Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Akiciu____________to w rytmie cha_cha pije poranna kawke🌻 Ale jestesmy roztanczone!:D Swietne linki! Niestety,miewam problemy z Internetem____jest,,,a pozniej znow dlugo nic,,,,,,Nie mam sil do niego!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Kochane,dziekuje😘 Jedzonko mam juz w piekarniku:D Teraz czekam na gosci;) A potancze sobie pewnie wieczorkiem;) 🖐️ Dziekuje jeszcze raz Wam za piekne zyczenia😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso! Od dziecka kocham taniec! Zawsze lubilam i lubie tanczyc. Ale teraz to juz nie te lata i nie to zdrowie, chociaz przyznam szczerze jak slysze ladna muzyczke to nogi same chodza :D :D :D Pozdrawiam Was dziewczyny! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu_______taniec to dla mnie terapia! Moge tanczyc do bialego rana.A jaka potem lekkosc? Tyle wygibasow,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LENA -------------- ------------------------------ W DNIU--- TWOICH-- URODZIN --------------- Z okazji urodzin zycze Ci, aby jedynymi lzami, ktore pojawiaja sie w Twoich oczach byly krysztalowe lzy szczescia, aby radosnego usmiechu na Twej twarzy nie zakryly ciezkie chmury smutku, aby platki roz wyscielaly droge Twego przeznaczenia, a szczescie, zdrowie, radosc i milosc byly przeznaczeniem Twych dni. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje przyjaciółki, bardzo serdecznie witam was. Już jestem i bardzo chcę pozostać na Ławeczce. Jutro kończę mój kurs i zacznę oddychać pełną piersią. Naprawdę kosztowało to mnie dużo stresu. Jednak trzeba się uczyć, nic samo do głowy nie wejdzie. Myślę, że nadal muszę powtarzać, żeby nie zapomnieć i dalej się doskonalić. To tyle o mnie. Mam zaległości w czytaniu --- ale widzę, że miło u nas na ławeczce. Tęskniłam bardzo do was, myślę, że wy za mną też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGALO!!!! 🌻 Wszystko co było Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem lecz niech się spełni w całości. Wszystko co piękne i upragnione niech będzie w Twym życiu spełnione🌻 Twoja Lenka😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie witam i o zdrowie pytam! Bo nic nad zdrowie. A lekarza mam fajnego. Bez marudzenia przepisał mi nie tylko lek na obniżenie cholesterolu, ale też i lek, po którym - uwaga! - schudnę! Rezultat będzie wyraźnie widoczny po trzech miesiacąch. Nie omieszkam poinformować o wadze tego rezultatu. Dieta, bez której jednak się nie obejdzie, przy tym leku nie będzie ponoć zbyt uciążliwa, efekt jo-jo minimalny, a skutki uboczne odczuje jedynie moja kieszeń (drogie to paskudztwo). Już się cieszę na swój widok w mniejszych ubrankach. Solenizantkom życzę zdrowia, zdrowia, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________ Witam 🖐️ Dziewczyny!_________________ A co z Wami ? Myslalam ,ze tu bedzie wesolo cala noc i co ? Mysle o naszych kolezankach zza Oceanu! Kingalo jeszcze odsypiasz....... czy bylas na tancach ? Lenko! mysle,ze juz wstalas! :D Poliko! Jak po kursie? Czy oddychasz juz pelna piersia ? :-) Teraz bedziesz miala wiecej czasu i zajrzysz czesciej do nas! Ale pisz prosze po polsku :D : D :D, bo nie znam jezyka angielskiego!!!! jotazet! zycze wytrwalosci i duzo zdrowia. Ale mysle,ze nie zejdzisz z waga na tyle, ze nie zauwaze Cie na Laweczce! :D :D :D. Pozdrawiam i zycze milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie:D ja myślałam, że ławeczka w całości zajęta a tu takie pustki. Gdzie jesteście, ja czekam na was do skutku. No tak przecież to weekend, macie wspaniałą pogodę. Niestety u mnie było słoneczko ale nie za dużo. Może jutro będzie cieplej. Może coś poczytamy wspólnie , pośmiejemy się ---- tak??? ---- to proszę:D Instrukcja nr 3363/2003 Jak korzystać z bankomatu On: 1. Podjechać. 2. Włożyć kartę. 3. Wprowadzić PIN. 4. Wziąć pieniądze, kartę i kwitek. 5. Oryginalny kwitek schować, a do saszetki włożyć uprzednio przygotowany do pokazania żonie. 6. Odjechać. 7. Kupić kwiaty kochance. 8. Kupić kwiaty żonie. Ona: 1. Podjechać. 2. Puścić sprzęgło. 3. Zakląć na szarpnięcie. 4. Wrzucić luz. 5. Ustawić lusterko wsteczne na swoją twarzyczkę. 6. Skrzywić się do lusterka. 7. Poprawić makijaż. 8. Uśmiechnąć się do lusterka. 9. Wysiąść otworem drzwiowym. 10. Zgasić silnik. 11. Włożyć kluczyki do torebki. 12. Wyjąć kluczyki z torebki i zamknąć drzwi. 13. Dogonić samochód i zaciągnąć ręczny. 14. Przejść dwie przecznice, bo koło bankomatu było miejsce tylko na dwie długości samochodu. 15. Znaleźć kartę w torebce. 16. Włożyć kartę do bankomatu. 17. Wyjąć z bankomatu kartę telefoniczną i włożyć właściwą. 18. Znaleźć w torebce karteczkę z zapisanym wcześniej PIN-em. 19. Wprowadzić PIN. 20. Postudiować instrukcję. 21. Wcisnąć Cancel. 22. Wprowadzić kod jeszcze raz, prawidłowo. 23. Wcisnąć Cancel 24. Znaleźć w torebce kartkę z PIN-em do używanej właśnie karty. 25. Wprowadzić sumę do wypłacenia. 26. Zmniejszyć sumę do maksymalnego pułapu. 27. Zmniejszyć sumę do możliwości własnego konta. 28. Wziąć pieniądze. 29. Wrócić do samochodu. 30. Znaleźć kluczyki. 31. Poszarpać się z drzwiami. 32. Znaleźć kluczyki do samochodu. 33. Poprawić makijaż. 34. Uruchomić silnik. 35. Ruszyć. 36. Przeprosić w myślach właściciela pojazdu stojącego z tyłu za porysowany zderzak. 37. Przestawić wsteczne lusterko tak aby widać było samochód z tyłu. 38. Wrzucić bieg i puścić sprzęgło. 39. Uruchomić silnik i zmienić bieg z „3” na „1”. 40. Ruszyć. 41. Zatrzymać się. 42. Cofnąć. 43. Wyjść z samochodu. 44. Wrócić do bankomatu i zabrać kartę z kwitkiem. 45. Z powrotem do samochodu. 46. Włożyć kartę do portfela. 47. Włożyć kwitek do torebki. 48. Zanotować na karteczce ile się wzięło i ile zostało. 49. Zwolnić trochę miejsca w torebce, aby włożyć portfel do torebki. 50. Poprawić makijaż. 51. Wrzucić wsteczny bieg. 52. Wrzucić jedynkę. 53. Ruszyć. 54. Przejechać 3km. 55. Zwolnić ręczny. 56. Domknąć drzwi. 57. Podjechać pod perfumerię. 58. Wydać wszystko. 59. Żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana POLIKO____zatrzymuje sie z pisssssskiem opon! Ciemno,a Ty siedzisz i czekasz na mnie! Nie moge Cie zawiesc,,,,,juz jestem____________i biegne truchcikiem do LAWECZKI! Przytulam Cie bardzo,,,,,bardzo cieplutko! Kope lat!!!!👄 Wracajac do instrukcji___________nic dodac,,,,nic ujac!! hihi:D Podjechac pod perfumerie___wydac troche forsy___i podobac sie sobie! To jest to______________-KOCHAM CIE ZYCIE! PS.Przyszlam z p.Jadzia______________dawno nie \"widziana\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___Czesc Luska,jest Kazik? __Na piwko poszedl,,,, __Beze mnie? __Z toba. _Glupoty pleciesz,Luska.Dwa dni nie pilem.A kiedy poszedl? __A przedwczoraj,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻81 Po powrocie do pokoju wlaczyla swoj telefon komorkowy.Zadzwonila po kolei do wszystkich dzieci z informacja,ze dojechala szczesliwie,nikt jej nie okradl,pokoj ma bardzo ladny,obsluga przyjemna,jedzenie_____sadzac po sniadaniowym menu___wspaniale.Na koncu zatelefonowala do Zosi. ___To swietnie_____powiedziala przyjaciolka po wysluchaniu jej relacji.____Dobrze zrobilas,ze wzielas od nich pieniadze____zachichotala.__Raz mieli racje.Naleza ci sie za te wieloletnia pomoc.I wiesz co? Zamiast zadreczac sie sie tym,czy dobrze zrobilas,zaszalej.Idz do fryzjera,kosmetyczki,kup sobie cos nowego. ___Zwariowalas ? Ja,do kosmetyczki? __A ty! Rozejrzyj sie wokol i zobacz,jak wygladaja inne panie,dobrze ci radze.Lepiej sie poczujesz i ide o zaklad,ze jeszcze dzis jakis nobliwy starszy pan,bywalec turnusow sanatoryjnych zaprosi cie na wieczorek do kawiarni. __Zwariowalas ,Zosiu. ___Znam zycie.Przeciez mowilam ci,ze bylam juz w sanatorium.Wszedzie jest tak samo.Baw sie dobrze____powiedziala.__Co masz do stracenia? __No wlasnie,co?____zastanawiala sie wracajac do sanatorium na obiad. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D MANIUS,,,Ojciec jego jako komornik sciagal nalezny haracz i nie przyjmowal zadnych wykretow.Znow pojawilo sie widmo kryzysu,ale na szczescie w pore zaczely przychodzic karty kredytowe,to oddalilo widmo kleski.Nie dosc,ze mogl oplacac\"pejmenty\"___to jeszcze zostawalo na zakupy.Ameryka podobala mu sie coraz bardziej.fajnie jest kupowac bez pieniedzy.Z ojcem stosunki pogarszaly sie coraz bardziej.Manius juz od dluzszego czasu rozgladal sie za jakas dziewczyna,,,,,/cd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×