Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Sfrustrowana! Uwazam,ze zadne z was nie dojrzalo do malzenstwa. Ty nie chcesz slyszec o problemach jego rodziny,bo uwazasz,ze nie jest to dobre dla waszego zwiazku. Jego rodzina wkrotce stalaby sie twoja rodzina. Rodzine sie ma,rodziny sie nie wybiera.I nie mozna od niej uciec albo udawac,ze nie istnieje. Oczywiscie,wazne jest by wczesniej zwrocic uwage w jaka rodzine sie wdepnie..... Twoj niedoszly maz probuje uciekac od rzeczywistosci,biegajac po knajpach i wydaje pieniadze,ktorych nie ma. Czy na pewno po knajpach? Jestes tego pewna,czy to znow jego kolejne klamstwo? Podjelas sluszna decyzje.Nie ludzie beda zyli z nim,tylko TY!!!! Gratuluje odwagi ! Trzymam kciuki za Twoje kroki w doroslym zyciu. Glowa do gory.Rozejrzyj sie wokol....... Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byla glodna i zmeczona,ale miala jeszcze jeden adres. Bylo juz pozno kiedy zadzwonila do drzwi pieknego domu. Wyszla dziewczyna w jej wieku. Na lewej rece miala slad po operacji. _Slucham pania? zapytala _Czy potrzebujecie pomocy domowej ? zapytala Laura. _Zaraz zapytam mamy. odpowiedziala mloda kobieta i znikla. Wtedy Laura zobaczyla starsza kobiete o pieknych marchewkowych wlosach. Kobieta stala i patrzyla na Cudna . _Wiedzialam ,ze mnie kiedys odnajdziesz snilam o tym spotkaniu kazdej nocy. _Dlaczego ? zapytala Laura. _Bylam bardzo mloda pojechalam na oboz. Pewnego dnia poszlam na spacer do parku. Tam zostalam zgwalcona. Pozniej okazalo sie ,ze jestem w ciazy. Nie moglam cie wychowac!!! Zrozum! Mam rodzine. Nikt nie wie o mojej przeszlosci. _Tak wiem odparla Cudna. Znam juz podobna historie. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie moglam cie wychowac.Zrozum,,,,,czytam,,,, Snila o niej__________-bo sumienie nie dawalo jej spokoju,,,,, Nie moge sie juz czekac kolejnego odcinka,,,,, Jestem poruszona,,,,,,,,ta historia!🌻 Cudna ma zrozumiec jej despotyczny krok! Czy dziecko,ktore tak zawziecie poszukuje swojej matki,chce uslyszec takie slowa z jej ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura piechota poszla do domu. Juz nie czula zmeczenia. W domu zasnela jak kamien. Obudzil ja dzwonek do drzwi. W drzwiach stal mlody lekarz. _Czy znalazlas matke? zapytal _Nie odparla Cudna. Ona nie zyje. Byla bezdomna i zostala pochowana w bezimiennym grobie. _Przynioslem ci ciastka. Snilo mi sie ,ze bardzo lubisz ciasta. Ciagle mi sie snisz. Opowiadalem o tobie moim rodzicom,sa bardzo dumni z Ciebie i chca cie poznac! Czy zaprosisz mnie do srodka? koniec Barbara Pietkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem niepocieszona zakonczeniem,,,, Kolejna rodzinna czy osobista tajemnica__________Cudna zyje ze swiadomoscia,ze ma matke,ktora praktycznie nie istnieje dla niej,,, Dzwiecza mi slowa matki_________\"Zrozum\". Do licha,czy ta matka ma serce? Czy choc przez chwile poczula sie na miejscu swojej corki? Mowi sie,ze nie ta matka ktora urodzila,lecz ta co wychowala. To co,sierociniec ma byc wpisany Cudnej na cale zycie? Miala swoje najwieksze marzenie,,,,odnalezc matke,,,,i odmienic swoj los,wypelnic luke w sercu,,,, Na szczescie spotkala na swej drodze obcych,dobrych ludzi____jestem pewna,ze nie obcy,,,,,, Igusiu,dziekuje Ci kochana za te historie. Poznalam dzieci z Domu Dziecka___________ w ramach mojej waskiej dzialalnosci Towarzystwa Przyjaciol Dzieci. Poznalam ich historie,,,,,,,pamietam kazdy szczegol z naszych spotkan.,,,,, Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAK DUCHOWY RAK: wszyscy znaja te straszna choroba. Czy wiesz,ze istnieje takze rodzaj raka duchowego, ktory rozrasta sie tak samo szybko i z taka sama niszczycielska sila? Jest nim podla obmowa:szkalowac innych, nieslusznie przypisywac im zle rzeczy, rozpowiadac niegodziwe,obrazliwe plotki. ten guz rakowy podkopuje malzenstwa, rozbija rodziny,niszczy przyjaznie, rujnuje wielu niewinnych. Wykancza sie ich,uzywajac czesto wielkich klamstw. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieje sie tak na mala skale w rodzinach,wsrod sasiadow, w zakladach pracy,kolach,grupach,organizacjach. Dzieje sie tak na wielka skale i z gorszymi nastepstwami przez mass media zadne sensacji. Pomawia sie i pietnuje ludzi dla pieniedzy i niewybrednych nowosci. Klamstwa rzuca sie publicznosci na zer. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed tym rakiem nie mozna sie bronic. Nieobecni sa bezsilni,latwy lup. Nie moga odpowiedziec,bronic sie. Podstepnie zadaje im sie cios sztyletem. Nie bierz w tym udzialu! Mow o o swoich bliznich tak, jakby byli przy tym obecni.Trzymaj sie zasady: Jesli wiesz cos dobrego o innych i to powtarzasz, zdzialasz codziennie cuda. __________________________________Phil Brosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________________WITAJ LAWECZKO!_________________ Dziewczyny! Czajnik wlaczony,filizanki przygotowane,,,,rozne rodzaje kawy ,,,,,herbatka i soki,,,,i zapraszam na pizze! Domowa pizze,,,, Z czym chcecie? pieczarkowa z szynka,czerwona pelna papryki czy cebulowa z tunczykiem,,,,a moze z sardynkami? Ciasto: 20g drozdzy,1 szklanka letniej wody,400g maki ,1/2 lyzki tluszczu Drozdze rozkruszyc,wymieszac z woda,odstawic na kilka minut w cieple miejsce.Make przesiac do miski,wlac rozpuszczone drozdze,dodac sol.Wyrabiac,az ciasto stanie sie gladkie i rozciagliwe. Gotowe ciasto nie powinno kleic sie do rak ani do naczynia.Ciasto zagniesc w kule,rozplaszczyc,przykryc sciereczka,odstawic na 2 godz. w cieple miejsce do wyrosniecia. Wyrosniete ciasto rozciagnac,uformowac kolo lub placek wielkosci blachy.Tortownice lub blache natluscic,wylozyc ciasto. Proponuje pieczarkowa z szynka!🌻\\ Ciasto juz mamy,,,,,,,,i zabieramy sie do nadzienia,,,,, cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2/100g pieczarek obrac.1/2 pokroic w plasterki,reszte w kostke.cebule i czosnek obrac,posiekac.100g szynki pokroic w slupki.Lyzke oleju rozgrzac na patelni,wrzucic pieczarki,cebule,czosnek i szynke,zrumienic,2 pomidory sparzyc,obrac,wyciac trzpienie,miaz pokroic w plasterki. Ciasto posmarowac lyzka koncentratu pomidorowego,ulozyc pomidory,pieczarki i reszte skladnikow. Calosc oproszyc sala,pieprzem,tymiankiem i rozmarynem,posypac natka.Piec 20 minut w temp.200\"C. PS.O czerwonej,pelnej papryki________nastepnym razem,,,,, Smacznego!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oproszyc sola itp,,,,, Ale zapachy! Zapraszam na LAWECZKE❤️🖐️ Macham do Was_________🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekajcie na mnie
zabierzcie mnie ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wspaniala laweczke. Chce jeszcze tylko na chwile powrocic do mojej opowiesci. Wiem byla smutna,ale dla mnie nie zupelnie. Na swiecie jest wiele ,,zlych\" rodzin i nie szczesliwych dzieci. Ta historia pokazuje mi ,ze nie mozna sie poddawac i zalamywac. Sa sprawy na ktore nie mamy wplywu. Cudna sie nie zalamala i spotkala nowa rodzine. Dla mnie ta historia konczy sie tak: Cudna zaklada wlasna rodzine .Szczesliwa. Wie ,ze nie moze zmienic tego co zrobila matka,moze nawet w swej wspanialomyslnosci Cudna stara sie ja zrozumiec ,wybaczyc! Nie zmieni tego co bylo, ale teraz ma juz wplyw na to jaka bedzie Jej rodzina. Ma dla kogo zyc. Sa szczesliwi. Dziekuje droga Vanesso za zaproszenie. Kawka smakowala wysmienicie, a ten Bard......... UUUU.......... Czekam na nastepna wycieczke!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 WITAJ IGUSIU! Chyba ta pizza pieczarkowa z szynka nie bardzo Ci smakowala,,,,nie poczestowalas sie,,,,, Przynioslam inna____czerwona /pelna papryki/. Domowa PIZZA czerwona,pelna papryki Pytasz o przyrzadzenie? Dwie papryki czerwone trzeba umyc,osuszyc,przepolowic,oczyscic z pestek,miazsz pokroic w centymetrowe paski. Dwie cebule obrac,pokroic w krazki. Dwie lyzki koncentratu pomidorowego wymieszac z lyzeczka oleju i lyzka bulionu. Posmarowac ciasto. Rozlozyc papryke,cebule i kilka czerwonych oliwek. Posypac majerankiem,rozmarynem,sola i pieprzem. Piec 20 min. w temp.200\"C. Czestuj sie Igusiu,a ja tymczasem wybiore kolejny zamek,,,, Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie kingalo!!! Czestuj sie kochana,,,,,, Podam Ci przepis na cebulowa z tunczykiem,,,, 4 pomidory sparzyc,obrac,wyciac trzpienie,pokroic w kostke. Wrzucic do rondla,podlac lyzka wody. Dusic az sie rozpadna. 3 cebule obrac,pokroic w talarki. Puszke tunczyka w sosie wlasnym osaczyc. Czosnek obrac,zmiazdzyc,dodac do pomidorow. 200g ostrego zoltego sera pokroic w plastry. Ciasto posmarowac pomidorami,ulozyc cebule,tunczyka,kilka oliwek,oproszyc sola,pieprzem i oregano,przykryc plastrami sera. Piec 30 min.w temp.180\"C. Zdjecia z Baranowa zamieszcze pozniej.Cos zle zapisalam,,,,, Pamietaj kingalo,ze czekamy na Ciebie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co kingalo? Smakuje pizza cebulowa z tunczykiem? Palce lizac_______________DOMOWA PIZZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo____________fajnie,ze zagladasz na laweczke! Czy robilas pizze z boczkiem i smietana? 200g boczku pokroic w slupki,2 cebule obrac,pokroic w krazki. Lyzke oleju rozgrzac na patelni,przesmazyc boczek i cebule. Ciasto posmarowac 2-3 lyzkami gestej smietany, wylozyc cebule i boczek posypac bialym pieprzem piec 20 min. w temp.200\"C. Prosta i tania,,,,,,i takze smaczna! Nastepnym razem zabiore sie za PIZZA Z SARDYNKAMI. Czuje deszcz w powietrzu! Wreszcie__________ma juz dosc upalow35\"C.Niech popada,,,,, Igusia ,wrocilas juz z basenu? Zazdroszcze Ci tego plywania,,,, Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×