Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

IGUSIU_____________puk,puk🖐️ Czekam na Ciebie z kawka i ze sniadaniem,,,,Musimy chuchac i dmuchac na nasze komputerki\'____prawda?Moj tez zaczyna foksowac,,,,zjada literki,,,,Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻80 Krysia z triumfujaca mina zatrzasnela drzwi samochodu,w ktorym ulokowala tesciowa.za nimi jechali pozostali.Kazdy osobno,,,, Jadwiga nic nie mowila,za to Krysi nie zamykaly sie usta. __Niech mama sobie wypocznie i nie oszczedza na niczym. Jak juz mama wroci,to porozmawiamy o naszych planach. Widac bylo,ze jest juz pewna swego. To ona z mezem wygra wyscig o pieniadze. Kiedy pociag juz ruszyl,Jadwiga odetchnela. Przymknela oczy i wsluchiwala sie w stukot kol. __Boze,oni gotowi sa pozabijac sie nawzajem____westchnela. Co ja najlepszego narobilam? Po co ja w ogole wrocilam? Na miejsce dojechala poznym wieczorem. Zameldowala sie w sanatorium i poprosila o szklanke herbaty. Pokoj dostala nieduzy,z widokiem na park. Byl telewizor,telefon i lazienka. Z ulga polozyla sie na lozku i zasnela kamiennym snem. Nazajutrz po sniadaniu poszla zapisac sie do lekarza. Mily doktor zbadal ja,wypytal o zdrowie,poradzil,zeby sobie zrobila wszystkie podstawowe badania. Dal skierowanie na masaze,kapiele borowinowe i zalecil spacery. Jadwiga postanowila zastosowac sie do jego rad. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D MANIUS,,,,po smierci dziadkow zostal sam,,,Juz nie mial go kto pocieszac____teraz wszystko bylo na jego glowie. Matka pod wplywem meza tez uznala,ze blisko 30-letni Manius moglby wreszcie dorosnac i sam stanowic o swoim zyciu.proza tego zycia byla jednak dla maniusia zbyt przygnebiajaca.Nie przyzwyczajony do brutalnej rzeczywistosci zaczal miec coraz powazniejsze klopoty./cd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D MANIUS,,,,,,probowal ignorowac przychodzace rachunki,ale to nie byl sposob na dluzsza mete skuteczny.Dlugi rosly,a Manius nie mial pojecia jak temu zaradzic.Przypomnial sobie o ojcu w Ameryce.To bylo jakies wyjscie.Napisal dlugi list.Mial nadzieje na sowity przekaz w odpowiedzi i znow rozczarowanie.Ojciec odpisal,ze szczerze sie cieszy z nawiazania stosunkow z synem i serdecznie zaprasza do siebie.O pieniadzach ani slowa.A te maniusiowi byly rozpaczliwie potrzebne./cd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D,,,MANIUS,,,,,Grozila mu eksmisja z mieszkania po dziadkach za nie placony od poczatku samodzielnego zycia czynsz.Prad juz od dawna mial z klatki schodowej,dlugi za komorkowe rozmowy urosly do monstrualnych rozmiarow.Prywatni pozyczkodawcy grozili pobiciem.Wiza do USA byla w tej sytuacji wybawieniem.Bilet kupil za sprzedany samochod.Matce zostawil klucze od mieszkania i nie uprzedzajac o rzeczywistej sytuacji___odlecial do taty./cd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry laweczko.🖐️ Co dzis u was slychac moje drogie? Ja wstalam troche pozniej niz zwykle ,bo nie moglam wczoraj zasnac. Liczylam na to,ze wybiore sie na spacerek,ale pogoda jest ochydna i chyba nic z tego nie bedzie. Wiec narazie zapraszam moje drogie na kawke. Vanesso dziekuje za sniadanko.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj IGUSIU________--widzisz,ze nasze kochane przyjaciolki zmagaja sie z komputerem,,,albo wyjechaly.Wiec siedze na laweczce i wypatruje .U mnie jest bardzo cieplo___ale sloneczko nie moze przedrzec sie przez chmurki.Deszczu na pewno nie bedzie.A szkoda__________-bo lubie,jak dzwoni o szyby,,,, Nie wyspalas sie? To moze moj telefon Ciebie wytracil ze spania? Po naszej rozmowie___________padlam i wstalam o 6:00.Nie wiem po co tak szybko____czuje sie wyspana i pisze sobie,,,,,o Maniusiu,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D MANIUS,,,spodziewal sie nowego,lepszego zycia,a przede wszystkim opieki.Po tak dlugiej rozlace ojciec musi mu pomoc___kalkulowal.Podobnie kalkulowal ojciec.Doroslego syna sprowadzal,bo jego sytuacja tez byla nie do pozadzroszczenia. Pierwsze kilkanascie lat pobytu w USA jakos umknelo niepostrzezenie.Praca od czasu do czasu,za to__-stale,suto zakrapiane balangi sprawily,ze aktualnie zaczynal od poczatku.Szlo mu ciezko./cd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D,,MANIUS,,,Jego ojciec byl po operacji zoladka,miewal problemy z watraba,dwukrotnie zlamana reka tez nie ulatwiala pracy na dachu.Dawni koledzy poznikali,zostal sam.Wynajal mobil home,kupil samochod i ledwo starczalo ma na oplaty.Nieznajomosc angielskiego/bo kiedy mial sie nauczyc/tez nie ulatwiala znalezienia lepszej pracy.W tej sytuacji przyjazd syna byl ze wszech miar pozadany.Mlody,zdrowy pomoze ojcu___mial nadzieje./cd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D,,,MANIUS,,,,,,,Rozczarowanie bylo ogromne po obu stronach.Od Maniusia mozna bylo oczekiwac wszystkiego,tylko nie pomocy.Od ojca podobnie.Juz po dwoch dniach obaj doskonale zdawali sobie sprawe z fiaska swoich oczekiwan,niemniej zostali na siebie skazani.Manius wracac nie mogl,bo ojczym po zorientowaniu sie w ilosci pozostawionych dlugow zapowiedzial \"powyrywanie nog u nasady\".Na razie jednak pod wplywem prosb matki splaca zaleglosci,zastrzegajac jednak,ze wyegzekwuje od Manka wszystko co do zlotowki wraz z odsetkami.\'/cd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo___________kochana moja_________jakos dotarlas na laweczke,,,,,,Rozumiem,,,,ale coz,musisz sie do niego przyzwyczaic. Zbyt kosztowna sprawa,,,,,,aby go wyrzucac. Zaspiewam Ci____________nie bylo Ciebie tyle lat! Mam nadzieje,ze uporasz sie z nim,,,, Dzisiaj moj comp tez wydziwial,,,,,,,wyslalam post\"Witaj laweczko\" i bylam pewna ze lata w kosmosie,,,,,,nie bylo go na laweczce,,,nie mialam chwilowo Internetu,,,,,,Napisalam drugi________a pozniej patrze,,,,,,,ten zagubiony znalazl sie na laweczce.To Ci psotnik! Nie mam wplywu,,,,niestety. Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie ciesze ,ze dotarlas choc na chwile kingalo. Musze sie wam pochwalic moim postanowieniem. Wczoraj postanowilam zaczac pracowac nad swoja sylwetka. Postanowilam codziennie cwiczyc przez 30 min. Poszperalam w internecie ,zeby znalesc odpowiednie cwiczenia na plaski brzuszek itd. Mam tylko nadzieje ,ze wytrwam w swoim postanowieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O MATKO,,,,,,IGUSIU_________ok,cwicz dla zdrowia,,,, Gdzie Ty masz ten brzuszek chudzinko? Cos podobnego? A swoja droga______prosze o te cwiczenia,,,,,,sprobuje pojsc w Twoje slady,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje vanesso . Ja chce cwiczyc zeby zmienic moj zwiotczaly brzuszek na piekny umiesniony. Dlaczego nie? Mam czas i ochote i bardzo sie ciesze ,ze nie bede sama !!!! http://www.sfd.pl/P%C5%82aski_wyrze%C5%BAbiony_brzuch_!-t149143.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D,,,MANIUS,,,ojczyma sie bal i wiedzial,ze zartwo z nim nie ma,totez powrotu w tej sytuacji nie zaryzykowalby za zadne skarby.Pozostalo tylko urzadzic sie tutaj.Rozczarowany synem tata zalatwil prace u znajomego w :szapie\".Zapowiedzial,ze mieszkac moze razem z nim pod warunkiem,ze bedzie oplacal polowe wszystkich swiadczen razem z rata za samochod.Manius nie majac innego wyjscia___zgodzil sie./cd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestey,,,:D___u mnie tez tak nie raz,nie dwa bywa,,, Moze nastepnym razem uda sie? Powodzenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero zobaczylam,,,ze znow zaczyna zjadac literki,,,, Fakt,ze nigdy nie sprawdzam napisanego postu_____chyba zaczne,,,,🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka Osiecka - \"Muszę coś zrobić z włosami\" Muszę coś zrobić z włosami muszę coś zrobić z oczami bo tak mi jakoś ciemno chociaż tak mocno czekamy czy my się kiedyś spotkamy ja z tobą, a ty ze mną. Czarna woda między nami i sokole oczy czyśmy sobie winni sami czy świat na zaskoczył. Muszę coś zrobić z listami, muszę coś zrobić z myślami bo tak mi jakoś ciemno chociaż tak mocno czekamy czy my się kiedy spotkamy ja z tobą, a ty ze mną. Żywy ogień między nami wielki pożar ziemi czyśmy sobie winni sami czyśmy wymyśleni? Muszę coś zrobić z rankami muszę coś zrobić z nocami bo tak mi jakoś ciemno chociaż tak mocno czekamy czy my się kiedy spotkamy ja z tobą, a ty ze mną? Kłamstwa w nas jest coraz więcej rzadkośmy weseli czy nam kto zawiązał ręce czyśmy nie dość chcieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGUSIU____________masz nas! Nie moze Ci byc smutno! Najblizej masz mnie__________dzwon o kazdej porze dnia i nocy! Dla Ciebie jestem w zasiegu reki!:D PS.Piekny wiersz,,,,,dziekuje!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dedykacja dla CIEBIE IGUSIU❤️ Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce Ci się płakać. Zadzwoń do mnie... Nie obiecuję, że Cię rozbawię, ale mogę płakać razem z Tobą... Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić... Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą... Jeśli któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać. Zadzwoń do mnie. Obiecuję być wtedy z Tobą i obiecuję być cicho... Ale jeśli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze... Przybiegnij do mnie bardzo szybko. Mogę Cię wtedy potrzebować... Twoj PRZYJACIEL Z przyjacielskim pozdrowieniem !🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×