Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość kobieta też po 40-tce
Kiedyś czarny, może zbyt dosadnych użyłam słów. Choć akurat uczucie antypatii w moim przypadku musi mieć gdzieś przyczynę. Nie przypominam sobie abym poczuła antypatię do Kogoś tylko tak po prostu. :) Jednak przyznam, że Twoja wcześniejsza wypowiedź w tej kwestii jest bardziej czytelna. :) No cóż, w mojej wypowiedzi po prostu to się kupy nie trzyma. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maxim witaj miło. :) Wierszyk bardzo trafny. ;) Czas więc skończyć dysputy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Kobieto po 40-tce :) natura antypatii leży własnie w tym - że przychodzi bez powodu - dlatego nie powinniśmy brać jej pod uwagę w rozważaniach "na temat" ;) ale to przecież wiesz :) a co do Twojej wypowiedzi ;) trzyma się kupy ale troche trzeba o niej pogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego masz się wstydzić? Bo czegoś nie rozumiem. Z polskiej muzyki lubię Lecha Janerkę, na przykład. Solowa płyta Sidneya Polaka to jak dla mnie arcydziełko. Viola Villas, w małych dawkach (to uczta dla prawdziwych koneserów). Cool Kids of Death mi się swego czasu podobali bardzo (dziwna nazwa, swoją drogą). A poza tym - oczywiście - Bayer Full i Milano. Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina (Adamsów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, dzisiaj juz kilkakrotnie udało Ci się wywołać u mnie wesoły śmiech. Twoje wcześniej riposty były wspaniałe. :D Coś źle wkleiłeś tego linka, bo stronka mi się nie otworzyła. :) Kiedyś czarny, jeżeli nie potrafię nikogo przekonać, to ... odpuszczam sobie. ;) Więc kupę zostawiamy w spokoju. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
noo :) Panów na poziomie ci tu już dostatek a i konwersacyja się pięknie rozwija :) Więc nikt nie zauważy jak po angielsku się oddale :) miłej rozmowy rzycząc i snu nocką ciemną - gdy nadejdzie ochota :) Miłe Panie :) Panowie ... dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
oczywiście "wcześniejsze" miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Kiedyś czarny, a jednak ... zauważy. ;) Więc proszę tu cichaczem się nie wymykać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Spokojnej nocy i Tobie Kiedyś czarny oraz snów kolorowych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Teraz jest w porządku, dzieki Maximie. Podsunę to swojej dziatwie, niech trenuje poprawną pisownię przy okazji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię polski rock i blues Perfekt, Dżem. Ostatnio tez zauroczona jestem twórczością Piotra Rubika. Powiem szczerze, kocham muzykę, wszystkie jej odmiany, nie pogardzę i jazzem, popem ani muzyką poważną. Wszystko zależy od nastroju. Mój nastrój uwarunkowany jest wydarzeniami, a te często przybijają mnie do muru. Wtedy siadam w fotelu, palę świecę i słucham muzyki,pijąc czerwone winko ...............a innym razem, kiedy szczęście rozpiera me serce, tańczę sama pośrodku pokoju. Oj, znowu obnażyłam swą duszę............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto też po 40-tce, używając żartu w mojej wadze (ciężkiej), powiem, że jesteś głęboko religijna, jeżeli wierzysz w takie cuda, że nasz młoda przyszłość będzie chciała mordować się łamańcami. Jednak zawsze trzeba próbować, bo kropla drąży skałę nie siłą. lecz ciągłym kapaniem :) Słucham teraz \"Lotu trzmiela\" w doskonałym wykonaniu. Taka stara muzyka potrafi mnie uspokoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, głęboko religijna? :D :D :D Bez komentarza zostawię. ;) Natomiast muszę uwierzyć w cud, skoro w dysortografię nie powinnam, a ten sam problem mam ze swoim gimnazjalistą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Pożegnam się już. Spokojnej nocy Wszystkim życzę. Dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastała cisza....... w oddali słychać tylko ciche posapywanie naszych szanownych rozmówców.......niektórzy maja pierwsze senne marzenia, inni używają kąpieli w pianie, ktoś czyta interesującą książkę........ Tylko Kobietka, Maxim i Viola gawędzą..... Ja tez muszę czule pozegnać się z Wami, moi drodzy znajomi z netu. Dobrej nocki życzę, miłych snów, całusków w oczka na dobranoc (jeśli ktoś Wam je da), a jeśli nie to...... ja je posyłam 😘😘😘😘😘. Dobranoc, dobranoc mój miły dobranoc Dobranoc , dobranoc ma miła dobranoc....................... ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichutko ...................... sza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×