oleju, kompot z suszonych owoców, pieczarki w śmietanie.... chyba wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) Ja na część św wyjeżdżam do rodziny więc nie mam zbyt wiele przygotowań. Nie moge się już doczekac tych świąt, potrzeba mi opoczynku, oderwania się od codziennych zajęć. Prezenty dopiero kupujemy na święta. Dzis więć Mikołaja nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi dzień Świąt spędzamy u moich rodziców. A w ten dzień koniecznie na obiad musi być kaczka pieczona z jabłkami i indyk na słodko, z migdałami i z rodzynkami.... mniam...mniam....pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też za dużo w kuchni w tym okresie nie mam do gadania.... szefem kuchni jest moja mama, a ja jego marnym pomocnikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witaj akria u mnie jest barszcz z uszkami , pierogi z kapusta i grzybami , karp zapiekany i pstąg ,ziemniaki w mundurkach , kapusta z grochem , karp w galarecie , śledzi z trzy rodzaje , łamance z makiem , makowki , kutia , kompot z suszonych owocow ....Pomieszana kuchnia ze wschodu z ślaską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz na poprawę humoru!!!!!! ...mam nadzieję, że mnie nie wytną..... :D \"Dziś widziałam Mikołaja, który miał golutkie ja... Mówił, że Go worek swędzi i do Ciebie szybko pędzi :) Będzie tam za pół godziny!!!!!!!! ...chłopa wyślij do rodziny\" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz na poprawę humoru!!!!!! ...mam nadzieję, że mnie nie wytną..... :D \"Dziś widziałam Mikołaja, który miał golutkie ja... Mówił, że Go worek swędzi i do Ciebie szybko pędzi :) Będzie tam za pół godziny!!!!!!!! ...chłopa wyślij do rodziny" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
U mnie tez szefem kuchni jest mama ... i tez w pierwszy dzien na obiad jest kaczka pieczona.... Super :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
sprzedam to dalej !!! :D Oj oj głodnemu chleb na mysli ...kropeczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze byłam ciekawa jak smakuje kutia :) Mimi co to są łamańce z makiem i makówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
makowki - to pokrojona bagietka z masa makowa {przekładanie bagietkowo makowy } a smakuje ....podam przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
kutia jest bardzo ale to bardzo słodka - była to ulubiona potrawa mojej babci pochodziła z Lwowa i to taka tradycja tak zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
a łamance to takie ciasto pokrojone w małe trojkaty z masa makowa i suszone owoce , bakalie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
miało byc przekładaniec bagietkowo - makowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze się rozmawia... ale co dobre szybko się kończy :( muszę się zbierać...zaraz idę do domku, szybko spać, bo jutro na 6.00 miłego wieczoru Mimi 🌼 Akria🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Miłego wieczoru ;) pomysl o tym Mikołaju :D co go dzis widziałas :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
siostro Lawinio - reanimacja udana ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
no nic siostry uciekam reanimowac męża :) *************************************************************************************** D*O*B*R*A*N*O*C :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki 🌼 Ja już w pracy :( Trochę jestem \"nie w sosie\".... wczoraj nie mogłam zasnąć , patrzyłam na zegar a tu czas mknął nieubłaganie....23.00....24.00... dopiero gdzieś ok. 1.00 zasnęłam .... a dzisiaj tragednia ze wstawaniem.... powieki ciężkie jak z ołowiu.... normalnie przydałyby się zapałki :) życzę wszystkim miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Hallo 🖐️ dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×