Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

🖐️ igrek - zobacze ta bransolete w domku bo tu mam zablokowany dostep😠 iza - dokładnie 0 seksu jak LATO pisze bo wiem ze spera jakos tam negatywnie moze wpływac na implantacje zarodka. Trzymam kciuki za te bóle, ja tez miałam w nocy z 4/5 dpt takie bóle rozpierajace które mnei obudziły i nie mogłam pzrez nie zasnąc zuziu- dzieku - to ja tez sie wybire tak jak zalecają w 25 dpt i 35dpt a potem musze sie do swojej ginki juz zapisać. byle tylko wszystko dobrze była z Kwiatuszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - A mnie mówiła , że 0 seksu . a przecierz mamy tą samą dr . Zrób jak bedziesz uważała , ja bym nie ryzykowała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciami brałam no spe i nie pomogła wiec wzięłam apap i przeszło. Troszkę mam wyrzuty sumienia o ten apap , ale dr mi mówił ze w ostateczności można , bo to czysta postać paracetamolu i nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem czemu tak powiedziala skori z tego co ja pamietem i czytalam nie wolno sexu. aj trudno stary musi uzbroic sie w cierpliwosc a jak nie to niech sobie sam radzi ma to gdzies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, Rudzia, Magii - trzymam za Was kciuki. Dajcie znać jak najszybciej o wynikach!!!!! Ewciami - ja musiałam przed wizyta zrobić jeszcze raz bete i progesteron. Po tem usg, sprawdzil wielkosc bobasow i jak szybko biją serduszka. Dostaliśmy tez zdjęcia z usg na pamiątkę. Potem wypisał kartę ciazy, wypisał jakie badania muszę zrobić przed następna wizyta i podał termin wizyty. Pytał gdzie chce rodzic i czy mam wybranego lekarza. Na koniec życzył szczęścia i prosił żeby sie odezwać jak sie wyklują aby mogli wpisać w kartę. Po wizycie musiałam iść do zabiegowego na zmierzenia ciśnienia i wagę. Jeśli na wcześniejszej wizycie nie podał Ci terminu porodu to powie na tej. Iza - my nie uprawialismy seksu przez te 2 tygodnie. Miłego dnia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - ja jak byłam w ciąży początkowej to rónierz mniałam zakaz seksu . A moja kolezanka która leczyła sie u dr SZ i była w ciązy z blizniakami to przez cała ciąże mniała zakazany seks .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
zuzia zu dziękuję za info, ty też leczysz się u dr z, mi też kazał zrobić betę i progesteron, napisz mi jeszcze ile milimetrów miały twoje dzieciaczki malwi myślę, że jeden apap to nic nie zaszkodzi, kobiety biorą antybiotyki w ciąży i rodzą zdrowe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciami - tak lecze sie u dr Z. Moje dzieciaki miały po 11,5 mm i 10 mm. Wiekszemu serduszko biło 161 na minutę a mniejszymi 148. Julciaaa - a Ty gdzie chcesz rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
zuzia zu to wielkościowo super, a na poprzednim usg w 25 dniu jak dzięciątka wyglądały wielkościowo pamiętasz, ja się trochę boję bo na wizycie w 28 dniu miało tylko 4,1 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciami - na wizycie w 25 dt nie podał mi wielkości. Powiedział tylko ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
zuzia zu mi też powiedział że ok, a jeszcze mam pytanie rozpisał ci jak brać leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny udało się mój wynik to 111 w 10 dpt. Dziekuje za kciuki, cała się trzesę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi- Z całego serduszka gratuluje !!!!!!!!!!! super !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi34- super wynik gratuluje!!!!!! koniecznie musisz uzupełnic stopke:) pozostaje nam czekac na Rudzie&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wyliczam to kolejna po Rudzi bede ja ciekawe jaki ja bede miała przyrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak izka została nam jeszcze rudzia , a po rudzi oczywiście bedziesz Ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi - gratuluje!!!!!! ewciami - jesli chodzi o leki to powiedzial ze mozemy powoli schodzic z luteiny, folik brac caly czas i ze jakies witaminy moge zaczac brac. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochaniutkie wieki mnie u nie było ale z uwagi na gorący okres u mnie. Całą majówke pracowałam, potem przeżycia z mężem ( poszedł na tk, w czasie podawania kontrastu zaczął "schodzić", wezwano anestezjologów do reanimacji - nawet nie wiecie co ja przeżywałam patrząc na to wszystko :( ). No ale ważne, ze badanie wyszło dobrze chociaż ... ani usg ani TK nie znalazło jądra które trzeba usunąć a które wyczuł dr W. Teraz czekamy na termin u dr W by pokazać mu wszystkie wyniki ale póki co cały czas go nie ma - przez to też przełożono nam wizytę u dr Z ( byłam zapisana na 25 ) bo chcą aby dr W poszedł z nami do dr Z :) Gratuluje dziewczynkom i za inne trzymam kciuki - zaraz poczytam co tu się działo :) Ja od wczoraj jestem na clo. Zobaczymy czy sytuacja się rozwinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - to mialas przezycia bidulko. mam nadzieje ze teraz bedzie juz tylko dobrze. Sciskam z calych sil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi - super!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D gratulacje!!!!!!! sliczna betka jak a ten dpt:):):) rudzia - za ciebie tez całych sił zaciskam! kordinka - mam nadzieję ze cos z dr ustalicie i szybciutko zaczniesz sie starc intensywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam Kochane. Teraz czekamy na dobre wieści od Rudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to ja ale co mój m przeżywał. Po tk powiedział, że na żadne badania więcej nie pójdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka- bardzo Ci wspolczuje odnosnie mężą. Bardzo dobrze ze nic sie powazniejszego nie stalo. Trzymam kciuki za nowy cykl i teraz to juz na pewno bedzie wszystko dobrze trzymnam za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia kochaniutka trzymam za Was kciuki :) Mam przeczucie, ba wiem to, że będzie dobrze. A tak poza tym nie zaglądałam tutaj gdyż od maja po pracy prowadzę w ramach wolontariatu świetlice dla dzieci działająca przy moim kościele :) Opiekunem grupy jest ksiądz w wieku mojego m a ja z uwagi na swoje doświadczenia pomagam mu ogarnąć maluchy :) Wciągnęło mnie to wszystko :) Zuzia tak sie ciesze Twoim podwójnym szczęściem. Jejciu ja bym nawet 5 mogła mieć ale tylko żeby nam się udało i dzieciaczki urodziły się zdrowe. Cicho wierzę, modlę się, że może przy tym cyklu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magi wpisz sobie w stopke informacje o IVF, wchodzisz w moje konto, masz je na górze pod "Forum strona główna-antykoncepcja..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi ale sie cieszę że jeszcze przed pracą udało mi się przeczytać GRATULACjE WILKIe :):):) Kordianka dobrze,że sie odezwałaś bardzo współczuję tych przeżyć z mężem ale najważniejsze że skończyło się dobrze, trzymam kciuki za wizytę i Twoja stymulację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magii gratulacje cudowna wiadomość :):):) Kordianka, współczuję przeżyć z M, teraz juz będzie z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - gdzie Ty chcesz rodzic? Michaline - jak sie dzisiaj czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za gratulacje, jestem w pracy i na niczym nie mogę sie skupić. Rzecz która normalnie zajmuje mi 15 minut robie już 1,5 godziny. Rudzia czekam na informacje od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×