Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość validos23
mikimaus-doszły-piekne WIecie co to prawda, że kazda z nas wygladała pieknie i szczęcie tryskało z nas!!!! a nasi mężowie patyrzyli z nieuwierzeniem na nas:):), że takie jesteśmy piekne:):):) Miłego dnia dziewczynki, ja mam nadzieje ze mój mąż dzisiaj bedzie!! bo moez bedzie musiał zostac w pracy! Trzymajcie sie cieplutko szkatułko- całuski dla maleństwa❤️-a mdłości mam nadzieje, że ustaną!! martaanna -tekst super-musimy !!!nie damy sie pokonać-miłego dzionka kiedyś-caluski wielkie i wiesz co jest piątek !!wiec nasi mężowie przyjeżdzają wiec uśmiech na twarzy i serce na dłoni!! bo nasze szczęsia bedą dzisiaj z nami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też młoda mężatka
Witam Panie - widzę, że niektóre maja "weekendowe świeto", czyli mężów w domach. Hmmm.....w takim razie jestem szczęściarą, bo codziennie widzę męża :-) Jakie Panie mają plany na weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś, wyglądasz baaardzo stylowo i gustownie, suknia w moim guście: prosta w kroju acz elegancka:) a Ty sama - po prostu cała eteryczna Kiedyś....:):):)dzięki za fotki, pozdrówka dla Was !!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Dziewczyny gdzieś za 3-4 godzinki przyjedzie mój ukochany mężuś :) Juz odliczam nie tylko godziny ale minutki :D Jestem dzis tak radosna od samego rana i nic nie moze zepsuc mi humorku ;) Julka też dzis jakoś inaczej sie zachowuje - nie chce spac, rozgląda sie dookoła - zupełnie jakby coś przeczuwała ;) Ja mam wszystko gotowe - zakupy zrobione w stuprocentach czyli wszystko co podtrzebne i nawet nadto :) I czekam.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też młoda mężatka
Kinga cześć 🖐️ Ty pracujesz zawodowo ? Czy zajmujesz się Julką ? Ile Ona ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też młoda mezatka - zajmuje sie Julką :) ale wcześniej pracowałam :) Julia skończyła 4 miesiące 14 wrzesnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też młoda mężatka
Dziekuję za odpowiedź - teraz rozumiem - trudno, zeby 4 miesieczne dziecko samo się sobą zajmowało :-) Nie wiedziałam, ze masz takiego malucha w domu - jakos tak mi się wydawało, że Twoja Julka ma ok. 2 lat. Nie wiem skąd mi sie to wzięło. Będziesz chciała wrócić do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VALIDOS23
tez młoda mężatko- masz fajnie, że mąż jest z Toba!!zazdroszcze ale może za niedługo i ja tek bede miała?? wiesz ja dzisiaj jade na ostry dyzur z mężem -znowu zapalenie ucha!:(:( już nie wiem co z tym robic. Ale oznajmiłam mu ze go nie puszczam i zostaje w domu sie wyleczyć! Zmykam dziewczynki do pracy!!dobrze, że jeszcze niecałe 3h. MIłego weekendu KIEDYŚ- Tobie szczególnie z mężęm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też młoda meżatka - hmm...trudo powiedziec. Jak juz kiedys pisałam mamy zamiar razem z męzem wyjechac na stałe zagranice wiec truno powiedziec... Ale bardzo chciałabym wrócic do mojego zawodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też młoda mężatka
Validos - nie ma czego zazdrościć :-) Tzn. lepiej pomyśleć o sobie niż, że inny ma lepiej. Nam sie po prostu życie ułożyło tak, a nie inaczej - ale co przed nami, no to wiadomo, ze nie wiadomo ;-) Kiedyś - ciekawe plany z tym wyjazdem za granicę. Czasem też o tym myśle - tylko, że właściwie w Polsce nam dobrze, wiec wyjechac i zostawić pracę, tylko z ciekawości jest troszkę bez sensu, w tym momencie. Moze jak będziemy starsi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
tez młoda mężatko -ja ciesze się z tego co mam! tylko mi smutno w tygoniu ! wracac do pustego domu! ale mocno wierze, że to sie kiedys odmieni:):). ❤️ i ostro mój mąz zaczyna szukać pracy w Krakowie!! całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też młoda mężatka
Validos - trzeba mocno wierzyc, ze będzie lepiej :-) I mieć "plan awaryjny", jakis pomysł na życie. No i się ruszyć - a Twój mąż już zrobił pierwszy krok, i kto wie - moze szybko dołączysz do tych, które mają mężów na co dzień ? :-) Z drugiej strony to tez kwestia charakteru - sa pary, które lubię związku na odległość - brrr..... Ja nie lubię - i chyba żadna z tego topiku. Aczkolwiek lubię poprzebywać sama ze sobą :-) Jestem typem samotnika, i siedzenie w domu samej nie przeszkadza mi. Chociaż BARDZO chciałabym już wrócić do pracy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 ❤️:) ( jeszcze w nurcie radosnej wymiany fot: validos23-poszły do Ciebie :)) co do emigracyjnych nastrojów: to i ja takie nieraz miewam......... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiamus
Witam 🌼 ❤️ 🌼 Kiedyśku i a_guu fotki lecą do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powyżej to byłam oczywiście ja, lecz palce nie trafiają w klawiaturkę, he, he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Mikimaus pierwsza zasadnicza sprawa - ja nie dostałam twoich zdjęć :( Ja jestem w nerwach bo czekam za wynikami teścia a miały być o 12 :o i nie dojechały jeszcze. Trzymajcie kciuki, za szczęśliwy koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu wysłałam dopiero jakieś 15 minut temu, może sprawdź jeszcze raz i jak nie będzie, to wyślę znowu. No i jestem z Tobą myślami :) będzie dobrze :) bo musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
a_guu nie pracuje -bo trzymam kciuki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny podajcie mi swoje maile :) zdjęcia odbieramy dziś to powysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maile mamy w preferncjach - kliknij na nick i zobaczysz 🌼 A_guu trzymamy wszystkie, jak widzisz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam dziewczynki za wsparcie. Wiedziałam, że można na was liczyć. 😘 dla was. Chyba jednak Bóg chce aby teść żył bo z tego co lekarka poinformowała to teścia biorą do Poznania do kliniki i tam zrobią reszte badań i zostanie przygotowany do oeracji. Ale cholera wie kiedy. Mikimaus dziękuję za fotki. Fajna babka z Ciebie ;) Więcej nie słodzę ;) Pozdrawiam Wejdę potem bo idę popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc pobrałam te maile, które są w preferencjach :) zdjęcia będą za jakieś dwie godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczynki:) Widzę, że mój ulubiony topic zdecydowanie przeżywa hossę:) Cieszę się bardzo:) Ja biegam jak w ukropie, złożyłam dziś papiery na studia podyplomowe na UJ, jakimś cudem mi się udało, przez pomyłkę weszłam do sekretariatu bocznym wejściem, przez sekretariat dyrektora instytutu itp. ... jak zwykle ja;) Mikimaus:), bardzo dziękuję za urocze zdjęcia, jesteś bardzo sympatyczną osóbką, roześmianą, bardzo fajne zdjęcia:) Twoja suknia coś mi przypomina....:), przyznam, że bardzo mi się podoba, a przypomina mi w pewnym sensie moją... to drapowanie i ogólnie linia:) i coś jeszcze... nie jestem pewna, ale chyba mamy bardzo podobne obrączki:).... Martoanno, dziękuję za deszcz komplementów, który spadł na mnie za Twoją sprawą:), dziękuję bardzo, jest mi naprawdę ogromnie miło:):):) A czy ja jestem eteryczna?? może czasem, ale czasem jestem diabłowatą babą:) heh. Muszę przyznać, że patrząc na Twoje zdjęcia... widzę figlarnego chochlika:):):):):):):):)🌻 Też młoda mężatko - odnośnie pomysłu z wyjazdem, to mój był nieco inny, ja zwracałam się do A_guuu z pomysłem wyjazdu w inny rejon Polski. My jak na razie też szukamy swojego szczęścia w Polsce..., które mamy nadzieję znaleźć:):):):) No i jeszcze jedno:) - święto weekendowe, czyli mąż w domu:) Owszem moje Słoneczko jedzie z Warszawy (ciekawe, kto szybciej wróci On, czy ja ze szkoły...):) U nas szykują się duże zmiany... mój mąż powzął decyzję o tym, że jeśli szef będzie go zwodził odnośnie przeniesienia, to składa wymówienie... Az się trochę boję. Mój A. to bardzo spokojny człowiek, to ja jestem bardziej szalona, jeśli on tak mówi, to znaczy, że chyba dziś podczas rozmowy z szefem zapadną jakieś decyzje. Wierzę w niego, że podejmie słuszną. I jeszcze jedno:):):):) Padło pytanie, co szykujemy na weekend. My akurat szykujemy remont kuchni:):), mało to romantyczne, ale oprocz pracy liczę na dobrą zabawę:) Dla wszystkich wspaniałych dziewczyn z tego topicu posyłam 🌻, dla Szkatułki i Filipki dwa:)🌻🌻, a dla Validos 🌻 i buziak:):):):) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin będzie około 18,00 a ja już przygotowana i czekam na ten dzwonek do drzwi ;) Julka przed chwilką zasneła i bardzo mnie to cieszy bo coś mi w nocce nie chciała spac :) też młoda meżatka - my teżbysmy nie wyjeżdżali gdyby Marcin miał normalną prace. A tak...Moze i tam nam sie zycie lepiej ułoży ;) Mamy tam rodzine i zagwarntowane mieszkania narazie :) Marcin juz prace też ma...Zresztą szwagier mówił, ze tam to życie wydaje się łatwiejsze niż tutaj...No ale cóż - pożyjemy zobaczymy :) Ja zwiazku na odległość nie cierpie - już naspępnym razem nie pozwole mu wyjechac na tak długo ;) validos - no to zdrówka dla meża :) Zeby sie szybko wyleczyl 🌼 mikimaus - my sie chyba jeszcze nie znamy ;) Witaj 🌼 a-guu - kciuki trzymam cały czass...Napisz nam koniecznie jak tam te wyniki 🌼 Aaa juz doczytałam...Kciuki dalej trzymamm :):) Kasiak - 🌼 Cześć :) claudi - 🌼 Cześć :) Kiedyś - powiem ci w sekrecie ze i remonty bywaja romantyczne no i szalone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyśku, dokładnie to samo pomyślałam, jak zobaczyłam Twoją sukienkę. Moja była \"wzorowana\" na sukni z kolekcji White One (Madonna). Co do obrączek to my mamy klasyczne, złote, półokrągłe, trójki. Miłego remontowania Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kingo :)) Ja cię znam z Twoich postów, a teraz \"osobiście\" - bardzo mi miło :) No i 🌼 na tę okoliczność dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×