Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

igrek normalnie powinnaś dostać klapsa za takie pisanie !!!!!!! Pamiętaj że pozytywne nastawienie to w naszym przypadku 25% powodzenia. Więc nawet mi się nie waż dalej tak myśleć ze to nie możliwe aby Ci się udało!!! Tobie się to po prostu zwyczajnie należy i na pewno w końcu się uda!!!!!! Julcia - trzymam kciuki za USG Janko - za Ciebie oczywiście też zaciskam &&&&& &&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:-) Ja dziś na szkoleniu służbowym, na szczęście w Warszawie ale mimo wszystko juz mnie pupa boli od siedzenie. Poza tym lekko mi niedobrze. Witaj, Beata. Ja jestem po IUI i nie miałam żadnych zaleceń. Miałam prowadzić normalny tryb życia, więc wstyd sie przyznać ale nawet palilam jeszcze do momentu wzrostu bety. Igrek i Janko, nieustannie myśle o Was, Zeby sie udało:-) Julciaa, powodzenia na wizycie. Czesc Zuzia, super ze czujesz sie coraz lepiej. Ja tez. Czasami sie zastanawiam czy to dobrze. Czy nie powinnam miec jakiś objawów. Brzuszek rośnie, więc jest ok. Ale nie zmienia to faktu, ze sie martwię. Jestem w trakcie 17 tyg. Od jutra wchodzę w 18. 9 czerwca mam wesele sąsiadki i zaraz potem chcemy wyskoczyć na tydzień na wyspy kanaryjskie odpocząć. Samolotem podobno leci sie około 5 h więc mam nadzieje, ze dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - po pierwszym transferze bolaly mnie piersi, co jest u mnie rzadkością i mialam zawroty glowy ze 2-3 razy, a po tym zero objawów. Wiec jak szlam robic bete to bylam pewna ze sie nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Witam nowe forumowiczki :) W domu mam internet play i niestety wczoraj odłączył się i juyż nie mogłam złapać sieci :/ Lato szkoda, że nie umówiłyśmy się może następnym razem? Jak miałam kiedyś robione badanie TSH wyszło w normie, teraz było lekko podwyższone, narazie o tym nie myślę. Jutro mam kolejne usg i zobaczymy, kuję się od poniedziałku 3 zastrzykami i już powoli nie mam miejsca gdzie robić zastrzyków, już mam powoli dość, Michaline, Zuzia, Malwi Agniren, Julcia,maggi mam nadzieję że jak najmniej będziecie miały objawów ciążowych tych męczących oczywiście :) Lena66 mam nadzieję że IUI odbędzie się w terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - no te piersi to po lutce zapewne.:P A ile miałaś tabletek ? Michaline - super te Wyspy Kanaryjskie.:D My mieliśmy w tamtym roku tam lecieć, ale jak się zdecydowaliśmy na ofertę, by kupić, to już jej nie było.:-/hehe No i w końcu polecieliśmy na Rodos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka - tak dostałam i Janko też.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - moze i po luteinie tylko dlaczego tym razem nie bolaly??? bralam 10 tab. Michaline - my to w tym roku wakacje w cieplych krajach sobie odpuscimy. Slabo znosze upaly u nas, puchna mi rece i stopy wiec nawet nie chce myslec jak to bedzie w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - ja też często miałam właśnie na odwrót.;/Po lekach nic nie bolało, a jak ich nie brałam to bolało.:/ Polecam bajkę na HBO "Planeta 51"-niedawno się zaczęła...śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline a gdzie konkretnie się wybieracie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam mniejsze jakby to nazwać plamienie czy wypływanie lutki brązowawej niż wczoraj.:P Już jest o wiele mniej na wkładce w porównaniu z wczorajszym dniem, czyli Julciaaa miałaś rację,że 5 dpt będzie to mijać.:D Choć jeszcze te fajfrocle na papierze toaletowym i jak wkładam lutkę, no to na palcu są czasami.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co znowu taka cisza na tym forum ??? Ja bajkę obejrzałam.:D Fajna była ! Zaraz sobie znowu jakąś komedię poszukam.:-) Cały czas boli mnie ta lewa strona ( prawa tylko czasami ).:/Jak leżę, no to jakoś jest,ale jak wstaję gdzieś chodzić, no to ją bardziej czuję.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Ja ostatnio też się mało odzywam bo nie czuje się najlepiej tylko bym leżała, albo spała, nie mam na nic siły. Nawet jak z M pojadę na zakupy to zaraz chce wracać do domku , by się położyć. mam nadzieję, że niedługo to przejdzie. :) Michaline my też z M myślimy o wakacjach , ale to dopiero w 2 połowie lipca, bo M ma wtedy urlop. Zuzia cieszę się , że się lepiej czujesz, oby tak dalej. Igrek mam nadzieję ,że te kucia są dobrym objawem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malwi ! A napisz, jakie Ty miałaś objawy po obu tych transferach ? Ja oglądam teraz "Ojca Mateusza"...bardzo Go lubię.:-)hehe Twoja stopka też jest piękna...końcówka szczególnie---mam nadzieję,że ja też się takiej kiedyś doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek dziewczynki :) Ja dopiero wstalam ale cos nie bardzo sie wyspalam bo jest starsznie goraco i cos spac nie moglam. Zjadlam sniadanko i zaraz smigam do lekarza. Powiedzcie mi Kochane ile Wy mialyscie przerwy miedzy kolejnymi stymulacjami? Bo tak sie zastanawiam czy czekac 2 cykle czy jednak wiecej? Moze nie ma co sie spieszyc za bardzo? Trzymam kciuki za wszystkie wizyty, badania betki itp :) aha dziewczynki, ktore sa z Warszawy macie moze jakies namiary na tanie noclegi? Bo sie zastanaiwam czy przy kolejnej stymulce jezdzic tymi pociagami jak ostatnio czy nie wynajac czegos na ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rudzia ! A o której poszłaś spać ? Ja z noclegami nie pomogę.:/Myślę,że dziewczyny dadzą Ci namiary.:-)W razie problemów mogę zapytać kuzyna,który tam mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia mi dr L powiedział, ze dwa cykle trzeba odczekac między stymulacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI Umnie dzisiaj pięknie świeci słoneczko,jest cieplutko tylko ze mną gorzej .Tak mnie dzisiaj zaczął brzuch rwać ,że musiałam wziąć nospę ,ale tak mnie rwał że aż mi się słabo robiło ,więc nie ryzykowałam wstawanie z łóżka .Ale teraz już przestało i czuję się lepiej więc mogę z Wami popisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - może to zagnieżdżanie ? Oby.:D A bolał Cię brzuch w dole tak jak na @ czy jajniki bardziej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi-ty też sie nie przemęczaj i jak tylko możesz to leżakuj sobie. Rudzia -fajnie że się odezwałaś i że masz plan do zrealizowania -to już połowa sukcesu .Niestety za z noclegami nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-najpierw mnie bolał jak na @ a potem sie po jajnikach rozchodził ,ale tak mnie bolało że aż powietrze musiałam łapać .Ale już dobrze.Aty jak dzisiaj się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - a ja się czuję tak, jak pisałam wcześniej.;/Czuję od wczoraj lewą stronę-bardziej na jajnik mi wygląda, że boli ! To nie jest taki ból, że nie da się wytrzymać i nie brałam No-Spy,ale uciążliwy, bo nie mogę za bardzo chodzić ani siedzieć.:(Nie czuję tylko, jak leżę.To jest takie kucie,jakbym miała kamienie w środku też.Więc ogólnie rzecz biorąc dziwny ból.W nocy nie pamiętam,czy mnie bolało,no bo spałam,ale z rana znowu poczułam i tak mam od wczoraj.Trochę dziś i prawą stronę czułam, ale już mi przeszło. Ale nie mam takich bóli jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
hej dziewczny ja po pracy i mam chwilke zeby popisac,-- janko igrek trzymam kciuki za was zeby sie udalo ja mialam takie bole od 3 do 5 dpt, dzis tylko minimalnie ccos czuje nie wiem czy to dobrze czy zle mam nadzieje ze sie uda za 2 dni testuje i sie strasznie boje, julciaa-- wszytko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papros - witaj, będziemy trzymać za Was kciuki z całych sił ! A który masz dzisiaj dpt. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
dzis jest moj 8dpt, dzieki przydadza sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×