Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość dzikakura Gdynia
Do luczjola: To zalezy skad jestes, moja przyjaciółka jest szkoleniowcem z zakresu przedlużania rzęs. ona jest z poznania ja jestem z Gdyni, bedzie niedlugo u mnie. Kurs ma byc indywidualny czy grupowy? Skąd jestes? odezwij sie do mnie na maila: bosianna@interia.pl jak jestes zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigmejka
W My lovely lash ul Lwowska 9 Warszawa można skorzystać z indywidualnego szkolenia. Cała informacja na stronie internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanka_waw
Luczjola, jeśli chcesz zrobić kurs z przedłużania rzęs z całego serca polecam xtreme lashes (jest tez w warszawie).Jestem po takim kursie i naprawdę czuje, że z zamkniętymi oczami mogę przedłużać rzęsy:D ale tak poważnie to szkolenie jest dwudniowe, pracuje się na profesjonalnych kosmetykach, które ma się możliwość potem zakupić. Uświadomiłam sobie też, że takie szkolenie to ważna sprawa, nie chciałabym potem komus zle zrobic rzes, bo potem to już same klopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulajla2
Witam ja miałam przedłużane rzęsy w studio Kawaii w Warszawie, efekt super, miła pani kosmetyczka no i czesto mają tam promocje przy pierwszej wizycie dostałam bon na 50% na nastepna wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Katrin1234
W Gdańsku Pni Monika mi przedłużała, trzymały mi sie 4 tygodnie:D dopełniałam też u niej :) mozna do niej na meila napisac bo numeru to nie wiem czy moge podac: eybeau@gmail.com pozdro Czemu nie moge dodac wpisuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmeg_an
Też jestem zainteresowana taki szkoleniem. Ale do tej pory nie udało mi się znaleźć firmy, która po takim szkoleniu by wystawiała certyfikat. tanka_waw - w firmie, o ktorej piszesz daja certyfikat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanka_waw
Mmeg_an, tak. Po 2 dniowym szkoleniu w xl dostajesz certyfikat, który potwierdza twoje umiejętności. Po takim szkoleniu spokojnie możesz sama być stylistką rzęs:) No i co ważne na prawdę na tym szkoleniu dużo się uczysz i pracujesz na dobrej jakości kosmetykach. Bo często się zdarza, że pracujesz na byle czym - tak miała moja koleżanka, która sama mówiła, że klej wysychał za szybko, rzęsy były z kiepskiego materiału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmeg_an
dzięki:) właśnie sprawdziłam na ich stronie i rzeczywiście w tym zestawie startowym jest wszystko i to jeszcze w bardzo fajnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina-lash
tanka_waw ja rowniez mialam szkolenie w extreme lashes, pracowalam na ich materiałach przez 4,5 roku. W tej chwili zrobiłam dodatkowy kurs (w cudzyslowiu, po prostu sprawdzila moje umiejetnosci)w Looksus Lashes, we wroclawiu tylko dlatego,zeby miec 20 czasem 30%rabatu na materialu, bo maja naprawde dobre,moga rywalizowac z extreme, pomimo nie wydawanych tysiecy na reklame jak w extreme ( w koncu sa dlugo na rynku), a kleje tam sa po srednio 100zł, a w extreme wszystko jest piec razy drozdze i masz mniejszy zysk na klientkach.I to nie jest oszczednosc, bo te materialy sa dobre, rzesy maja swietny efekt, kleje nie uczulaja (chyba,ze klientka ma bardzo alergiczna cere, to uzywamy specjalnego), dlugo sie utrzymuje, a nie jak w extreme 2tygodnie ten hipoalergiczny. I pisałas,ze kolezanka raz trafila na rzesy kiepskiego materiału. Wybor jest bardzo ograniczony, wiec musiala naprawde zle trafic,zeby jakims cudem przykleic "zle" rzesy, wiekszosc nawet tych najtanszych maja mniejszy poblask, gorzej sie układaja, ale jakosciowo ciezko jest okreslic. Osobiscie nie polecam wydawania kilku tysiecy na szkolenie w Extreme, bo ponosic straszne koszty, w imie pokrycia kosztów ich reklamy. Jest wiele szkół, które kazdego naucza profesjonalnie wykonywac zabieg przedłużania... kwestia wprawy, cwiczen, cwiczen i znowu cwiczen... im szybciej i przy tym dokladnie tym lepiej. Mam nadzieje,ze zaoszczedzisz troche na kursie i troche pomoglam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałabym przedłużyć rzęsy w Olsztynie, znacie może jakąś dobrą specjalistkę? Pomóżcie proszę :) Ważne jest dla mnie żeby rzęsy trzymały się ok 6 tygodni no i były super zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piguska
Alinka to chyba nie możliwe żadne rzęsy tyle nie wytrzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka chodzi w Gdańsku i właśnie uzupełnia co 6 tyg. Widziałam ją dwa dni przed uzupełnieniem i jak dla mnie wyglądała rewelacyjnie. Co prawda ja z lupą się nie przyglądałam jej :) Płaci 150 zł ale ma to porządnie zrobione. Mi niestety za daleko do Gdańska żeby tak co miesiąc śmigać. Na pewno nie chcę uzupełniać częściej niż co 4 tyg, a co 6 byłoby ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigusia a co było takie niemiłe w tym zabiegu? Ja się właśnie wybieram do MyLovelyLashes bo widziałam na różnych forach, że dziewczyny polecają. Mam nadzieję, że mi te rzęsy długo wytrzymają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piguska
Ciociaclocia zabieg był super bardzo szybko nie miłe to podklejanie plastrami pod okiem ale to w większości gabinetach robią płatki kolagenowe kładą tylko za 700 zł przy 1:1. Ale Pani która wykonywała zabieg zrobiła to profesjonalnie według mnie bo byłam jeszcze w jednym miejscu bo nie było terminu u Pani Izy to o mało bez oka nie zostałam. Więc My lovely lashes moge polecić ze spokojnym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina-lash
Allinka123 To nie jest REALNE,zeby rzesy wytrzymaly 6 tygodni, one sie co prawda utrzymuja od 4 do max 6 tygodni, ale pod koniec zostaja tam 3-4 rzeski na oku. Dlatego klientki sobie uzupełniaja co 2-3 tygodnie, MAX 4 tygodnie,zeby miec efekt fajnie zageszczonych rzes. Moze kolezanka cos przekrecila,ale nie powiedziala prawdy. Nie wiem, ale to nie jest mozliwe,zeby tyle sie utrzymaly,poniewaz nawet naturalne rzesy na co chwila wypadaja,gdy koncza swoj cykl, a razem z nimi sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherryblossomgirl87
Zgadzam się z Paulina - Lash :) rzęsy przedłużam od około roku, miałam między czasie 3 miesiące przerwy na regenerację:) i faktycznie regularnie co 2-3tygodnie przyjeżdża do mnie pani z Rzęsomanii na uzupełnienie żeby podtrzymać najlepszy efekt... po tych 6 tygodniach faktycznie zostają na oku jakieś 3-4 rzesy marne.. więc re cugularne uzupełnianie to podstawa:) a efekt..mhmm...do:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smudla
Witam wszystkich proszę o podpowiedz mam pieknie zrobione rzesy 1x1 efekt super tylko nie przewidzialam ze w trakcie moich wczesniej rozpoczetych wakacyjnych wojazy beda mi sprawialy klopot jezdzimy na motorach czesto mam otwarty kask i normalnie masakra. Potrzebuje je natychmiast sciagnac :( i juz sama nie wiem jak mam to zrobic bo tłusty krem i dwufazowe plyny do demakijazu nawet ich nie ruszyly - wroc wypadly 3 szt i oczy mi spuchly podpowiedzcie cos. dopiero jutro wieczorem bede w kraju w ktorym jest szansa znalesc kogos kto mowi po angielsku albo po niemiecku a nie chce calej grupy ciagac od jednej do drugiej kosmetyczki w nadziei ze sie z kims dogadam i nie chce stracic wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Niestety nie ma domowego sposobu na ściągnięcie rzęs, musisz znaleść kogoś kto robi rzesy i ona na pewno ma preparat do ściągnięcia rzęs, przypuszczam tez ze ktoś załozył ci niestety mega długie rzesy i dlategoi one ci przeszkadzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareczkova!@
wlasnie. rzesy tez nie moga byc jakos niewyobrazalnie dlugie. gdyby zapontrowali Ci o odpowiedniej dlugosci to pewnie nie przeszkadzaly by Ci nawet gdybys nosila okulary a co dopiero kask ;) ja niedlugo ide na przedluzanie rzęsek bo kupilam sobie na Frupi m kuponik za 159 zl na przedluzanie metoda 1;1 :) juz sie niem oge doczekac efektu!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigmejka
Widziałam taki remover do kupienia w My lovely lashes chyba za 59 zł ale nie wiem czy sama dasz radę ściągnąć bo mnie kosmetyczka ściągała z 20 minut zanim to odpadło wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-niunia1
Witam. Zapraszam do siebie do salonu w Warszawie na przedłużanie rzęs 1:1.Pracuje na produktach marki Secret Lashes. Rzęsy przedłuzam od długiego czasu. Możecie być pewne że u mnie nie bedziecie miały posklejanych rzęs ani z grudami kleju. Salon mam na pradze południe. Koszt zabiegu 250-290 zł uzupelnienie 2-3 tyg 80-140 zł 3-5 tyg 100-160 zł Jesli zapiszesz sie z koleżanka na aplikacje rzes zaplacicie obie po 250 zł Szczególy o salonie i cennik innych usług znajdziecie na stronie www.solariumprestige.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA0303
czy ktos moze mi podpowiedziec jaki klej do rzes 1;1 jest najlepszy??????? czy to bardziej skomplikowana sprawa.... uzywalam BLACK DIAMOND ale szczypaly mnie opary... a do tego po 2 miesiacach zgestnial w buteleczce... prosze o podpowiedzi ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy klej do rzęs jest firmy xtreme lashes, kosztuje ok 450 zł ale starcza na rok, nie ma lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA0303
o kurczaki!!!!!!!!!!!!!!!!! ja dopiero zaczynam ;-P wiem ze na tym nie mozna oszczedzac. ale na to to mnie nie stac poki co. ale bardzo dzikuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA0303
dziekuje mialo byc ;-)))))) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my lovely lashes
zapraszam serdecznie na przedłużanie rzęs i włosów do salonu My Lovely Lashes w samym centrum Warszawy - Lwowska 9. Oferujemy również sprzedaż artykułów potrzebnych do stylizacji rzęs oraz włosy słowiańskie. Wśród naszych usług znajdziecie też możliwość przeprowadzenia różnorakich szkoleń. Dołączcie do nas na facebook'u a dowiecie się więcej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazja1604
Witam was wszystkie. Piszecie , że rzęsy trzymają się 3 dni to dlatego, ze jest użyty zły klej. Ja zakładam rzęsy bardzo dobrym klejem i moim klientkom trzymają sie nawet do miesiąca, ale zwykle co 2 tygodnie przychodzą na uzupełnienie, nielicznych które wypadają wraz z naturalną rzęsa. Za piękne gęste rzęsy biore 150 zł a za równie piękne ale po prostu jest ich ciutke mniej 100 zl co nie oznacza, ze nie wygladają pięknie :). Jesli któras z was byłaby zainteresowana piszcie ma email eyelash16@tlen.pl lub gadu 6486176. Fajna sprawa tym bardziej ze wygladają bardzo naturalnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatka
hej mam pytanie jestem po szkoleniu dopiero co i chcialam sobie kupić zestaw do robienia i chcialam sie dowiedziec czy frirma Desung Lashes jest dobra firma czy klej dorzeklei rzęsy i czy po zdeiciu ich resy wygladaja taj jak przed zalozeniem?? z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×