Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość
A_guu trzymaj się 😘 Emsy fakt faktem kołyseczka słodka, ale trzeba racjonalnie do tematu podejść, bo będzie z nami źle ha ha... :) Martaanno wiem coś o tym ludzie żyją jeszcze dzisiaj w ciemnogordzie :D Brawa dla Twojego B. Miki staram się dbać najlepiej jak umiem :) Pączek na razie 1 zaliczony, ale ja generalnie nie przepadam, więc nigdy nie mam z ilością pączków problemu (moja znajoma co roku potrafi z 10 zjeść, a chuda jest jak igła) Buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki moge sie podzielic ja juz mam dosyc:( zasłodziałam sie!!!!!!! aaaa mąż bedzie wiec wiem jak kalorie spalic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, pączka jeszcze dziś nie jadłam... Mąż za chwile wróci z delegacji, więc do cukierni go wyślę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jeszcze się z żadnym pączkiem nie widziałam, zresztą nie wiem czy powinnam, jak powiedziała Miki "flaczek" sobie jest i u mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się mogę podzielić:D Nie dogadaliśmy się z M, kto kupuje, i zamiast 4 mamy 8:P choć nawet mając 4 chętnie bym się podzieliła;) A_guu.. bardzo mi przykro... ❤️ Validos, masz nową stopkę :classic_cool: no, z tymspalaniem to trzeba będzie ostro :P Martusia, w Hedzie gra główną rolę Anna Rokita. Dziś odebrałam bilety i okazało się, że przy moim nazwisku w rezerwacji ktoś wpisał "promocja" i zamiast 28 za jeden zapłaciłam 15:D Nie rozumiem, ale przyjmuję z pokorą;) Buziaki dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu, a jeśli panią Elvsted gra Ula Grabowska to może się wybiorę, reszta nazwisk to mało znani aktorzy. Na sztukę z nią już jakiś czas poluję;) daj znać jak było:) dzięki za pączki: Ala, Miki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuś :) ja pączków juz dosyc:) ide zajac sie spalaniem!!!!!!!!!!! a stopka :) w sam raz dla mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze przed śmircią (na kilka dni) będąc w szpitalu załatwiała w sądzie rejestrację. Pewnie ktoś z rodziny ją będzie prowadzić. Na pogrzeb nie pojechałam bo samochodu nie zrobiliśmy bo opony nie przyszły :( Mama porzegna ją ode mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, badania porobione, teraz tylko czekać na wyniki:) Pogoda kiepska, tyko spaćććććć!!!! A_guu- :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\\"Nasze życie składa się z dzieciństwa. I jego konsekwencji.\\\" \\\" jedynymi ludźmi, którzy mnie wspomną są moje dzieci. One sa twardym dyskiem, na którym zapisze się pamięc o nas. \\\" (Monika Piątkowska) skłania do zadumy ....czy to nie doniosła sprawa ? :):):):):):):) Emsy, napisz coś jak się czujesz, jak poszły badania i czy czekacie na Niespodziankę czy bedziecie woleli poznać płeć, etc. dzisiaj piątek, dobrego weekendu wszystkim 😘:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! A_guuu bardzo mi przykro. Nie dotyczy to mojej rodziny i zarowno sobie, jak i nikomu innemu tego nie życzę, ale byłam niejako \"świadkiem\" odchodzenia z powodu raka dwu osob. To byli wykladowcy z mojej uczelni. Obie te osoby zniknęły w niesamowicie krótkim czasie, a jedna z nich zmarła 6 grudnia kilka lat temu. Niby nie ma znaczenia dzien, ale pomimo, że nie była to osoba mi bliska, to był rektor naszej uczelni, to był naprawdę smutny i refleksyjny \"Mikołaj\". Jak zwykle wpadam na chwilkę. Moje Malenstwo teraz ślicznie spi w łózeczku, w ogóle tej nocy był nadspodziewanie grzeczny (w przeciwieństwie do poprzedniej:)hihi Postaram się jutro usiąść i powysyłać nieco zdjątek mojego Cudeńka;) Co do pączków - przyznaję się, zjadłam wczoraj 2:):):)bardzo były smaczne;) Alice, ekspercie od drzwi:) Jesteśmy na etapie wyboru drzwi wewnętrznych. Ja chciałabym Classen, lub DRE drzwi, a mój mąż Porta. Przyznam, że kieruję się też ceną. Czy naprawdę drzwi nieco tansze sa niedobre?? Zastanawiam się jak przekonać męża. Dla mnie też ważna jes jakość, ale bez przesady:) Muszę teraz uciekać, ale posyłam buziaki dla Świeżynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A_guu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu - :( Kiedysiu - Po pierwsze nie najważniejsza jest cena a materiał jakim pokryto drzwi. Wyróżniamy folia finish, melanina, laminat, cpl, i fornir - naturalne drewno. Drzwi najtańsze przedział do 250 PLn pokryte będą folią finish i są najgorsze w wykonaniu. Melanina przedział od 300 - 500 PLN dosyć trwałe i mniej wrażliwe na uszkodzenia. Laminat/cpl 600 - 800 PLN najtrwalsze z pokryć sztucznych. Fornir 800 i w wzwyż - naturalne ale delikatne. Należy unikać drzwi z najtańszej półki. Przedziałem optymalnym dla drzwi jest cena od 350 - 500 PLN. (samo skrzydło) Druga rzecz, na którą należy zwrócić uwagę to jakość wykonania i możliwość personalizacji. Producenci tacy jak Clasen (odpada :) ) Porta lub DRE produkują drzwi taśmowo i częste są tzw. \"niedoróbki\" i trzeba się z tym liczyć. Z tych trzech najlepiej według mnie wybierać pomiędzy Portą a Dre. Nie zapominaj o innych producentach. Jakbyś chciała jeszcze coś wiedzieć to pisz na maila bo nie będziemy tu nudzić innych kobitek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki odbiorę wieczorem, mam nadzieję, że to tylko formalność??? Ogólnie czuję się dobrze i nie mam dolegliwości ciążowych, dzisiaj trochę mi słabo... Chcemy znać płeć dziecka, imię mamy dla dziewczynki, nad chłopcem jeszcze myślimy:) Jutro idziemy na bal przebierańców:) Miłego weekendu laseczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki wszystkie w normie, tylko w moczu bakterie:( czy w ciąży to normalne:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Alice, bardzo mi pomogłaś, już wiem co odrzucić:) Napiszę mailika, to może mi coś podoradzasz, o ile będę mogła prosić:) Emsy, super, że wyniki dobre. W ciaży problemy z układem moczowym są dość częstym problemem. Jeśli nie odczuwasz żadnych dolegliwości z tej strony, to nie jest źle, bo prawdopodobnie nie jest tych bakterii dużo. NIe wiem kiedy idziesz do gina na kontrolę, ale jeśli się niepokoisz to najlepiej zadzwoń do niego, lub np. zrób posiew moczu i wtedy zadzwoń. Pozdrawiam cieplutko i uciekam bo coś Malutki ma nienajlepszy dzień (brzuszek). Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) A_guu, bardzo mi przykro :( Emsy, świetnie, że wyniki dobre ❤️ :) co do bakterii, to myślę, że musisz po prostu zapytać lekarza... Kiedyś, Martusia, Alice, Miki,Validos, Agital 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guu Emsy, infekcje tego rodzaju są faktycznie bardzo częste w ciąży, ale trzeba tego pilnować. Rygorystycznie! Gin Ci wyjaśni. Wszystko będzie o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istotnie, infekcje te są częstą przypadłością ciążową i mają tendencję do nawrotów. Mocz się bada często w ciąży więc będziesz mieć na bieżąco, razem z Twoim lekarzem, rękę na pulsie. No i podejmiecie odpowiednie kroki. ( ja na ten przykład pamiętam, że miałam łykać furaginum :) ) miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) alice mi jeszcze daleko do wyboru drzwi ale na pewno skozystam z pomocy:) Emsy super ze wyniki dobre:) a mocz cóz ja sie nie znamL( jak to w cizy bywa ale dziewczyny na pewno:) pomogą ja wczoaj byłam z mezem na filmie Lejdis:) i wiecie co polwecam nawet bedzro mezowi sie podobało chociaz to babski film:) mozna sie posmiac:) miłego weekendu:) ja zmykam do meza pod kołuderke;) tylko zjazałam do Was:) na poranna kawe:) Kiedysiu to kiedy parapetówa?? Emsy czekamy na fotki z balu:) a _guu martuś ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..fajna Hedda :classic_cool: Choć, Martuś, rola U.G. akurat najmniej ciekawa w tym przedstawieniu. :) moim zdaniem - warto się przejść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×