Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bczxbczfgd

Poczekalnia dla panien jeszcze nie zaręczonych

Polecane posty

To powyżej to mój wpis of course. Ja mam 23 a on 25- 2 lata 4 m-ce razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najgorsze jest u mnie to, że On chce żebyśmy się pobrali w 2008r., więc niby kiedy mamy się zaręczyć - tydzień przed ślubem? :( Naprawdę nie wiem na co on czeka ;) oj, chyba będę musiała mu jeszcze pogadać do ucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Jagoda*
A mnie sąsiadka wczoraj w windzie zaczepiła i do mnie : No to już po ślubie jest ? Ja do niej : nie jescze nie. No to pokiwała głową i tyle. I to już nie pierwszy raz sie pytała, wścibska baba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filiżanka, chyba masz rację - facetowi się wydaje, że jak zaręczyny to już zaraz ślub i mój pewnie tak właśnie myśli ;) muszę go przekonać bardziej dosadnie, że jest w błędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxana nie martw się. Moze on właśnie chce sam Cię zaskoczyć, a jak go b edziesz naciskać, to właśnie będzie się bronił i się w sobie zamknie 9jak mawiał Shrek ;-) ). No my raczej też 2008, chociaż ja bym wolała 2007 jeszcze, ale na to już raczej nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Jagoda*
Dziewczyny, oni może myślą ze jak zaręczyny to zaraz np za 3 miesiące ślub, chyba faktycznie trzeba im to uświadomic i to jak najszybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz o tym facetowi... niech wie, ze wszyscy mowia ze to juz czas ;) eee Roxanna jak mowi o slubie to i zareczyny beda... Tobie to tez juz niedlugo zostalo my narazie nie mamy daty... tylko blizej nieokreslone 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale wiadomo, najbardziej bym chciała usłyszeć te magiczne pytanie. Nawet nie wiecie jak ;-). A apropo zaręczyn i ślubu, to większość par, które ja znam, to tam mniej więcej rok po zaręczynach miały ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też bym wolała 2007r. ale na to już za późno trochę ;) pozostaje 2008r. - akurat kończę studia, więc odpowiednia pora ;) Poczekam sobie cierpliwie jeszcze do końca roku, jak nie będzie nic o tym wspominał, to wtedy ruszę do \"akcji\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Jagoda*
Lecę do pracy, zajrzę póżniej co wymyśliłyście na tych naszych facetów, miłego dnia życzę 🌼 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja uswiadomilam faceta i jest git, chyba w przyszlym roku w maju zamierza mi sie oswiadczyc, ale to bedzie tylko formalnosc, bo i tak wie ze chce za niego wyjsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxana- to tak jak ja. Też konczę studia :-). Witaj w klubie. Mi się wydaje, że mój mężczyzna chce mi się oświadczyć w najbliższym czasie. No ciekawe ;-). Te jego sygnały są dla mnie bardzo czytelne ;-). No a do końca roku to już na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, tylko pozazdrościć :) u mnie do końca roku to pewnie nie ma szans :D ale zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie koncze studiow :) tylko zamierzam w przyszlym roku jeszcze jedne zaczac, ale nie wiem, moze te drugie sobie daruje :) zobaczymy jak to bedzie... narazie powinnam sie uczyc na poprawke a szczebiocze o moim Misiaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) A powiedzcie dziewczyny jak to u Was jest w ogóle - pracujecie, uczycie się, jak Wasza druga połówka? Bo u nas oboje pracujemy, a przede mną jeszcze 2 lata studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze nie wiem, czy pozazdrościć, bo na razie to są tylko moje domysły ;-). Ale wydaje mi się, że moja intuicja mnie nie zawiedzie- bardzo bym chciała, zeby mnie nie zawiodła :-). Pozyjemy zobaczymy. A powiem wam, że już też trochę czasu minęło, odkąd zaczęliśmy dyskutować o naszej przyszłości :-). Więc na każdą z was przyjdzie pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiuje zaocznie i szukam pracy moj facet studiuje dziennie (teraz ostatni rok) i ma wlasna firme jednoosobowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd jesteście? - jeśli oczywiście macie ochotę to zdradzić :) Ja pracuje w Wawie i tu spędzam prawie 3/4 dnia, a resztę czasu w Wołominie (tak, tak w tym Wołominie :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosheria
za miesiąc sie zaręczamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, jaki ten świat jest mały :D Ja należę do parafii na Kurkowej, a Ty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czekam i kto wie??Moze wkrotce?? W tym miesiacu przeprowadzamy sie do wspolnego mieszkania, studiujemy....ale ja czesto \"zartuje\" kiedy sie ze mna ozeni itd..nie nachalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×