Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Masz racje _____na laweczce sa wspaniale panie____i dla nich wszystko.Dla tego towarzystwa____wszystko. Tu mam wspaniale stale PRZYJACIOLKI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vanessy
kingala, poliko, akicia , lena, cocacola , kinga, jotazet. ,,,,,,,,,,, vanesso,,,,, kochamy cie.,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi________????? Musisz uzbroic sie w cierpliwosc,,,,,,,, Nie zdziwilabym sie ,gdyby pojawila sie IGUSIA! Prosze cie,ze osmieszaj sie_________tutaj nie ma fikcyjnych osob____nie musimy tego robic! Jeszcze ci jedno powiem__________dla nas jest wazna\"jakosc\" a nie ilosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie tylko laczy nas laweczka! Przeczytaj sobie ,co napisala kiedys kingala,,,,POLIKO,,,czy Igusia____moze wreszcie przestaniesz tu bruzdzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak jestes, ale piszesz tak nie grzecznie, ja jednak cie opuszcze, a co pisza panie to ja czytam. pozdrawiam i do ,,,,,,,moze uslyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wpadaj,nie czytaj i daj nam spokoj,,,,,,,,,mala ksiezniczko,,,,, nie potrzebujemy intrygantek! Maja racje dziewczyny____ignorowac takie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSZCZÓŁKA (29.07.2003r.) Zobaczyłam pszczółkę w kałuży, Która niechcący się tam kąpała Potrzebowała pomocy i mnie wołała Buta mego jej pożyczyłam i z tej Nieprzyjemnej kąpieli uwolniłam Na trawkę zieloną ją posadziłam, Żyj sobie dalej - jej życzyłam Małe przestraszone serduszko Odetchnęło z ulgą, Że nową szansę od życia dostała A dla mnie to nic,,,,, Autor nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA... (12.10.2003r.Dzióbusiowi) Znasz mnie na wylot Mam takie wrażenie Czy wiesz, jaka jestem? Kocham ludzi i życie Cieszę się każdą chwilą Gdy mogę iść na spacer, Słyszę jak ptaki śpiewają, Motylek barwny przeleci, Gdy widzę piękno natury I bawiące się wesoło dzieci Kocham las ze swym zapachem, Uwielbiam jesienne grzybobranie Koniecznie z Tobą u boku kochanie Lubię też jesień za kolory tęczy, Z odlotem ptaków, nutką nostalgii Nawet zimę mroźną z pierzynką białą Choć czasem mnie męczy Bałwankiem pod oknem i wesołą sanną Kocham wiosnę z odrobiną nadziei Gdy wyrasta pierwsza trawka I świat wokoło się zieleni Kocham majowe mlecze złociste na łące Zaplatanie wianków, uśmiechy gorące Bzy przepiękne wiosną pachnące Przeplatane zapachem konwalii Uczucia innych rozkwitające A najbardziej kocham lato Słoneczkiem cudownym ozłocone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy karmiłam Julke na kolacje wczoraj, padło pewne hasło, co niesamowicie rozbawiło Marcina, i skrytykowało moje zdolnosci kulinarne :P : Ja: Zjesz jeszcze zupki, prawda? Ostatni łyk. Dobra była? Julia: Nie. (uśmiech i zdecydowana odmowa tej ostatniej łyżki) Hmm... Swoja drogą to to \"nie\" ostatnio nam króluje :) Witam tym zabawnym akcentem całą ławeczke 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rod Stewart przyjedzie do Polski Najpierw ślub, a potem zaraz praca – taką dewizą kieruje się Rod Stewart, który zaledwie kilka tygodni po ślubie z modelką Penny Lancaster przyjedzie na koncert do Stoczni Gdańskiej. Muzyk po raz pierwszy odwiedzi Polskę i już zapowiedział, że zaśpiewa takie przeboje, jak „Baby Jane” czy „Maggie May”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzenie(08.11.2003r 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Róża ta biało-purpurowa O zawrót głowy Przyprawić gotowa Gdyby mówić umiała Wiele by opowiedziała Skąd pochodzi Dokąd zmierza I kto ją z serca Komu powierza Opowiedziałaby Przygody swoje Kogo kocha, Jaką drogę przebyła? Co widziała? I co przeżyła Taka dostojna i piękna W swej prostocie Płatki rozchyla I chce rzucić okiem Na towarzystwo Które dostała I kogoś, kto ją podziwia Bo jest taka wspaniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyn
olewajcie wszystkie wpisy -inwazja frustrata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Trochę mi smętno, bo mój kolega był na jedynym od lat polskim koncercie Rolling Stonesów i z zachwytów pieje, a mi nawet nie przyszło do głowy, żeby się tam wybrać. Starość czy co? Jemu się chciało... A fakt, że dziadki nieźle się trzymają. Ubawiły mnie komentarze mojej mamuśki na widok (w TV) stonsa z petem na scenie. No cóż, dla niej to ciągle jest ta \"trudna młodzież\" czasu konfliktu pokoleń z lat sześćdziesiatych. Niby wie, co to komputer i komórka, XXI wiek itp, ale po osiemdziesiątce mózg jednak jakoś inaczej funkcjonuje. Tak czy siak - czy to nie fenomen, że poczciwych Rolling Stonesów słucha i prababcia i babcia i wnuki i prawnuki, a oni jeszcze ciągle nieźle grają? A poza tym - przyjaciele moich przyjaciół są moimi przyjaciółmi, zaś wrogowie moich ...itd - no wiadomo. Jednak mimo wszystko miło mi, jak mnie chwalą. I nawet gdybym została posądzona o pewną nielojalność - dzięki Ci mała księżniczko za uznanie dla mojej tu pisaniny. Serdecznie pozdrawiam wszystkie panie bez wyjątków. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy pomarańczowi! Też byłam pomarańczowa i dostałam tu kiedyś po łapach. Ale co mi tam - łapy nie ze szkła, a swoją wartość znam, więc honor nie ucierpiał. Z przyjemnością piszę tu więc od czasu do czasu, a czytam to, co chcę czytać - w końcu o to chodzi, no nie? Dajta ludzie spokój ze złośliwościami, wiecej tolerancji proszę.Każdy ma prawo do własnych odjazdów, łącznie z przepisywaniem traktatów o głupocie i pamiętników koziołka matołka i nikomu nic do tego.Taka już jest ta ławeczka, i dlaczego by nie? Mi się podoba.I nawet jak mam ochotę palnąć coś z innej beczki, to staram się dostosować do ławeczkowego stylu, bo w porównaniu z innymi stronkami - ta nie jest wcale taka zła. Nie psujcie nam ławeczki! Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Oj, małolepszy, niejedna kopiarka nie może powiedzieć, że jej nie zepsułam...a miałam z nimi sporo do czynienia... Z kopiarek najlepiej wychodzą mi życiorysy - a jest co kopiować, oj jest...dzięki za uznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klingala
🖐️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj laweczko. Nie bede dzis duzo sie rozpisywac,dzis tylko cytat dnia. \"Dwie rzeczy nie mają granic:wszechświat i ludzka głupota\"Albert Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrrrr...Tąpnęło mną metafizycznie...Najpierw z hukiem zatrzasnęły się drzwi od mojego pokoju. Potem - brzdęęęęk- zadźwieczała struna mojej wiolonczeli na szafie...Włos mi się zjeżył na głowie. Ani chybi ciotka mnie straszy... Dziś był jej pogrzeb przecież...Empiryczne nawyki wzięły szczęśliwie górę nad metafizycznym niepokojem. Sprawdziłam najpierw wiolonczelę. Po strunach łazi jakiś spory owad. Coś pośredniego między wążką a komarem. Mutant jakiś czy inna cholera.Łazi po strunach i trąca je tymi swoimi odnóżami. Stąd ten brzdęk.Wcześniej pewnie łaził po drzwiach i Mićka w kocim porywie drapieżności próbowała gada upolować zatrzaskując drzwi łapkami. Ot i cała metafizyka. Spoczywaj ciociu w spokoju...Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy może ma tu jeszcze ktoś coś mądrego do powiedzenia? Albo przynajmniej ciekawego? Lub zabawnego? Spać mi się nie chce , a głupio tak walczyć samej. No i co z tym wpływem wyższej inteligencji na niższą? Rybia nocka czy co? Chyba zaraz zacznę puszczać bańki skrzelami.Pomarańczowe bańki.W końcu trzeba się dostosować do otoczenia - na tym podobno polega inteligencja.Czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------- Ławeczko kochana ------ mam uszkodzony komputer, muszę dać do czyszczenia. Venesso, Akiciu, Kingalo, Igusia, Kinga, Jotazet, Cocacola ---- być może, że nie bedzie mnie przez jakiś czas. Nie wiem kiedy mi naprawią. Teraz piszę od córki. Odezwę się❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻WITAJ LAWECZKO🖐️ POLIKO🖐️_____wspolczuje z powodu komputera,,,____czulam,ze cos sie dzieje z nim,,,,nie mialam wiesci od Ciebie,,,,,,, Podobny problem ma kingala____________zmienia komputer ,,,,,i niebawem do nas dolaczy.,,,,, Akiciu____jesli nie wyjechalas jeszcze ___wpadnij. Igusiu____swieta prawda,,,,wypatruje Cie! Lenko_____dawno Cie nie bylo u nas_____odezwij sie! Cocacola___czy podjelas juz decyzje? Mam troche spraw do zalatwienia,,,,, Zycze pogodnego dnia🖐️ Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj te komputery,,,wyjazdy,rozjazdy,,,, POLIKO kochana___jesli masz mozliwosci dojscia do komputera____wpadaj na laweczke!🖐️ KINGALO____kochanie_____wierze,ze uporasz sie z komputerowymi dolegliwosciami__________i dolaczysz do nas.,,,, AKICIU______nie wysiaduj za duzo na sloncu,,,,,uwazaj ! Wracaj do nas jak najszybciej__:D Dziewczyny_____________smutno bez WAS🖐️ Do zobaczenia🖐️👄🌻 Wybieram sie do kawiarenki_____mam spotkanie z Joanna. IGUSIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Me myśli odpływają, hen gdzieś w dal, dokąd one zmierzają? co osiągnąc chcą? czy możliwe jest aby kiedyś zatrzymały się i po prostu były? ____Marcin___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO KOBIETY,,,, Kobieto o błękitnych oczach! Ty jesteś jak muza, chodzisz po obłokach. Jak anioł nadlatujesz i bujasz się wśród traw. Twe płomienne włosy rozszarpane wiatrem - Są jak ogień co w kominku się wija, Jak ten czas co znowu przemija. Twych głębin oczu nie sposób opisać. Jest w nich radość, smutek i nadzieja. Twe usta... Ach co to za usta! Lśniącą czerwienią się rozchylają, A kolorem malinę równają. Twe ciało Jędrne, sprężyste, kręci się wokoło, Wiruje w falach zieleni, błękitu i bieli. Twe włosy unoszone wiatrem wskazują kierunek - Tatry. O muzo ma, Tyś jest jak kwiat, jak owoc, słodszy od żądzy i pożądania. Twe ciało jest słodsze od rodzynki, A dusza nie skalana. Bielsza od sukna Waćpana! A waszmość lubieżnie na mą muzę patrzy! I teraz nic tylko się rozpatrzy chwytać, Bo nie ma co pisać. O białogłowo daj owocu Twego, By kreślić miał co! Boś tak piękna, że ciało nie równa duszy, A owoc tak słodki jak ten co zakazany. O białogłowo Tyś najpiękniejsza z wszystkich dam, a nie spytać Cię to wielki kłam. 07.06.97.r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×