Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

akiciu :) dziekuję ci za piosenkę..... za tym goracym słońcem Casablanki to ja mogę tylko pomarzyć !! :) Kingalo :) zmęczyłas się , kochana , proszę , jabłuszka pachnące cynamonem już podaję .... też mi bardzo pachną , proszę , częstujcie się :) przyjemnie tu u was , ławeczka obszerna, z oparciem.... wygodnie się siedzi :) i ten bluszcz zimozielony , który bedzie Ławeczkę zdobił całą zimę..... podoba mi się :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lenko! Co u Ciebie, czy M juz wrocil ? Zycze Wam milego wieczorku!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! Kingalko pojadlam i jeszcze ten smaczny deserek od Zofinki! Dziekuje Wam bardzo jak mam teraz spac taka pelna! Gdyby nie bylo tak juz ciemno, poszlambym pobiegac zeby te kalorie zgubic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kochane dziewczyny , ubieramy sie w dresiki, butki sportowe i biegamy!!!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie Kingalko, tak szybko to ja juz nie biegam, nie te lata, proponuje truchcikiem!!! :D :D :D, a gdzie podziala sie Zofinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zobacz, biegnie tam przed nami, to jest dopiero wysportowana dziewczyna, Zofinkoooooo zwolnij!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no doooooobra poczekam stoję pod drzwiami od łazienki :) wy za mną!! Ja pierwsza :) hihhihihihi tyle się dzieje w sejmie , że nie wiem czy mam zmyć farbę z głowy , czy pisać do was , czy ogladac tiwi?..... a rybka cudownie smaczna :) szarlotka jest bez cynamonu więc , bez obaw.... cynamon jest dla tych , którzy lubią , więc mogą sobie posypać :) O! już łazienka się zwolniła!! idę zmyć główkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko! Pospiesz sie ,bo czekam chce sie wykapac i do lozeczka!!! A jaki kolor zrobilas na wlosy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko! Nie denerwuj sie z ta polityka !!! I tak nic nie zmienisz!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesze sie
ze sprawilam wam radosc:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________________ Witam 🖐️ Laweczko!________________ 🖐️ Dziewczyny! Pozdrawiam Kazda Z osobna i kazdej zycze: http://www.samre.info/kartki/16/kartka16.html Przybieglam z rana i co ja widze!!!!! Ile tu mamy pieknych laweczek ........nie wiedzialam na ktorej usiasc...... zapraszam....zostawiam Wam kawke i cieple buleczki z miodem, posiedzcie, odpocznijcie, podyskutujcie jezeli czas Wam na to pozwoli, ja dolacze do Was wieczorkiem, bo wybieramy sie do mojego Ziecia.....na urodziny!:D Pomaranczko, a kim jestes ? Tajemnicza Damo! Witaj🖐️ i rozgosc sie z nami, miejsca dla wszystkich wystarczy! Milego dnia! 🖐️ Kingalo! dzieki za ladna piosenke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzalam na chwile , a moje sniadanko nie ruszone, czy nie lubicie buleczek z miodem ? Kindgala pewnie jeszcze spi, a gdzie Zofinka, Lenka? .................. Wrocilam z zakupow, dzisiaj nie musze gotowac.... to na niedzielny obiadek, a bedzie nas 10 osob, ale ja to lubie i ciesze sie jak wszystkim smakuje, mam nadzieje! :D Chociaz moje dzieci zawsze mowia nie ma jak to u mamy! I ja tez tak zawsze mowilam! Jak ten czas szybko mija !!!!!!!!!!!! 🌻 Ok, Dziewczyny biegne do lazienki podmalowac troche buzke, zrobic fryzurke, bo nie mam juz 35 lat jak moj Ziec dzisiaj! :D :D :D w tym wieku nie mialam jeszcze zmarszczek:D Pozdrawiam i do wieczorka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×