Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

____________ Witam 🖐️ Dziewczyny!____________________ Lenko! Dawaj pranie ..... wypiore Ci, moja pralka pierze...... a ja leze! :D :D :D :D Nie martw sie, pralka rzecz nabyta szkoda nerwow! a mechanik no coz..... niech zabiera pralke i niech Ci nowa dadza.... przeciez masz gwarancje! W tej chwili swieci sloneczko, ale pogoda rzeczywiscie jesienna!! Ale jak mowi Lenka nie tracmy nadzeji! :D :D :D Pozdrawiam kazda z osobna i zycze milego dnia i popoludnia! 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kingalo! Wstawac szkoda dnia!! :D Pozdrawiam! A gdzie podziewaja sie nasze Dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko! Juz podaje Ci kawke na przebudzenie! Coprawda wypilam juz dzisiaj trzy, ale z przyjemnoscia wypije jeszcze z Toba!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak milo Cie Kingalo spotkac, zrobilam kawke, coprawda wypilam juz dwie , to jest Twoja poranna a moja popoludniowa! 🌻 zapraszam! A moze cos slodkiego dorzucisz? -D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo co Ty opowiadasz, jestes zgrabna dziewczyna! Nie musisz robic zadnej diety! Siadaj tutaj i zajadamy torcika! :D Venesso! Gdzie sie schowalas? A co z p. Jadwiga!! Nie daj nam tak dlugo czekac!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wszystkie powyjezdzalyscie na urlop ? ????? :D :-( :D :-( Tyle co wiem i moge sie domyslac to: Poliko ma problemy z komputerem! 🌻usprawiedliwiona! Igusiu! A co z Toba ? 🌻jestes tak bardzo zajeta, zwolnij troszeczke tempo i odpocznij na laweczce, jeszcze sie napracujesz w swoim zyciu! Venesso! Kingala Ciebie widziala ..........wiec mam nadzieje, ze niebawem wpadniesz! Czekamy🌻 Kinga pewnie na spacerku z mala Julcia :D ......chociaz przy takiej pogodzie ?🌻 Cocacola ..... zastanawia sie nad wyjazdem i nie wie jeszcze co zrobic! Odprez sie i wpadaj do nas!🌻 Jotazet ! No tak .. Siostra wrocila i co.... zapomniialas o nas?🌻 Oj cos mi :-( :-( :-( samej tak siedziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny! Kingalo, rozbawiłaś mnie pomysłem poszukiwania notatek na śmietniku - miałam ostatnio podobny problem. Wszystko przez kiepski mój wzrok i dwie pary okularów, osobne do patrzenia , osobne do czytania. No i przez - oczywiście - zupełnie zbędną i paskudną skłonność do robienia porządków. Porządek zrobiłam sobie w torebce. A był w niej między innymi paragon od zakupu nowej pralki. Niezbędnie potrzebny do karty gwarancyjnej .O 12.00 w nocy chciałam lecieć do śmietnika i szukać swojego niebieskiego worka na śmieci, ale latarka wysiadła, więc nie poleciałam. A paragon znałazł się natychmiast po wciśnięciu na nos właściwej pary okularów. Na właściwym miejscu się znalazł, czyli przypięty do karty gwarancyjnej. Teraz mam nowy temat do poszukiwań i przemyśleń. Minowicie odebrałam właśnie swoje wyniki badań (profilaktycznych) i szukam informacji o cholesterolu, bo wychodzi mi, że mam go dużo za dużo...Oj, będzie dietka...Jeszcze tylko muszę rozgryźć problem HDL i LDL i proporcji między nimi. Może nie jest tak źle... Nie lubię dietki! Pozdrawiam! J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Zły humor minął i nie będę narzekać. Masz rację jotazet z tymi papierami czasami też gdzieś tak wsadzę ważny dokument że dniami jak potrzebny nie mogę znależć. Po kilku dniach okazuje się że leżał na \"oczach\". Jakaś ślepota człowieka dopadnie i nie widzi. W Polsce jestem i nie ruszam się w najbliższym miesiącu, może trochę później, wakacje się skończą dzieciaki pójdą do szkoły wszystko wróci do normy to wtedy pomyślę. Wizę mam na 10 lat to nie muszę natychmiast. Ostatnio byłam na wsi. Wszystko zielone aż oko cieszy nie to co przy blokowiskach wszystko wydeptane. Nie ma co się dziwić dzieciaki nie mają się gdzie podziać. Wakacje a oni tak jak za dawnych lat przy trzepaku, śmietnikach albo obsiądą i tak malutka piaskownicę. Wrzeszczą w niebogłosy że okna czasami nie można otworzyć. Dzis pada to i ciszej się zrobiło ale i chłodno to i okna za bardzo nie chce się uchylać. Takie są uroki mieszkania w blokowiskach. Na razie dziewczyny bo idę robić jakąś kolację swoim chłopcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________ Witam 🖐️ Dziewczyny!_____________________ Z tym szukaniem wszystkiego.... to moglybysmy chyba .....Klub zapominalskich :D :D :D zalozyc! MM jest w tym bardzo dobry, szuka prawie wszystkiego a co gorsze jak czegos szuka to oczywiscie moja wina , bo wmawia to mi ........ tu to polozylem i musi byc. Oczywiscie po paru godzinach szukania ...... znalazlo sie np. w Jego walizeczce, ktora do pracy nosi! Kiedys reagowalam ale teraz juz dalam sobie spokoj!! Jotazet jezeli chodzi o wysoki cholesterol, to polecam tabletki , ktore tez biore.... SimvaHEXAL.... mnie pomagaja i nie robie zadnej diety! Oczywiscie nie przesadzam ale w malych ilosciach jem wszystko! Ach te chorobstwa, czy musza nas dopadac! :-( Ale poki co cieszmy sie zyciem! :D Cocacola! Milo slyszec, ze zly humor minal, zagladaj czesciej! Jezeli chodzi o wies to tez bardzo lubie przebywac na wsi. Od paru lat wyjezdzamy na jeziora, to jest tez na wsi, tam sie naprawde odprezam i delektuje swiezym powietrzem! Co do pogody to u mnie poprawa, dzisiaj swiecilo sloneczko i oby tak dalej bylo to i samopoczucie zaraz inne! Zycze przyjemnego popoludnia i pozdrawiam wszystkie Dziewczyny z Laweczki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W🌻I🌻T🌻A🌻J LENKO!!!!🖐️ http://cards.riversongs.com/ecards/birthday_cake.html W Dniu tak pieknym jak dzis... gdy uslyszysz glosy pelne zyczliwosci, W daninie niose najszczersze zyczenia... przyjmij je____ bo plyna z serca glebokosci: Wszystkiego zycze, co Ci w zyciu mile. Czego sobie zyczy Twoje serce tkliwe. Wszystko co smutne, ponure, zdradliwe Niechaj przepada jak wichry burzliwe. Przezyj w urodzie jak najdluzsze lata, Bys nigdy smutku w zyciu nie odczula, Niech fortuna z roz Ci wianek splata, Niech milosc, radosc spada na Cie cala. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________ Witam 🖐️ Dziewczyny!__________________ Zapowiada nam sie piekny dzien, sloneczko juz swieci! :D :D :D Pozdrawiam i zycze milego dnia ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laweczke:D 🖐️ Kochana Akiciu:D😍😍😍 dziekuje Ci za pieeeeeeeeekne zyczenia:D Bardzo sie wzruszylam😭!!! Jaka przepiekna kartka!!!!:)Takiej jeszcze nie widzialam!!!!!Piosenka przecudna.... 🌻D🌻Z🌻I🌻E🌻K🌻U🌻J🌻E🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻KOCHANA LENKO! Z okazji TWOICH 🌻 URODZIN zycze Ci duzo zdrowia i radosci, pomyslnosci w zyciu i milosci, mocy najpiekniejszych wrazen i spelnienia wszystkich marzen. 🌻WSZYSTKIEGO co Najlepsze🌻 co dobre i mile,co budzi usmiech na Twojej twarzy i kryje sie w slowie SZCZESCIE oraz tradycyjnych 100 lat! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:D🌻:D🌻 WSZYSTKIEGO NAJ_NAJ_ NAJLEPSZEGO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie Lenko!\" __________________________________________________________Rozdawaj miłość pelnymi rekoma 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat Miłość jest jedynym skarbem, który mnoży się przez podział, jest jedynym darem, który powiększa się przez rozdawanie, jest jedynym przedsięwzięciem, w którym im więcej się wydaje, tym więcej się zyskuje: podaruj ją, wyrzuć, rozrzuć na cztery wiatry, opróżnij kieszenie, potrząśnij koszem, wylej z pucharu, a jutro będziesz miał więcej niż dziś. \" -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze,,,jeden wiersz_____Z PRZYJACIELEM LENKO-______________dla CIEBIE! Pewnego dnia szedł ze mną mój przyjaciel, A był to taki zwykły, szary dzień. I nie wiem, czy uczucie takie znacie, Gdy pragnie się, by dzień nie skończył się... BO CHLEB DZIELONY JEST WIĘCEJ NIŻ CHLEBEM, A KUBEK WODY Z KIMŚ NAPOI DUSZĘ... A ZACHÓD SŁOŃCA Z KIMŚ JEST JAK MUZYKA NA STRUNIE ŚWIATŁA MIĘDZY DWOJGIEM SERC. Z kimś takim mógłbym iść aż po horyzont I odkryć jeszcze jedną świata twarz... I pozbyć się jak garbu wszystkich zgryzot I dać się schronić sercu pod czyjś płaszcz. Z nim nauczyłem się słuchać milczenia I słów tak cichych, jak spadanie gwiazd.... I czuję, że coś we mnie się przemienia, Jak pod rzeźbiarza dłutem ciężki głaz. Dla niego chowam piękno pod powieką, Gdy razem gdzieś nie można było być... I piszę list słów ciepłych jakby rzeką, Przerzucam nad przestrzenią żywą nić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam bardzo serdecznie 😍😍😍 Tyle zyczen naraz jeszcze nigdy nie dostalam!!!!! Dziekuje🌻 za piekne kartki i wiersze😘😍 **************************DZIEKUJE*************************🌻😍😘 Sciskam Was mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×