Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

tak własnie sie czuje ..choroba nie zauwazyłem ze stronka przeleciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisssska
to prawda bogacze:)❤️ Mowie o miłosci do niego jak czuje i kiedy chce. On tez mowi o niej, sławi mnie jak rycerz tu i tam, piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxim212
Witajcie wszyscy Kochać, jak to łatwo powiedzieć.. Kochać, tylko to, więcej nic. ................... Takie Matuzalemy jak ja pamiętają kto to śpiewał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochać , jak to łatwo powiedzieć.... Kochać, tylko to, wiecej nic. Bo miłość jest................. Juz kołyszę się w objęciach ..... (oczywiście to sa moje mysli). :( Maxim 😘 za przypomnienie tej piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...To śpiewał chyba Piotr Szczepanik. Jeśli się pomyliłam nie karć, wszak w mej pamięci luki się jak kratery już pojawiają. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień gaśnie w szarej mgle Wiatr strąca liście z drzew. Sznur kormoranów w locie spłątał się pożegnał ciepły dzień Ostatni dzień w mazurskich stronach Zmierzch z jezior żagle zdiął Mgieł porozpinał splot Szmer tataraku jeszcze dobiegł nas Już wracać czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Dobry wieczór :) No proszę, jakie rozśpiewane towarzystwo :D Wystarczy spojrzeć na tekst, a w uszach od razu słychać i dżwięk. Stare te kawałki, ale z wiekiem i tak nic nie tracą na urodzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kobieto Też po 40-ce [ucałował obie dłonie młodej damie] Przypomniało mi się to, gdy czytałem wcześniejsze posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Ja również dołączam się do życzeń Violi i Wszystkim Panom tu piszącym jak i z ukrycia czytającym, którzy pomimo swojego wieku nadal czują się chłopcami (tak jak ja dziewczynką ;) ), życzę wszystkiego naj... naj... najlepszego! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, Ty jak zawsze szarmancki :) witaj miło i przyjmij ode mnie tego wirtualnego buziaka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętasz k poniższy tekst śpiewał? Былое нельзя воротить - и печалиться не о чем: у каждой эпоkи свои подрастают леса. А всё-таки жаль, что нельзя с Александром Сергеичем поужинать в \"Яр\" заскочить хоть на четверть часа. Теперь нам не надо по улицам мыкаться ощупью: машины нас ждут и ракеты уносят нас вдаль. А всё-таки жаль, что в Москве больше нету извозчиков, хотя б одного, и не будет отныне, - а жаль. Я кланяюсь низко познания морю безбрежному, разумный свой век, многоопытный век свой любя. А всё-таки жаль, что кумиры нам снятся по-прежнему, и мы до сих пор всё холопами числим себя. Победы свои мы ковали не зря и вынашивали, мы всё обрели - и надежную пристань, и свет... А всё-таки жаль: иногда над победами нашими встают пьедесталы, которые выше побед. Москва, ты не веришь слезам - это время проверило, железное мужество, твердость и сила во всем. Но если бы ты в наши слезы однажды поверила, ни нам, ни тебе не пришлось бы грустить о былом. Былое нельзя воротить... Выхожу я на улицу и вдруг замечаю: у самых Арбатских ворот извозчик стоит, Александр Сергеич прогуливается... Ах, завтра, наверное, что-нибудь произойдет!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko - dla Ciebie słonko z nieba bym zciągnęła, gdybym tylko mogła. Ale na przywitanie bukiet jesiennych kwiatków daję. Maxim, te piosenkę tez pamiętam, i ,,Puste koperty\" także. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak Violu [ucałował obie dłonie młodej damie] Urwało mi tekst rosyjskiej piosenki oto reszta Москва, ты не веришь слезам - это время проверило, железное мужество, твердость и сила во всем. Но если бы ты в наши слезы однажды поверила, ни нам, ни тебе не пришлось бы грустить о былом. Былое нельзя воротить... Выхожу я на улицу и вдруг замечаю: у самых Арбатских ворот извозчик стоит, Александр Сергеич прогуливается... Ах, завтра, наверное, что-нибудь произойдет!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, niestety, tego tekstu nie potrafię z muzyka skojarzyć. :( Czasami błąka mi się gdzieś po głowie utwór w tym języku, ale tego coś nie pamiętam. Zresztą rosyjski jest tak dźwięcznym językiem, że i utwory muzyczne słucham z wielką przyjemnością. Nie mam żadnych uprzedzeń do rosyjskiego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu witaj milutko :) dziękuje za te kwiaty serdecznie. :) Przeczytałam Violu, że na spacerze byłaś. Ja też dzisiejszy piękny dzień na łonie natury spędziłam. I to bardzo pracowicie. Dopiero noc mnie do domu przygnała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, lubię dobrą muzykę, ale mam jedną wadę, nie potrafię zapamiętać tytułu ani wykonawcy. :) Nigdy dla mnie to nie było ważne. Czy utwór znam, czy go lubię, poznaję dopiero po pierwszych dźwiękach. Tylko parę utworów mogłabym przypisać odpowiedniemu wykonawcy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja porównuję wykoanwców. Jakoś tak się składa, że polska wersja \"Katarynki\" (genialnie wykonana przez Gustawa Lutkiewicza) bardziej przypadła mi do gustu niż oryginał. Za to piosenka o królu wybierającym się na wyprawę po pierniczki w obydwu wersjach jest doskonała (po polsku śpiewał to Wojciech Siemion) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Bułat Okudżawa - to ja juz cała w pląsach jestem ;). Swego czasu śpiewałam wiele jego ballad w chórze licealnym, np. ,,Modlitwa\", ,,Buty\", ,,Nie krasiwaja\" i jeszcze kilka z nich , ale tutyłów zapomniałam - musze jes sobie przypomnieć:P. Jestem miłośniczka jego twórczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
To Wy sobie podyskutujcie, a ja poczytam. :D Przy muzyce to ja uwielbiam tańczyć i nie ma dla mnie większego znaczenia kto śpiewa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak za językiem rosyjskim nie przepadam, tak Okudżawa i jego piosenki są dla mnie przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie Kobieto. ja to raczej taka mało taneczna jestem:P Lubię tańczyć , mam poczucie rytmu, słyszę muzykę, ale ciężko opanowac mi jakies szczególne kroczki - taki antytalent jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Język rosyjski - obrzydzili mi w szkole. Ale teraz z satysfakcja powiedzieć mogę, że mnie troszkę nauczyli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, dzisiaj nie trzeba opanowywać żadnych kroczków :P Spójrz jak młodzież się bawi, wystarczy kiwać się w rytm muzyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×