Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Ja na nartach juz nie bede szusowac( wiadomo z jakich wzgledow), ale wystarcza tez spacerki na swiezym powietrzu i saneczki z moimi wnusiami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu__________-wspanialy pomysl. Doskonale znam te tereny,,,i moje mysli beda tam z TOBA! Wiem,ze bedzie cudnie,,,,, 18 osob____________to beda wyjatkowe swieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzylyby mi sie takie swieta w gorach,,,, Wiem,ze o tym nie moge marzyc,,,,przynajmniej teraz! Odwiedzamy moja mamusie i pozniej tesciowa ,,,ktora ma jedynaka. Moja mamusia zrozumialaby nas,,,ale tesciowa,,,,,,szkoda slow! Szkoda zachodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso! Pozegnam sie juz z Toba, jutro musze wczesniej wstac, dziekuje za wspolnie spedzony (u mnie juz pozny wieczor) i do zobaczenia jutro na Laweczce, zycze Ci milego popoludnia! 👄 Dobranoc Laweczko! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 WITAJ LAWECZKO! Zamieszczam kolejny odcinek o p.Jadzi,aby bylo cos poczytac przy porannej kawce :D 🌻94 ___O jakim oszuscie ty mowisz? Nie ma zadnego oszusta. __I tak wyjdzie szydlo z worka____podsumowala Krysia.___nas mama oszukala,to jak my mamy wierzyc mamie? ___Nikogo nie oszukalam,niczego wam nie obiecywalam.To wyscie sobie wymyslili,ze kupicie dom za moje pieniadze. __Mysmy? Przeciez mama powiedziala,ze wraca na starosc.A wiadomo,ze w mamy wieku to juz samemu sie nie mieszka.Znalazla sobie mama opiekuna!Zobaczymy na jak dlugo!___krzyczal Andrzej. __Uspokojcie sie___prosila Jadwiga.____Co wy sobie wyobrazacie ? Opanujcie sie na litosc boska! __To mama niech sie opanuje___mowila Krysia.____Na nas niech mama wiecej nie liczy.Jak juz mame ten oszust oskubie z pieniedzy,to ja nie bede mamy ratowac. Jadwiga wstala i wyjela z torebki pieniadze. ___Zwracam dlug___powiedziala do Krysi.____Niepotrzebnie daliscie mi te pieniadze na wyjazd. Krysia spojrzala na meza.__Widze,ze niepotrzebnie.Mamie dzieci juz nie sa potrzebne____wziela pieniadze i schowala do kieszeni. Jadwiga wyszla do swojego pokoju.Nikt jej nie zatrzymywal.Slyszala,jak jej dzieci sie kloca,jak oskarzaja ja o sprzeniewierzenie ich pieniedzy.Bo oni juz sie przyzwyczaili do mysli,ze beda wydawac jej pieniadze. Jadwiga weszla do pokoju ponownie,przyciskajac do siebie trzy duze szare koperty. __dzieci,prosze,uspokujcie sie.Dlaczego wy mnie wciaz o cos oskarzacie? Dlaczego to ja mam sie czuc winna,jakbym wam cos ukradla? ___Obcym mama daje,a teraz sie dziwi___mruknal Waldek. Cos wam powiem.Prosze.Tu sa koperty.W kazdej z nich sa przekazy pieniezne,jakie wam wysylalam przez te wszystkie lata. Zobaczcie,ile dostaliscie przez te lata i porownajcie.Kazdy z was dostal tyle samo.Roznice sa niewielkie. Pracowalam na was tyle lat,a teraz jak chce wydac moje,nie wasze,pieniadze na swoje marzenia___to awantura. Przeciez to moje pieniadze! Nie wy mi je daliscie i nie wy bedziecie decydowac,co ja z nimi zrobie.Ale nie zycze sobie,zebyscie mnie oskarzali i obrazali.Kupilam dom,bo tak chcialam.Marzylam o tym. Nie dla nikogo innego ____dla siebie. cd tej rozmowy juz jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma sie ta biedna pani Jadzia ze swoimi dziecmi! Co to za ludzie? Diabli mnie biora jak czytam,,,,w mamy wieku to i tamto,,,, Podoba mi sie jej postawa,,,,oby !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________ Witam 🖐️ Laweczko!___________________ Venesso! 👄 dziekuje za piosrnke :D :D :D, a co do p. Jadzi ....to i mnie podoba sie, ze nareszcie ma swoje zdanie, ale czy to tak bedzie dalej......mysle, ze nie , poniewaz pomimo wszystko Ona kocha te swoje dzieci , ale zobaczymy jak postapi.....oby sie Jej powiodlo! ❤️ Pozdrawiam cala Laweczke ! 🖐️ i zapraszam na.... no wlasnie dla dziewczyn zza Oceanu poranna a w Europie popoludniowa kawke i dobra polska chalwe z orzechami! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻WITAJ AKICIU! Noooooo,to dzisiaj dogodzilas mi. Jestem wielkim lasuchem na slodycze,a szczegolnie na chalwe. Dziwnego smaczka dostalam na nia ostatnio. Siadam przy Tobie i delektuje sie,,,, Chodze do dentysty_____wyleciala mi plomba.Jedna wizyte mam juz za soba,,,kolejna jutro. W ubieglym roku leczylam tego samego zeba,,,,i znow! Mysle,ze mlody czlowiek zrobil mi na odczepnego,,,, Odszukalam pania dentystke,ktora kiedys leczyla nasze zeby,,,,,plomby siedza do dnia dziesiejszego. Na szczescie nie czuje zadnego bolu____wiec zajadam twoja chalwe. Mniam,,,mniam,,,pychotka! Zycze milego popoludnia🖐️ Pozdrawiam bardzo serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna zapytała chłopaka: - Lubisz mnie? On powiedział \"nie\". - Myślisz, że jestem ładna? Znowu powiedział \"nie\". - Jestem w twoim sercu? Powiedzial \"nie\". - Jakbym odeszła - płakałbyś za mną? Powiedzial że nie. Smutnie odeszła. Chłopak złapał ją za ręke i powiedział: - Nie lubię Cię - kocham cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu - jesteś moim sercem. Nie płakałbym za tobą, tylko bym umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociecha jest jak balsam na głęboką ranę, jak oaza w bezbrzeżnej pustyni i jak chłodna dłoń na twojej rozpalonej skroni. Pociecha jest jak przyjazna twarz w pobliżu, obecność kogoś, kto rozumie twoje łzy, przysłuchuje się twojemu utrudzonemu sercu, a w smutku i nieszczęściu pozostaje przy tobie i pomaga zobaczyć światło gwiazd... Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻95 ____A nawet gdybym wyszla za maz po raz trzeci____to jakie wy macie prawo mi tego zabraniac? Przyzwyczailiscie sie do tego,ze ja tylko wam daje,dla siebie nic nie chce. Otoz,musicie wiedziec,ze teraz cos chce. Chce miec dom i zadne awantury tego nie zmienia. Do grobu majatku nie zabiore. Kiedys i tak wszystko,co mam,bedzie wasze____powiedziala Jadwiga,patrzac na swoje dzieci z wyrzutem. Kiedys ____nie dzisiaj! Przemyslcie sobie to_____poprosila. W pokoju zapadla cisza. Rano w kuchni Marta ze zloscia trzaskala dzrwiczkami szafek. ___Marta,o co chodzi ? Przestan trzaskac tymi drzwiczkami.Jak juz zaczelam ci przeszkadzac,to powiedz,wyprowadze sie. __Nikt mamy nie wyrzuca____burknela.___I gdzie sie mama przeprowadzi? Teraz to nikt juz mamie nie zaproponuje gosciny____powiedziala Marta i wyszla z kuchni. __A co to za dom?____zainteresowal sie ziec. ___Stary dom,a wlasciwie resztowka gospodarstwa.Dom do kapitalnego remontu,stodola do rozbiorki,budynek gospodarczy tez czesciowo do remontu,czesciowo do rozbiorki. Bardzo zaniedbane wszystko. __Warte to cos?____drazyl ziec.___Ile mama dala za te ruine? ___Nieduzo.Niewiele to warte,ale moze kiedys,jak mi zdrowia starczy,zeby to wszystko uporzadkowac,to moze i bedzie cos warte. ___Tyle,ze ktos inny to dostanie____powiedziala Marta wchodzac do kuchni.___Ladnie nas mama potraktowala,nie ma co. Jak ja teraz ludziom w oczy spojrze ? Pomyslala mama o tym? __Jak to jak ? A co ja zrobilam?___bronila sie Jadwiga. ___No wlasnie,najpierw obiecanki cacanki a potem? Ech,szkoda gadac. W nastepnym poscie________spotkanie Jadzi z Zosia,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerykańskie la pasionate (palce lizać!!):* Zapraszam was na moj wypiek_____a juz niestety koncze samotne przesiadywanie na LAWECZCE. Składniki: 2 szklanki mąki, pół torebki proszku do pieczenia, budyń w proszku, szklanka cukru, półtorej szklanki mleka, 2 łyżki kakao, 3 jajka, olej do smażenia, garść wiórków kokosowych (im więcej, tym lepiej), 3 łyżki śmietany, łyżeczka dżemu. Jak przyrządzić? Najpierw na głębokiej patelni podsmażamy cukier, aż lekko się zrumieni, i szybko dodajemy kakao, mieszamy około 2 minut, dodając po trochu mleka z wiórkami. Czekamy, aż mleko się zagotuje, i odstawiamy do ostudzenia. Do ostudzonej masy karmelowej dodajemy żółtka, śmietanę i łyżeczkę dżemu, mieszamy. Następnie dodajemy zmieszaną mąkę z proszkiem do pieczenia i budyniem z torebki. Wszystko miksujemy, a na koniec dodajemy pianę z białek. Przekładamy do wysmarowanej masłem formy i pieczemy 45 minut. Uwagi: Ciasto można posypać cynamonem lub polewą orzechową. Pychotka:) Robię to ciasto moim domownikom i za każdym razem są zadowoleni ;) Czas przygotowania: Białka należy ubić i wstawić do lodówki na ok. 1 godz. przed dodaniem do ciasta. SMACZNEGO!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prwdziwy przyjaciel
Nie kocham cię za to kim jesteś, ale za to jaki jesteś kiedy przebywam z tobą. Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu. Jeżeli ktoś nie kocha cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha cię on z całego serca i ponad życie. Prawdziwy przyjaciel jest z tobą na dobre i na złe. Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja. Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu. Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem. Nie trać czasu z kimś kto nie ma go, aby go spędzać z tobą. Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi. Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło. Zawsze znajdzie się ktoś, kto cię skrytykuje. Zdobywaj zaufanie ludzi i uważaj na tych, których zaufanie już raz straciłeś. Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą. Nie biegnij za szybko przez życie, ponieważ najlepsze rzeczy zdarzają się nam, wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy. Wszystko co się nam przytrafia, dzieje się zawsze z jakiegoś powodu. (Gabriel Garcia Marquez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy przyjaciel
to ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________ Witam 🖐️ Laweczko!_____________________ Venesso! Kingalo! Poliko! Lenko!Zokinko! Cocacola! Igusia! Jotazet! Kinga!👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🖐️ Pozdrawiam w piekny sloneczny dzien, dziewczyny czy to ostanie promyki tego lata? :D Juz w przyszlm tygodniu przywita nas kalendarzowa jesien, a moze taka pogoda utrzyma sie ... oj.. byloby pieknie!!!! Przeciez jesien ma tez swoje uroki! A co Wy sadzicie???? Pozdrawiam i zycze milego dnia!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 WITAJ LAWECZKO! Zlotawa jesien ,,,,,piekne,,, Czy zauwazylam juz oznaki jesieni? Przestalo byc duszno i parno. Sloneczko jeszcze dobrze przygrzewa, Kiedys pracowalam na przedmiesciach Chicago_____obserwowalam przyrode o kazdej porze roku,,,Za oknem rozciagal sie park,,,,, A teraz___________wiezowce,widok na jezioro.Tez pieknie! Akiciu____wygladalam Ciebie wczoraj i niestety,,,, Zycze milego dnia!👄 Pozdrawiam bardzo serdecznie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×