Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Rudzia - a te Twoje zarodki to jak Ci mówili, że były dobre, czy nie a bardzo ? Nie chce mi się spać jakoś dzisiaj.:/Może coś poczytam jeszcze przed snem ! Wciąż czuję tą lewą stronę,najbardziej przy ruszaniu się, skulaniu, chodzeniu, siedzeniu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe, czy ktoś jeszcze jest na tym forum dzisiaj ? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek moje endo w ddniu transferu mialo 13m, mowili ze bardzo ładne. Natomiast zarodki byly 4 i 7 komorkowe ale od razu mowili ze sa troche kiepskie. Po pierwsze byly leniwe i pozno zaczely sie dzielic i jak na 3 dzien po zaplodnieniu powinny byc troche wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mierzyli Ci w ogóle to endo w dniu transferu ? Bo mi nie, tylko zbadała w środku, więc oboje stwierdziliśmy z moim M,że widocznie może widać tą grubość gołym okiem jakoś,że nie mierzą,a dopuszczają do transferu.Bo ja miałam transfer w sobotę,a mierzyłam sobie endo tu u siebie wcześniej w środę.Też zaczynam się już martwić i schizować pomału.:/Pytam wszystkich o wszystko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha odnosnie płynu do higieny intymnej to ja gdzies wyczytalam ze nie powinno sie uzywac przy takich zabiegach jak my przechodzimy. Ja teraz uzywam mydla biały jeleń lub szare mydlo. Podobno wlasciwosci ma duzo lepsze, natomiast wyglad i konsystencje juz troche mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałaś jakieś objawy w ogóle po transferze ? Bolało Cię coś może ?? Brałaś No-Spę ?? Bo ja jej w ogóle nie biorę.Brałam przez 1 dwa dni,ale jak się okazało,ę tylko w razie potrzeby,to przestałam.A raczej wytrzymuję ból i staram się nie faszerować lekami,bo i tak ich dużo biorę.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a to ciekawe dlaczego nie powinno się używać płynów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed transferem mialam robione usg w gabinecie, tez mi nic nie mowili sami od siebie ale o to sie dopytałam bo bylam ciekawa. Zreszta po kazdej wizycie prosilam pielegniarke by mi podyktowala jakie byly pecherzyki i endo i sobie to notowałam, przynajmniej na przyszlosc bede miala porownanie. Po transferze bolał mnie brzuch, kłuło mnie raz z jednej strony potem z drugiej i tak na przemian. Mialam dusznosci, było mi czasem slabo, mialam wrazenie ze mam podwyzszona temperature, troche mnie mdliło. Czasem jak stalam to tak mnie zakłuło z e az sie zginalam w poł. To tyle objawow. Bol brzucha pozostal mi az do @. Po odstawieniu lekow tez sie troche zle czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tych plynach to juz nie pamietam ale nie uzywam od kiedy mialam robione laparo. jak znajde info to podesle. Jak Ci sie spac nie chce to pisz ja dzis znowu do 6 pracuje to tu troche posiedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się zbieram, bo znowu mi się wszystko poprzekręca, jak będę tak późno chodzić spać.;/ U Ciebie no to mogły być jeszcze objawy po punkcji no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się boję o to moje endo po pierwsze - choć lekarz mówił, że jest ładne. Po drugie boję się o te moje przeciwciała antykardiolipinowe, że zniszczą mi te zarodki.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic - zam Rudzia.:P Jeszcze poczytam w łóżku.:D Leci Spartakus na HBO - fajny serial, ale już się czuję trochę zmęczona.://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc i miłej nocki Ci życzę.:P Oby szybko Ci zleciała, jeśli pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mysle ze wiekszosc objawow to po stymulacji i punkcji. Mam nadzieje ze teraz organizm dojdzie troche do siebie. Skoro mowili ze ładne to endo to pewnie takie bylo:) gdyby bylo niedobre to by nie robili trnasferku. I nie zamartwiaj sie tak o wszstsko bo tylko sobie zaszkodzisz Kochana. Nie analizuj juz kazdego szczegolu bo i tak nic to teraz nie da. Teraz trzeba cierpliwie czekac i sie modlic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w Lidlu sa fajne ciuszki dla przyszłych mamusiek to atakujcie najbliższe sklepy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta rudzia dzięki za wstawiennictwo u św. Rity, ja też wysłałam swoją prośbę przez stronkę, którą wcześniej podałaś. U mnie pod górkę okresu nie ma tzn w normalnych warunkach bym się cieszyła, ale wiem,że przyjdzie pytanie czy dziś, żle się czuję bolą mnie na przemian krzyż plecy wszystko mi chyba promieniuje, wczoraj pożnym wieczorem dostałam takich boleści może jeszcze nerwy to potęgują że nie obyło się bez przeciwbólowych, najgorsze że teraz wszystko w grafiku mi się posypało i nie wiem czy jakoś uda mi się zamienić bo nie chce brać urlopu na żądania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczynki rudzia - dobrze , że odezwała się i że masz już plan działań . igrek - nie martw się i niezadręczaj się tak. Trzeba wierzyc , że wszystko będzie dobrze . Mi dr L mówił , że czasami z zarodków kiepskich powstaje piękna ciąża . Bo nie tylko chodzi o jakoś zarodków , ale do tego czy się zagnieżdżą się wpływają jeszcze inne czynyki . Medycyna jest bardzo trudna , a na dodatek każdy organizm jest inny . Ja cały czas trzymam za Ciebie i janko kciuki . A co tak po nocach piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja:) Ja wczoraj tez poszłam spać bo na Gwiezdne wojny sie patrzyłam, ale juz czuje ze bede to musiała zaraz iśc odespać. dzis mam usg (LATO super pamietałas🌼) i oczywiście przebieram przed nim nogami. Oby wszystko było dobrze! ale wierzę z całych sił ze tak własnie bedzie... rudzia - nabieraj sił przed kolejnym podejściem i do nas zaglądaj monki (obydwie) trzymam kciuki za pecherzyki igrek, janko - a Wy kiedy planujecie testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja:) Ja wczoraj tez poszłam spać bo na Gwiezdne wojny sie patrzyłam, ale juz czuje ze bede to musiała zaraz iśc odespać. dzis mam usg (LATO super pamietałas🌼) i oczywiście przebieram przed nim nogami. Oby wszystko było dobrze! ale wierzę z całych sił ze tak własnie bedzie... rudzia - nabieraj sił przed kolejnym podejściem i do nas zaglądaj monki (obydwie) trzymam kciuki za pecherzyki igrek, janko - a Wy kiedy planujecie testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to julcia kciuki za usg :) będzie dobrze! A jak się teraz czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - mam nadzieje, że @ nie długo przyjdzie . Może dlatego tak masz , bo pracujesz na dwie zmiany , i to równierz może wpłynąć na to . rudzia -dzięki za wstawiennictwo u św .Rity , ja równierz jak jestem w kościele modle się za wszystkich , a za ciążonych o szczęśliwe rozwiązanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to julcia kciuki za usg :) będzie dobrze! A jak się teraz czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato ale już długo tak pracuję i takich niespodzianek nie było może to oznacza że znowu w czerwcu do IUI nie podejdę bo jak dzisiaj sie nie pojawi to IUI wypadnie mniej więcej w Boże Ciało więc nie wiem czy klinika pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- ja własnie od samego rana trzymam kciuki za Twoja wizyte . Oby z kwiatuszkiem wszysko było ok . Szkoda , że wczoraj nie było Cię . A czemu tak pózno oglądasz filmy ? moka74 - Trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - nie martw sie na zapas , jak Ci wypadnie w Boże ciało , to jak już będziesz wyznaczoną mieć IUI to moim zdaniem Ci zrobią . Bo i w świeta tam zawsze ktoś jest . Będzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - zaczął sie o 21ej a kosnczył po 23ej, jakos sie wciagnęłam i chciałam dopatrzeć:)a kiedy bedziesz znac wyniki z posiewów? Dziekuje dziewczyny za troske, czuje sie dobrze, sluzik taki jak potrzeba wiec mam nadzieję ze HCG ładnie przyrosło i bedzie przynajmniej piekny pecherzyk widać, na serduszko sie nie napalam bo wiem ze to wczesna ciaża bardzo. Bede w dmku po 18tej to dam znać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia to czekamy z niecierpliwością, napewno hcg super przyrośnie nie może być inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to julcia kciuki za usg :) będzie dobrze! A jak się teraz czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia to czekamy z niecierpliwością napewno hcg super przyrośnie nie może być inaczej:) coś dzisiaj stronka szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×