Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Iza, nie ma za co przepraszać :-) Nic się nie stało.. ja mam wszystkie info w stopce, może te z Was, które nie mają, zrobią takie stopki, co? Szybciej będziemy się orintować :-) Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - moja no to chyba nie wiem, czy by się na 1 stronie zmieściła ? hehe...tyle tego mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki...szykuję się do dentystki-odezwę się, jak wrócę.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ciśnienie chyba dzisiaj mega niskie. Trzecią kawę pije i nic, zasypiam przy biurku.... Luli, luli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wróciłam.:)Prawie nic nie załatwiłam,bo nie ma akurat materiału tego koloru,skończył się.:/I na 13.03 się umówiłam dopiero.;/Ech...jak pech to pech ! I to jeszcze się okazało,że mam 5 zębów do robienia.:-(Wydatek kolejny.:-/ Byłam w Kościele i pomodliłam się za Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - a mi się chyba smak zmienił, bo ani na kawę nie mam ochoty ani na moje ukochane słodycze.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe, ze organizm po zabiegu odrzuca jeszcze kawę, pewnie próbuje sie zregenerować.. IGREK, jak będziesz w ciazy to będziesz musiała ograniczać sie ze slodyczami, żebyś 30kg nie przytyła :-) /oczywiście żartuje/ Dziś wszyscy złe sie czuja. To przez pogodę, u mnie pól biura zasypialo, kawa nic nie pomagała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby tylko być w tej ciąży ! Ja teraz siedzę z farbą na głowie.:)Już platynkę było widać, więc trzeba było ją znowu zamalować.;P Ech---ten upływający czas.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - przybijam piątkę bo ja też 80 :) micheline - a Ty jak sie czujesz? biedna ta Twoja mama, niecierpie takiej neipewności, czekania na wyniki. Mam nadzieję ze wszystko bedzie w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa, ja sie czuje dobrze ale moja mama jest zestresowana bardzo. Martwi sie i nie wie co robić:-( Ja tez bardzo sie martwię, no ale teraz nie mam na to wpływu. Więc mamy nadzieje, ze jeśli to rak, to szybko pozbedziemy sie drania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa jeszcze odpisała Michaline.:)Zobacz wyżej.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - musisz wspierać swoją mamę teraz i Ją pocieszać.;)Mówić Jej to, co my Ci tu wszystkie piszemy...że będzie dobrze,żeby się nie martwiła i nie stresowała. Ktoś w jakimś filmie kiedyś powiedział, " że nie będzie martwił się o to, na co nie ma już wpływu ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze jesteśmy mniej więcej w podobnym wieku ! Co do rocznika to mam w nicku .. 83 rocznik wita ;P IGREK- szybkiego powrotu do zdrówka!!! Znów dziś odwiedziłam dr D-J. Jeszcze musimy mnie delikatnie dostymulować bo urosły mi tylko liczne małe bąbelki. Oj! Już chciałabym, że by ten cykl się jak najszybciej skończył, bo i tak z niego nic nie będzie!!! Idę jeszcze w piątek na usg - tym razem do dr Starosławskiej bo D-J nie ma rano... Na razie mam uzbroić się w cierpliwość i stymulować do skutku, na temat IVF cisza. Sama zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej by było w końcu się zdecydować... Czy znacie może jakieś naturalne sposoby wspomagające to piekielne pękanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 - dzięki.:P A czego uważasz, że nic już z ego cyku nie będzie ? To Ty jeszcze młoda jesteś.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka stron wcześniej 1 dziewczyna podawała linka odnośnie ziół na różne dolegliwości :) Poszukam i wkleję raz jeszcze.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę teraz tego znaleźć.:/Ja piszę od strony numer 171, więc na pewno wcześniej tego nie ma.Jutro już poszukam, bo mnie coś bardzo oczy bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje koleżaneczki. Tak mam az 34 lata:) ( czulej sie staro:) ) i mam na imie Iza. Dobra dedukcja Igrek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy praktycznie w podobnym wieku. dzieki Faecbookowi odnalazłam kolezanke i jest w moim wieku i powiem wam ze tez ma podobny problem jak my. Teraz coraz wiecej mlodych dziewczyn ma problemy z zajsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa mnie boli. Wczoraj byly wALENTYNKI i poszlismy do przyjaciol na kolacje. bylo bosko. Tak sie przygotowali. w całym domu swiece serca pyszne jedzonko. słuchajcie i wypiłam 2 drinki z whisky i dzis mnie glowa boli. po kolocji w domku maz zrobil nastroj.(Przyznam sie wam tak szczerze ze dawno nie pamietam tak dobrego seksu :) w koncu wyluzowałam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Iza, my tez byliśmy wczoraj u znajomych-sąsiadów i było miło:-) no ale takiego nastroju to nie mieliśmy :-) Mój M walentynkowy to do końca nie jest ale było fajnie. Nie, nie jestem jeszcze w pracy, o 9 jadę. Podobno za 10 lat szacuje sie, ze co druga para będzie miała problem z zajęciem w ciążę. Swoją droga to nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Stres, jedzenie? Hmm, nie ma co sie zastanawiać, trzeba iść dalej. Ciekawe jak tam nasza Monka i jej test beta? Boże, trzymam mocno kciuki. Moja znajoma, która jest po 3 IUI będzie niebawem rodzic :-) Oni starali sie chyba 8 lat. Zapisali sie w końcu do kliniki i zaszła w ciagu pól roku. Ona jestestemy bardzo otyla, co podobno utrudniało jej zejście w ciążę. Coś w tym musi być. Mojego kolegi z pracy żona była otyla i lekarz jej powiedział, ze musi schudnąć. Zawziela sie, schudla 30kg i zaraz potem zaszła w ciążę:-) Mała ma już ponad rok:-) Ja tez już mam dosyć sexu na dziecko i powiedziałam ostatnio mojemu dr. On mi na to, ze w takich razie skupiamy sie na szybkim zajściu w ciążę. Śmiał sie ze mnie, ze jak można mieć dość :-) Ale Wy pewnie mnie rozumiecie.. Co innego spontan po udanej imprezie, Iza:-) a co innego sex w dniach owulacji. Nie wiecie dziewczyny jak bardzo nie chce mi sie chodzić do pracy. Moja sąsiadka jest teraz w 7 m-cu i chyba tak od drugiego jest na zwolnieniu.. Odpoczywa, spaceruje itp. Podobno czas ciąży to takie kompletne wyciszenie i oczekiwanie na dziedzin, zajmujesz sie sobą, czytasz sporo o maluśki, bardzo o siebie dbasz:-) a potem? Potem radzisz, biegasz, martwiła sie, nie spisz i jesteś wykończona:-) Ale my przecież bardzo tego chcemy, prawda? Oj tak, CHCEMY!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE- oj powiem Ci tak szczerze ze z tym sexem jest roznie,ale serio wczorajszy spontan byl suuuper :). Nawet moj maz do mnie juz dzis dzwonil ze tez mu sie podobalo i stwierdzil ze czul jak wyluzowałam :0. Mam dość seksu na przeprasza za nazwe "na dziecko". Ja juz kiedys robilam to godzinowo 4:00 rano"kochanie wstań do roboty 4:00-bzykanko:) ) mam tego dośc dzis mozesz ale jutro czemu ni. Cos okropnego. Nasi przyjaciele sie smieja bo oni chyba przez cale zycie tyle sexu nie mieli co my przez ostatnie lata. Nie mialasd tak ze czasami kladłas sie i tylko nozki w gore i do roboty. Strasze to jest. Kto tego nie przezyl nie wie o czym mowie:) Najgorsze jest tez parcie rodziny -a czemu wy jeszcze dziecka nie macie, A dlaczego przeciez ty jestes juz po 30 , Twoj zegar bije dziecko do roboty? Okropne pytania. Jak sie dzis czujesz. Podobno kobieta wie jak jest juz w ciazy. Ja powiem tak ja mialam przypuszczenia. taka zrobilam sie spokojna jak nigdy no i prawie zemdlałam. Po razpierwszy w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam Mona. czy zrobila bete? Trzymam kciuki za nia z całego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×