Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

AKICIU🖐️ LENO____czy juz jest lepiej ? Jesli bedziesz mila chwilke_____wpadnij na LAWECZKE! POLIKO__________tesknie za TOBA! Bardzo❤️ IGUSIU_____Ty wiesz kochana,ze jestem myslami z TOBA!👄 Kingala🖐️----czekamy na wrazenia z Twojej weekendowego wypadu🖐️ Zofinko🖐️ Tylo woda moze przemienic pustynie. Woda to zycie. Milosc jest zywa woda. PRZYJACIELU! Stan sie zyciodajnym zrodlem,mala oaza na wielkiej pustyni. Jedynie prosty,dobry czlowiek moze dzisiaj tchnac zbawienny oddech w ten nasz swiat. Ufaj i nie lekaj sie! Widze na horyzoncie ludzi. Rodzi sie nowy swiat. Odzywaja wartosci,ktore usmiercil postep naukowo--techniczny. Powraca swiatlo,a z nim RADOSC i NADZIEJA. _____________________Phil Bosmans______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrazenia z Twojego weekendowego wypadu____kingalo🖐️ Czekamy na relacje!:D Moze zdjecia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie dzieje z tym moim komputerem? Zjada literki____ma byc ---tylko! Mam nadzieje,ze juz bedzie dobrze. Zobaczymy,,,,:D Nie cierpie tego,,,,no coz,,,,sila wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻89 Patrzyla przez okno na zaniedbane podworze i wydawalo jej sie,ze zobaczyla usmiechnietego Stasia. Az ciarki jej przeszly po plecach. ___Zimno?_____spytal Antoni,ktory nie spuszczal z niej oka.___Moze blizej kuchni pani siadzie? Antek,doloz no drewienek___polecil synowi. ___Panowie obaj maja na imie Antoni?____spytala chcac zyskac na czasie. ___Obaj___rozesmial sie gospodarz.__Po moim ojcu i dziadku.U nas zawsze pierworodny nazywal sie Antoni.No,a nam z zona pan Bog tylko raz poblogoslawil.Tylko Antka mam. ____A ile panowie chcecie za to obejscie?____spytala. ___Sto dwadziecia tysiecy,tak jak bylo w ofercie___odezwal sie Antek--syn. ___Tyle to chcieliscie panowie poltora roku temu.Strasznie to zniszczone.Wszystko trzeba wymienic.Od dachu i okien zaczynajac.Lazienka nie do uzytku.Jednym slowem to ruina,sam pan wie. ___Ale drozeje wszystko__mowil syn.___A tu prawie hektar ziemi wokol zabudowan.I gory___wyliczal.___Do Czech i Niemiec niedaleko. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" A jeżeli nic ? A jeżeli nie ? Trułem ja się myślą złudną, Tobą jasną, tobą cudną, I zatruty śnię: A jeżeli nie ? No to... trudno. A jeżeli coś ? A jeżeli tak ? Rozgołębią mi się zorze, Ogniem cały świat zagorze Jak czerwony mak, Bo jeżeli tak, Bo to... - Boże ! \" - Julian Tuwim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻90 ___Panie Antoni,120.000 nie dam.To za drogo____powiedziala.___Dam 90.000 zl ___Mowy nie ma,za tyle nie sprzedam___zaperzyl sie syn gospodarza. ___Antek___ojciec polozyl mu reke na ramieniu.____Antek,to ile bedziesz czekal? Az to wszystko sie zawali? __Nie sprzedam. __Pani sie nie denerwuje____powiedzial Antoni starszy.___Antek,chodz ze mna.Zaraz wrocimy____zwrocil sie do gosci. Jadwiga zostala sama. ___Pani naprawde chce to kupic?___dopytywal agent.___Moze ja pani znajde cos w lepszym stanie? Sam nie wiedzialem,ze to taka ruina____tlumaczyl sie. __Niech pan sobie nie robi wyrzutow____uspokoila sie Jadwiga.___Ruina___przyznala.___Ale miejsce ladne.Za 90.000 kupie____dodala zamyslona. Po chwili wrocili obaj gospodarze. __No,to pani Jadwigo,90.000 zl___wyciagnal do niej sekata dlon Antoni starszy. __Zgadzacie sie panowie? __Tak,powiedzial syn. __To,kiedy podpiszemy umowe?___zapytala Jadwiga.___Ja tu w sanatorium jestem ,jeszcze kilka dni. __Nawet jutro.Ojciec ma racje,nie ma na co czekac. __A jak pan chce? W dolarach czy w zlotowkach? __W dolarach___powiedzial bez wahania. __To niech pan mi da numer konta w banku,przeleje pieniadze. __Nie na konto,chce do reki. __Tyle pieniedzy do reki? __On ze swoja w seperacji___wyjasnil pan Antoni.__jak do banku to ona zabierze.Pieniadze do reki,tak bedzie najepiej. __Jak panowie chcecie____powiedziala Jadwiga. Pan Antoni dolewal herbaty,gdy ustalali szczegoly transakcji. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Od jutra będę smutny, od jutra. Dzisiaj jednak będę szczęśliwy: Do czego służy smutek, do czego? Dlatego, że wieje nieprzychylny wiatr? Dlaczego mam się dzisiaj martwić o jutro? Może jutro będzie wszystko jasne Może jutro zabłyśnie już słońce. I nie będzie żadnego powodu do smutku. Od jutra będę smutny, od jutra. Ale dzisiaj, dzisiaj będę szczęśliwy i powiem do każdego smutnego dnia: Od jutra będę smutny. Dzisiaj nie. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Laweczko🌻 Wpadlam do Was tez,zeby sie z Wami przywitac,i podziekowac takze za wspaniale kartki i usciski:) I dobre mysli,ktore mnie wspieraly. Mojemu synkowi juz jest ciut lepiej,goraczka spadla i to najwazniejsze:) Teraz ma kaszel,strasznie duszacy i cieknie mu z noska:O Ale na szczescie juz jutro poniedzialek i jade szybko do lekarza:) Zamelduje sie i powiem co i jak! A kiciu😍prezencik jest przecudowny:)na pewno sie kolezance spodoba:) Dziewczyny dla Was !! 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻 Pozdrowienia i do jutra🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienią 🌻🌻🌻🌻🌻 Powiędły róże, Sczerniało wino... Deszczu łzy duże Po szybach płyną. Z lampy ogniska Smutny blask pada; Martwo połyska Książek gromada. Wkoło noc głucha, Cicho jak w grobie... Żywego ducha Nie mam przy sobie. Myśl w przyszłość bieży Ciemna i marna--- List przy mnie leży Z pieczęcią czarną... _____________________Wiktor Gomulicki__________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ LENKO🖐️ Przybieglas na LAWECZKE z dobra widomoscia! Chwala Bogu,ze goraczka spadla! Myslalam caly czas o Twoim synku,,,,moze to jakis wirus? Badzmy wciaz dobrej mysli____organizm dziecka jest silniejszy niz doroslego,chociaz jest kruszynka,,,, Trzymam kciuki.❤️ Bedzie dobrze:D Przytulam Ciebie i Twojego synka.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LENKO_____dla CIEBIE🖐️❤️👄 Moj Dobry Aniele,,,, Ale tak cicho, jakby Cię wcale tu nie było. Lecz ja wciąż czuję - w domu, w lesie, w mieście - Jakby koło mnie serce czyjeś biło... Czuję także wpatrzone we mnie Twoje oczy - uważnie i troskliwie - nawet w środku nocy. Wiem też, że na skrzydłach ze światła pobiec możesz wszędzie i w mój sen wejść łatwo, i śpiewać...... Dobrze, że tu jesteś w dni zwykłe i w niedziele - ukryty w powietrzu - MÓJ DOBRY ANIELE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kwiat91 ___Ja chyba zwariowalam_____myslala Jadwiga w drodze powrotnej. Po co mi to? Ale im dluzej o tym myslala,tym bardziej zadowolona byla z podjetej decyzji. Ustalili,ze po podpisaniu transakcji Jadwiga da im 3 tygodnie na wyprowadzke.Obiecali,ze dom bedzie pusty,a nawet,ze wywioza te smieci z gnojownika.Nie mogla spac. Nikomu nie powiedziala o szalenstwie,jakie wlasnie popelnila. Nawet Zosi.Lezac w lozku snula plany.Za dom zaplace 90.000 zl,to jest 30.000$.Zostanie mi 40.000$.To okolo 120.000 zl.To musi starczyc na remont.Mam emeryture___650$___to okolo 2.000 zl miesiecznie.Pan Antoni mowil,ze zyje za 620 zl.Podatki do Gminy to grosze. ___Och Stasiu,ze ty tego nie dozyles!___westchnela. Zamknela oczy i znow zobaczyla meza.Przypomniala sobie,jakie snuli plany._________Zrobilam to dla nas___szepnela. __Ty zawsze bedziesz ze mna.Dam sobie rade,tylko co dzieci powiedza? cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowcip
Pewnego dnia mała dziewczynka przyglądała się, jak jej matka zmywa naczynia. Nagle zauważyła kontrastujące z brązowymi włosami matki siwe pasma. Spytała zatem: - Mamo, dlaczego niektóre pasma Twoich włosów są siwe ? Matka odpowiedziała: - Za kazdym razem, gdy mnie zdenerwujesz lub doprowadzisz do płaczu niektóre moje włosy stają się siwe. Dziewczynka przemyślała chwilę tę rewelację i odrzekła: - Musiałaś nieźle wkurzyć babcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowcip
Rzecz się dzieje w Stanach. Idzie sobie facet i nagle orientuje się że śledzi go jakiś mężczyzna. Obraca się i pyta - K - G - B? facet na to "yy" Idą dalej, nagle facet, obraca się i pyta jeszcze raz: F - B - I? na co tamten "yy" idą dalej, facet się zastanowił i próbuje jeszcze raz: "Wiem, C - I - A" a tamten znów "yy" w końcu facet nie wytrzymuje i pyta: "NO TO KTO?" A tamten: G - E- J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowcip
Mama przychodzi po synka do przedszkola ale widzi, że synek siedzi i jest strasznie smutny: - Co się stało syneczku? - pyta matka. - No bo pani powiedziała, że mamy usiasc na nocniczki i zrobić grzecznie kupkę. A kto nie zrobi, to nie wyjdzie na podwórko się bawić. - odpowiada synek. - Ojej, syneczku i co? Nie mogłes zrobić kupki? - Nie, mamusiu, ja zrobiłem, ale Marek mi ukradł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________________ Witam 🖐️ Laweczko!_________________ Witam Was wszystkie , czy wiecie jakie to dzisiaj mamy swieto na naszej Laweczce? :D :D :D :D :D :D................ niech to bedzie zagadka dla Was........... czekam, czy ktoras z Was odpowie, jezeli nie .... to powiem Wam jak sie spotkamy!!! 👄 Kingalo! Jak minal weekend? Czekamy na wrazenia. 👄 Venesso! Alez ta opowiesc o p. Jadzi trzyma w napieciu! 👄 Lenko! Ciesze sie ,ze z Malym juz lepiej. 👄 Poliko! 👄 Igusiu! Kingo! Cocacola! Jotazet!🌻 Zycze milego dnia i do zobaczenia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kwiatWITAJ LAWECZKO🖐️ Akiciu____________przytulam Cie🖐️ Co za swieto na LAWECZCE?______mam nadzieje,ze dowiemy sie,,,, W weekend mialam \"ostry dyzur\",nadrobilam swoje pisanie,a dzisiaj znow zaczal sie kolejny tydzien i ja jak zwykle bardzo zajeta. Mam nadzieje,ze znajde chwilke i ponownie przysiade na laweczce. Mam taka cicha nadzieje,,,, Kochana,nawet nie wiesz jak bardzo jest to ciekawa opowiesc o naszej p.Jadzi_________ilez ona jeszcze bedzie musiala przejsc!? Radosci i smutki______samo zycie! Uzbrojmy sie w cierpliwosc,,,,,,niebawem kolejne spotkanie z ta wspaniala kobieta:D Zycze milego dnia🖐️ Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienne przędze babiego lata 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat Późną jesienią srebrzyste przędze Babiego lata, Lecą po ścierni w smutnej włóczędze Na krańce świata. Świeci im jeszcze w drogę gasnąca Słońca poświata, Lecą,- wraz z niemi i konająca Miłość ulata. Florianski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Venesso! 👄 Tak sobie tu siedze i rozmyslam o wszystkim, posiedzialam samotnie, dzwonilam juz do mojej rodzinki w Polsce,a nawet i pospalam, (poniewaz nie czuje sie dzisiaj dobrze), nie wiem czy to pogoda ma taki wplyw, chociaz u nas dzisiaj piekne sloneczko i cieplo zapewnie ostatnie promyki tego lata! A szkoda!!! Poczytalam P. Jadzie jeszcze raz, ilez to Ona w zyciu przeszla a ile jeszcze przed Nia!! Zastanawiam sie czasami dlaczego to zycie musi byc takie skomplikowane!!!! Zycie sklada sie z radosci i smutkow, tak i jak nasze zycie, czasami sie zastanawiam ile to trzeba przez to zycie przejsc........ aby udzwignac ciezar, ktory czasami nas zaskakuje! Ale przy takim swiecie.... ??????? nie bede narzekac pozwolisz Venesso ,ze jeszcze nie powiem ,moze ktoras z dziewczyn jest w drodze na nasza Laweczke i bedzie wiedziala, usiadz prosze i poczekajmy! Pozdrawiam cala Laweczke!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu____masz racje,ze zycie przynosi nam wiele niespodzianek. Najsmutniejsze jest wtedy,kiedy nasi bliscy choruja,odchodza____a juz na pewno smutno nam bardzo,kiedy nie mozemy pomoc,,,, Nosze w sercu wielki smutek____nie potrafie pogodzic sie ze smiercia mojej kolezanki.Mloda,wyksztalcona,wysokie stanowisko,elegancka,urodziwa_____targnela sie na wlasne zycie. Co ja do tego pchnelo? Ilekroc dzwonie do domu____ciagle o tym rozmawiam,,,,, Psychika,,,,wysiadla! Tylko dlaczego nie poszla po pomoc?___ambicja___nie wypadalo? Nie moge o tym spokojnie mowic! Nie moge pozbyc sie tych mysli! A co do p.Jadzi_________wraca po 25 latach i rzucona jest na gleboka wode.Brak zrozumienia,,,delikatnie mowiac,,,, Jednakze spotyka cudownych ludzi na swojej drodze,,,,,,ale nie omijaja ja przeszkody.Jak je rozwiazuje? Czy starczy jej sil? Takie i inne pytania nasuwaja sie podczas czytania tej opowiesci,,, Nie zdradzam szczegolow!:D Akicu_____jestem cierpliwa,,,,i zajrze ponownie,aby sie dowiedziec,co to za swieto! Czyzbys TY celebrowala? Nie badz taka! Odkryj sie,,,, Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienne mgły Rozwiesiła jesień sługa Szare mgły na słońcu, Świeć słoneczko jaśniuteńko Białe będą w końcu. Białe będą mgieł przędziwa Nockę całą tkane Z kropel rosy co wieczora Opada na łany. Przyjdzie zima, wielka pani I miękko rozłoży Przędze moje ubielone Po czarnym ugorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.samre.info/kartki/75/kartka75.html Venesso juz biegne do Ciebie i ❤️ Czekalam, czekalam i ..........gdzie sie podziewacie?????????? DLA WSZYSTKICH DZIEWCZYN Z NASZEJ LAWECZKI!! 🌻 Tak,tak........ kochane dziewczyny, dzisiaj mija rok jak nasza KINGALA zalozyla Laweczke!👄👄👄 Ilez to Pan zasiadalo na naszej laweczce, ile mamy tutaj opowiadan, poezji, piosenek a przede wszystkim wspomien! Kingalo czekamy na Ciebie!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ławeczko!! Serdeczne gratulacje z okazji roczku!!! :) to już po raczkowaniu , chyba teraz ławeczka pewnie stoi na nóżkach? 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ławeczko!! Serdeczne gratulacje z okazji roczku!!! :) to już po raczkowaniu , chyba teraz ławeczka pewnie stoi na nóżkach? 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×