Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość mimi77-29
Serdecznie witam Co ja widze babeczka ze Śląska sie odezwała - witam ewciu 39 ... A z jakiego to miasta jestes Ewciu ? Ja dzisiaj byłam na zakupach i musze Wam powiedziec ze nic ciekawego nie kupiłam a przyszłam tak zmeczona jakbym cały dzien po górach chodziła . Jutro mam jeden dzien urlopu niby wolne ale tak w praktyce to zaplanowany dzien roboczy przez mojego meza jakas wymiana instalacji .....a miał byc taki fajny weekend a tu zapowiada sie praca w domu - jaka jestem zła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miał być kwiatek i papa tzn ikonki ale nie wyszły , musze nad tym jeszcze popracowac , ale juz nie dzis :) :) :). Tylko uśmieszki mi wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelaaaa
Witam babeczki:) Od jutra weekend, fajnie , nie? Jest juz pózno ale u mnie to norma,że pózno chodze spac (ucze sie tych cholernych testów).W sobote tez bede miała pracowity dzień jak Ty mimi, zaprawiam buraczki...a tak apro pos, może jakieś znacie przepisy na buraczki lub inne przetwory ,które mozna jeszcze zrobic o tej porze w pazdzierniku z czegoś innego??? Zrewanżuje sie przepisem na pyszną sałatkę,o której moge śmiało powiedzieć,ze bedzie królowała na stole i bedzie zjedzona w mig:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Też się cieszę z nadchodzącego weekendu.....nareszcie......tydzień był w pracy ciężki....więc chętnie odpocznę...:) Weekendy często spędzamy na działce, mam tam możliwość działania w ogrodzie i przyznam, że strasznie to lubię. Plewię , przesadzam, dosadzam....fajnie obserwować jak to wszystko rośnie i pięknie kwitnie. Nela - w tym roku robiłam buraczki z papryką i sałatki mieszane z różnych warzyw a przepisy ściągnęłam z topiku o przetworach w kafeterii. Spróbuj przejrzeć tematy, tam babeczki mają sprawdzone przepisy. Nigdy wcześniej nie chciało mi się robić takich rzeczy a w tym roku zaszła zmiana. Przyniuosło mi to dużo frajdy.....:) Mimi mieszkam w Katowicach......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) No popatrzcie, chyba weekend będzie ładny, aż trudno uwierzyć:) Jeszcze nie salsowałam - zaczynam 18 października. Wczoraj boksowałam bo okazało się, że aerobik, który zaczęłam jest z elementami aerobox\'u... No, ale to były jedyne zajęcia w tym klubie gdzie były jeszcze wolne miejsca... W przyszłym miesiącu zapiszę się na coś innego - wolę aero z elementami tsńca niż boksu, ale grunt, że sie poruszałam... Lawinia - a jak audyt? Wyszło coś co wyjść nie powinno?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Hej U mnie tez sie zapowiada ładny weekend :) Narazie mam w pracy luzy ale dziś dłużej musze posiedzieć, nawet nie wiem do której - dopóki nie skończymy czegoś tam. Ja w tym roku robiłam tylko grzybki, zreszta po raz pierwszy ale nawet wyszły. Mąż uzbierał to musiałam. Nie robię nigdy żadnych przetworów na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki! Zapowiada się piekny słoneczny weekand. U mnie taki ma byc :) Aż żal w pracy siedzieć jeszcze te 8 godz, a jutro mam wolną sobotę Hurra! Audycik poszedł gładko, ale co sie nalatałam to moje. Grunt że po bólu. Z przepisów na buraczki lubie tylko buraczki :). Nie robie żadnych przetworów (może szas wreszcie zacząć...), moja kochana mama obdarowuje mnie rok w rok stosem słoików róznorakiej masci :) Ale robi pyszne buraczki z papryka poprosze o przepis i podrzuce. Miłej pracy dla Was wszystkich niech wam szybko zleci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Hej paplatki ! Co do sałatek robie buraczki z chrzanem i obiadowa z czerwonej papryki , ogorków , cebuli i pomidorów z przyprawami , 3 łyżkami oleju i zagotowuje . W tym roku robiłam ogórki kiszone i jeszcze czeka mnie robienie kapusty kiszonej ale tu jestem tylko do pomocy mojej mamie ... A ja mam inny problem w ogrodzie mam krzew pigwy i w tym roku jest jakis duży wysyp tych owoców .Wiem że mozna robic super dzemy i nalewki ale u mnie czasu brak na takie sprawy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Ale dzisiaj ładna pogoda i jest mi żal ze musze w ten weekend siedziec w domku . Fabiola zazdroszcze Ci tego salsowania i boksowania . Nelaaa - pycha taka sałatka z papryka . Akria - miłej pracy i niedzielnego wypoczynku . Ewcia - witam w klubie ogrodnika . Pozdrawiam wszystkich duze buziaki a ja uciekam na basen ....pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Nawet niespodziewanie szybko poszło dzis w pracy ale jutro muszę być do 17-stej :( Wywołałam sobie wreszcie zdjęcia z urlopu, robione latem. Lepiej mi w opaleniźnie. Teraz już zbladłam trochę. Chodzicie na solarium? Zastanawiam się czy by nie zacząć. Ale znów ciągle słyszę, że to nie jest zdrowe, grozi nowotworem, skóra się starzeje itp. Ja dużo się opalam latem, każdą wolną chwilkę spędzam przed domem, jak tylko pogoda dopisuje oczywiście. Nie wiem czy to byłoby nie za dużo, tak ciągle opalać skórę? Żeby później nie żałować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
cześć! A co tutaj dziś takie pustki? Nikt nie ma czasu? Ja późno wróciłam z pracy a teraz relakcuję się przy kompie i lampce wina 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
relaksuję oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Wczoraj spędziłam fajnie pół dnia i wieczór z przyjaciółką. Poszlajałyśmy się po mieście i knajpach, nagadałyśmy się i troszkę piwkiem nabomblowałyśmy:) Rano też udało mi sie starego wyciągnąć na basen więc dnia nie zmarnowałam. Dzisiejszy jednak zapowiada się gorzej bo chłopa mam sponiewieranego po nocnej walce Adamka. Jak w ciągu godziny nie stanie na nogi to na 12:00 pojadę sobie na zajęcia z rysunku, a to potrwa 4h więc już wiele dzis razem nie zdziałamy. A miał mi zorganizować boski dzień z okazji jutrzejszych urodzin... :| Co do opalania to podziwiem Cię Akria - ja nienawidze się opalać ani na słońcu ani na solarium. W ogóle nie lubię mocnego słońca a wszystkie okna mam na południowy wschód więc w słoneczne dni przeżywam koszmar:/ Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - bvyłyście na \"diabeł ubiera się u prady\"? Jak wrażenia? Książkę kup[iłam chyba z rok temu i dotąd nie przeczytałam. Jak przeczytam w tym tygodniu to w następny weekend pójdę do kina. Póki co chcę iść na Volver - byłyście na tym? Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Część! Ja przeciwnie uwielbia słońce i ciepło. Jestem strasznym zmarzluchem. Zima to dla mnie straszny okres a najlepiej czuję się w letnie upały. Mąż niestety ma odwrotnie lubi jak jest chłodniej. Robię obiad a później musze jeszcze wyskoczyć do sklepu po jakies ciastka, bo goście mi się zapowiedzieli. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, cześć. Nie wiem czy powinnam się chwalić czy skarżyć, ale dziś kończę 31 lat. Szok. Chyba powinnam się zacząć szykować na emeryturę;P Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...stoooooo lat stoooooo lat nieeeeeeech żyje żyje nam!!!!!!!! 😘 🌼 😘 wszystkiego naj, naj,naj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ci gwiaaaazdkkkka pomyslności nigdyyyy nie zagaśnieeee. Spełnieniea marzeń i pełnej realizacji siebie :). Pamiętaj życie zaczyna sie po 30-stce !!!!!! NA film \"Diabeł...\" wybieram sie dopiero w piatek . Koniecznie opowiedz co takiego spotało cie w niedziele :) Akria- ja tez kocham słońce, ale tylko w naturze , na solarium nie chadzam, oooo bardzo rzadko, więc tez nie wiem jak przezimuje ..byle do wiosny :) Miłego tygodnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za życzenia:) Gdybym umiałą wstawiać obrazki to wstawiłabym buziaki:) A w niedziele po południu, jak już zwłoki uległy wskrzeszeniu spędzilismy miły wieczór, ale w domu bo za oknem tak wiało, że nie miałąm odwagi się ruszyć. Wystarczająco mnie wywiało za dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za życzenia:) Gdybym umiałą wstawiać obrazki to wstawiłabym buziaki:) A w niedziele po południu, jak już zwłoki uległy wskrzeszeniu spędzilismy miły wieczór, ale w domu bo za oknem tak wiało, że nie miałąm odwagi się ruszyć. Wystarczająco mnie wywiało za dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelaaaa
Sto lat Fabiola:) Zdrówka, a reszta sie sama znajdzie.....:) Ja też jestem waga, obchodze urodziny w czwartek 12-tego:) Powiem zartobliwie,ze jestes młoda sikorka:) i ciesz sie z tego....ja skoncze niestety......okrągłe 40!!! Upssss...Ale co z tego, czuje sie mloda duchem i ponoc młodo wyglądam :) jeszcze....hehehe.Jestem chyba z Was najstarsza, ale mam nadzieje, ze nie wywalicie mnie za to z klubu ;) " Wroga buraczkowego" zwalczyłam w sobote, wyszło 40 słoików,na jakis czas wystarczy! Dzisiaj znowu na 16-tą na kurs i do wieczora przy testach:( Jedno co dobre to, ze mam przystojnego instruktora, mówie Wam....cukiereczek:) hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiola:) Wszystkiego najlepszego: spełnienia marzeń, szczęścia i cudownych ludzi wokół siebie. Co Ty... 31 lat i emeryturka. Tyle samo skończyłam dwa m-ce temu, a im jestem starsza, tym lepiej się czuję i życze Ci tego samego:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczynki:) No pewnie, że z tą emeryturką żartowałam, przecież ja się dopiero rozkręcam... fakt, że zaczynam się sypać (właściwie to bliżej jestem pęknięcia), ale poczyniłam już pewne kroki zapobiegające totalnemu rozkładowi więc myślę, że dam radę:D Również robię prawko (już 14 rok), ale mój obecny instruktor ma chyba 160cm więc nie oszaleję na jego punkcie. Na szczęście same jazdy sprawiają mi dużo frajdy więc powinno być ok. Kutro zaczynam z drugim instruktorem (pojadę na dwa fronty, a co;) ) - może ten będzie cukiereczkiem:D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć I ja dołączam się do życzeń :) Wszystkiego naj... naj... najlepszego 🌻 Fabiola. :) Ja juz zapomniałam o swoich 31 urodzinach, bo bliżej mam juz do 32-gich. Ale specjalnie mnie to nie rusza. Dobrze się czuję, nie wypieram się swojego wieku, jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Rośnij duża , dzielna , zdrowa w 100 % procentach odlotowa. Nie zaglądaj do kieliszka bo Ci bedzie gładka kiszka . Teraz coś dla Twojej główki by nie było z niej makówki .Śmiej sie dużo, pracuj mało a na randkach flirtuj smiało. Bądz pomocna jak komputer . Szybka jak japonski skuter. Sympatyczna jak maskotka i słodziutka jak szarlotka . Te zyczenia są dla CIEBIE abys czuła sie jak w niebie !!! FABIOLA STO LAT !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam A u mnie ciag dalszy remontu i z tego jednego dnia zrobi sie chyba tydzien .... Mam urlop do czwartku byłam zmuszona bo w domu mam taki bałagan ze głowa boli ! Wczoraj moja mama miała urodzinki i obchodzilismy je w Wiśle inaczej niz zawsze . Nie przy stole zajadajac sie ciastem ale był basen , sauny , grota solna jednym słowem takie niedzielne spa ... Musze powiedziec ze dzisiaj to mam tyle energi jak po jakims wyjezdzie wakacyjnym . Tak wiec polecam nie sa to jakies straszne pieniadze . Na slarium nie chodze wole słoneczko w naturze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Nelaa - ja tez w sobote walczyłam z owocami pigwy i tak mam pare buteleczek soczku do herbaty i 2 litry likieru 40% {pigwowki } tak wiec zapraszam za jakies dwa m-c na degustacje wszystkie Panie ....Zrób Nelaa te prawko to bedzie co świetować !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Chyba leci w tv M jak miłośc bo jakos pusto . Czuje sie samotna w sieci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×