Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

http://menko.wrzuta.pl/audio/171oAYdNgA/eleni_-_troszeczke_ziemi_troszeczke_slonca _______________ Witam 🖐️ Lawecko!______________________ Jak milo przyjsc na Laweczke i napic sie z rana kawki w tak ladnych filizaneczkach i do tego jeszce wafelki, sa Kingalo smaczne, dziekuje, posluchalam tez Krawczyka, lubie Go jak spiewa . Ja dorzucam Wam piosenke Eleni na dobry poczatek dnia. Moje mile panie u mnie dzis pogoda lepsza , nie pada i zza chmurki wychodzi sloneczko, szkoda,ze lato juz sie konczy ale niech bedzie chociaz ladna jesien to i humorki i samopoczucie bedzie lepsze. Wybieram sie zaraz do lekarza i zajrze popoludniu! Pozdrawiam Was i zycze milego dnia i duuuuuzo sloneczka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja juz zaczynam seplenic?????? Oczywiscie, ze nie...... LAWECZKO!! a nie Lawecko! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________ Witam 🖐️ Laweczko!___________________ Kingalo , Ty sie kladlas do lozeczka, a ja wstawalam. Wstalam dzisiaj o 6.30, bo moj wnusio do mnie przyszedl, a potem o 8.30 zaprowadzilam go do przedszkola. Dziewczyny jaka to radosc jak taki maly szkrabek przyjdzie rano do babci i ma tyle humorku w sobie, zaraz i mnie sie humor poprawia. Potem przyszla moja sasiadeczka i wypilysmy kawke, porozmawialysmy a teraz zabieram sie troche za porzadki w domciu, potem na male zakupy. Pogoda jest ladna, swieci sloneczko, chociaz czuje sie juz jesien. Ale najwazniejsze,ze nie pada i nie jest pochmurno. :D Taka moze byc jesien! :D Dziewczyny , gdzie sie podziewacie ? Czekam na Was!!!!! Zofinka tez wczoraj nie zajrzala, cos ta nasza Laweczka opustoszala! :-( Dla jotazet wakacje sie juz skonczyly, ale moze znajdzie chwile i wpadnie!🌻 Poliko! Czy jestes na urlopie? 👄 Vanesso! 👄 cocaocla! co u Ciebie ? 🌻 A co u naszych mlodziutkich dziewczyn! 👄 Lenko! Igusiu! Kingo! Pozdrawiam i zycze milego dnia ,duzo sloneczka i czekam na Was!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje milutkie Nie gniewajcie się , że wczoraj nie zajrzałam , ale mam neta radiowego i jak tylko zaczyna się psuć pogoda to ten mój net ucieka!!! Diabli zreszta wiedza gdzie on się podziewa? :) przez pół doby nie było swiatła..... a ja mam ogrzewanie gazowe , piec do grzania podłączony do pradu..... jak nie ma prądu , nie ma grzania!!! nie ma TV ! nie ma komputera!!! Czarna rozpacz!!!!!!!! dopiero dzisiaj , po powrocie z pracy i opędzeniu domowych pilnych spraw, mogę pozagladac , co się dzieje na swiecie i na forum :) Kingalo? a dokąd cię wiatry zawiały? Na przeciwną półkulę , jak sądzę? U ciebie teraz chyba po północy? 😘 akiciu 😘 Leno 😘 idę do kuchni , zajrzeć do smażonych jabłek...... zaraz powlewam do słoików, na zimę jak znalazł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kingalo! Musze Ci powiedziec Kingalo i ja nie spalam dzisiaj dlugo, ale doszlam do wniosku,ze czym dluzej spie to wcale nie znaczy ,ze wstaje wypoczeta. Chyba w naszym wieku nie potrzeba nam tyle snu, moj Tatus zawsze mowil\" wyspisz sie jak bedziesz miala sto lat\" :D :D :D Bylam dzisiaj na pelnych obrotach, bardzo duzo spraw pozalatwialam i tych zaleglych i biezacych, teraz moge spokojnie usiasc i wypic goraca herbatke z miodem i cytrynka! Kingalo! Jak udaly sie zakupy ? Czy mamy juz soczek , ja lubie z marchewki! :D i jablka.:D Dziewczyny zapraszam ! 🌻 http://marlena92.wrzuta.pl/audio/jtWwm3jW2j/seweryn_krajewski_-_wielka_milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem Dziewczyny, Corcia moja zajrzala, bo zrobilam Jej dzisiaj zakupy, musiala odebrac. Zofinko, nikt sie nie gniewa tu nie ma obowiazku wpisywac sie codziennie, ja osobiscie to robie bo chce wiedziec co u was sie dzieje, jak sie czujecie i co porabiacie.Tak sie zzylam z nasza Laweczka ,ze czuje sie jak w rodzinie, tylko ostatnio nie zagladaja nasze dziewczyny, ale wierze, ze juz niebawem zajrza! Smazone jabluszka tez bym zjadla, a pamietacie jak kiedys pieklo sie w piecu ?. Teraz robie to w piekarniku, gorace jabluszka z sosem waniliowym, naprawde pychotka! Kingalo! Pewnie,ze jeszcze kupisz taki jak chcesz, po co Ci taki wielki, potrzebujesz tylko do wyciskania soku! Jezeli chodzi o soczek z marchewki to jest bardzo zdrowy ma duzo witamin , oczywiscie ,ze robi sie ladna cera ale i wzrok mozna poprawic! Pozdrawiam! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) akicia 😘 kingala 😘 muszę wam powiedzieć , że najadłam się tych jabłek!!! takich goracych , aż w język parzy!! A najbardziej lubię wyskrobywać garnek z tego przypalonego na dnie , jak już woda wyparuje i ten cukier z jabłkami zaczyna się przypalać..... jak ja to lubię , co za smak!!! Jabłka rosną mi w ogródku, co kilka dni zrywam pełną dużą reklamówkę , ładuję do gara , trochę cukru , wody i to się tak powoli na małym ogniu.... jak uznam , że dobre a dobre jest wtedy , gdy w domu zaczyna pachnieć karmelem, to napełniam słoiki , zamykam i ustawiam do góry dne,! niech stygną! Takich słoików narobiłam już ze 40! mniam , mniam!! nie wiem , czy będe piekła ale ..... pojesć prosto ze słoika?... czemu nie :) . zostawiłam tych jabłuszek i dla was , w miseczkach takich kolorowych , czestujcie się , pyszne , z cynamonem! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko! Mniam, mniam co za rarytasy nam serwujesz , przyciagnal mnie zapach Twoich jabluszek, zjadlam swoja porcje w takiej ladnej kolorowej miseczce, ale widze jeszcze jedna... ta pewnie dla Kingali, nie bede taka , zostawie dla Niej, bo dostane od Niej po lapach jak zjem:-( :D :D :D Zofinko! Zycze Ci kolorowych snow, a Kingali milego wieczorku! 🖐️ Dobranoc! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na moment , by się z wami przywitać , zaparzyłam świeżą kawę , ze smietanką jest i z cukrem , bo bardzo lubię , może i wy się napijecie? proszę , czestujcie się :) pozdrawiam słonecznie i biegnę do zajęć.. do wieczora , miłe kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________ Witam 🖐️ Laweczko!___________________ Witaj Zofinko! Obudzil mnie twoj zapach kawki i zaraz przybieglam, wypije z mleczkiem , ale bez cukru. Kiedys pilam tylko czarna, ale nauczylam sie pic z mleczkiem. Do kawki dostawiam polska halwe z orzechami, jest pyszna! U mnie narazie sloneczka nie widac jeszcze, ale mam nadzieje, ze wyjdzie: Sloneczko nasze rozchmurz buzie, bo nie do twarzy ci w tej chmurze! Sloneczko nasze rozchmurz sie, maszerowac z toba bedzie lzej! Pamietacie ta piosenke, spiewalismy ja na kazdej szkolnej wycieczce. Moj Boze ale mi sie marzy, gdzie te czasy !!! Zycze kazdej z Was milego dnia i sloneczka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ZOFINKO!! przepraszam taki ze mnie slepak! A teraz uciekam tez do swoich zajec, w niedziele mam cala rodzinke na obiedzie, wiec musze cos pysznego przygotowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu kochana, ------- wybacz, ale narazie nie mogę pisać. mam nadzieję, że to się zmieni. Wierzę glęboko, że do was wrócę. Przesyłam pozdrowienia z ostatnimi promykami lata. Dla całej Ławeczki ------ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Poliko! witam Cie serdecznie👄 i dzieki za pozdrowienia, ale chyba czuje smutek w Twoim poscie...... czy cos sie dzieje, czy jestes poprostu zabiegana ? Zagladaj jak tylko bedziesz mogla.... czekam! Kingalo! U Ciebie sniadanko a u nas juz obiad! :D Dzisiaj robie filety sledziowe w sosie smietanowym z cebulka i jabluszkiem a do tego ziemniaczki w mundurkach.... znasz to ? Taki ranny ptaszek to ja nie jestem, spalam dzisiaj 8 godz. a to juz duzo! Ale w nocy sie budze i rozne mysli chodza mi po glowie! Podrzucam Ci propozycje na dzisiejszy obiadek: Placki ziemniaczane,albo rybke w sosie wlasnym w foli i upeczona w piekarniku, albo swojski makaron zasmazany ze skwareczkami! Szybko i smaczne! Zycze smacznego! Pozdrawiam i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mile kobitki , siedzące na Ławeczce :) w domu chłodno , za oknem ponuro, dobrze że akicia podrzuca nam tu muzyczkę :) dzisiaj znów bede robić jabłuszka , bo rankiem sąsiadka przyniosła mi wielką reklamówkę!!! Jak zapach do was doleci , to będziecie wiedziały , że to ode mnie!! No i oczywiście poczęstuję was gorącym zapachem szarlotki bez ciasta!!! Biorę się więc za pracę , zajrze potem!! Witaj Poliko... mam nadzieję , że się blizej poznamy? całuję wszystkie :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zofinko! Oj! jak pachnie Twoja szarlotka, zrobilam herbatke waniliowa!Chyba ,ze ktos woli kawke .........to zaraz szybciutko zrobie! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×