Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zadowolona przyszła mama

Mam 19 lat, jestem w ciąży i się cieszę!!!

Polecane posty

dziekuje dziewczyny:)!musze troche posprzatac bo kolezanka ma wpasc na kawe,takze pa pa!to moje gg,jakbyscie chcialy kiedys pogadac:9941531!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taka nadzieje :-P ja tez zamroze i na wigilie bedzie :) - zawsze tak robilismy w domu :) albo zasuszyc i do bigosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie boje moja przyszla tesciowa robi pyszne grzybki marynowane. ale ja nie moge ich widzec np robie sos tatarkii i udaje ze to peiczarki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jha kocham gotowac w tym monecie uczymy sie ja od mamy mama ode mnie mama jest dobra w tradycyjnej kuchni ja kombinuje. nie gotuje dwu daniowych dan bo moj przyszly maz wraca pozno wiec gotuje jedno danie albo obiad albo zupe:D kocham spedzac czas w kucnhni lubie piec ale robie to tylko dla niego bo ja nie przepradam za slodkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj nie lubi krupniku zupy ogorkowej ogolnie zje wszystko ale nie zadowolony u niego np pierogi ruskie sie je ze smietana a u mnie jadlo sie zawsze z maslem barszcz czerwonyz chrzanem. ale nie narzeka bo ma co jesc i mu smakuje przyzwyczailamgo do swojego gotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie młode szczęśliwe mamy,a to dlatego ,że kiedyś sama taka byłam ,a teraz mam dwóch synów ,którzy mnie już przerośli ,nadajmy na tych samych falach,i zdaża mi się pograć z nimi w pilke,i porozmawiać o koleżankach,a gdy idziemy a mężem na imprezke tojuż się nie trzrba martwić z kim zostawić dzieci ,bo one świetnie sobie radzą same.i kto mi powie ,że młode mamy z czegoś rezygnują ,ale wierzcie mi ,to wszystko można potem nadrobić .I TEGO WSZYSTKIM MAMOM ŻYCZE Z CAŁEGO SERCA. POZDRAWIAM POLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama urodzila mnie i mojego brata po studiach. ale i tak jest moja najwieksza kumpela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oboje moich rodzicow skonczylo studia dlatego tez chca zebym i ja skonczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaa
ja ma 18 lat urodze jak bede miala juz skonczone 19 , mu ukochany oswiadczyl mi sie przed tym jak zaszlam w ciaże o kase sie nie martwimy bo bedzie dobrze, i wcale nie licze glownie na rodzicow , dwa dni temu mialam robione usg cos wspanialego widziec takie malenstwo ktore ma 13mm i slyszec jak bije mu serduszko , jestem taka szczesliwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaa
moja mama urodzila mojego brata jak miala 16 lat i teraz jest juz na 2 roku studiow, a ma 41 lat , na nauke nigdy nie jest za pozno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja mama urodzila mnie hmmm pozno po studiach ale ona w wieku 49 znow idzie na studia od tego roku ale jaja hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia19
Szkoda,ze juz nikt tu nie zaglada! Tez mam 19lta i jak wczesniej pisałam najprawdopodobniej jestem w ciazy okaze sie za tydzien :) i jestem bardzo szcesliwa!! Była to "wpadka",ale czujek,że także najszczesliwsza chwila w moim zyciu. Mam nazeczonego z którym planujemy wziasc slub,ale jeszcze nie teraz,ale sie bardzo kochamy TO NAJWAZNIEJSZE!! Strasznie bym się cieszyła gdyby moje przypuszczenia sie sprawiły. Mozecie mnie tu wysmiewać, przeklinac.ALe marze tzn marzymy o dziecku takim malenstwie które obraca zycie do góry nogami,ale w całkiem w pozytywny tego słowa znaczeniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja miala 27 jak mnie urodzila :) czekamy na wiesci o II za tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia19
Pewnie,że dam znać :)) EVI Troszke sie boje... wszystkiego,ale to chyba jak kazdy.Reakcji rodziców, rodziny,znajomych, jak bedzie ze studiami czy sobie poradze,ale pewnie kazdy ma na poczatku jakies obawy.... Ale wierze,ze bedzie wszystko OK. Jak ktos zobaczy takie malenstwo to nnapewno sie zakocha :)) Ja marze o tym dziecku i jesli tym razem sie nie udało to wierze,ze nastepnym se uda. Kocham mojego faceta jestesmy szczesliwi i nasz maly skarbek tez bedzie. Zrobie wszystko,zeby tak było:) wiem,że na poczatku moze nie byc rózowo.bo widomo,ze wszyszyscy rodzice chccieli by zeby ich dziecko skonczyło studia znalazło siwetna prace itp. Ja tez tak zrobie nie zawide ich tylko w troszke innej kolejnosci.Mam nadzieje,ze zrozumieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia19
Cieplutkie dzieki magja 85 :)) napewno was powiadomie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużym plusem wczesnej ciązy jest to, że w wieku 30 lat będziesz miała dziecko już porządnie odchowane i będziesz mogła sobie wyjechać z mężem na wakacje we dwoje bez obawy, że dziecko jest za małe, żeby je zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafulec
JAK SIE MLODEMATKI SZCZYCA ZE WPADKE MASJA W WIEKU NASTU LAT HAHAHAHAA ZALOSNE.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kretyna powyzej
do lekarza z fafulcem !!!!!!!!!! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emnila
fafulec do ksiazki, naucz sie pisac! a potem wyglaszac swoje malo dojrzale i nikogo nie obchodzace poglady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniKa 19
hej ja mam 19 lat no prawie 20. Jestem na 2 roku studiow w poniedzialek ide do szkoly pierwszy dzien... i troche sie obawiam. Jestem w 4 mieisącu i juz troche widac wiec boje sie reakcji kolegów. Ogólnie od jakiegos czasu mam tak zmienne nastroje, ze sama nie wiem juz co mam myslec, ciesze sie a za chwilke jestem zalamana ta ciążą. To jest strasznie meczace, szkoda mi troche tych imprez, tej mlodosci tak jak teraz o tym mysle, no ale coz musze byc twarda chociaz ciezko mi jest ostatnio :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafulec
To trzeba bylo nie rozkładac nózek mloda dziwko-dupodajko hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *laurka
co za debil ten fafulec !!!!!! -każdy kto decyduje sie na seks to wie jakie sa jego konsekwencje i odpowiedzialność powinna przjawiać sie tym ze trzeba przyjąć to nowe życie najpiekniej jak sie umie. gratuluje Wam dziewczyny maleństw i wierze ze wam sie uda:) zycie nie zawsze jest z górki ale jak już pokonacie górke to bedzie z górki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blblblblblblblb
dziewczyny trzymajcie sie gratulacje dla was. niedlugo moze sama do was dolacze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×