Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

\" z całego serca dziękuję Ci....\" ------- Venesso Twoje przesłanie przyjęłam w całości.Tak chciałabym żyć zgodnie z nim. To wszystko co piszesz jest mądrością tego świata.Jednak tak trudno czasem o zwykły uśmiech na twarzy, a przecież nie chcę mieć skrzywionej buzi :D Cieszę się, że Twoje wielkie serce jest radosne i dzieli się tą radością z nami, jesteś kochana.❤️ Akciu ---- dzięki Ci za piękną muzykę, dzięki Ci za wszystko, za wytrwałość, za wszystkie dyżury na naszej Ławeczce, po stokroć dzięki.❤️Za całe Twoje serce daję Ci najpiękniejsze kwiaty świata.🌻 Pozdrawiam ------ Lenke Jotazet ksiezniczke cocacola kingale 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.samre.info/kartki/3/kartka3.html Poliko kochana ! Witam Cie , a to specjalne zyczenia dla Ciebie!!👄. Wierzylam , czekalam i wiem , ze znowu bedziemy razem! Postanowilam dzisiaj posiedziec na naszej laweczce i bede Was wolac do skutku ____ a moze mi sie uda i spotkamy sie dzisiaj wszystkie!!👄 Pozdrawiam 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.samre.info/kartki/21/kartka21.html Kingalo!____ a to dla Ciebie! 👄. Wiem ,ze to Ty postawilas te laweczke dla nas, abysmy mogly sie na Niej spotykac , porozmawiac, podzielic sie radosciami..... naszego zycia........... Wiem tez jak bardzo jestes zajeta, wiec pozwolilam sobie ( pod Twoja nieobecnosc) przejac paleczke i pelnic dyzur !! Czekam na Ciebie z utesknieniem! 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko Kochana__ zostawilas mi takie piekne kwiatki na Laweczce__dziekuje bardzo....... siedze tu i czekam na Was, potrzebuje wazonik z woda___ moze ktoras z Was mi przyniesie!! __________________czesc]_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,WITAJ LAWECZKO!!! Akiciu____przynioslam wazon z woda! Spojrz ,jakie piekne szklo,,,! Przyznaje,ze szlam pod wrazeniem_____z daleka ujrzalam Ciebie i moja najukochansza Poliko. Akiciu____czy Ty wiesz,ze dlaczego mam tyle uczuc sympatii do NIEJ? Piekna historia______jak kiedys spotkamy sie,na pewno Ci ja opowiemy. Dziwne zycie ludzkie Zycie ludzkie jest takie dziwne,takie niepojete. Sa dni,gdy swieci slonce.Nie wiesz dlaczego. Jestes zadowolony.Dostrzegasz piekne strony zycia. Cieszysz sie,jestes wdzieczny.Praca dobrze Ci idzie. Wszyscy sa dla Ciebie mili.Nie wiesz dlaczego. Moze dobrze spales,doceniono Cie, osiagnales sukces,czujesz sie bezpiecznie. Gdyby to moglo tak trwac? Ale nagle wszystko sie zmienia. jakby ogromne slonce przeciagnelo chmury. Nachodzi Cie niejasny smutek. Wszystko przychodzi z trudem, wszystko widzisz w czarnych barwach. Uwazasz,ze inni Cie juz nie lubia. Uskarzasz sie na drobnostki,czynisz wyrzuty. Myslisz,ze tak juz zostanie i nie bedzie inaczej. I znow ie wiesz,dlaczego tak sie dzieje. Byc moze jestes zmeczony? Nie wiesz.Dlaczego tak sie dzieje? Dlatego ze czlowiek jest czescia natury:tak jak wiosna i jesien, jak cieplo lata i chlod zimy, jak przyplyw i odplyw,jak rytm morza. Dlatego ze nasz byt to ciagle zycie i umieranie. Jesli to zrozumiesz,bedziesz mogl isc dalej pelen odwagi i ufnosci,bo uswiadomisz sobie: Po kazdej nocy nadchodzi znow nowy dzien. Jesli jest w Tobie wiara,sam doswiadczysz, ze to regularne umieranie jest konieczne, by zyc na nowo,prawdziwie i w pelni radosci./Phil Bosmans/ Czyz nie sa to piekne wiersze? Poliko____👄 PS.Akiciu____podpisuje sie pod slowami Poliko! Pozdrawiam bardzo serdecznie!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venessa2007
Moj kolejny post powedrowal w kosmos! Wybaczcie,ze pisze nick w pomaranczowym kolorze____nie rozumiem ,dlaczego mam problemy z wysylaniem. Badz lagodny! Wiesz,jacy mali ,biedni i samotni sa ludzie,jacy delikatni i wrazliwi. Wiesz,ze plyna lzy i nikt nie potrafi dodac otuchy. Wiesz,ze nie ma wiekszego smutku niz w sercu,ktore czuje sie nie rozumiane. Wiesz,ze zycie jest dla niektorych ludzi meka nie do zniesienia. Badz lagodny!/P.B/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczyn wszystko,co w Twojej mocy,by zrozumiec ludzi, by im pomoc.Wczuj sie w ich cierpienie,w ich osamotnienie. Zejdz z wyzyn samozadowolenia, zejdz na dol do ludzi,ktorzy sa sami,ktorzy cierpia, do ludzi pozbawionych ochrony,bezpieczenstwa. Nie badz nigdy surowy,zwlaszcza wydajac sady./...P.B/🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badz lagodny! Sprobuj zauwazyc w ich byc moze bezsensownych dazeniach niewyobrazalna tesknote za szczesciem. Wtedy sam staniesz sie szczesliwy. Wtedy w Twojej wlasnej samotnosci i slabosci pojawia sie cudowne chwile,ktore wyrwa Cie z jednostajnej sarzyzny zycia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Miej miekkie serce,ktore jest w stanie wspolczuc, ale takze wielkie,pojemne serce, dzieki ktoremu wezmiesz wszystkich ludzi w ramiona. Badz lagodny🖐️ W lagodnosci kryje sie nieskonczona pociecha dla wszystkich ludzi,ktorzy cierpia wskutek chlodu naszego nieczulego,bezdusznego wspolistnienia./Phil Brsmans/ Kochane! Wybaczcie mi,ze wiersz pisalam \'kawaleczkami\".Mam jakies niezrozumiale problemy z wysylaniem dluzszych postow.Dziwne to____juz nie staram sie dociekac ,dlaczego. Jesli znow mnie zabraknie na jakis czas____nie myslcie o mnie zle.Ide do nowej pracy i potrzebuje troszeczke czasu,aby uzyskac pozwolenie na internet.Tak to jest w tych pracach. Wierze,ze bede zrozumiana.Poki co____pisze . Prace rozpoczynam jutro lub pojutrze.Dosyc juz tej laby! Przyznaje sie wam uczciwie____nie potrafie tu zyc bez pracy na dluzsza mete.Tutaj kazdy cieszy sie,ze ja ma. Z optymistycznym pozdrowieniem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzalam ponownie na laweczke________nikogo na niej nie ma.Wiem,,,ze to obowiazki Was wzywaja,,,, Za chwile i ja ja opuszcze. Rozczytalam sie w pieknych wierszach. Zostawie Wam kolejny z nich,,,, Przeobrazony wewnetrznie🖐️ Jestes zmeczony i bez radosci? Dales sie przygniesc licznym klopotom i trudnosciom, tak ze uciekla z Ciebie cala energia, zapal,chec zycia? Czyzby nie zalezalo Ci juz specjalnie na zyciu, czyzby cala radosc uleciala z powodu glebokich ran w Twoim sercu? Nie traktuj tego az tak powaznie, sprobuj znow wziac sie w garsc! Poszukaj w spokoju swiatla,prawdy pokoju. Poszukaj Boga.Jesli bedziesz Go szukac, wszystko bedzie dobrze. Kazdego wieczora oprozniaj swoja glowe, tak jak bys musial wykonywac codzienne obowiazki. Wyrzuc wszystkie czarne mysli, wszelka zgorzknialosc,wszelki pesymizm, i popros Boga,by w ciszy nocy przeobrazil Cie wewnetrznie, by napelnil Cie nowa energia, optymizmem i ochota do zycia. I zdziwisz sie,ze wkrotce znow bedziesz sie rano budzic jako nowy czlowiek./P.B./ Poliko kochana____Twoja twarz jest piekna.Za nia kryje sie dobre serce.Dlatego stan rano spokojnie przed lustrem ,spojrz sobie w twarz i powiedz z pelnym przekonaniem_____dzis nie bede sie skarzyc i narzekac.Nie daj sie klopotom.One mina.Poczujesz sie odprezona i radosna,,,,,,, Jestes cudownym czlowiekiem____dla mnie wyjatkowa. Pozdrawiam wszystkie panie!!! To dla Was___moje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu❤️ Dziekuje ci za Twoja czujnosc_____za opieke nad laweczka.To,co napisala Poliko,jest piekne. Lenko🖐️ stesknilam sie za Toba!!! jotazet🖐️ brakuje mi Twoich wpisow! Gdzie sie podziewasz? kingalo🖐️ wiem,ze masz urwanie glowy,ale tesknie za Twoim slowem ksiezniczko🖐️ wnosisz tyle optymizmu czytajace--dolaczcie do nas[czesc jeszcze raz Poliko👄 PS.Pa,pa do zobaczenia na laweczce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Venesso!! 👄 Dziekuje za piekny wazon!______ wkladam kwiatki do wody! Siadaj prosze Venesso ____ opocznij! Tak___ byla nasza Poliko, porozmawialysmy i obowiazki wzywaly Ja do domu, ale wierze ,ze moze jeszcze dzisiaj zajrzy do nas!! Zycze Ci powodzenia i radosci w nowej pracy ! Wracaj szybciutko do nas.! Dziekuje rowniez za pieeeekne wiersze!! 👄. Pozdrawiam cala Laweczke! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do akicii
Venessa i Poliko obdarowywuja cie pieknymi slowami.Zaslugujesz na nie.Czytam was codziennie,macie dla siebie tyle sympatii.Jestescie moim ulubionym topikiem.A gdzie pozostale panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Pomaranczko___ rozgosc sie prosze na naszej Laweczce! Dziekuje za mile slowa! 🌻. Taka po prostu jestem__ lubie rozmawiac z sympatycznymi i kochanymi ludzmi, czuje sie tutaj jak w rodzinnym gniazdku! ______________________ 🖐️__________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Kingalo! 👄 Ciesze sie ,ze jestes juz na miejscu i odezwalas sie do nas ! Czekamy na Ciebie ___ wracaj szybciutko! 🌻. ___________________🖐️___________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D O B R A N O C_____ 🖐️.L A W E C Z K O! Kingalo, Poliko, Venesso, Lenko, Jotazet , Cocacola, Mala ksiezniczko____ zycze kolorowych snow! :-). Szczescie, pieniadz, uwielbienie, jedna chwila to rozprasza. Tylko to, co w sercu plonie, wiecznym jest__ to przyjazn nasza. 🖐️.👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________ Witam 🖐️ Laweczko!__________________ Nie moglam sie wczesniej przywitac, poniewaz zalatwialam pilne sprawy___ uff!__ ile to trzeba miec w sobie spokoju, zeby do konca wszystko pomyslnie zalatwic! Czasami nerwy puszczaja....... Ale teraz na szczescie juz odprezona siadam na nasza Laweczke! Przynioslam soczek pomaranczowy i kokosowe ciasteczka____moze macie ochote___ zapraszam! Pogoda__ no coz __ nic dadac , nic ujac-- poprostu lato w kwietniu, wiec zycze Wam kochane Dziewczyny duzo odpoczynku !!🌻 Pozdrawiam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie wieczorowa pora! Dawno nie zagladalam, ale to nie z mojej winy. Zatrzymalam sie u moich przyjaciol na dluzej, oni niestety nie maja internetu. Wiecie jaka wies jest piekna o tej porze roku, nawet koguty inaczej pieja__ tak radosnie. Bardzo lubie u nich przebywac i podziwiac te uroki i do tego maja ladny duzy sad__ jak pachnie.Tam naprawde odpoczywam. Tesknilam za laweczkowym milym towarzystwem , piszecie tak ladnie, a Vanessa__ piekne wiersze pisze, takie z zycia wziete. Pozdrawiam kazda z osobna i zycze milego wieczoru, do zobaczenia w krotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mala Ksiezniczko! 🖐️ i wszystkie Dziewczyny, ktore nie mogly do nas wpasc na laweczke. Jak juz zapewnie czytalas sa bardzo zajete, ale w krotce sie spotkamy! 🌻. Milo, ze wpadlas .... przy tak pieknej pogodzie mozna i wieczorkiem posiedzic na laweczce.🌻 Masz racje, ze o tej porze roku... Wies jest piekna... pamietam to jeszcze z lat dziecinstwa, kiedy to czesto spedzalam wakacje u mojej Cioci na wsi___ a jaki byl smaczny.....chlebek, ktory sama piekla. Jadlam go tylko z samym maslem, albo ze smalcem (oczywiscie tez sama to robila ). A do tego jeszcze warzywka i owoce z sadu. Oj! tak to byly czasy!! Piekne! 🌻. Pozdrawiam Was i zycze spokojnej nocy! 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.samre.info/kartki/18/kartka18.html Witam drogie Przyjaciółki Dzisiaj byłam u koleżanki na dzialce, troche jej pomogłam i jednocześnie zrelaksowałam się. Fajnie było, ho ho oo ..opaliłam się! Ostrożnie ze słoneczkiem, bo szkoda naszej skórki. Taraz u mnie chyba będzie padać, a deszczyk bardzo potrzebny. Miłego wypoczynku życzę!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocacola000000
Dobry wieczór a może dzień dobry nie wiem jak się przewitać o tej porze dnia tak to prawda że koguty ładniej pieją o tej prze roku ja też wyjeżdzałam na wieś ale to jest juz naprawdę zapadła wieś skąd wszyscy powyjeżdżali i zostało kilkoro staruszków którzy nie chcą przeprowadzać się do miasta Jest im naprawdę dobrze na tej wsi gdzie już nikt nie zagląda oprócz rodziny. Kidyś to był fajny zakątek bo i rzeka i las i jeziorko ale co zrobić młodzi powyjeżdzali w różne strony świata. Staruszki trzymają jeszcze jakieś świnki i kurczaki bo to nie wymaga większego nakładu pracy jak przy koniach albo krowach. Mają prąd, wodociąg i zrobioną drogę po której autobus jeżdzi od wielkiego dzwonu. Kościółek dawno juz opustoszał i nikt tam też nie zagląda. Mieszkający tam ludzie a jest ich garstka zrobiła sobie kapliczkę w jedym pokoju u sąsiada i tak sobie żyja czekając na lepsze czasy bo o umieraniu nigdy nie mówią oni czekaja na turystów że jednak do nich powrócą tak jak za dawnych czasów kiedy byli młodsi. Moi chłopcy wyciągają mnie na spacerek więc się pożegnam i do zobaczenia wkótce. wysyłam na pomarańczowo hasło nie chce mnie przepuścić a wpisuję dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koguciki pieja,kury gdakaja,,,,,i to wszystko pod polskim niebem,,, Mnie tez sie marzy \'kurna chata\",,,,i bedzie przed nia laweczka i Wy kochane dziewczyny na niej! WITAJ LAWECZKO! WITAJCIE MOJE PRZYJACIOLKI! Wpadlam do Was na chwilke_____dzisiaj rozpoczynam nowa prace za 2 godz.Poznalam juz te moja podopieczna___Wloszka,ktora przyjechala do USA 60 lat temu.Dom przytulny,,,,,,,juz go zwiedzilam.Babcia wraca dzis ze szpitala____ma problem z watraba.Nie znam szczegolow. Wczesniej odwiedzilam babcie w szpitalu_____przywitala mnie baaaardzo cieplo.Na dzien dobry uslyszalam ___cyt.\"ladna jestes\". Ojej,ale wzruszylam sie_____widze babcie po raz pierwszy ,ktora mi rzekla taki komplement.Uslyszec takie slowa w moim wieku_____no,no,,,,, Polubilam te babciunie na \"dzien dobry\".I to jest dla mnie najwazniejsze,,,, Dzisiaj babcia wraca ze szpitala_____pewnie slabiutka,steskniona za domem,,,, Jest tez jej syn z Las Vegas_____odlatuje we wtorek____a my z babcia same w jej malej rezydencji,,, Mam tez nadzieje,ze szybko podlacze sie do \"swiata\".Potrzebuje troszeczke czasu_____nie wypada zabiegac o internet,kiedy na babcie wszyscy czekamy,,,,, Za chwile przytocze kolejny wiersz.Ciesze sie,ze dedykowane Wam wiersze przypadly do gustu. Pozdrawiam bardzo serdecznie! PS.Dziwnie mi jakos dzisiaj,,,,,,pewnie emocje,,,,🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Starcic i wypuscic z rak\" Kto rozmysla o zyciu,natknie sie niechybnie na owa fundamentalna bezsilnosc czlowieka. Codziennie zdarzaja sie sytuacje,na ktore nie masz wplywu, ktorych nie zmienisz,ktorym nie potrafisz zapobiec, niezaleznie od tego,czy masz malo czasu czy duzo pieniedzy, czy jestes samotny i przygnebiony lub pozornie nie masz trosk i odnosisz same sukcesy. Jako czlowiek jestes i pozostaniesz tym,kto traci. Niczego nie potrafisz zatrzymac. Wszystko przeplywa miedzy palcami. Marzysz,budujesz,swiecisz triumfy i nagle pojawia sie cierpienie,starosc,noc. Czasem jak grom z jasnego nieba. Wypadek to___jak mowia____straszne nieszczescie. Znasz ludzi w kwiecie wieku,mlodych i starych, ktorzy wypadaja,znikaja,nigdy nie wroca, sa to byc moze bliscy,ukochani ludzie. Chcialbys ich zatrzymac,tak jak siebie samego. Chcialbys,by szczesliwa chwila nigdy nie minela, by nigdy sie nie skonczyl piekny dzien. I kazdego wieczoru musisz jednak wypuscic z rak kolejny dzien. Jako ten,kto traci,nie mozesz wiecznie oplakiwac strat. Bo dopiero gdy staniesz sie zupelnie bezsilny, dojrzejesz do przyjecia Boga,a wszystko bedzie mialo sens i cel: twoj strach,twoje cierpienie,twoje zdrowie, twoja choroba,twoje zycie i twoja smierc. Gdyby na drugim brzegu nie bylo Boga, niesmiertelnej milosci,wowczas wszystko nie mialoby sensu, byloby absurdem. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Phil Bosmans,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane🖐️ Nie zapominajcie o pieknych dniach,inaczej nigdy nie wroca👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×