Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość Sandi14
MIALAMKOLCZY.... kazdy pisze to co wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia_19
Dziewczyny mam pytanie. Bo mm kolzyk z tytanu aktualnie z tym zawijasem i on ma grubość 1.00mm. Chce sobie zamówić kolczyk na wilcatcie z bioplastu i tam jest ze ma grubość 0,8mm i boję się, że tamten kolczyk będzie miał luz i będzie się ruszał, i ze dziurka przyzwyczai się do tej grubości i już tego 1mm nie włożę...:( może tak być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
No wiadomo ze jka wlozysz mniejszy to w tedy tamto co ma luz moze zarosnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbakana
jak zamówisz 0,8 to za jakiś czas ci sie zrośnie i tamtego raczej nie włozysz... wiec zamów lepiej 1,0 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia_19
dzięki dziewczyny, właśnie po przemyśleniu tak zrobiłam zamówilam kolczyk 1mm :) teraz tylko czekam kiedy i go przyślą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
No to dobrze...i tez ze sie na niego zdecydowałaś a tak by ci mogl wylatywac przez jkias czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduśka5656
Jak to jest z tym uszkodzeniem nerwów czy coś? Duże jest prawdopodobieństwo, że coś pójdzie nie tak i że się np. będzie miało sparaliżowana część twarzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
ja sie nigdy nie spotkalam z takim czyms ze ma sie sparalizowana twazr....sporo moich znajomych ma kolczyk w nosie i kazdy sobie sam robił.....mi tez i nic mi nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduśka5656
mojej kuzynki koleżanka tak miała i wiem że inni też, tylko nie wiem dokładnie jak duża jest możliwość, że tak się stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Aha ja nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia 228
elo dziewczyny jestem nowa mam na imię iza mam 14 lat i chce se pszebić nos i niewiam jakie to uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia228
i mam też pytanie jakie jest ryzyko przebicia nosa u koleżanki??? a jakie w salonie albo u kosmetyczki?? a orientujecie się może jakie są ceny przebijania nosów u kosmetyczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , słuchaj najlepiej zrób to u kosmetyczki albo w salonie będzie profesjonalnie. ja za swój dałam 40 zł ale to było dwa lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Moja SIS DAŁA ZA PRZEBICIE 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia228
ale ja sie boje ale bardzo chce tego kolczyka raqtunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
skoo chesz to sobie zrob ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
skoro chcesz tak bardzo go mieć no to sobie go zrob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati*
Ja chciałabym sobie zrobić ale sie boje że bedzie bolało, kumpele ktore mają mówią ze to boli.A i na 100% nie bede robiła se sama.I nikomu nie radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati*
a ile kosztuje przebicie tak na oko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
zalezy gdzie ty pojdziesz przebic bio sa rozne ceny mozesz zapłacić 100 zł a nawet 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
to zalezy gdzie chcesz przebić....są rozne ceny ;] mozesz zapłacić 30 zł a nawet 100 zł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1543
ja nie oddpowiem na to pytanie o kolczyku bo poprostu jeszcze go niemam ale chodzi mi o to zebyscie mi doradzili czy to boli czy nie i niechce miec zadnych klopotow z przebicia nosa a czy lepiej przebic w jakims studio czy u kosmetyczki ? Mam nadzieje ,ze mi doradzicie nusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście , że w studiu !!! Tam masz 1000% pewności, że będziesz miała wszystko tak jak należy. Oczywiście mui to być dobre studiu który cieszy się dobrą opinią, a nie jakieś \"z dupy wziete\", że tak powiem, bo takie niestety się zdarzają... W każdym salonie cena waha się od 80zł- nawet do 150zł. Zależy od studia. Ja mieszkam w Warszawie i w studiu za przebicie pępka zapłaciłam 110zl , a za nosa 60zł ale to dlatego, że przyszłam ze swoim kolczykiem. Nigdy żadnej części ciała oprócz uszu nie przebiła bym u kosmetyczki, ale zrobisz jak będziesz chciała Ale naprawde radzę nie zalować pieniędzy i mieć dobrze zrobione a nie później problemy, typu spuchnięty nos, zaropiały, aż w końcu wyjęcie go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarceLa...
Ja przebijałam.. kolczyk u kosmetyczki.. zapłaciłam 80 zł. Powiem tak Zabolało.. ale to jest mała minutka.. samo przebicie.. boli. Zagoiło mi się bardzo szybko.. robiłam kolczyk w nosie w wakacje,,ale nadal schodzi mi troszkę skórka obok kolczyka. a mam pytanko do dziewczyn ... słuchajcie.. chciałam przełożyć kolczyk..ale mi zarósł.. i nie wiem czy jest jakieś inne wyjście niz wyrwanie go, Mam włożony kolczyk z kuleczką,,.. i próbowałam juz prawie wszystkiego..;/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
skoro zarosło to chyba nie ma innego wyjścia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcela ale oczywiście , że jest. Po pierwsze, to nie nosi się kolczyków z kuleczką, to najgorsze co może być!!! Do nosa są specialne kolczyki, te z kuleczką, w ogole nie wiem kto wymyślił... ale wracajać do TWojego pytania to : Zrozumiałam, że masz kolczyk w nosie i wyjąc go nie mozesz tak? To musisz poprostu odciąc ten pręcik, żeby go wyjąc. Albo od góry albo od dołu, napewno ten kolczyk nie jest z tytanu, ani ze stali więc odciecie drutu będzie łatwe. To jedyny sposób na wyjęcie, broń, Boże go nie wyrywaj! Bo popsujesz kanał przebicia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia94
mam 13 lat i chcę sobie przekłuć nos mam pare pytan: 1. Można go wyjąć po dwóch tygodniach a po paru godzinach znowu założyć?? 2. Czy przekłuwanie bardzo boli i czy miałyście jakie ropienie mocny czerwony ślad itp... 3. gdzie najlepiej to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
no wiesz zalezy ile to bedzie godzin.....bo jezeli przykladowo 1 h to sie zrobi strupek i bedziesz musiala go zdrapac zeby wlozyc kolczyk a jezeli troche wiecej no to pewnei tez bedzie strupek sie tam w srodku robił ja nie wiem z abardzo bo nie mialm takiego czegos tylko jak mi wyeial roano to poszlam do sklepu pozniej kupic kolczyk i nie zarosło nic z tym nie było :)...kolczyk najleiej zrobić w studiu są rozne ceny...jesli to jest takie dobre studio to okolo 100 zl nawet mozesz zaplacić...zalezy czym ci zrobi i jkie znieczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia94
dzieki juz sobie dzis przebilam i nie bylo az tak zle tylko rzeczywiscie samo to przekucie troszke zabolalo bylam u kosmetyczki i zaplacilam 35:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×