Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

zniechecam sie,,,,nie otwieraja sie stronki. Nie wiem,co znow zle ? Odpoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,to moje oprowadzanie po tych zamkach ma swoj cel____zadecydujemy w ktorym zamku,palacu spotkamy sie. Poki co______________pozwiedzajmy je,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieto morza w Wietnamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypadaloby dokonczyc moje wywody na temat hymnu.... Dzisiaj kolejne kraje,,,,, Wielkosc kraju nie ma zwiazku z trescia hymnu. Piesn Monako butnie ostrzega: \"Na zawsze kolory czerwony i bialy Maja symbolizowac nasza wspolnote Wielcy i mali maja odzcuwac respekt. Nieco zagubieni wydaja sie zabawni z natury Czesi____ich hymn rozpoczyna sie od slow: \"Gdzie jest moj dom,gdzie jest moj dom?\" cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Piekny i pelen tolerancji jest hymn afganski: \"To jest kraj dla wszystkich plemion Dla Baluczow i Uzbekow Dla Pasztunow i Hazarow Turkmenow i tadzykow A razem z nimi Arabow i Godzarow Pamirczykow i Kyzylbaszow Takze Ajmakow i Paszajow\" cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hymn kubanski wola wprost: \"Sluchajcie dzwieku trabki Biegnijcie,odwazni,na wojne! Slowa nie precyzuja,kto jest wrogiem,ale poki zyje Fidel Castro chyba jeszcze zyje/,latwo mozemy sie tego domyslic,,,, cdn🌻____wroce do hymnu w pozniejszych postach,a dzisiaj mowie wszystkim DOBRANOC! Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO!!!!!______________________- Oj,laweczko,laweczko,,,,,, DZIEN DOBRY wszystkim,ktorzy tu przycupna,,,,, Dzien zapowiada sie ________jak zwykle upalny,,, Ptaszki sa na swoim miejscu_____daja poranny koncert,,,,,, Od kiedy opiekuje sie pieskiem_____________wyskakuje dosc wczesnie z lozeczka,,,,Co ja mowie?_________piesek wyciaga mnie,,,,Uwielbiam wczesne poranki! Mysle,ze to sie tak ma juz na starsze lata________chodzic z kurami spac i wstawac jak skowronek,,,,,, Czy na pewno ta teoria sprawdza sie w zyciu? Igusiu! Widze juz zapalona \"lampke\" na GG. Wyglosilam domniemana teorie o wczesnym wstawaniu_________-ma sie ona nijak do Ciebie.Mloda,energiczna itp itd________tez uwielbia wczesne wstawanie,,,,, No co___________zycze Wam milej niedzieli! Pozdrawiam bardzo serdecznie!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciaz nie ma nikogo na LAWECZCE,,,,, Macie ochote na danie bardziej egzotyczne? Zapraszam wszystkich na CHLODNIK Z AWOKADO🌻 2 dojrzale owoce z awokado obierz i pokroj w kostke, wrzuc do 1 litra schlodzonego jogurtu naturalnego, dodaj 2 mocno dojrzeale pomidory,obrane ze skorki i pokrojone w osemki, wlej 1 lyzke maggi, wszystko zmiksuj. 2 owoce kiwi i ogorek pokroj w plasterki, a mala cebule w drobna kosteczke 2 lodygi selera naciowego drobno pokroj,wczesniej sciagajac z selera wlokna, posiekaj peczek natki pietruszki, rozdrobnione produkty wymieszaj ze zmiksowana masa jogurtowa, dopraw sola i pieprzem do smaku. Zapewniam Was,ze taki obiad to idealne danie na lato. Nie tylko dostarcza niezbednej porcji energii i witamin,,,,, SMACZNEGO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Przepraszam, ze dlugo nie zagladałam ale duzo sie ostatnio w moim życiu dzieje :) Ale nie jest to tak wazna sprawa, zeby roztrzasac ja na forum publicznym ;) Z Juleczka wszystkow porzadku ale ma swojego pierwszegow zyciu siniaka na kolanku... Bawiła sie z tatusiem na placyku zabaw pod blokiem i nagle sobie \"uklęknęła\". Ale nawet tego nie poczuła, bo nawet nie płakała tylko szalała dalej :) Dopiero wieczorem przy kompaniu nie zauważylismy... Noo to pierwsze koty za płoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingo,kochanie____przycupnelas ze mna,,,, Witaj!🌻 Jeszcze nie jeden siniak wyskoczy malusiej Juleczce___tym sie nie zamartwiaj,,,,,, Najwazniejsze,ze zdrowa!!!! Mowisz,ze wiele sie dzieje___________no coz,zycie jest zyciem,,,,nikt nie powiedzial,ze bedzie latwo,,,,, Wierze mocno,ze bedziesz ponad to!!! Badz pozytywnie nastawiona,,,,,, Kazdy z nas musi sobie radzic,,,,,,sa tez i radosci,,,,prawda? Cieszmy sie nimi! Fajnie,ze jestes z nami>Przytulam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vennesko - naszą wielka radością jest Julia :) Pozatym jestesmy bardzo optymistycznie nasatwieni do zaistaniałych teraz u nas sytuacji.. :) Damy rade... Musimy :) Mamy siebie - a to najważniejsze.. Julia jest zdrowa, uśmiechnięta i nawet ostatnio nam śpiewa w swoim jezyku ;)) :P Jestem z wami.. W miare moich mozliwosci ... Ale jestem :] ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłodnik z awokado - brzmi tak smacznie, ze chyba cos takiego zaserwuje jutro nam na obiadek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to, ze zycie daje nam różne przeciwnosci... To takze po te zeby nauczyc sie je pokonywac... Prawda...?? Wiemy, ze bedzie dobrze... Wiemy to napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dedykuje wiersz\"WYCHOWAC CALEGO CZLOWIEKA Czy to nie wspaniale? Otwieraja sie tysiace drzwi, naplywaja setki tysiecy mlodych ludzi. ...To,co sie tu dzieje,jest dla przyszlosci duzo wazniejsze ,,,, Najwazniejszy czas,by wychowac calego czlowieka, nie tylko rozum.lecz takze serce, nie tylko inteligencje,lecz takze charakter. Wychowywac znaczy :z pokolenia na pokolenie przekazywac wartosci,ktore nadaja zyciu sens i kierunek. Nie dokonuje sie to az tak bardzo przez slowa, lecz przede wszystkim przez to,ze slowa te staja sie widoczne i uchwytne we wlasnym zyciu. Wychowanie jest zatem wspolnym zadaniem rodzicow,szkol.mediow,calego zycia publicznego. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychowac... Wedle swoich zasad... Tak mnie wychowali rodzice i jestem im za to wdzieczna z całego serduszka.. Bez nich nie bylabym tym, kim jestem.. Mam tez nadzieje, ze Julia bedzie kiedys myślała tak samo i o mnie i o Marcinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguniu! Nie boj sie wyzwan,nie trac otuchy przy swoich trudnosciach,,,, Pilnuj kursu statku swego zycia, nie pozwol kolysac sie i ugrzeznac na plytkich wodach. Dacie rade_________we dwojke latwiej pokonywac trudnosci! Nawet przez chwile nie mysl,ze nie uda sie! Bedzie dobrze! Wierze w to mocno i zycza Wam spokoju z calego serca! PS.Polecam ten chlodnik________wyprobowany przepis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ❤️ Teraz wiele decyzji przed nami.. Waznych - które zmienia nasze życie o 360 stopni.. Ale wierzymy ze bedzie dobrze, i ze wybierzemy dobra droge.. Głownie dobrą dla Julki.. :) Dziekuje za ta wiare w nas 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to prawda__________wychowanie wynosimy z domu. Jesli ma sie DOM, w pozniejszym zyciu mocno stapamy po ziemi,,, ale jesli go nie bylo____mamy zdeptana psychike i wciaz musimy pracowac nad soba,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poradzicie sobie____________-nie ma innego wyjscia! Musicie to przejsc .Musicie pokonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZLOWIEK ZUPELNIE UBOGI Kto nie ma przyjaciela,przyjaciolki, jest czlowiekiem zupelnie ubogim. To zle,gdy zachorujesz, gdy przytrafi ci sie jakies nieszczescie. Ale niemal nie do wytrzymania jest fakt, ze nie masz nikogo, komu mozesz o tym opowiedziec. cdn[kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×