Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

__________________ Witam 🖐️ Dziewczyny!_______________ Kingalo witam cieplutko! 🌻 Ladnie wygladasz w czerwonej sukience, ........ a to wyzej to kto ? Ja niestety nie znam angielskiego i nie moge przetlumyczyc! Pogoda u nas tez piekna, tylko lato za krotkie jest, tak szybko mija ! Ciesze sie, ze u Ciebie wrocilo wszystko do normy i bedziesz mogla wiecej czasu posiedziec na Laweczce i wierze w to ,ze nasze Dziewczyny tez w koncu zajrza, posiedzialam rano cichutko na naszej Laweczce nie odzywajac sie, ..... czekalam na Was,potem zabralam sie za porzadki w domku i uslyszalam Ciebie i zaraz razniej sie zrobilo, bo samotnie siedziec jest mi :-( .A moze nasmazysz plackow ziemniaczanych, bardzo lubie i sie wpraszam! :D U mnie bez zmian , czekam na wiesci od mojej siostry, jest u Mamy w szpitalu, ale wierze w to ,ze bedzie dobrze, niech juz te 2 tygodnie szybko mina co bede mogla sie z Nia osobiscie zobaczyc! Lenka juz w Danii ,cieszy sie razem cala rodzinka! 👄:D Pozdrawiam cala Laweczke! 🖐️ Pozdrawiam wszystkich i zycze duzo radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz.....
nikt nie chce przetlumaczyc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://mezerunia.wrzuta.pl/audio/wy5PXLjB6H/elvis_presley_-_love_me_tender 🖐️ _______________ Witam 🖐️ Dziewczyny!___________________ Kingalo 🌻 Venesso 🌻 Lenko 🌻 Poliko 🌻 Cocacola 🌻 jotazet 🌻 Igusia 🌻 Kinga 🌻 Zycze milego dnia i sloneczka! 🖐️ Z A P R A S Z A M 🌻 na🌻 L A W E C Z K E! Co sie z Wami dzieje ? :-( :-( :-( Kingala jest! ........ obecna.:D dzieki Tobie nie jestem samotna ! Lenka wiemy ,ze wyjechala.👄 Venessa jak tylko bedzie mogla napewno zajrzy!🌻 Poliko co z Toba ? :-( cocacola gdzie sie podziewasz ? 🖐️ jotazet ? ma wakacje i nie zaglada ? a co z naszymi mlodziutkimi Dziewczynami ? Igusiu i Kingo 🖐️ pokiwajcie nam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akica
🖐️ Kingalo! Oj.... obudzilam Ciebie, ale jak swieci tak pieknie sloneczko to szkoda dnia przespac :D Jak wyszlam z domu o 9 .30- to dopiero teraz wrocilam, mialam wizyte u lekarza a potem poszlam do fryzjera , zeby sobie humorek poprawic! Pobiegalam tez troche po sklepach, kupilam sobie ladne buty(juz nie wspomne ktora pare) :D na punkcie butow mam fiola, ale juz na to nic nie poradze!! Czy szykuje sie do wyjazdu, tak Kingalko , dzieci na nas czekaja , ale w niedziele zjezdzaja juz razem z nami ,bo urlop sie konczy! Nie chce siedziec w domu, bo za duzo rozmyslam a tam bede miala zajecie z wnusiami!! Zaraz MM wraca z pracy, a na obiadek nic nie ma, zadzwonie niech kupi po drodze kebaba , od czasu do czasu lubie tez zjesc kebaba!! Pozdrawiam cala Laweczke! 🖐️Umnie pochmurno i chyba zanosi sie na deszczyk, przeslij pare promykow slonecznych! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://kri-stina.wrzuta.pl/audio/sD3oS4DYPi/elvis_presley_-_pretty_woman Piekne Dziewczyny .... to dla Was!! Kingalo!!! U mnie zaswiecilo sloneczko! To chyba dzieki Tobie! 🌻 Mniam mniam nareszcie beda obiecane placki ziemniaczane, zjadlam kebaba .....ale nim Ty placki zrobisz to bede znowu glodna :D A ja bardzo nie lubie trzec na zwyklej tarce bo zawsze sie pokalecze,taka gapa ze mnie! Wole wrzucic do robota tylko znowu to mycie tego robota :D nie, nie mysl ,ze jestem leniuchem ale zawsze smakuje lepiej jak ktos zrobi , czekam na Twoje placki! Czy mam Ci w czyms pomoc ? :D :D :D tylko nie mow, ze mam ziemniaki trzec!!! aucz, juz czuje tarke! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko! Podesle Ci MM ,on u mnie wynosi smieci!! :D :D :D No co z tymi plackami!?....... jestem juz glodna!! :D Teraz ide do mojej corci, podlac kwiatki w mieszkaniu i jak wroce chce widziec placki! za godz. wracam!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo! Jakie pyszne, a dlaczego tak malo , dawaj wiecej!! Tak pieknie przygotowalas i chyba wierz,ze apetyt rosnie w miare jedzenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. Kingalo juz zjadlam , dziekuje a teraz maly odpoczynek bo zoladeczek pelen! :D A Ty juz zjadlaas, czy oddalas mi Twoja porcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo! Masz racje te kataklizmy sa przerazajace!!! Tyle ludzi ginie na swiecie :-( Kingalko! Jak jedziemy to prowadzimy na zmiane ,ale MM jak jest zmeczony to robi przerwe i wystarczy mu 10min. odpoczynku, albo wypijamy kawke i dalej w droge! Dziekuje Ci,ze posiedzialas ze mna na Laweczce, zbieram sie powoli do lozeczka, bo jutro musze wczesnie wstac, znowu termin! :-( Zycze Ci milego wieczoru i spij dobrze, snij tak jak tej nocy, a ja rano cichutko zajrze i obiecuje, ze nie bede Ciebie budzic! :D Pozdrawiam cala laweczke i zycze kolorowych snow! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________ Witam 🖐️ Dziewczyny!_________________ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jak dobrze rano wstac, skoro swit...... ! Pssst!!! Idac na nasza Laweczke...... spiewalam sobie te piosenke, a teraz siadam cichutko,zeby zgodnie z obietnica nie obudzic Kingali! U mnie zapowiada sie piekny dzien, ptaszki spiewaja w moim ogrodeczku a ja siedze i popijam poranna kawke i tak sie zastanawiam, co sie z Wami dzieje, dlaczego zadna nie przyjdzie na Laweczke ? Kingalo jak wstaniesz pokaz Dziewczynom, gdzie stoi nasza Laweczka!🌻 Mysle,ze Venessa niebawem dolaczy i poznamy dalsze losy p. Jadzi! Igusiu! a co u Ciebie, dlaczego nic nie piszesz? Was pytam po cichutku, bo tez zapewnie jeszcze spicie!! Ale teraz zawolam juz glosniej: Haaaalllllooooo!!!!!! Poliko!!!! cocacola!!!!! kinga!!!!! jotazet!!!!....... co z Wami ? Lenka wiadomo.......... u swojego M, :D wiec nie bede przeszkadzac..... :D pozdrawiam goraco ! 👄 Zaraz musze wyjsc ale jak wroce to mam nadzieje,ze ktoras z Was spotkam na Laweczce! Pozdrawiam i zycze milego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie jesteście straszne tutaj pustki. Gdzie Venessa i Igusia? A gdzie jest jotazet? Chyba wszystkim wam pogoda dopisuje i jeszcze wylegujecie się na słońcu. Ja też poleżałam dziś na leżaku ale na balkonie. Nie muszę kosić trawnika i nie muszę podlewać, a woda droga jak dibali. Pod moim balkonem stoi domek jednorodzinny z ogrodem, prawie wszystko wyschło i trawa żółta. W tamtym roku to jeszcze podlewali i dbali a w tym chyba zrezygnowali z podlewania. Co ma wyschnąć to wyschnie co ma zostać to zostanie. Szkoda bo mieli taki fajny zielony ogród a teraz nie ma nawet na co popatrzeć. A może ten dom do wyburzenia to i nie byłoby sensu dbać i płacić większe rachunki. Mąż sąsiadki już w domu i córki dbają o niego i pielęgnują. Nie wiem jak poradzi jak wrócą na swoje studia. Mówiły że jest i będzie lepiej. Nikt nie wie co go czeka. Akicia Ty to masz dobrze. Co tydzień wyjeżdzasz i leniuchujesz. Może i ja doczekam takich czasów. I tym akcentem będę kończyć. Do miłego zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.superlaugh.com/1/behappy.swf ______________ Witam 🖐️ Dziewczyny!____________________ Witaj Kingalo i cocacola! 🌻! Wrocilam i jak zwykle cichutko siedzialam samotna dzisiaj od rana, zobaczcie same, ale widze juz Kingale i jest weselej! W sobote zagoscila cocacola na Laweczke i Kingala a gdzie reszta ? ???? Czy nie mozecie odnalezc naszej laweczki???? Cocacola zycze Ci z calego ❤️ tez takich wyjazdow, naprawde mozna sie odprezyc od wielkiego miasta i odpoczac na lonie natury! Kingalo!Czy zalapalam sie jeszcze na kawke, czy juz posprzatane ? :D Pozdrawiam wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo! Poczestowalam sie Twoimi pierogami, byly pyszne, podaj przepis , jestem ciekawa czy robisz tak jak ja! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kingalko! 🖐️ Juz biegne na kawke, poprosze ze smietanka ! 👄 Pilam juz poranna kawke a teraz wypije z Toba popoludniowa! A moze masz ochote na chalwe z orzechami? Juz serwuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a was co tak na tej laweczce
razem trzyma ????????????? czy reszta o was zapomniala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo! Czy u Ciebie obiadek? A co dzisiaj serwujesz ? :D Wczoraj narobilas mi apetytu pierogami, to ja dzisiaj zrobilam pierogi z miesem i do tego suroweczke z kapusty kiszonej! Troche pracy z lepieniem ale za to jakie smyczne, mam coprawda take male urzadzenie do lepienia pierogow ale wole robic to sama ! Zrobilam sporo i dzieci sie cieszyly , bo bardzo lubia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________ Witam 🖐️ Laweczko!_____________________ Od rana jestem zabiegana, bylam juz na zakupach kupilam pare prezentow przed wyjazdem ! Ciesze sie bardzo , jeszcze dwa dni i w droge , bede mogla odwiedzic cala rodzinke, a przede wszystkim moja kochana Mamusie!! Chcialabym zostac dluzej ale niestety MM ma dwa tygodnie urlopu a i ja musze swoje sprawy tutaj pozalatwiac! Ale mysle jak wszystko sie dobrze ulozy to pojade jesienia na dluzej!Czasami sie zastanawiam dlaczego to zycie musi byc takie skomplikowane :-( Ach nie,...........nie bede narzekac ........ Pozdrawiam , zycze sloneczka i usmiechu na buzkach!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko! Podrzuc pare golabkow, bo nie mam pojecia co dzisiaj gotowac!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×