Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Malwi-wyślę,tylko już jutro dobrze ? Dobranoc dziewczynki.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny!niedlugo weekend majowy -miłego odpoczynku ! czy któraś z was korzystała z porad dietektka w Novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZĘTA Dzisiaj u mnie piękny poranek świeci słoneczko ,a ja idę do pracy więc życzę wszystkim forumowiczkom miłego dnia . Łucjaz-ja nie pomogę bo nie korzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! Miłego dnia życzę i słonecznego przede wszystkim:) U mnie dzisiaj piękna pogoda:) Igrek wyśle ci jak zrobię to zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim ! U mnie pięknie świeci słoneczko . Nie długo wybieram sie do dr . Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luzjaz1979- ja ci nie podpopowiem , bo nigdy nie korzystałam . Ale może któraś z dziewcząt ? To ci napiszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieb dobry:-) u mnie tez piękna povgoda. Wczoraj byli malarze i wymalowali całe miesZkanie. Zrobili to w ciagu jednego dnia więc mam ekipę świetna, godna polecenia:-) Malwi, tak mnie ciągnęło do lodów, wogole do słodkiego :-) teraz do lodów już mniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie też piękne słońce niestety nie skorzystam z jego uroku, gdyż cały dzień jestem w murach czyt. pracy:) Czekam na ten okres jak się dziś nie pojawi nie będzie najlepiej bo cały grafik legnie mi w gruzach i znowu będe mieć problem jak będzie IUI no przecież nie może być prostej drogi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak miałam jechać na transfer po świętach na 14 to o 8:30 byłam jeszcze w pracy mimo , że miałam urlop , bo miałam sprawy nie dokończone z piątku przed świętami. A jak wracałam z Wawy to też tam musiałam zajechać , bo jeszcze nie skończyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi to miejmy nadzieję, że tak będzie, tylko ja się martwię to zamotą w pracy bo wiesz mnie nie ma ktoś inny musi przyjść może uda mi się zamienić dobra poczekam do rozwoju wypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, Wróciliśmy wczoraj w nocy z Krakowa. Postaram sie nadrobić dzisiaj forumowe zaległości. Siedze właśnie w novum i czekam na pierwsze usg. Piękna pogoda w Warszawie. Miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zu no nareszcie się odezwałaś kochana. Daj znać jak po USG koniecznie! A jak samopoczucie nadal masz mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, to będzie koniec 14tc początek 15tc, więc nadzieja jest, że się dowiem ale pewnoście niestety nie mam. zalezy jak dzidzia urosła. To będzie pierwsza wizyta u nowego lekarza, więc pewnie będzie to trochę wizyta zapoznawcza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie też piękna pogoda dzisiaj :) Słoneczko świeci i w końcu ciepło :) Byłam wczoraj na usg. Pęcherzyk pękł. Widać było ciałko żółte. Teraz czekam do 9 maja, bo wtedy mam zrobić test ciążowy. Tego dnia mam też urodziny więc może zrobię sobie prezent jak się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W porządku , ale przeszkadzają mi niektóre zapachy:) Mam w domu króliczka miniaturkę i nie jestem w stanie znieść jego zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, super :-) Trzymam kciuki za Ciebie :-) i za Twój prezent urodzinowy. Malwi, brzuszek jest malutki, czasami większy, nie wiem od czego to zalezy. w spodnie wiosenne z zeszłego roku się dopne ale jest niewygodnie.. A Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny króliczek :( zostanie odtrącony :( Też bym chciała już mieć wstręt do niektórych rzeczy :) Może już niedługo się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline ok tylko jak pisałam nie mogę zjeść nic słodkiego, nawet jogurty z owocami są dla mnie za słodkie. Widocznie tak musi być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Pozdrawiam w ten słoneczny i piękny dzionek.:P Ja jem orzech laskowe-wzięłam sobie do pracy...a włoskie mam w domku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroliczek jest małym łobuzem , bo gryzie wszystko co ma na drodze , jest ciepło wiec wypyli na balkon.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łucjaz1979 - cześć.:P Ja nie korzystałam.:D A po co niby te Jego porady są ? I co Ty taki ranny ptaszek ?? Pytam jeszcze raz, bo mi wczoraj nie odpisałaś.:/Ile miało Twoje dzieciątko, jak je straciłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - napiszę Ci dopiero te jednostki po pracy gdzieś tak po godzinie 16.00, bo nie mam ich ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×