Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Witaj Ławeczko ------- Akiciu kochana ❤️Ty nadal nie masz zmarszczek, nie zauważyłam ich. Masz buzię piękną i młodą jak jabłuszko. A makijaż ...?..zawsze lubimy go mieć! Na razie tylko na chwilkę jestem, jak dam radę to jeszcze dzisiaj \"zaglądnę\":D Pozdrówka dla Ciebie i całej Ławeczki. Caluśki dla Kingali Venessy, Leny, Kingi, Jotazet, Cocacoli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______Poliko i akiciu_______kochane moje!❤️ Zapach tych buleczek,,,z miodzikiem🌻 ---prowadzi mnie do Was🖐️.Postanowilam zrobic WAM niespodzianke. Pozwolcie ,ze was usciskam👄Cmooooooooook :D Cale szczescie kingala dostawila kilka laweczek,,,,,bo pewnie po tak obfitym sniadaniu przybedzie nam tu i tam.,,,, Zycze milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poznym wieczorkiem🖐️ Dziewczyny jak milo Was znowu widziec na Laweczce, ciesze sie ,ze jestescie:D i bedziemy mogly porozmawiac tak jak dawniej!! 🌻 Venesso👄 Poliko👄 Kingalo👄 Witam jeszcze raz !!!!! Pisze od moich dzieci, bo zostalam u nich na noc, zeby pilnowac wnuki a mlodziez poszla teraz z przyjaciolmi do dyskoteki dalej swietowac!! Ale po to sa babcie, zeby dzieci mialy troche czasu dla siebie! Robie to zawsze bardzo chetnie , chociaz zdaza sie to bardzo rzadko. Dziewczyny czekam a moze ktoras jeszcze zajrzy, a gdzie nasz nowa kolezanka Zofinka? Kingalo, ladny wierszk nam dedykujesz 👄 Venesso a co z nasza Igusia? Czy masz jakies wiesci ? Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko👄 jeszcze wszystko przed Toba, babcia byc....... jest to naprawde cos wspanialego!!!! Chyba Poliko zgadzasz sie ze mna coi? :D Kingalo! Przeslij prosze pare promykow sloneczka, u mnie juz typowa jesien! Zycze milego spacerku a ja udam sie powoli spacerkiem do lozeczka, bo jutro bedzie wczesniejsza pobutka! Nie wiem jak bede spala na nowym miejsc!!! dobranoc wszystkim! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Dziekuje .U mnie duzo zmian,nowe spostrzezenia zawodowe.Tym razem to chyba troche jestem zbyt odwazna ,ze podjelam sie tej pracy.Jeszcze rozwazam,,,, Oj te wyzwania! Mam tez przy sobie kochana osobe,ale na ten temat nie bede mowila tu na laweczce.Chyba mnie rozumiecie,co mnie powstrzymuje? Akiciu_____Igusia ma sie odbrze! To wspaniala dziewczyna! ,,,,Zna mnie bardziej niz kazda z Was. Wcale sie jej nie dziwie,,,,ze zniechecila sie,,,Byly ku temu powody. Musi sama zadecydowac,czy chce wrocic,,,, Kiedys dala sie namowic,,,,,ale teraz nie zabiegam,,, To tyle tytulem wyjasnien,,,, Pozdrawiam Was bardzo serdecznie🖐️ PS.POLIKO_____________nawet nie wiesz jak sie ucieszylam z naszego spotkania❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGALO🖐️ Nie dane mi bylo wyslac kilku slow do Ciebie___wyskoczylam z sieci.Ponawiam swoje pisanie,,,,,ale tym razem pobiegne, na skroty,,,,, Przepraszam,ze nie odzwonilam______mam limit minut____bylam w trakcie zawodowych, uzgodnien,, Nie chcialam ,aby powtorzyla sie Arizona____pamietasz? Pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________ Witam 🖐️ Laweczko!____________________ Witam Was juz z domku, dopiero wrocilam i zaraz przybieglam na Laweczke zeby was przywitac. Wstalismy o 7 potem sniadanko i na 9 bylismy razem w kosciele.Bylo bardzo sympatycznie. Teraz zabieram sie za przygotowanie obiadu, bo o 15 przychodzi rodzinka, a wiec zanurzam sie w kuchni. ´ :D :D :D Do zobaczenia wieczorkiem 🖐️👄 Kingalo! Venesso! Poliko! Zofinko! Lenko! cocacola! jotazet! Igusia! Kinga! Zycze milej niedzieli ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miluchy!!! dziękuje za tyyyyle słońca :) bo za oknem wiatr!!! mało głowy nie urwie!!! a że dziś niedziela , więc coś na wesoło : Chlopczyk jedzie rowerem po chodniku. - Jedz plosto, lowelku. Dojeżdza do przejścia dla pieszych. - Lowelku, stój. - Taki duży chlopiec, a nie umie wymawiać \"r\" - mówi idąca chodnikiem pani. - Spierd*laj, stara kur*o! A ty lowelku jedz. ------------------------------------------------------------------------------- Do knajpy wchodzi stara, brzydka baba z papugą na ramieniu i mówi: -Ten kto mi powie co za zwierzę mam na ramieniu, będzie mógł spędzić ze mną całą noc. Cisza w knajpie. Po chwili z kąta odzywa się głos: -A-a-aligatora...? Po namyśle baba odpowiada: -Skłonna jestem to uznać. -------------------------------------------------------------------------------- Policjant zatrzymuje kierowcę i prosi o prawo jazdy. Po chwili mówi: - Tu jest napisane, że pan powinien nosić okulary. - Ale ja mam kontakty! - Proszę pana, nie obchodzi mnie, kogo pan zna tylko czy pan łamie prawo czy nie! 😘 miłego dnia dziewczyny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻WITAJ LAWECZKO! Akicu____ale nas kusisz swoimi zapaszkami:D Zofinko_____dowcipy super:D U mnie przepiekna pogoda i mam zamiar pobyc poza domem! Kocham obcowac z przyroda! Bede rozkoszowac sie chwilami na lonie przyrody,wslucham sie w spiew ptakow,szum drzew.,,, Naciesze oczy resztkami zieleni____moze nie resztkami,,,,u nas jeszcze jest bardzo zielono. Uwielbiam siedziec nad jeziorem i patrzyc w dal---wtedy odprezam sie na maksa,regeneruje psychike. Ale sie rozmarzylam,,,,, No nic,komu w droge ,temu czas! Kochane ___________zabieram Was ze soba! Pozdrawiam bardzo serdecznie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem! 🖐️ Niedziela uplynela bardzo fajnie, chociaz jestem troche zmeczona.Pogoda dopisala to moglismy posiedziec jeszcze w ogrodku. Zofinko ! Rozbawilas mnie Twoimi dowcipami! Ciesze sie ,ze do nas zagladasz . Venesso! Pewnie odpoczywasz jeszcze na lonie natury i zabralas cala nasza paczke, hej Dziewczyny jak dlugo mam na Was dzisiaj czekac, wiem ,ze nad jeziorem jest ladnie i pogoda dopisuje, ale laweczka czeka, a mnie samej :-( czy mnie slyszycie!!! 🖐️ ja tez chce do Was!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dooooobra na spacerku byłam co było do oglądania w tiwi widziałam Teraz mówię wam słodkie \"dobranoc\" bo rano wstać trzeba :) do spotkania jutro niech wam słoneczko ciepło swieci kolorowych snów. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________ Wizam 🖐️Laweczko!__________________ Witam Was moje Dziewczyny w ten deszczowy, pochmurny poniedzialek! 👄 ...... co za pogoda :-( bylam juz na spacerku z moim pieskiem, ale i on nie lubi takiej pogody, wrocilismy szybciutko do domu! Zofinko! Widze,ze odwiedzilas nas pozno na laweczce, czy sie wyspalas? O ktorej musisz rano wstawac ! Jak pracowalam to poniedzialek dla mnie byl zawsze ciezkim dniem do wstawania po weekendzie, wstawalam o 4 rano. Chociaz powiem Wam szczerze, ze umialam sobie lepiej zorganizawc dzien , zrobilam wiecej anizeli teraz jak siedze w domu .....dzien wczesniej planuje ,ze zrobie to czy tamto, a jak dzien mija to .... nie zrobilam , bo zawsze mowie,..... a jutro tez jest dzien :D .A jak to u Was wyglada? Pozdrawiam i zycze milego dnia ! 👄 http://andante.wrzuta.pl/audio/iw3rll62Gu/gang_marcela_-_kto_jesli_nie_ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akicia to nasza najcierpliwsza istota, czasami samotnie na ławeczce, ----- ale z nami. Dziękuję Ci za to Akiciu, taka dobra z Ciebie Dziewczyna. Tak bardzo cieszę się, że wróciłaś --- Venesso, ------ nie czaruję, bez Ciebie jesteśmy baaardzo samotne. Mam nadzieję, że już będziesz miała dostęp do netu i czas dla nas. Wiem, że stoją przed Tobą nowe wyzwania. Dasz radę, ---- na pewno. Kingalo dziękuję, za wspaniały wpis o Twoim Tacie, chyba nie mylę się to Ty tak pięknie opisałaś, starszego schorowanego człowieka. Tak samo ja czuję. Masz dobre czułe serce.❤️ Pozdrowienia dla Was i pozostałych milutkich Pań.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 WITAJ LAWECZKO! Nasza niezastapiona AKICIU______dzieki Tobie tu na laweczce jest wesolo,,,,kilka taktow pieknej muzyki,,,,,dzieki Tobie kochana_____ LAWECZKA zyje,,,❤️ Akiciu ,skarbie______masz racje,ze znajdujemy posrod naszych trosk ____pare chwil by pobyc razem,,,, Tu przybywaja nasze mysli,nasze serca,,,,,przemierzaja tysiace mil ,,,,,,,,, Nie mamy nic procz naszych serc i naszych mysli,,,,naszych lat,,,,ale czy naprawde nic.Przeciez to tak wiele.:D Wysle do Ciebie golabka jak uporam sie z porannymi obowiazkami! Mocno Cie przytulamy____________jak dobrze Akiciu,ze jestes wsrod nas ,z nami. Kto zaspiewalby nam_____nie mamy nic___procz dobrych rad,,,,? Akiciu_____nawet nie wiesz,jak robi sie cieplutko wokol serca,gdy widze Ciebie ,,,,, Caluje,,,,,caluje,,,,i sciskam mocno! PS.Ochlone troszeczke i skresle pare slow do POLIKO!Moja cudowna POLIKO❤️❤️❤️ Pozdrawiam bardzo serdecznie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLIKO____moja wyjatkowa przyjaciolko!❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Mam Ci tak wiele do powiedzenia,,,,,, Powiem tylko______dziekuje za cieple slowa pod moim adresem. Nie dbasz o to ,co pomysla zazdrosnice______wspierasz mnie wyjatkowo! Zawsze jestes przy mnie_____ze mna! Kocham Cie za to,ze jestes!!!❤️👄❤️ Gdybysmy sporzadzily liste z nickami nas wszystkich i zostawily pod nimi puste miejsca.,,,,,, Nastepnie pomyslalybysmy o czyms najbardziej sympatycznym,co moglybysmy powiedziec o kazdej z nas i dopisywalybysmy to obok imienia,,,, Po zakonczeniu naszych wypowiedzi______kingala zebralaby nasze kartki____i wypisalaby wszystko ,co powiedzialysmy o danej osobie. Okazaloby sie,ze najwiecej kartek napisalam o TOBIE. Nie powinno Cie to dziwic______jestes dla mnie wyjatkowa!❤️ Tak bylo od samego poczatku i pozostanie! Zyc sie chce,kiedy spotykam sie z TOBA! Nie szkodzi,ze wirtualnie___bedzie tez spotkanie na szczycie_____w realu! MOJ BOZE__________czyz nie jest to piekne? Masz tyle PIEKNA w sobie!❤️.Czuje jego blask! JEGO CIEPLO! Przytulam mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTO JESLI NI TY____________niech ta piosenka przygrywa nam caly dzien :D Pozdrawiam zyczliwych!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ŁAWECZKO !! Zaglądam tu do was , bo jestescie wszystkie takie miłe :) Nie bede jednak dziś za dużo pisać , bo za oknem buro i ponuro , pada cały dzień, mnie natomiast boli głowa..... jestem biometeopatka , reaguję na pogodę :) przesyłam wam buziaki , wpadnę jutro :) akiciu.... do pracy mam na 11 ale jeszcze jeżdżę rano , przed pracą , do sąsiedniej wsi , do kuzynki , robić jej zastrzyki , bo ma rwę kulszową , już trzy tygodnie ją kłuję , :) a wieczorami mogę długo siedzieć..... sowa jestem , 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo zaczynam nową stronkę.... czy u was jest zwyczaj, że stawiamy na otwarcie? już pora wieczorna , więc zamiast % :) napijemy się soku wielowarzywnego? zdrowy jest!!! :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora! 🖐️ Venesso! 👄 jestem, ciesze sie,ze jestes. Golabka Twojego otrzymalam , dziekuje Ci bardzo, odpisze. Na poczatek powiem Wam, ze moja Mamusia wraca jutro do domu, jest podleczona....... a co bedzie dalej, wszystko w rekach P. Boga. Wierze w to ,ze bedzie dobrze i w listopadzie wybiore sie do Niej na dluzej, chociaz chcialabym juz teraz ale zatrzymuja mnie sprawy, ktore musze koniecznie zalatwic. Ach to zycie! :-( Venesso, Poliko! Dziekuje Wam, ale nie zawstydzajcie mnie, jestem taka ,jaka jestem, lubie szczerosc, nawiazywac mile przyjaznie, znajomosci i moge porozmawiac , nie zraza mnie tez samotnosc na naszej Laweczce, bo weim ,ze jak tylko mozecie i czas Wam na to pozwoli to zawsze ktoras zajrzy i ciesze sie,ze znalazlam wlasnie tu takie miejsce . A bylo to 25 .01.07. Moje pierwsze kroki stawialam bardzo niesmialo, nie wiedzialam jak zostane przyjeta, ale powoli , powoli czulam sie z Wam jak w rodzinie i tak chyba mam nadzieje jest do dzis! Chociaz wiem juz tez ,ze nie mozemy wszystkiego napisac, bo znajdzie sie zawsze KTOS , komu przeszkadza nasze pisanie czy wypowiedzi, pomimo tego,ze z natury jestem bardzo uczuciowa staram sie nie zauwazac i ignoruje takie wpisy! :D Moje mile Dziewczyny , czy napisalam cos za duzo ? Zapraszam do dyskusji , posiedze jeszcze dzis troche! Zabralam sie za prasowanie i bede zagladac! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko! 🖐️ Pewnie juz spisz, zycze spokojnej nocy i jutro ma sie pogoda poprawic to i bol glowy minie , zycze Ci tego! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×