Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Gość niestety ma mnie nie
działa ten cudowny Brevoxyl. Kupiłam go jakieś sześć tygodni temu i najpierw stosowałam na noc , poza tym że strasznie łuszczyła mi się skóra nie było poprawy w wyglądzie cery. Dodam, ze mam zaskórniki i grudki, niezbyt dużo ale jednak. Po 3 tygodniach skóra się nie łuszczyła ale na brodzie zrobiły mi się okropne zaskórniki, zaczęłam srosować Brevo rónież na dzień ale nic się nie zmieniło, maść nie wysuszyła zaskórników. Doszło do rękoczynów i wtedy dopiero te cholery zniknęły. Tak więć Brevo nic mi nie pomógł, szykam więć następnego cudownego środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinematografka
od 10 dni leczę moje podskorne grudki i wagry Brevoxylem na noc . na czolo i brode umyta wczesniej kostka myjaca nakladam cienka warstwe Brevo, odczekuję z 15 minut. na to nakladam MEGA nawilzajacy krem NANOBASE (polecam!) i ... czytam ksiazke :) w tym czasie krem zdazy sie wchlonać. Kuracja dziala swietnie - ZERO LUSZCZENIA ! na poczatku tak brzydko powylazily mi zawartosci zaskórników na zewnątrz, jednak po 3 dniach juz zaczely znikać. Podstawa jest NIE DOTYKANIE twarzy, NIE WYCISKANIE niczego i .. CIERPLIWOSC ! znaczne efekty sa zauwazalne w moim przypadku po 10 dniach, chociaz na poczatku mialam chwile zwatpienia :] pozdrawiam wytrwalosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniskaa
Ja tez uzywam Brewo. i jestem bardzo zadowolona! Uzywam go dopiero od poniedzialku i naprawde te wstretne zaskorniki i grudki znikaja. Dermatolozka zalecila mi smarowanie 2x dziennie, choc w sumie mam tylko te zaskorniki i grudki, czasem jakies ropne...i co mnie zdziwilo prosila, bym nie uzywala zadnych kremow... Mam wrazliwa, such skore i troche mnie to przerazilo, ale o dziwo nic strasznego sie nie dzieje...Skora jest jakby dosc sciagnieta ale sie nie luszczy. Zamierzam robic co 3 dzien intensywnie nawilzajaca maseczke i zobaczyny. Na razie super-no i najwazniejsze, ze nadaje sie pod makijaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauluśkaP
Ja mam takie podskórne krosteczki na czole które czuje.I wagry na nosie i na brodzie.nie mam mocno wrażliwej skóry.(nie mam pryszczy ropnych na policzkach)Jestem bardzo ciekawa czy Brevoxyl by mi pomógł?bardzo bym chciał, ale czytam tu różne opinie większość pozytywne.i jescze mam takie pytanie CZY ON NIE NISZCZY I NIE PALI CERY?ODP proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mój nastoletni syn może używać brevoxyl przy początkach trądziku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinematografka
Witajcie:) Tak, Brevoxyl Wam pewnie pomoże , oczywiscie jesli nie macie uczulenia na ktorys ze skladników.Tylko ważny jest umiar (cienka warstwa!) i nawilzanie. w innym wypadku skóra bedzie się bardoz bardzo Łuszczyć. Skóra ma sie łuszczyć , jednak stopniowo , powoli będąc nawilżana. Taki proces trwa około 10 -14 dni , później następuje odbudowa naskórka (skóra juz sie oczyscila z najgorszego), co nie zmienia faktu ze i tak Brevoxyl nalezy stosować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauluśkaP
Ja używam brevoxylu już 3 dzień 1 dnia prawie wogóle mnie niee piekło , 2 trochi, a 3 już takoo trochi piecze! Ja stosuje krem nawilżający z ZIELONEJ APTEKi lub Dave intensywnie nawilżajacy.widzę trochę poprawy ale trudno duzo oczekiwać po 3 dzionkach;P czekam cierpliwie.CHociaż boje się trochę czy bervo niee wypali mi buźki i czy niee będę miała po ni takich wrzer na twary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauluśkaP
Słuchajcie!nałożyłam wczoraj na wieczór brevo na to krem nawilżajacy i za parę chwil moja cała twarz była czerwona i piekła (3 dzień stoisowania) wcześniej tak nie miałam i wstałam rano i nad mi się to utrzymuje nałożyła maseczkę nawilżającą z soray i tez nic. Czy u Was było tak samo? i czy ma zaprzestać stosowanie? proszę doradzcie!! PROSZĘ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaaaa
narazie radze ci odstawic brevoxyl i nawilzyc cere daj gruba wastwe kremu i jak sie wchłoonie daj druga i tak w kółko tez tak miałam apóxniej radze ci uzywac brevoxylu miejscowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zaczęłam
ja też zaczęłam używać brevo, ok. 5 dni. na razie nie widzę poprawy, ale to chyba jeszcze za wcześnie. troszeczkę piecze ale trzeba nie przesadzać i cienko smarować. jak będą jakieś rezultaty to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinematografka
juz 4 tydzień zaczynam z Brevoxylem stosuję Brevo na noc na czoło i brodę. Zaznaczam, że cerę mam SUCHĄ, dlatego nakładam cienką warstwę Brevo , a na to po 15-20 minutach (jak czuję MEGA sciąganie) nakładam krem LIPOBASE, który jest bardzo tłusty , ale pięknie nawilża. a rano po umyciu twarzy kostka LRP Lipikar Surgras , nakładam znów LIPOBASE ale cieniutką warstwę i na to podkład.... na początku syfy mi powyłaziły za czole i brodzie, teraz wszystko się ładnie goi i łuszczy , a spod "starej" skóry wyjawia się nowy naskórek... pory się zmniejszyły( zwłaszcza pomiędzy brwiami), skóra jest jednolita , przebarwienie po pryszczach stopniowo znikają (zwłaszcza na brodzie to się szybko dzieje) Brevoxyl jest... dobry. narazie Bardzo dobry. Czy super , to się okaże z czasem stosowania. Jestem ciekawa jak Wy go używacie? tzn. jakie kremy na Brevo kładziecie , czym myjecie buźke Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauluśkaP
Już mi zniły moje zaczerwienienai z twarzy przestałam stosować na jakies 3 dni i juz po kłopocie teraz nakładam normalnie na całą twarz cienką warstwe i jest narmalnie nawet zapoimne czasami o kremie nawilżajacym i niee mam przesuszonej skóry. A co do pyt czy myje twarz jak nakładam wieczorem to twarz myje rano ;) pozrrówka;* p.s Czekam na rezultaty ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevo - pytanko
po jakim czasie znikną mi wągry - ale takie głębokie, jeśli używam brevo na noc i też na dzień?? na razie używam tydzień, widać że skóra sie trochę zmienia ale zaskorniki cały czas tam siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinematografka
brevo-pytanko : skóra musi sie zaczac złuszczac , wtedy nastepuje widoczna poprawa . nie przesadz z warstwa Brevo i pamietaj o nawilzaniu ! tydzien to krótko ... po 3 tyg. widac poprawe :) ja stosowalam codziennie na noc... jednak teraz jak juz widze poprawe i stopniowe łuszcze się skóry, to stosuje co drugi dzień na noc, aby nie wysuszyc zbytnio ryjka... Poza tym obecnie jezdze na nartach ... a wiadomo ze mroz i wiatr nie sprzyjaja nawilzaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia_22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajduśka
ja dowiedziałam sie o Brevoxylu od kumpeli z klasy... zauwazyłam ze pryszczolki jej poznikały i ze chodzi do dermatologa... powiedziała ze Brevoxyl jest super... ona na noc stosuje jakas maske... rano zmywa zelem potem tonik jakis specjalny [tez od dermtologa] i brevoxyl.... i powiedziała ze mam nie uzywac zadnego pudru, fluidu itp..... jej max pomógł... tlyko zostały jej czerwone plamki... od wczesniejszego wycskania... w poniedziałak[ za 3 dni] przyniesie mi tę maskę i tonik... a brevoxyl juz sama sobie kupie... napisze... jak działa na mnie... :) zyczcie powodzenia.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berlinberlin_
napisz co to za maska i tonik a czym ona myje buzie??ja tez sobie kupie brevoxyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajduśka
dzisiaj mi przyniosła po południu:) tonik i taką zielona papkę :) ale to jest robione... takze nie mozna kupic od tak... Na noc: umyc twarz zelem [ja myje do twarzy tłustej bo taską mam... ;/ ] potem ten tonik ale nie za duzo... i potem papkę zieloną :) i spac z nią... Rano: zmyc papkę zelem... tonik... BREVOXYL i jak wyschnie krem nawilżający... ;) Dodatkowo: 2 tabletki 2x dziennie witamina B6 i Cynk wieczorem łyknąc.. :) Ja siem posmarowałam niedawno brevoxylem [nie mogłam sie powstrzymac :) ] i nie piekła mnie twarzyczka nie sciągneła mi sie... i nie było zadnych niepozadanych efektów... takze jest dobrze :) Napisze jakie są efekty tej "kuracji" :) Mam nadzieję,ze mi pomogą... trzymajcie kciuki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazelina
W moim przypadku Brevoxyl nic nie daje, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BABCIA MNIE IRYTUJE
ja tez sobie dzikupilami bede uzywac. juz jakies 4mis temu go uzylam i mi super pomagal wiec teraz juz wiem ze bedzie dobrze:) u mnie a patece podrozal i teraz kosz 20 pln! a bylo ok 18!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubidu
Używam od 5 miesięcy. Jest lepiej, ale cudów to ja nie widzę. Twarz rzeczywiście się tak nie świeci, jest gładsza, nie tworzą mi się mega pryszcze, ale od czasu do czasu cos wyskakuje. No i nie znikaja zaskórniki. Tylko systematyczny peeling może się z nimi rozprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilu
mam na twarzy naprawdę GŁĘBOKIE ZASKÓRNIKI (i początki prosaków- o czymś takim wspomniał dermatolog) i mocno ROZSZERZONE PORY w szczególności na policzkach. Czy Brevoxyl nie tylko usunie zaskórniki, ale zwęrzy też pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest superrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevo uzytkowniczka
niestety, chyba dołącze do niezadowolonych uzytkowniczek brevo, uzywam juz ok 2 tyg, moze to jeszcze za krotko ale na razie mnie jakos nie poraza skutecznoscia!!! i czasami sie zastanawiam czy ten watek nie jest nakrecony przez firme sprzedajaca brevo, bo strasznie lukrują!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z PiSu
Zgadza sie. Wszyscy tu zarabiamy na nakrecaniu naiwnych a ponadto sluchamy Radia Maryja i nakłaniamy do oddawania dóbr materialnych (oraz niematerialnych w formie mlodych dziewczat ktore przekazujemy Samoobronie) na nastepnego Maybaha dla ukochanego księżyca narodu - Ojca Tadeusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajduśka
:) no no no... minął tydzien i jeden dzien od uzywania brevoxylu... zauwazyłam zmiany... :) dobre i złe nie mam juz tak wielu pryszczolków, ale np. podczas stosowania brevo wyskoczyły mi 3 wulkany... :/ zawsze miałam zaskórniki, ale po uzyciu brevo max mi je widac i jakby sie nasiliły nie wiem czy to działa własnie tak- no ze widac mi je i ze sie one jakby otworzyły zeby ten brevo mi je usunął czy tak po prostu...:/ nie poddawajcie sie... tylko systematycznosc i sumiennosc pomogą w walce z pryszczami... ja sie nie poddam tak łatwo... :) jeszcze napisze jak działa brevo za tydzien albo dwa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BREVOXYL jest o niebo lepszy od preparatów przepisanych przez dermatologa, ktore są drogie i strasznie podrażniaja oraz wysuszają skórę. Efekty działania tego kremu następują niespodziewanie szybko, zaskórniki są mniej widoczne a krostki szybko zmniejszają się.Dla mnie rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam....
tylko zaskórniki, żadnych pryszczy, zaczęłam używać Brevoxyl. Skóra mi sie okropnie łuszczy. Jaki krem nawilżający jest najlepszy i nie zatyka porów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka3001
Dziewczyny a wiecie może czy ten brevoxyl można kupić w Niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do JA MAM, ja mam tak samo jak Ty, powiedz potem jak to jest u ciebie, bo ja dzis sobie chce kupic.zobzaczymy i u ciebie i u mnie efekty pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×