Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

:D,,,MANIUS,,,Odbieraj pierwszy czek w zawrotnej wysokosci/..../ dolarow,poczul sie \"krolem zwierzat\".Szybko przeliczyl to na zlotowki i wyszlo mu,ze jest bogatym facetem.Czas wolny najchetniej spedzal w \"molach\".Ilez tam bylo zabawek dla duzych chlopcow! Ulubiona lektura byl dodatek motoryzacyjny.Manius marzyl o samochodzie.Juz po paru miesiacach kupil wlasny./cd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana vanesso. Nie jest mi smutno ,ale wiem ze gdyby bylo to zawsze znajdziesz dla mnie czas. Zawsze miła, uśmiechnięta Wciąż o ludziach pamięta Poradzi, posłucha Jest lepsza od zucha Spytacie mnie Kto to jest? Jest to ma kochana przyjaciółka Nawet leśna wiewiórka wie Kto to jest! Ona jest po prostu THE BEST!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny. Miło że jesteście. Sąsiadka mawiała, że kobieta bez brzucha jest jak dzban bez ucha. No bo właściwie dlaczego mamy się cięgle katować dietami, ćwiczeniami i Bóg wie czym tam jeszcze. Taka już uroda dojrzałych pań i czym tu się przejmować. Mam sylwetkę XXL, ale buty jeszcze sama mogę włożyć, nawet sznurowane, więc oprócz jazdy na rowerze i pływania - bo to lubię - za nic nie dam się złapać w obłęd odchudzania. Chyba że dla zdrowia byłoby to konieczne. No bo stawy, kolana itp. Mimo to życzę Ci pięknego, płaskego brzuszka, Igusiu! Pozdrawiam. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, jeszcze mam pytanie - może któraś z Was zna się na fikusach? Mam dwa ogromne beniaminy , ale od jakiegos czasu gubią liście. Pod prawie każdym liściem wykryłam coś dziwnego - małą kropeleczkę jakby parafiny czy jakiegoś półprzeźroczystego tłuszczu.W ogrodniczym doradzili mi confidor i syngentę (do zawalczania szkodników roslin to jest) ale nie pomaga ani jedno ani drugie. A szkoda mi fikusów, wychodowałam je sama od małych gałązeczek.J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze raz ja. Bo się zdziwiłam - wczoraj w nocy było tu dużo pomarańczowych wpisów. Nawet mnie poniosło i podjęłam z kimś tam dyskusję. Dziś pomarańczowe wpisy znikły, a moje wypowiedzi - jak Filip z konopii. Ktoś to cenzuruje czy co? Nie znam się na technicznych szczegółach. Czy mogę np sama usunąć to co wczesniej napisałam? Wasza niedoinformowana jotazet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGUSIU___________cmoooooooooooooook! Chyba sie rozbecze ze wzruszenia,,,,, Nie wiem,,,,nie wiem,czy jestem the best__________-ale wiem na pewno,ze kocham Cie!!! Jestes cudowna mloda osoba.Swietnie sobie tu radzisz___________jestem dumna z Ciebie,,,,,❤️ I jeszcze cos____nawet nie wiesz,jaka przyjemnosc sprawiaja mi niektore,,,,,,,odmladzajac mnie az tyle lat.Domyslasz sie,o czym mowie,,,? Niech tak pozostanie! Jestem mloda duchem_____________dzieki m.in.Tobie IGUSIU Przytulam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach vanesso ja zawsze mowie ,ze czlowiek ma tyle lat na ile sie czuje. I tak trzymaj moja droga🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laweczke🌻 Widzialam wczorajsze wpisy....:O Nie ma sie czym przejmowac,wczoraj i mnie obrazono na \"moim\"topiku:( Nie tylko mnie,ale moje dzieci.... Wiem kto to pisal!!Ale nie miala ona odwagi pokazac sie na \"czarno\":O ZALOSNE!!! Mysle,ze najlepszym rozwiazaniem,jest przemilczec i nie reagowac!!! I co najwazniejsze,nie znizac sie do poziomu tego kogos:P . 🌻 U nas dzisiaj padalo do poludnia...ale pozniej wyszlo slonko,wiec moglam wybyc z dziecmi na plac zabaw:) Bylo milo:D Pozdrawiam Was Kochane 😘 I zycze przyjemnego wieczorku:) Papa i do szybkiego;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko🖐️ Witaj kochana na laweczce! Akicia dobrze radzila_______________ignorowac! Zastosowalam te rade___________i tak trzymam. LENKO_____widocznie ta sama grasuje wszedzie____ja tez wiem,kto stoi za tym,,,,,Jedyna i nie do podrobienia ssssssssssssssss Oj zobaczylam tu wiele jej dziwactw,,,,zawisci,nienawisci,,,, Tylko jakim prawem obraza Twoje dzieci.??? Spokojnie_____wroci to do niej szybciej,niz mysli. Tutaj na laweczce tez nie moze mnie strawic_____dluga historia,,, Robi mi sie niedobrze,jak o tym mowie,,,, Omijajam ich wielkim lukiem,,,,, I wiesz co,taka osoba nie ma za grosz honoru,,,,, Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie! PS.Nawet nie wiesz ,jak bardzo ciesze sie,ze jestes!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D..MANIUS,,,kupil samochod za miesieczna rate...Nie wzial pod uwage kosztow ubezpieczenia,no ale i to sie zalatwi.Jego pokoj pieknial z dnia na dzien.Lubil w nim przesiadywac___szczegolnie od czasu,kiedy kupil komputer.Tez na raty.Ilez mozliwosci rozmow daje interenet.Z luboscia patrzyl na swoje gadzety.CD player,wieza hi-fi,kolorowy telefon i fax,telewizor i wideo,markowe ciuchy.Pieniedzy brakowalo mu ciagle./cd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie niestety sa ludzie ,ktorym przeszkadza radosc innych. Zazdrość jest formą nienawiści drugiego człowieka, a przejawia się jako smutek z powodu cudzego szczęścia i radość i powodu jego nieszczęścia. Zazdrość to straszna choroba niszcząca człowieka i jego otoczenie. Straszna, bo cokolwiek dostanie, wszystko zniszczy. Jakikolwiek dar otrzyma, wszystko zniszczy. Działa jak nowotwór. Cokolwiek dostarczymy dla ratowania organizmu zżeranego przez tkankę nowotworową to stanie się pokarmem nie organizmu, ale raka. Podobnie zazdrośnik niszczy każdy dar, łącznie z człowiekiem, który chce mu pomóc. Zazdrość jest szalenie trudna w odkryciu. W pierwszym stadium właściwie niedostrzegalna. Jak maleńki guz zwiastujący już groźną nowotworową chorobę, tak pierwszy dostrzegalny znak zazdrości zwiastuje jej groźną obecność w sercu człowieka. Wreszcie jest to choroba zakaźna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusiu___________masz racje,,,,,,najprawdziwsze stwierdzenie,, Przytocze moje spostrzezenie,,,, Kiedys starsza wiekowo i doswiadczeniem -kolezanka z pracy,powiedziala mi,ze jesli zaloze nawet bluzke z kretonu,znajda sie osoby ,ktore beda mi jej zazdroscic. Chyba tego nie rozumialam,,, Po latach stwierdzam___________swieta prawda. Niektorzy dzialaja na zasadzie \"marchewki i kija\"_____urobic sobie osobe,,,,a pozniej znienacka miedzy oczy! Nie chce miec do czynienia z takimi osobami____nie ufam im. Jesli raz sie sparze,daje druga szanse __-mimo wszystko. Trzeciego razu nie ma! I jest mi z tym dobrze! To ja decyduje,kogo wybiore na przyjaciolke! Jest mi wtedy dobrze,kiedy otaczam sie ludzmi mojego pokroju,,,, Igusiu___________znasz mnie troche____i wiesz,ze mowie to bardzo serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGALO____________🖐️ Czy wrocilas juz z zakupow? Wooooooooooooolam cie____hej,hej🖐️ POLIKO___________szczerze wspolczuje Ci. Nawet nie wyobrazasz sobie,jak tesknimy za TOBA🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestes kingalo! Przyjedz do Chicago___________znajdziesz tu buty z Polski i calej Europy,,,,Polecam wloskie____________piekna skorka,wspaniale dopasowane do nogi,,,,,nie czujesz ich na nogach.A jakie zgrabniutkie?! Ceny niezbyt niskie,ale mozliwe do zaakceptowania,,, Do wyboru do koloru,,,,,jedyne w swoim rodzaju,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kingalo! Dzięki za radę w sprawie fikusów.Niestety beniaminki mają drobne listki i dużo ich. Używam rozpylacza, ale skoro chemia nie dała rady to pewnie zwykłe detergenty też na nic. No, trudno, jutro o tym pomyślę. A dziś ogladam sobie - niezbyt uważnie - \"Dziewiąte wrota\" Polańskiego. Po raz drugi czy trzeci.W sam raz na późną noc, bo coś mi ostatnio nudno w łóżku. Nawet nie pamietałam, że J. Deep gra w tym filmie. Dopiero w \"Piratach z Karaibów\" wpadł mi w oko. Pirat z niego fantastyczny. A antykwariusz jakiś taki trochę rozmemłany. Chyba zmienię zawód, skoro to ma taki wpływ na wygląd. Wiem, że przynudzam, ale jutro moja siostra wraca z wojaży i wreszcie będę miała z kim pogadać. To i przestanę wreszcie Wam przynudzać. Cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo! Hej! Mam nadzieję że świetnie się bawiłaś. Pierogi z kaszą gryczaną często jadałam w wojskowym kasynie w Lublinie (kiedyś tam pracowałam - w Lublinie znaczy się, nie w kasynie). Nigdzie więcej nie próbowałam tego wynalazku, jakiś przysmak regionalny najwidoczniej. Ale z tego , co zdążyłam zauważyć, to te pierogi były zrobione dokładnie tak samo, jak ruskie, tylko że zamiast kartofli do nadzienia była dołożona kasza gryczana. Czyli normalnie: trochę zmielonego białego sera + ugotowana kasza gryczna + przysmażona na tłuszczyku drobno posiekana cebula i przyprawy - głównie sól i pieprz. To wszystko w ciasto pierogowe. No i podawali to danie polane dobrze gęstą kwaśną śmietaną lub skwarkami. Pycha. Moja mama zrobiła kiedyś pierogi z samą kaszą wymieszaną z cebulką, ale nie były takie dobre, bo kasza w środku była sucha i się rozsypywała przy jedzeniu. Mam też sposób na zbyt ciemną farbę na włosach - prosty i sprawdzony na własnej głowie. Mianowicie każdy szampon przeciwłupieżowy działa tak, że otwiera lekko łuski włosa i wypłukuje przy okazji nadmiar farby. Wystarczy umyć nim włosy zaraz po farbowaniu. Jak nie zadziała wystarczajaco za pierwszym razem, to po kilku myciach zadziała na pewno. Pozdrawiam! J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________ Witam 🖐️ Dziewczyny!__________________ Kingalo! Lenko! Venesso! Poliko! Kingo! Igusiu!Jotazet! Cocacola! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A coz to sie tu dzieje ? IGNOROWAC! i nic wiecej! Dziewczyny nasza Laweczka ma duzo miejsca........ kazdy tu przysiasc moze, porozmawiac, powspominac, uwazam ,ze z lat przedszkolnych kazda z nas juz wyrosla i nie bawmy sie w infantylnosc!! Poprostu dziecinada, ktos sie nudzi i biega po calym forum i szuka .............. sama nie wiem czego , ale my :D :D :D :D...... sie to jest lepsze niz dyskusja z intruzami!! Tak Dziewczyny..... wrocilam z wojazy, bylo jak zwykle wesolo! Pogoda dopisywala, bawilismy sie swietnie! Wieczorkiem z piatku na sobote posiedzielismy prawie do bialego rana. W niedzile wrocilam popoludniu i zaraz dalej na przyjecie do Wnusia, na urodzinki! Tak czasem sie zastanawiam jak ten czas szybko mija!! I tak jak mowi MM dzieci i wnuki nam sie starzeja, a my ciagle mlodzi :-) :-) :-:-):D:D Zycze Wam milego dnia i do zobaczenia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kingalo! 🖐️ Dzieci wyjechaly na urlop razem tzn:. wszyscy.... obie corki z rodznkami! Zabrali naszego pieska to zabralam sie dzis za porzadki calego mieszkania! Zostala mi jeszcze lazienka ale i to jeszcze zrobie, bo jutro mam dzien zaplanowany na inne sprawy! Teraz nie bede musiala codziennie odkurzac bo piesio na urlopie, a tak trzeba niestety codziennie odkurzac! :-( Dziewczyny zrobilam duuuuza blache pizzy!! Zapraszam! :D : D :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Czy zadna nie jest glodna ? :D :D :D , gdzie sie podziewacie ? Przeciez pogoda nie zacheca do spacerkow! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Laweczko:D🖐️ Wpadlam,zeby sie przywitac i zyczyc Wam milego dnia🌻 Pogoda u nas w kratke:O,hmmmm i gdzie jest to lato,ktore zapowiadali?? :( Ale nie trace nadzieji:) Jestem zla,bo pralke mam zepsuta:O i byl wczoraj mechanik(czyt.magik),ktory wymienil mi pompe,ktora byla dobra! Ja nie jestem mechanikiem,a uwazam,ze programator jest zepsuty.Dzisiaj ma sie ze mna skontaktowac! Bez pralki,jak bez reki:O Ech ,zycie.... Pozdrawiam:) i zycze milego dnia:) 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×