Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Julciaaa- gratuluje pecherzyków i trzymam kciuki za piątkową punkcje ! Będzie dobrze , ja równierz podczas stymulacji byłam jak balon . Ale wrócisz do formy szybko . Kciuki zaciśnięte . Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko Muzykanto - no pewnie , że jedz do novum , i tam bardziej dokładnie Cię zbadają . Mam nadzieje , że to nie będą polipy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igreczku, wiem , ze trudno o optymizm ale łatwiej z nim niż bez niego:-) kochanie. Bedzie dobrze, zobaczysz:-) a wina napój sie wiecej. Sprawdziłem u siebie i nie mam żadnych info na temat endo ale coś kojarzy, ze chyba koło 10mm ale pewna nie jestem. Dr wogole owym sie nie interesował w moim przypadku a przynajmniej intensywnie o nim nie mówił.. Przesylam Wam kolejne wiruski ciazowe: **+*+*+**+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*++*+*+*++*+*+*++**+*+*+**++*+**+**+*++*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*++*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+=*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*++++++*+*+*+*+**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - trzymam kciuki za posiewy i za piątkowa wizyte startową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - ja już powoli robię sobie badania . Jutro mam wybrać sie do dr internisty zobacze co mi powie . Bardzo bym chciała żeby dał mi skierowania na badania cytogenatyczne , a jak nie to zrobie w szpitalu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem lena66.;D Właśnie jem orzechy-kupione w Biedronie ( nie za dobre, ale skończę ), a mój M się zaoferował i mi właśnie łuska włoskie i laskowe - nasze.:D bo jeszcze mamy ! Widzi, że się tym denerwuję.:/ Winka mi zaraz naleje.:)Pół kieliszka tylko, no bo ja za winem nie za bardzo i tak na smaka tylko sobie popijam.A można półsłodkie ? Ono jak półwytrawne w sumie smakuje...a jutro będę miała barszczyk czerwony z uszkami,zamiast soku z buraków, bo mam do niego traumę, bo kiedyś po nim wymiotowałam i nie ruszę.:/ Może być tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66- ja jak podchodziłam do IUI , to brałam Clo w takich dawkach jak TY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek bardzo dobrze :) wlasnie sobie przypomnialam ze mam buraki w domu to ugotuje sobie tez barszczyk w sobote. Ja jem 3 marchewki dziennie albo pije szklanke soku z marchwi, pije tez szklanke siemienia lnianego. Z tymi orzechami to tez dobry pomysł, mam w domu to zatrudnie M do łuskania :) A wina to chyba ja nie moge przy tych lekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmmma
dziewczyny,ale novum to chyba przychodnia a nie klinika co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk - Ja bym chętnie z toba spotkała się , ale w tych godzinach jestem w pracy . Mam nadzieje, że będziemy jeszcze mieć taką okazje , bo już spotkałam się z Julcią . I bardzo miło wspominam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja dzien przed IUI miałam endo 8,9 mm mam zapisane, a dzis 10-11 wiem bo dr dokładnie mierzył, powiem Ci jeszcze ile w dniu transferu. Nic sie nie martw bo na razie nie ma powodu. Serio! lato - dzieki Kochana👄 dostałas @ juz czy jeszcze czekasz? Robiłam sobie zastrzyk z pregnylu własnie, nie mogłam zdiąc nasadki z igły, w koncu tak szarpnełam ze pojechała po palcu i prawue sie złamała. Dobrze ze miałam jedna w zapasie, kiedys mi pani jednen zestaw za duzo dała, dzis mialam mowic ze nie chce igiel i strzykawek ale mowie zapas jednego kompletu nie zaszkodzi, jak tu nie wierzyc w przeznaczenie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nazwie maja faktycznie przychodnia ale na stronie pisza o sobie tez klinika :) ja wole nazywac to klinika bo przychodnia kojarzy mi sie za bardzo z ta osiedlowa na NFZ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia - uśmiechu jeszcze nie ma, ale staram się robić, co tylko mogę, by jej pomóc. To znaczy endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy jest teraz mnóstwo pracy , więc mam bardzo mało czasu wolnego . A siedzę w pokoju razem z księgową , więc nie chcę , żeby ona zabardzo wiedziała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmmma
aha no to dzięki zerknę na stronę bo miałąm dylemat. Klinika wg słownika to miejsce gdzie badania naukowe mają miejsce i nie byłam pewna. Taka głupotka.Ale dzięki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMuzykant - kciuki za sobotnią wizytę i za pt posiew:) michaline łapę te ciążowe fluidki mam nadzieje, że zostana ze mna na dobre:) igrek mniam ja uwielbiam wszystkie orzechy no moze oprócz nerkowca i migdały ostatnio zjadłam przy jednym posiedzeniu całą paczkę a potem sie dziwię,że bębenek coraz większy:) lato76 a od którego dnia cyklu brałaś zobaczymy jak u mnie będzie raz już sobie zzaplikowałam 1 tab. od 3dc i coś podziałało bo zawsze miałam 1 pęchęrzyk a po tym 2 tyle, że w 12dc już tylko jeden sie nadawał bo drugi był przerośnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - życzę powodzenia w sobotę na wizycie u na usg.;Dziwnie jest z tym Estradiolem - no nie ? Ty też badasz i bierzesz Progynovę...Ty: Estradiol ponad 300, a endo 14, a ja ponad 1100, a endo 6,4 -- ale jaja !! Nic z tego nie rozumiem.:/ Gin mi wczoraj mówił,że nie ma na to norm przy braniu leku. Janko - a może Wy z Rudzią się spotkacie ?? Może byś się nam tu ujawniła ? Rudzi wyślij-Ona podawała na forum e-maila. Julciaaa - może to znowu dobry znak z tą igłą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - ta igła złamana , to moim zdaniem dobry znak ! Trzymam z całego serca kciuki . A ja jeszcze nie dostałam @ , bo dzisiaj mam 17 dc . Robie pomalutku badania , mam nadzieje ,że wyniki wyjda ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko jutro mam byc godzien przed wizyta w zabiegowym na pobraniu krwi, maja badac hormony i morfologie wiec pewnie bede na czczo do Warszawki smigac ;) A w sobote to pewnie taki sam schemat :) Ja bede u dr W, a gdyby go nie było w sobote to mowił ze mam isc do L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - nie poddawaj sie , bedzie dobrze . Jedz orzechi pij winko , a wyniki wyjdą ok . Tego Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×