Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

monka26 - wszystko zalezy od tego ile i jakiej wielkości wyprodukujesz jajeczek. Mysle ze okolo 21-25 dc mozesz miec punkcje, ale to tak jak mowie wszystko zalezy od tego ile bedziesz miala jajeczek i zalezy wszystko od tego jak bedziesz reagowala na leki, Spokojnie nie stresuj sie. Jezeli uważasz ze nie masz juz sily na prace ze wzgledu na stres bierz wolne i nie ogladaj sie nikt orderuy ci nie przypnie za to ze chodzilas do pracy a przeciez najwazniejsza jestes teraz ty i twoje jajeczka. Ja chodzilam do pracy ale nie czulam sie zbyt ciekawie bylam taka napuchnieta i wzdeta po lekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA jakie to wszystko trudne ... Dziewczyny a na punkcje można normalnie mieć jaką s dłuższą koszulkę tak? i Czy ten zabiegi wykonywany jest normalnie na fotelu ginekologicznym? To będzie najbardziej stresujący dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Monka, ja miałam na pierwszej punkcji koszulkę przed kolano, ale bardziej sprawdził się za drugim razem zwykły T shirt, który miałam na sobie, także nawet go nie zdejmowałam, tylko na to tą papierową koszulkę od nich i było ok. Iza, powodzenia! Julcia, musi się udać! Miejmy nadzieję, że na to forum wykorzystałam limit nieudanych prób i Ciebie to ominie. Tego Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - ja myślę że powinnaś zadzwonić do swojej dr. i powiedzieć jej co i jak się u Ciebie dzieje wiesz wydaje mi się że po takiej rozmowie będziesz spokojniejsza bo ona na pewno Ci coś podpowie , doradzi, wytłumaczy. A nie masz do niej prywatnego nr. tel.?? Ja to miałam nr. prywatny dr.Zygler i jak tylko działo się coś co mnie niepokoiło to zawsze do niej dzwoniłam. Zresztą ona sama mi powiedziała że mogę do niej dzwonić zawsze kiedy mnie coś niepokoi. A w ciąży to nawet kiedyś jak zaczęłam plamić to w niedzielę do niej dzwoniłam i ona akurat wtedy była gdzieś u rodziny , ale powiedziała mi że wraca około 21 i żebym do niej około tej godziny przyjechała. (ach moja kochana dr. Zygler )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONKA 26- JUZ CI odpowiadam. mozesz miec dluzsza koszulke mozesz miec nawet taka najlepiej bawelniana koszulke mozesz miec ubrany tylko staniczek. Dostajesz tak i tak taka koszulke jednorazowa jak wchodzisz to pan anestezjolog pyta cie o Twoje dane i kiedy bralas ovitrelle na pekniecie pecherzyka pozniej przechodzisz do pomieszczenia gdzie sa szafki na ubranie rozbierasz sie do bielizny wlasnie tylko staniczek lub dluzsza koszulka. A najważniejsze musisz miec ze soba skarpetki bo jednak troche na stole poleżysz moga ci stopki zmarznąc. jak jestes gotowa pani pielegniarka lub anestezjolog zaprowadza cie na sale. KJak ja zobaczylam bylam w szoku tyle ludzi tyle sprzetu to widzialam na filmie na Chirurgach :) wszyscy cie milo przywitaja kladziesz sie na lozko goinekologiczne raczki na "Jezusa" podłączaja ci wszystko wenflron i resze maszynerii i nawet nie wiesz kiedy śpisz. nozki jak na fotelu ginekologicznym To wszystko dzieje sie tak szybko ze nie wiesz kiedy i jak a jestes budzona i przechodzisz do sali na łóżeczko pod kocyk zeby dojsc do siebie po narkozie. Nie stersuj sie Dasz rade ja jestem wytrzymala na bol i na wszystko ale byla ze mna na sali dziewczyna ktora mowila ze jest panikarą i dala sobie swietnie rade. także sopko. Jak pomoglam to ok jak masz jakies pytanka daj znac moze bede umiala na nie odpiwiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena - no faktycznie wspaniałe jest o uczucie gdy słyszysz z ust swojego maluszka takie słowo jak MAMA. U nas to najpierw było TATA ale i tak było cudownie. A jak pierwszy ras to moje słoneczko powiedziało do mnie "MAMO KOCHAM CIĘ " to tak ryczałam ze szczęścia ze się nie mogłam opanować i wyłam na cały głos jak bóbr. Ach piękne to chwile , piękne!! Wszystkim Wam kochane ich życzę i jestem pewna że wszystkie się w końcu ich doczekacie. Jedne wcześniej inne później ale się doczekacie na pewno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Słonecznie :) Iza, Julcia - trzymam mocno zaciśnięte kciuki :) Byłam wczoraj u dr. Dowiedziałam się, że żaden cykl nie będzie stracony, a pobyt w Egipcie jest wskazany żeby oderwać się od realiów codziennego życia... Tak więc zaczęłam kolejną stymulację i próbujemy naturalnie... Jeżeli nie uda się do powrotu z wakacji to podchodzimy do IUI :) Dodatkowo okazało się że moje jajniki są w lepszym stanie... Produkują dużo mniej zbędnych pęcherzyków... Moje PCOS "zmalało" :) Jakoś tak lepiej się czuję po tej wizycie wczorajszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka 26 - nie stresuj sie , wszystko wyglada tak jak opisała izka . Tak to wszystko szybko trwa , że nawet nie obejrzyj się , a juz będziesz po punkcii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy ten stres nas musi ciągle przesladować ? Ja dzisiaj mam zrobić te badania genetyczne , straszne sie boje ...........że może wyść coś nie tak . Ostatnio mnia dr pytała czy w mojej lub mojego M rodziny rodziły się dzieci martwe i td . Normalnie po tym strach mnie ogarnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_k - Super , że masz już dalszy plan działań !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, Alex Dziękuję za dokładny opis, pomogłaś i to bardzo :) Lato1798 ja tez bardzo bałam się badan genetycznych, ponieważ u mojego M jego mamy rodzeństwo mam chore dzieci, jedno ma porażenie mózgowe, zanik mięśni a drugi zespół downa, wiec mój strach był wielki. W badaniach wyszło ze kariotym u mojego M i u mnie jest prawidłowy. Ale tak naprawdę nie wiadomo co Bóg da i jak to wszystko bedzię i strach do dnia porodu będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K - no widzisz a tak sie stresowałaś zobaczysz wszystko bedzie dobrze. Jedz do Egiptu - koniecznie na nurkowanie nie kupuj wycieczek z biura podrozy tylko gdzies w mieszcie z nimi mozesz sie niezle potargowac kazda wycieczke zawsze wychodz od polowy ceny nie daj po sobie poznac ile chcesz wydac oni uwielbiaja sie licytować. Po porwocie przystapisz do IUI i zobaczysz jak za miesiac bedziesz robila bete. jezeli chcesz podpowiedzi odnosnie Egipty daj znac bylam tam 3 razy wiec bede moze mogla pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny za godzinke wyruszam do NOVUM na bete, tam sie na nia ok godziny z tego co pamietam czeka wiec za ok 3-4 h bede wszystko wiedziała i wtedy wam nawet z komórki napisze. Strasznie sie boje:O ale przeciez co ma byc to juz sie stało, beta to tylko potwierdzi lub wykluczy... mam nadziej ze ten bociek co nas znalazł jeszcze o ans pamięta;) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - ja tez sie balam tych badan genetycznych u mnie w rodzinie nie bylo martwych dzieci ani nikt nie mial zespołu Downa czy jakiejs innej powazniejszej choroby jedynie sercowcy. moj tato byl bardzo chopry na serce ale to wsztsko przez to ze mial nie wyleczone do konca grupy i takie tam . Balam sie pammietam HIV najbardziej wiedzialam ze jestem zdrowa ale nigdy nic nie wiadomo kosmetyczka jakies laboratorium gdzies sie skaleczysz i chorobsko jest takze tego sie balaM poza tym moj M nie jest moim pierwszym partnerem wiec zawsze isntialo ryzyko zarazenia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato no tak to już jest z nami kobietami że ten stres ciągle nas prześladuje. Najpierw jak się staramy o dzidziusia to czy wszystko będzie ok z komórkami plemnikami rozmrażaniem ,transferem , czy się zagnieździ itp. Potem jak jesteśmy już w ciąży to czy wszystko ok czy się dziecko prawidłowo rozwija , czy będzie zdrowe czy poród będzie szczęśliwy. A jak już mamy to nasze upragnione dzieciątko to nadal jest stres żeby zdrowo rosło, żeby nic się złego nie wydarzyło codziennie jest ta obawa. Taki to już nasz babski los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciaa- kciukasy zacisniete na maksa &&&&&&&&&&&&&&&& zobaczysz bedzie dobrze mialas podane piekne komreczki takze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze przy kompie w samochodzie i co nie zerkne na ulice co sie dzieja na "świecie " to widze albo kobiety w ciąży albo kobiety z malutkimi dziećmi Ciekawe czy to dobry znak. Poza tym robi sie bardzo ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to juz jest z nami kobietkami . Za 3 godzinki mam jechac do Novum zrobić te badania więc kciuki mile widziane . Pozdrawiam wszystkich i zycze miłego dzionka . Julciaaa izka - Trzymam z całych sił kciuki za Was kobietki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - cieszę się, że ustaliliśmy co dalej... i że nie muszę tracić cyklu przez wyjazd :) Iza - ja mam kolegę w Egipcie, który ma tam swoją szkółkę nurkowania, więc nurkowanie na pewno z nim :) co do reszty wycieczek to na pewno nie z biura :) mam już parę namiarów na egipskie biura organizujące wycieczki z polskimi przewodnikami :) jedyne czego się trochę boję to "zemsta Faraona" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Trzymam kciuki za WAS - Iza i Julcia :) - trzeba być DOBREJ MYŚLI :) i jestem z WAMI :) Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheheh ale mnie monka rozbawiła napisała iza1797 także nasza iza ponad 200 lat liczy:) lato powodzenia na badaniach:) Aneczka_K super, że wszystko już ustalone napewno Ty tez sie już lepiej czujesz udanego wyjazdu i dużo odpoczynku a kiedy chcecie jechać? mena dobrze napisała iza julcia to WASZ DZIEŃ!:) Lena2005 no w końcu sie odezwałaś co u Ciebie? pozdrawiam Ja dzisiaj zrobiłam krok milowy teraz będę sie spotykać z moja psycholog co 2 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - masz rację. czuję się już lepiej... planujemy wyjazd 17 czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×