Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bczxbczfgd

Poczekalnia dla panien jeszcze nie zaręczonych

Polecane posty

ja tez :) no niesamowite!!! a ja ostatnio sobie myslalam ze strasznie malo jest osob z mazowieckiego a tu prosze... sasiadka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do ktorej podstawowki chodzilas, bo chodzilas albo ze mna albo z moim chlopakiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat się rozwija,wczoraj była poważna rozmowa z jego rodzicami.Czekam w sumie niedługo,ale mam nadzieje,że już wkrótce się doczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że nas tu coraz więcej się ujawnia :-). Ja jestem z Opolszczyzny. Stąd też raczej nikogo nie ma na Kafe, przynajmniej się jeszcze nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, zaraz sie dowiem ze bylas z klasy B... ooo nie!! zeby znajomych na kafe spotykac.... pewnie sie znamy, bo jak chodzilas do 4 to sie musimy znac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagoszka a ile macie lat i ile razem, powiedz coś więcej. To wy najpierw z rodzicami rozmawialiście? U nas to raczej będzie tradycyjnie- najpierw my, a potem rodziców się poinformuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyyyyyyy ale ja tu gówniara jestem ja mam 20 on ten sam rocznik ale 10msc starszy(jak sie jest przed 25 to chyba kazdy w msc lczy wiek:P ) no 6lat jestesmy, przypuszczam, ze bedzie sie chcial zareczyc w tym roku akademickim bo ja ciagle mu mowie ze chcialabym na stuiach wyjsc zamaz.. i ze po dniu zareczyn nie trzeba isc do kosciola daty z ksiedzem ustalac....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że ja mam pewien plan :D w czwartek wyjeżdzamy razem na urlop do Tunezji i może tamtejszy klimat będzie sprzyjał ;) mam zamiar być nadzwyczaj miła i zacząć delikatnie ten temat tabu :D może coś to zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuska, toz to cale zycie jestescie razem.. ledwo z pieluch wyroslas i sie poznaliscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widze ze tu sie znajome spotkaly:D nareszcie jest dla mnie jakis topik na \"sluby i wesela\" bo tako tym marzylam:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxana- urlop w Tunezji? no pozazdrościc. My się musieliśmy Bałtykiem zadowolić, ale i tak było świetnie. Masz racje, pod wpływem urlopu moze będą sprzyjające okoliczności. Życzę Ci tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filiżanka, może lepiej na tym etapie zakończmy \"dochodzenie\" ;) trochę anonimowości nie zaszkodzi ;) ale nie chodziłam do \"B\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxanna to my jedziemy w przyszla majowke do chorwacji i wlasnie on chyba to na wtedy zaplanowal :D chyba wszyscy faceci mysla identycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxanna mysle z obralas genialna strategie, bo ja mialam taki okres, ze bylam zla o to ze sie jeszcze ze mna nie zareczyl (ale glupie) no..a potem doszlam do wniosku ze to takie niedojrzale bblleee. Super Tunezja... my jedziemy dzis po klucze do mieszkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jakie wy macie dziewczyny dalekie plany- już majówka zaplanowana. W szoku jestem. Ja nie wiem, co bedzie za tydzień, ale może to i dobrze ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale was rozumiem,tez bardzo oczekiwałam na ten piękny dzień.Dawałam mu z pare razy do zrozumeinia,że bardzo pragne być już jego nrzeczoną,bo to poważnie brzmi.Noi się doczekałam 10.07.2006,oświadczyny były świetną niespodzianką.... :) Roxana,być może twój facet na tym urlopie ci się oświadczy,więc daj sobie na luzik i poczekaj.....Powodzenia..... Zycze wam jak naszybciejszego zaręczenia się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff... troche ulzylo... wiesz powiem szczerze ze Ty mnie na pewno znasz, ja Ciebie moge nie kojarzyc... dobra... to sie znamy :) i wsio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to,że jego rodzice sami zaczęli ten temat i namawiają syna:D Znamy się jakieś dwa lata,a jesteśmy ze sobą ok.trzech miesięcy.Wiem,że to niedługo,ale przekonaliśmy się,że pasujemy do siebie i chcemy być razem.Mieszkamy jakiś kawałek od siebie,ale ja często u niego zostaje na weekend,albo gdzieś razem jedziemy.On ma 26 lat,a ja 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiać mi się chcę jak sobie pomyślę co by było, gdyby on zobaczył co ja tu wyspisuję i dowiedział się o moim \"planie\" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam zazdroszczę, że już macie kasę i w ogóle, żeby meszkanie kupować, nie nieźle. U nas to nie będzie tak łatwo. A bez pomocy rodziców na początku, to nie wiem czy dalibyśmy radę. Daltego moze do czasu naszego \"dnia\" może coś się zmieni w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko te plany sa tak pewne ze nie wiadomo czy wypala :D chyba by sie chlopak zalamal gdyby nic z tego nie wyszlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze wam,że mój ukochany oświadczył mi się na wspólnym urlopie w Karpaczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acia83, dzieki za miłe słowa, ale jakoś nie wydaje mi się, żeby oświadczyny były na wyjeździe - za dobrze go znam i jeśli tak by miało być, to bym coś przeczuwała chociaż ;) no ale jak wrócę, to dam Wam na pewno znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my nie mamy nic.. oprocz siebie i wiary i milosci i nadziei :) mamy duzo ❤️ i pracujemy na to zebysmy mieli wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×