Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

nie śpię , akiciu , bo mam dużo korespondencji...... organizuję spotkanie w realu dziewczyn z innego topiku, więc sama rozumiesz , nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso! Wypuscilam golabka, u mnie juz ciemno, ale mam nadzieje,ze doleci! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes akiciu! Doczekalam sie Ciebie! Wierzylam,ze dotrzesz. Niestety,nie moglam wejsc na nasza LAWECZKE! Probowalam kilka razy_____i wreszcie :D Jutro wroce do dyskusji,dzisiaj juz smacznie spisz! Do jutra🖐️ Zajrze na poczte_____,,,,, :D,,,,Pa,dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________ Witam 🖐️ laweczko!______________________ Od rana mam dobre wiadomosci! 👄 i biegne do was , zeby sie z Wami podzielic! Moja Mamusia dzisiaj wraca do domu, dzieki P. Bogu!❤️ Druga wiadomosc tez radosna, Corka mojej siostry urodzila wczoraj Synka, 3990 g i 69 cm dlugi, miala cesarke, bo maly nie chcial sie obrocic i lezal w porzek w brzuszku ale wszysttko ok. Maja teraz juz komplet, bo corka, ma 5 lat i cieszy sie bardzo ,ze ma brata. :D Pozdrawiam Was i zycze milego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻WITAJ LAWECZKO! Akiciu___________przede wszystkim dziekuje za uroczy liscik. Ciesze sie razem z Toba_____ze z mamusia lepiej. Gratulacje dla siostrzenicy[kwiat[ Jest bardzo szczesliwa,,, Malutka kruszynka niech rozwija sie,rosnie ,,,, Akiciu,a pamietasz swoje porody? No jakze by nie____tego sie nie zapomina_____prawda? Wracajac do wczorajszej Twojej wypowiedzi_____nie przesadzilysmy z Poliko ani troszeczke.Nasze opinie wyrazilysmy szczerze. Moi rodzice nauczyli mnie usmiechac sie i dziekowac za otrzymany komplement.To bylo wyposazenie na cale zycie.I dlatego ____nie mam z tym nigdy problemow by powiedziec cos dobrego o innych. Kazdy z nas lubi uslyszec cos milego pod swoim adresem,w zwiazku z tym __--dlaczego mamy nie obdarzac sie dobrym slowem ? Mnie to rowniez sprawia przyjemnosc,,,, Pozdrawiam serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Venesso! 👄 Dziekuje za mile slowa, jestes jak zawsze bardzo mila. Z mamusia rozmawialam juz telefonicznie, czuje sie lepiej ale jest slabiutka, dzieki p .Bogu,ze mam siosty, ktore sa blisko a najmlodsza mieszka razem i jest pielegniarka. Maluszek siostrzenicy ma na imie Filip, tak jak moj najmlodszy wnuk. Czy pamietam moje porody ? Kochana moja ,pamietam, starsza corke mialam urodzic w maju, a urodzilam w marcu, mlodsza powinna przyjsc na swiat w lipcu a urodzilam w czerwcu. Oba porody byly szybciutko tyleze moje maluchy lezaly w inkubatorach, poniewaz starsza wazyla 1900g. a mlodsza 2000g, byly malenkie . A teraz juz obie mamusie :D i takie wielkie, wieksze ode mnie :D Dzisiaj obejrzalam sobie film z naszego slubu ,mamy nagrany na plytce,nasza corcia przegrala nam z kasety na plytke, dziewczyny usmialam sie, bo ile to juz lat.......... a film jak w starym kinie. Jedno co mnie smucilo to- to ....jak ogladalam i widzialam tych Wszystkich, ktorych nie ma juz wsrod nas. Ale takie jest zycie , chociaz nie zawsze umiemy sie z tym pogodzic..... ale pozostali w naszej pamieci i naszych sercach! Pozdrawiam i zycze milego popoludnia i wieczorku! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana akiciu_____jestem taka zabiegana ,,,,, Och,marzyloby mi sie miec film z mojego slubu,,,mam jedynie zdjecia czarno-biale.A szkoda,,,, Twoje dziewczynki robily Ci psikusa_____spieszyly sie na ten swiat. Najwazniejsze,ze dobrze im sie wiedzie. Milo powspominac sobie nasze macierzynstwo.,,,,,bylam bardzo przejeta nim,,,,,ale wydziwialam,az mi sie chce smiac . Wychowywalalam ksiazkowo,,,,no coz,chcialam jak najlepiej. Mialam sie ja z tym moim niejadkiem,,,, Pozdrawiam Cie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻WITAJ LAWECZKO! :D http://acn.waw.pl/mira1/poezja-jesien/Obertyska/Obertynska.htm Pogoda rozległa, wysoka i wczesny dzień, Dzień jakiś krągły i szklanny jak bania. Smugą fioletu, która ze zboczy się słania, W głębie rozpadlin spływa cień. Dojrzały dzień jesienny, szadzią pokryty jak śliwa, Mruży świetliste rzęsy w pajęczej plącząc je tkani... ...A przez powietrze wysokie, skrzypiąca słodko i nudnie, Żurawi jesienna strzała puszczona na południe W dal fioletowo - złotą, zamglona dal odpływa... Pogodny dzień jesienny zamknięty w szklanej bani PS. Dziewczyny,pamietacie piosenke_____ale to juz bylo,,,? Z usmiechem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo____czy wiesz,ze ludzie zawsze mieli sklonnosc do przesadnych wyobrazen.Czego sie zatem obawiaja? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________ Witaj 🖐️ Laweczko!_______________________ Venesso! Zofinko! witam Was👄 i wszysttkie nieobecne Dziewczyny !👄 Czy to wczesna jesien nie pozwala Wam posiedziec na Laweczce, czy jestescie tak bardzo zajete ? Nie moglam dzisiaj rano sie z Wami przywitac, bo rano mialam mojego Wnusia, potem odprowadzilam do przedszkola, wrocilam zabralam sie za prace w ogrodku, posadzilam jesienne kwiatki, przygotowalam obiadek, porozmawialam tel. z rodzinka z Polski ,potem zadzwonila starsza corcia,: mama jedziemy do ciebie na obiadek, no i trzeba bylo robic wiecej, posiedzielismy , wnusio starszy opowiadal swoje pierwsze wrazenia w szkole i tak uplynal czas, ale nie moglabym pojsc spac nie zagladajac na nasza laweczke! Pozdrawiam Was wszystkie! 🖐️ , posiedze jeszcze troche moze sie spotkamy. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ławeczko. Na samym początku chcę podziękować Tobie droga Venesso. Tak pięknie obdarzasz mnie swoim sercem. Sercem, które zawiera tyle miłości dla nas. Czytałam Twoje słowa kierowane do mnie i czerwieniłam się jak indor. Nie zasługuje na nie, bo tak często opuszczam naszą Ławeczkę. To nie to, że zapominam o was, po prostu czasem źle się czuję. Czasem nie mam siły na pisanie. Często mi smutno, chyba zbliżająca się jesień wpływa negatywnie ma moje samopoczucie, na mój nastrój. Akiciu, Ty jesteś naszą \" Przytulanką\" na naszej Ławeczce, aż chce się Cię ucałować, słodka Akiciu. Myślę, że Mama Twoja jest już OK. Życzę tego Twojej Mamie. Tobie również radości, bo tak mało jej mamy na co dzień, lub nie umiemy cieszyć się z rzeczy drobnych. A życie składa się również z nich. Kingalo ---- ja skusiłam się na kawkę bezkofeinową, często taką piję, bardzo lubię. Tam u Ciebie pięknie słonecznie, a u nas taka nieciekawa aura. Tak mi żal lata. By się pocieszyć mogę napisać, ----\" żegnaj lato na rok, stoi jesień za mgłą, czekamy wszyscy tu, kiedy przyjdziesz do nas znów,.... \" chyba tak to jest, lub podobnie. Miłego dnia życzę Wam i przesyłam gorące 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×