Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

:D MANIUS,,,Brakowalo mu nie tyle kobiecej opieki co publicznosci.Przyzwyczajony do teogo,ze zawsze ktos sie nim zachwycal ___bolesnie odczuwal swoja samotnosc.Wreszcie poznal kobiete swoich marzen.W podobnej sytuacji co on.Przyjechala do matki,z ktora tez nie mogla znalezc wspolnego jezyka.Wspolne narzekanie na wyrodnych rodzicow zblizyly ich do siebie.Upodobania mieli podobne.Oboje woleli spedzac czas w molach,,,Zaczeli snuc plany na przyszlosc./cd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻82 W recepcji rozejrzala sie uwaznie.Zaklad kosmetyczny i fryzjer byl na miejscu.Siedzac przy stoliku obserwowala ludzi.Zosia miala racje,poczula sie jak kopciuszek.Czy te baby przyjechaly tu na leczenie?____pomyslala zdumiona. Po obiedzie zdecydowanym krokiem poszla w strone zakladow pieknosci.Na nastepny dzien,zaraz po sniadaniu,umowila sie do fryzjera i kosmetyczki. ___Czy moge o cos zapytac?____zwrocil sie do niej usmiechniety,okraglutki starszy pan. __Prosze? ___Czy moglbym pania zaprosic na kawe? Waclaw Malinowski jestem___chwycil jej dlon i szarmancko pocalowal. Pani chyba nie bywa w sanatoriach? Zagubiona taka,a ja moglbym wszystko pokazac. Cieplice znam jak wlasna kieszen. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy slyszalyscie o CLARION DriveEye____\"Trzecie oko\" ????? Otoz Larion DriveEye_____to urzadzenie,ktore montujemy na samochodowej szybie.Jego zadaniem jest nagrywanie wszystkiego,co dzieje sie podczas jazdy.Urzadzenie caly czas jest w akcji i w razie wyczucia naglego hamowania zachowuje ostatnie 15 sekund wstecz oraz nagrywa nastepne 5 sekund. Oznacza to,ze jesli zdarzy sie wypadek ----to kamera nagla cale zdarzenie,co moze sie przydac____jesli bedzie taka potrzeba____w udowodnieniu winy innego kierowcy. Cena urzadzenia wynosi ponad $400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clarion DriveEye_____prawidlowa pisownia,,, nagra ,,,,itp_________________sorry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia z upalnego Chicago🖐️ Turysci i mieszkancy Chicago szukali ochlody podczas ostatnich wysokich temperatur . Fala upalow,ktora dotknela w ostatnich dniach Chicago sciagnela tlumy na plaze,baseny i do popularnego Parku Milenijnego,gdzie pod ustawionymi przy ulicy Michigan wodospadami,mieszkancy chlodzili sie woda. Inni wybrali wycieczki po rzece Chicago i jeziorze Michigan,podziwiajac architekture miasta. Ci,ktorzy spedzaja wakacje W Chicago moga korzystac z roznych form wypoczynku. W sezonie letnim bowiem nie mozna narzekac na brak atrakcji. 🖐️❤️👄 PS.A teraz z utesknieniem czekamy na zapowiadany deszcz,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ławeczko Na godzinę 10 jestem umówiona w studiu paznokcia, apotem idę na zakupy. Nie mam więc za dużo czasu, ale dla was chwilkę znalazłam. Pogoda u mnie piękna, aż dusza śpiewa, nawet poniedziałek zaczyna się wspaniale. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) witam:) !!! I o zdrowie pytam:D:D:D?? U nas piekna pogoda:DNareszcie mamy slonko ,cieplote i duchote:D Ale ,lepsze to,jak te zimnice i deszcze... Przygotowuje sie do obiadku:) Zapraszam na piersi z kurczaczka,ziemniaczki i mizerie:D Polski i smaczny obiadek:classic_cool: Milego dnia dla Wszystkich😘 i do szybkiego !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kwiat WITAJ LAWECZKO🌻! 🌻🌻🌻83 W pierwszym odruchu chciala pozbyc sie natreta,ale przypomnialo jej sie,co powiedziala Zosia: \"Co masz do stracenia?\" Nie bede sama siedziec w pokoju____postanowila i usmiechnela sie do pana Wacka. ___To milo z pana strony.Pierwszy raz tu jestem. __Widze,widze.To co,zaczniemy od Stokrotki?____zaproponowal,podajac jej ramie.___To moja ulubiona kawiarnia.Ja____wie pani____jestem emerytowanym inzynierem. Malinowski mowil i mowil,prowadzac ja alejka w strone kawiarni,a ona z usmiechem sluchala jego gadaniny. Czas do kolacji minal jej niepostrzezenie. Odmowila jednak milemu panu wackowi pojscia na wieczorek taneczny. Wymowila sie zaloba.Z usmiechem obserwowala,jak szybko sie pocieszyl i juz z inna uwieszona jego ramienia poszedl w strone sanatoryjnego klubu. Jadwiga zaprzyjaznila sie z sasiadka od stolika. Razem jadly posilki i tak od slowa do slowa poczuly do siebie sympatie. Chodzily na spacery,rozmawialy o zyciu,dzieciach,zmarlych mezach. Jadwiga zapisala sie na wycieczke do Karpacza i do Czech. Wieczorami,lezac juz w lozku,myslala o tym,jakby to bylo,gdyby Stasiu zyl i razem chodziliby tu na spacery. Domek kupilibysmy,dzieci by sie nie klocily____myslala smutna,ze z marzen niewiele zostalo. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka czarną sukienkę ma ten koleżka. Uczy, tłumaczy w Radiu Maryja kto godny chwały a kto wręcz kija. Leje na serce miód swoim gościom do adwersarzy zionie miłością. Żyda, Masona czuje z daleka wszystko w nim widzi oprócz człowieka. Glemp traci nerwy: \"Rydzyk - łobuzie\", Tadzio z uśmiechem nadyma buzię. Pieronek błaga: \"Daj na wstrzymanie\", to on rozkręca nową kampanię. Życiński prosi: \"weź - odpuść sobie\", a Rydzyk: \"spadaj, co zechcę - zrobię\". Rząd go popiera, prezydent chwali Lepper z Giertychem pokłony wali. Czuje się bosko jak w siódmym niebie do Sejmu wchodzi tak jak do siebie. A gdy podskoczyć ktoś mu próbuje armię BERETÓW mobilizuje. Ich nie obchodzi, co sądzi prasa - że dla Rydzyka Bogiem jest KASA. Mohery wielbią swego pasterza dla nich ważniejszy jest od PAPIEŻA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D MANIUS,,,,Postanowili wynajac mieszkanie.Wybranka oceniajac stan posiadania Maniusia liczyla na to,ze on wezmie na siebie prozaiczne problemy egzystencjonalne,jak to mezczyzna.Jakos nie poruszali finansowych tematow,kazdy pielegnuje swoja wizje wspolnego zycia.Wizje te pekly jak mydlana banka,kiedy odwozac narzeczona do domu.Manius spowodowal niegrozna stluczke.Szkoda nie byla wielka,niemniej okazalo sie,ze Manius stracil dwa miesiace wczesniej ubezpieczenie/cd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________ Witam 🖐️Dziewczyny!_________________ Jestem ostatnio zabiegana, ale mysle o Was!! 🌻👄 Zaraz musze znowu wybyc, ale jak wroce napisze wiecej! Pogoda piekna , to i samopoczucie lepsze! Oby tak dalej! Pozdrawiam i zycze duuuuzo radosci i usmiechu na buzkach! :D :D :D :D: :D :D :D :D :D :D :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie..... tylko kogo ? :D ok. akicie!!!!!!!! Dziewczyny cos mi sie wydaje,ze na naszej Laweczce zrobilo sie smutno , czy Wy to samo czujecie ? Czy jestem w bledzie!! Pozdrawiam i zycze :D :D : D usmiechu na buziach!!!!!!!!!!!! Pogoda piekna, cieplo, ale teraz zaczyna sie troche chmurzyc.... moze popada, to nie musze ogrodka podlewac :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na obiadek..... robie klopsiki gotowane w warzywkach i w sosie smietanowym! Na deser proponuje lody smietankowe z polewa z malinek na goraco!!!! 🖐️ mniam , mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochana Akiciu😍🖐️ uslyszalam Twoje wolanie:) Jestem padnieta i wykonczona sloncem:D:D:D:D No dzisiaj sie ladnie spieklam,usypiajac na moim lezaczku:D Ale trzeba zatankowac troche slonka,bo od jutra pogoda ma sie niby zmienic:( Czyzby to juz mialo koniec lata byc?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ymmmmmmmmm Na te lody waniliowe to ja sie pisze do Ciebie;) Mniam ,z tym syropkiem:D 😘 Moje dzieci chlapia sie jeszcze w baseniku:) na tarasiku:) A ja tutaj:) Zycze milego wieczorku i do potem!:) 🖐️ 😘 buziaki dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Lenko! Duuuuuze lody dla Ciebie! V V V czy moga byc takie pucharki ? Lenko, lato sie jeszce nie konczy i napewno bedzie jeszcze cieplo! Ale uwazaj....... na sloneczku spac nie wolno bo sie spalisz :D :D :D Zabieram sie za prasowanie :-( brrrr nie lubie tego zajecia, a moze ktoras z Was ma ochote mnie wyreczyc! :D ZAPRASZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhaha Akiciu:D ja Ci chetnie pomoge:DTy bedziesz prasowac,a ja bede sie patrzec i Ci spiewac;) 🌻 Dzieki za lody:D Ymmmmmmmmmm,pychotka!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo 🖐️ milo mi Ciebie spotkac na Laweczce, jak wrocisz rozsiac sie prosze wygodnie, moze na takie upaly przygotuje cos baaardzo zimnego do picia , zeby nam sie lepiej rozmawialo! :D :D :D Czekam na Ciebie!👄 Lenko juz poprasowalam : 8 koszul MM i troche moich ciuszkow, zostalo mi jeszcze pare rzeczy ale dokoncze :-( .....a Ty mozesz dalej mi spiewac...... slicznie spiewasz!!!! Za to czestuje Cie jeszcze jedna porcja lodow! :D YYY ale w troche mniejszych pucharkach!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffffffff !! Poprasowane, myslalam, ze popada ...... niestety ani jednej kropelki deszczu..... trzeba jeszcze do ogrodka....... popodlewac trawke i kwiatki 🌻[kwiat🌻🌻🌻 i nareszcie odpoczynek!!!!!!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×