Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość
No ja niby nie mam tego problemu bo nie biorę tabletek ale tak z 2-3 miesiące to może bym jeszcze poczekała i wzięła sobie dawkę Foliku miesiąc przed rozpoczęciem starań :) Chociaż już jak widzę dzieci to aż coś mi się dzieje :) instynkt macierzyński się odzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validosku myślę, że jest to wielce prawdopodobne ze będziemy się wspólnie dzielić odczuciami tak jak teraz Marataana, Mikuś, Kiedyś i A_guu :) będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no i jeszcze będziemy miały wspólny temat budowy domku :) A propos przewidujecie kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validos szczerze na to liczę tak jak Alice zapewne też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital -kredyt cóz nie mamy wyscia! działke spłacimy i kredyt pod hipoteke działki cos sie uda ząłatwic a reszte na budowe! póki co nie rozgladam sie w bankach bo strasznie sie to zmienia chociaz znajomi teraz biora albo w millenium albo GE bank!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to i ja się dołączam do tematu związanego z domem, bo najprawdopodobniej, na wiosnę 2008 roku staniemy się posiadaczmi domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tmm kupujecie gotowy czy budujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupujemy gotowy, i przerabiamy na własną modłę. To jest dom na Żoliborzu, a tam trudno już coś swojego postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
my tez szukaliśmy domu najlepiej w stanie surowym ale była tragedia nic się nam nie podobało a kosztowało mase kasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest taki dom z lat 70-tych, blisko parku Kaskada, czy jak to się tam nazywa. Wstępną umowę już spisaliśmy, dalismy jakiś mały zadatek, i czekamy, na finalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to super, ze udało się Wam znaleźć coś co Was satysfakcjonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital - to jest kompromis - podoba nam się miejsce bardzo, dom można fajnie zienić, ale tak na 100% to nie jest nasz wymarzony projekt. Ale na początek nadaje sie idealnie :-) No i nie bawimy się w budowe - nasi znajomi to robią, i mamy od nich jedna radę - jak możecie, to nie budujcie ;-) No to na razie nie budujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to super, ze Wam sie to udało a ja jednak się nie zniechęcam (wiem, ze budowa to nie miód no ale będzie ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też pewnie za jakieś 10 lat spróbujemy własnych sił i budowania, ale na razie wolimy mieszkac w Centrum, a nie pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no wiesz Żywiec to nie Warszawa wiec nam obrzeza odpowiadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie rozgladałam za gotowymi domami ale ceny w Krakowie sa staraszne:(:( wiec cóz mzoe kiedys sie wybudujemy:) Kiedysiu-zapisałam sie do lekarza na 3-wrzesnia na 18:) przez tel bardzo miły i odrazu powiedział kiedy najlepiej zebym przyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos, Alice, Tmm - mam Wasze numerki :) Tmm - fotka sympatyczna :) Agital - czekam na numer na gg :) No i resztę też zachęcam. Ktoś pytał o fotki pokoiku Zosi - a więc planuję go \"dokończyć\" w sobotę i wtedy na pewno coś wam podeślę. No i macie to jak w banku, że dam cynk ze szpitala, jak wszystko pójdzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikimaus-ja też mój przesłałam na maila! Czekam na wiadomości w takim razie! Oczywiście wcześniej na fotki z pokoju Zosi:-) A za tydzien-już będziesz miała swoje maleństwo przy sobie:-) To musi być cudowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikuś - dramat, ja Cię bardzo prosze, Ty weź nic lepiej nie mów, jak masz mówić, ze symatyczna fotka - mi się to od razu kojarzy z brzydką dziewczyną, ale miłą, i dlatego, zeby jej nie smucić, to ludzie jej mówią, że sympatycznie wygląda. A wiesz, ja to się widzę, jako co najmniej seksbomba, a Ty mi tu, ze sympatyczna 😭 :-D :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TMM - a można fotkę do wglądu poprosić? Czy tylko ciężarnym z bliskim terminem rozwiązania wysyłasz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
własnie popieram reszte dziewczyn tmm fotka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyneczki:) heh, tak piszecie o tych domkach, że być może zainspirowana Wami też się pokuszę???:)hihi, chociaż to niestety nie jest takie proste jakby się wydawało... cóż...ale kto wie??:) Jak na razie żyję mieszkankiem, choć ostatnio to przyznam, że mieszkanko jest na drugim planie. Na planie pierwszym niepodzielnie rządzi dzidziuś:) Za radą Marty i Miki, postanowiłam nie przyprawiać się o szok (choć i tak to nieuniknione, bo najwieksze wydatki-m. in. wykańczanie mieszkania przypadnie na ten sam czas co przyjście na świat Maluszka:) i zamówiliśmy wczoraj przez allegro śliczny fotelik ze śpiworkiem:):):) i przyznam, że się strasznie tym cieszę:):):) Validosku, teraz będę drżeć z niepokoju, żeby pan doktor Ci się \"spodobał\", bo nie chciałabym, abyś odniosła wrażenie, że wysłałam Cię do jakiegoś strasznego niemiłego gbura:) Żartuję, choć wiadomo, że różnie ludzi można odbierać, ale wydaje mi się, że gin raczej jest \"przypadalny do gustu\" i dobry w swoim fachu. Nie znam jego kompetencji zawodowych pod każdym względem, ale jak na razie i z opieki przed ciążą i teraz jestem zadowolona. Będę trzymać kciuki:):):), no i sama muszę zadzwonić i zarejestrować się. Dziewczyny, co do dzidziusiów, to przyznam szczerze, że już myślałam, że u nas będzie seria comiesięczna, ale jak widać będzie inaczej. Może system sezonowy??:) Za wszystkie starające się panie obiecuję trzymać kciuki, co do kwasu foliowego, to można go spokojnie łykać na kilka miesięcy przeed, niekoniecznie miesiąc i zobaczycie, będzie super:):):) Za naszą zdeklarowaną mężatkę bezdzietną też będę trzymać kciuki:), rzecz jasna w celu przeciwnym:) TMM🌻 buziaki dla Ciebie. Żoliborz - piękne miejsce. Miałam kiedyś okazję przez kilka dni bywać w okolicy Placu Krasińskich i bardzo mile to wspominam:) Mikuś - już zaczynam trzymać kciuki za Ciebie, tak, żeby zrobić \"zapasy\" na za tydzień🌻:):):):):) Wielkie buziaki przesyłam dla Agital, Alice, Netki, A_guu, Martusi, Emsy i wszystkich niewymienionych🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam się odnośnie telefonów:) Mikuś, mój już poleciał do Ciebie mailem:):):) Będę czekać niecierpliwie na wieści na temat pierwszej młodej damy na naszym topiku - jeszcze nie mężatki:)hhi Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kiedyś :-D No trzymaj, trzymaj za mnie te kciuki ;)) Agital, Alice, Validos - wysłałam Wam zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TMM oj laseczka z Ciebie nie powiem:):):) i to piekna:):) Kidysiu wiesz mi ciezko zeby ktos nie przypadł do gustu :) wiec na pewno bedzie dobrze:) a reszte opisze w pon.;) po wizycie całski ja za chwile pedze do notariusza przedłuzyc umowe -potem cwiczonka;) i zleci...... do wieczorka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, Zosia to będzie pierwsza panna wśród mężatek tutaj:D;) Miki, zaraz wyślę gg-iem nr. Tmm, też proszę o fotkę:) pozdro dla wszystkich❤️ ps.ciężkawy dzień, czuję się jak cień samej siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś, Ty się tak nie forsuj!!!!, zabraniamy!! Kupiłam dziś dwie książki branżowe i zaraz zabieram się za lekturę:) Może ze mnie dzieciak, ale jedna z nich jest pieknie wydana - lubię nie tylko mądre, ale też estetycznie wyglądające książki:) Validosku-jestem z Tobą, będę czekać na wrażenia, a dziś powodzenia u notariusza i targuj się o każdą opłatę!!!!, skądinąd wkurzające jest to, że oni mają przeliczniki ustalane odgórnie państwowo i za każdą rzecz, łącznie ze zmianą typu cesja na członka rodziny, czy zalegalizowanie współwłasności też się płaci duże sumy. TMM, ja pamiętam Twoje zdjęcie. Jesli mogę prosić, to też proszę o aktualne na: mariahchristina@poczta.onet.pl A tak w ogóle to wszem i wobec głoszę, że TMM to bardzo piękna, filigranowa kobieta o pięknej cerze. A co do zdjęć sympatycznych - TMM nie odbieraj tego tak pejoratywnie, czasem ciepły, serdeczny uśmiech na zdjęciu powoduje to, że właśnie tak się je określa, wcale nie brak urody osoby, która jest tegoż zdjęcia bohaterem:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×