Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość lato 76
Kurcze chciałam jeszcze coś napisać i już mi zniknęło wszystko . Naprawde dziś coś jest nie tak z tym internetem . Acha to podobnie jak my , mój M lubi imprezy i td . Tylko ja jemu mówie że ok , tylko ty spszątasz dom , a ja jedzenie robię . Mamy swoje podziały i obowiązki , jutro mósze zrobić zakupy , między innym kupić karmę dla psów i kotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wróciłam do domku... Igrek - Już odpowiadam na pytania. Staramy się z mężem naturalnie. Do tej pory nie było u mnie owu i proponowano nam jak wiesz tylko IVF. Wiem, że @ jest wynikiem zmian błony śluzowej jamy macicy, ale to następuje pod wpływem hormonów. W miejscu, w którym rozwijało się jajo, powstaje w jajniku ciałko żółte. Wydziela ono hormony, których zadaniem jest utrzymanie ciąży. Jak nie dojdzie do połączenia jaja z plemnikiem, spada poziom hormonów ciałka żółtego i to jest powód @... Jak nie ma owu to cykl się wydłuża...tylko co w końcu wywołuje to złuszczanie??? Kordianka - Trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki! ;) Rene - No rok smoka do czegoś zobowiązuje, prawda? niech zadziala i na Nas :) Myślmy pozytywnie! Myślmy pozytywnie, myślmy pozytywnie... i powtarzajmy jak mantrę ;) Michaline - Dbaj o siebie Kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - ja po wczorajszych psikusach, najpierw piszę w Wordzie, a później kopiuję tu do komunikatora..jak coś się wiesza to zawsze mam to co napisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Dziś wieczorem ma przyjść kuzyn mojego M , ale całe szczęście mam zamrożone pączki .Winko mamy swojej roboty , bo mój M robi . Takrze takich alkocholi nie kupujemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jutro idziemy na imprezkę urodzinową mamy :) Zapowiada się konkretnie, bo wujo przytaszczy karaoke. Będą więc tańce i śpiewy do rana!! :) jeszcze nie mroziłam pączków... zawsze mam jednak w zamrażarce chleb i masło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
nucia 83 - dzieńki Kochana spróbuje jutro powalczyć z tą pomarań ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda w Brugii słoneczna, wiec postaram sie przywieźć. Igrek, tak znajomi wiedza ale to tylko dlatego, ze oni wiedzieli od samego początku. Oczywiście, ze chodzilo mi o Nucie a nie Nyse:-) Nucia przeraszam za błąd:-) Teraz mały odpoczynek i potem obiad. Mam nadzieje, ze teraz normalnie uda no sie wysłać te wiadomość a nie jak poprzednio 10x Calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
nucia - to fajnie będzię ? A w jakim wieku ten wują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy są w okolicach 50tki ale są mega zabawowi :) Bawimy się z nimi lepiej niż z niejednymi znajomymi w naszym wieku!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - a na jak długo bierzesz to L4 od dnia transferu ? No bo na dzień transferu również - tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! podczytuję Was od czasu do czasu, macie już doświadczenie, mogłybyście wypowiedzieć się na temat moich wyników, wizytę mam dopiero w przyszłą sobotę i się niecierpliwię, leczę niedoczynność tarczycy i prolaktynę, wyniki na dzień dzisiejszy: hej! FSH 6,32 NORMA 3,03--- 8,08 - 5 dzień cyklu LH 3,57 norma 2,39----6,60 5 dc. ESTRADIOL /tu tragedia 10,00 norma 21----251 - 5dc. i prolaktyna 2,92 a po obciązeniu tylko 5,12 5dc. a dzisiaj odebrałam wynik progesteronu z 22 dnia cyklu - jakaś tragedia wynik 1,30 ng/ml przy normach w tej fazie 1,2 - 15,9 ng/ml TSH - 2,42 może któraś z Was mi poomoże w interpretacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Michalina - dzienki za wiadomości . To dobrych masz znajomych , ja sobie powiedziałam że jak będę w ciąży to nikomu nie powiem ze znajomych . Ostatnio jak byłam zrobili moi znajomi sensacje , więc nie było to miłe dla mnie . Wam to powiem bo takie same problemy , nie zrozumie ten kto niema takich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jutro jednak zrezygnuję z mocniejszych trunków. Jak by co, lepiej nie... Kurcze! nie wiem jak tu zrobić, że by się nie nakręcić! Jeszcze rano czułam spokój. Chłodno oceniałam sytuację, a teraz głowa zaczyna mieszać i myśli krążą wokół ciąży... masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 - ja tak do końca no to nie wiem, co wtedy powoduje złuszczanie się endo, ale...tak na logikę--nawet jak jest pęcherzyk niepękający, to przecież do przysadki docierają jakieś info ( przecież ona nie wie, czy pęknie, czy nie, czy jajo jest w środku itd. ) i wydziela hormony--najpierw na wzrost, potem progesteron i myślę,że to przez to !!A śluzówka rośnie wraz z pęcherzykiem i nie ważne czy on pęknie czy nie--musi się ona potem złuszczyć.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - nigdy w życiu jeszcze nie mroziłam pączków !! I one są potem dobre po rozmrożeniu ? Mroziłam ale szarlotkę, sernik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mrożę chleb.:P Jak byłam na diecie bezglutenowej no to częściej to robiłam, bo ten chleb bezglutenowy jak się go otworzy, to się szybko psuje,a że jest krojony, to kromki mroziłam i zostawiałam tylko tyle,ile mi trzeba było na dany dzień i na rano ewentualnie !! No to niezła imprezka się nucia zapowiada.:-)My z moim M też lubimy b.karaoke.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
nucia - to super że masz takie zabawne wójowstwo . Koleżanka mojego M ma takę gre , kurcze zapomniałam jak sie nazywa . Wiem że leci muzyka i masz w ręńku pilot i wykonujesz ruchi , można grać w tenisa i td. I też wszyscy pokoleji bieżemy udział . A mój M też ma kolegów po 40 td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć aniaw2010 ! Miło nam, że do nas w końcu dołączyłaś.;D Oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa, bo wiadomo, że lepiej jakby żadna z nas nie miała problemu, no i nawet tego zdobytego już doświadczenia !! A u kogo masz wizytę i czy to będzie twoja pierwsza wizyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - ja spróbuję Ci trochę może zinterpretować te Twoje wyniczki, ale wiadomo, że lekarze łączą je wszystkie razem i dopiero wydają jakąś diagnozę.;/ FSH masz w normie--gratuluję.;P To jest bardzo ważny hormon !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - 5 dc. troszeczkę za późno na badanie hormonów takich ja FSH,LH czy Estradiol.:/Powinno się je robić w 3 dc. Mówią i piszą, że można w 2 lub w 4, ale ten 3 jest najlepszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - najlepiej jest jak stosunek FSH do LH wynosi 1, a u Ciebie 1,77, ale tragedii chyba nie ma.:D Piszę po kawałku, bo muszę czytać Twoje wyniki, a w tym małym ekranie na dole mi źle jest to robić.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek - Zwolnienie biorę jak będę mniała robiony transfer , no i dają pózniej na 2 tygodni , więcej nie dają . A propo pączków to jak wystygną to odrazu do zamrażarki , ja kłade na takim półmisku żeby niepogniętły się , a pózniej w oreczki pakuję pokilka sztuk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
aniaw2010- Witam cię !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - jeśli chodzi o Estradiol, no to rzeczywiście masz za niski.:/W tych dc. powinien być wysoki, bo odpowiada za wzrost śluzówki macicy i dojrzewanie pęcherzyków płciowych !! Ja miałam 2o kilka ostatnio, ale są Kochana 2 normy--nie podałaś, w jakich Ty miałaś te badania robione ? :/ Wiesz-przysadka mózgowa dostaje sygnał i zaczyna go produkować. Im wyższy Estradiol, tym niższe FSH powinno być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek - widzę że ty na wszystkich problemach znasz się ? To bardzo dobrze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - na Prolaktynie się za bardzo nie znam.:/W tą stronę w dół oczywiście, bo masz trochę za niską chyba, ale nie wiem,co to znaczy ! Poszukaj na necie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha---a odnośnie Prolaktyny to słyszałam kiedyś, że powinno się ją robić w 21 lub 22 dc.:D Choć z doświadczenia lekarze widzę choćby w szpitalach, nie stosują się do tego ani do dni,kiedy hormony się powinno robić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - a TSH masz dobre.;D Norma jest do 4 coś tam, ale przy ciąży jak jest od 1 do 3 to jest ok.;-)A najlepiej jakby było w okolicach 2 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - a jaką sensację znajomi zrobili ? Ja też nie powiem nikomu prawie chyba.:/ Michaline-fajnie,że ni zapominasz o nas.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 - masz rację ! Z alkoholem no to może delikatnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×