Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Mikimaus-widzę, że miałaś pracowitą sobotę;-) Oczywiście poproszę foteczki pokoiku małej królewny:-) Ja dzisiaj zrobiłam pyszne leczo-częstuję Was wirtualnie nim:-D Miłej niedzieli🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze swiety co ja mam sie z tym swoim synusiem i siostra validos dopiero teraz odzyskalam kompa.Chyba mi sie dziecko zakochalo. Jutro jedziemy do Szczecina moj maz to mnie prawie nie widuje ale przynajmniej zateskni:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia już we środę ?????????????? :D:D Miki, proszę o foty oczywiście:) wczoraj też zaczęłam wstępne pakowanie torby, a raczej plecaka;) któraś mówiła, że teraz ja kolejna i odczuwam to już...i obawiam się...niby jeszcze 1,5 m-ca do terminu, ale.... przyjemnej niedzieli Wam :):):):):):):):)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mikimaus ja tez prosze fotki 🌼 Martaanno ostrożności nigdy za wiele, spakuj plecak wczesniej, a bedziesz spokojniejsza :) Całuski dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Mikuś, ja też jeśli mogę to proszę o zdjątka. Dziewczynki wiecie co, odkryłam coś całkiem nowego i zaskakującego w moim życiu. Do tej pory twierdziłam, że nie ma potrzeby kupowania większej ilości ubranek ciążowych, bo przecież to tylko na krótki okres, ale...zmieniłam nieco zdanie. Wybraliśmy się wczoraj do H&M, chciałam kupić spodnie z pasem, bo miałam jedne, a wypadałoby mieć w czym chodzić:). Koniec końców kupiliśmy spodnie, dwie bluzeczki i bluzę;) NIe wiem co mi się stało, ale myślałam, że zakup ciuszków ciążowych to konieczność, a tymczasem trudno mi sobie przypomnieć większe zadowolenie z zakupów odzieżowych niż wczorajsze!!! Zawsze jestem krytyczna wobec siebie, a wczoraj naprawdę się sobie podobałam w lustrze, jestem w szoku, hihi:) Zakupki udane, ciuszki super wygodne i jest cool:) Dziewczynki napiszę jeszcze później, teraz muszę wykombinować właśny życiorys artystyczno - naukowy.... Pozdrawiam Was bardzo gorąco. P.S. ja82, gratuluję serdecznie umowy na czas nieokreślony. Podobnie jak Ty pracuję rok, a nauczycielem kontraktowym zostałam jeszcze w czerwcu, jednak nie wszystkie placówki są względem siebie bliźniacze. Zapewniam Cię, że nie zawsze zadowolenie dyrektora i wiązanie planów na przyszłość z danym pracownikiem przekłada się natychmiast na umowę na czas nieokreślony. W przypadku szkół artystycznych częściej zdarza się to w małych ośrodkach, ale zobaczymy jak będzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusiu :) ja teraz tez zwaziuje bo młoda wraca dzisiaj wiec o kompie moge zapomniec:) Kiedysiu - juz nie moge sie doczekac jak zobacze Cie z brzuszkiem:):) i w nowych ciuszkach wiec jakos moze sie spotkamy we wrzesniu jeszcze z martusia:) kiki prosze o fotki pokoju naszej królewny jak to nazwała pieknie netka:) netka-dziiekuje za leczo jest pyszne:) agital:) jak mije weekend?? ja wąłsnie wróciłam z gieldy samochodowej ale nic ciekawego nie było! mam namiary na fajne autko ale póki co wole nie zapeszac:) miłej niedzieli mi sie zaraz zjezdza rodzinka-niesforna siostra, brat i jego dziewczyna:) bedzie wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki -oj nasza ksiezniczka bedzie miała piekny pokój:) tylko pozazdroscic:) wiec do środy czekamy na Ciebie Zosieńko:) nasza TY królewno a ja dzisiaj pospacerowałam sobie z wózeczkiem a w srodku mały 7 tyg. Hubert:) ale fajnie było-coraz bardziej sie przekonuje do dzieci siostra wórciła ale chyba jej sie cos stało:) pokój posprzatny , porzadki porobiła, gary umyła............madusiu oj chyba naszym dzieciom słuzy ta znajomość szkoda ze te weekendy takie krótkie, ale dobrze ze mam meza koło siebie jakos tak mi fajnie z nim mimo tego ze czasem tzreba wojne zrobic..... miłej nocki i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młode małżenstwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkos pyta: - Panie doktorze a jak z \"tymi\" sprawami w czasie ciąży można czy nie? Lekarz: - W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka. - A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka? - Leżysz pan koło nory i wyjesz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj martusiu:) dobre dobre:) pewnie za niedługo (mam nadzieje) powiem tak mężowi póki co no cóz ktos nie moze zeby mógł ktos:):) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mikuś dziękuje za fotki i pokoik śliczny a niebawem zakróluje w nim prześliczna królewna :) i do tego będzie rodzynką no chyba, ze i Martusia będzie maiła córcie? :) Martaanno kawał przedni :D Validos mój weekend minął nad wyraz szybko :( ale przyjemnie :) w gronie rodzinnym (wczoraj grill u moich rodziców a dzisiaj duszonki u rodziców męża a tam dwa bobasy - jeden 4-latek i 1 roczna dziewczynka no Validos wierz mi można sie zapatrzeć....) :D Całuski i ślę i pędzę do łóżeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
P.S. dzisiaj minął nam pierwszy kwartał małżeństwa :) i dostałam piękne kwiaty (w sumie to jeden słonecznik z pięknym przybraniem) - no mężuś pamiętał :) Tylko nocy poślubnej się nie odtworzy przez te leki :( ha ha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Pewnie zaraz kawusia będzie;-) I znowu początek tygodnia... Ja chcę już na wakacje!!!! Miki-pokoik śliczny:-) Widzę, że naprawdę wszystko przygotowane-miło się patrzy;-) A już pojutrze-Zosieńka wyda pierwszy okrzyk:-) Miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) ja juz po kawce Zosiu juz pojutrze bedziesz z nami:):):) ja na 18 do lekarza ciekawe co mi powie????? cóz trzymajcie kciuki -jak zawsze:) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry bardzo:) już pojutrze Zofia...:):) Mikuś, jak samopoczucie przed ??? Jak Wam minął weekend ? dobrego poniedziałku, zwłaszcza dla dzielnych pracujących:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:):):) Mikuś, na wstępie bardzo dziękuję za śliczne zdjęcia, pokoik naprawdę super milutki, wszystko na swoim miejscu już czeka na Malutką:):):) Już ściskam kciuki:) Validosku, myślę, że sprawa spotkania to fajny pomysł, proponuję II połowę września (hihi będę mieć już ciut więcej czasu, poza tym ma powrócić wówczas piękna pogoda, bo teraz coś zapowiadają chłody:() A teraz niespodzianka: Kto chce moje aktualne zdjątko?? wczorajsze??:) Buziaki wielkie;):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera ale mam zapieprz. Pokoik - istne cudo - dzięki za fotki. Widzę, że każda z nas odlicza do przyścia na świat Zosieńki. Ja juz w \"domku\" a teraz w pracy. W sobotę w nagrodę za dzielność byłam u fryzjera i zmieniłam fryzurkę (bardzo) A i nie wzięłam kolejnego opakowania tabletek :) Decyzja podjęta w połowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital, gratuluję serdecznie kwartału:). Czas pędzi niesamowicie wręcz i oby w szczęściu, zdrowiu i radości pędził tak Wam dalej. Agital, piszesz o tym, że nie było jak odtworzyć nocy poślubnej... cóz... naszą można odtworzyć niemal w każdych warunkach:). Po przyjęciu byliśmy tak zmęczeni, że po prysznicu zasnęliśmy natychmiast:):):)hihi, a rano o 11.00 nie chciałam się dać dobudzić:):):)hihi\' Martuś - kawał przedni;), podoba mi się:):)) Z kawałów na temat \"zwierzęcych\" pozycji znam fajny kawał o pozycji \" na żabę\" - ma równe skutki co pozycja na wilka:) Pozycja na żabę - on leży, ona leży, jemu leży, ona rechocze:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyśku, przysyłaj foty. Brzunio już pewnie widać ładnie ?:) wszystko jeszcze przed Tobą w tym względzie:);) Alice i jak fryzurka ? ( może jakaś foteczka ....? ) wooow ! decyzja prawie podjęta mówisz....:) uruchamiamy kciukasy !!!:) za Twoją wizytę, Validos także !:) druga połowa września hmmm, albo będę już niezłym \"eksponatem ciążowym\" w sensie wyglądu i sampopoczucia, albo już po wszystkim....trudno przewidzieć, a więc pożyjemy - zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Validos, przypomniało mi się jak w styczniu zmieniłam fryzurę dość znacznie. Moja ciocia orzekła, że to może przejaw innych zmian w życiu. Jak się potem okazało prorocze były to słowa, bo byłam już we wczesnej ciąży, jeszcze o tym nie wiedząc...:):):) zmiany chodzą parami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam!! Dziękuje za gratulacje!! 🌼 Kiedysiu ja chce zdjecie, a Ty Alice nie masz z nową fryzura??? buziaczki dla wszystkich ja się coś odrobić na razie nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane sorki,ze wczoraj nie pisalam ale do kompa mnie nie dopuscilo moje dziecko. Wczoraj bylismy wSzczecinie na grobie dziadkow i Michalka.Mati 1 raz tam ze mna byl.Smiechu mialam sporo bo jeszcze 2 dziewczyny z nami byly i jaja nizle byly. Ide robic kawke ,bo zaspypiam milego dnia kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice, super, nadchodzą zmiany:):):) i tak trzymać. Gratuluję też odważnej zmiany w zakresie tabsów!! Martuś, Agital idę... do Was mailem:) A do Validoska już poleciałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś, mam wrażenie, że zrobiłam się ciężaróweczką:) Mój szwagier co prawda żartował, że albo na wakacjach leżałam plackiem i nic nie robiłam i tak \"nienaturalnie\" przytyłam, albo jestem w ciązy:) (oczywiście mój szwagier wie, tylko sobie żartuje), natomiast mój mąż jest zachwycony \"kuleczką\":))hihi Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo, już widać postęp od kiedy się widziałyśmy;):):) fajniutko :) mój mówi na mnie m.in. .... rozwielitka;):D ze mnie już brzuchat niezły teraz:D w szkole jednak wszystkie babki były już na oko na podobnym etapie - wszystkie brzuchy spore;) dzięki za foto🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×