Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Papris czyli 10 dnia robisz betę tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
tak, mam dwa skierowania na bete w 10 dpt i 12dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha -czyli tam się 1 robi 10 dpt. ? A 2 12 ?? U nas 14, ale dziewczyny robią wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
no na to wyglda a to za wczesnie moze byc? porzednio tez tak mialam ale juz 10 dpt wiedzialam ze w ciazy nie jestem wynik mojej bety byl 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papris a skąd wiedziałaś wtedy, że nie jesteś w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papris no tak może to być ciutkę za wcześnie z tego, co tu dziewczyny piszą.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papris - wynik bety 5 może być nie taki do końca chyba wiarygodny, no bo norma jest, że ciąża jest niby od 6 -- tak ? A to może ta 5 jeszcze urosnąć.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
no moze i tak, pielegniarka sprwdzila wtedy moj wynik i stwierdzila ze negatywny, wiec nie poszlam na kolejny, zrobilam tego samego dnia sikanca i tez jedna kreska,a tak wogole to gdzies w pod swiadomosci czulam ze sie nie udalo, teraz jestem pozytywnej mysli ale tez jest ciezko. no tu tak robia te testy troszke wczesniej, nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papris zapewne co klinika i co kraj tym bardziej, no to jest różnie.:/ A jak się czujesz tak w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
czuje sie chyba dobrze, troche czuje cos, taki minimalny bol w dole, wczesniej byl silniejszy,troszke piersi tkliwe z dnia na dzien bola mniej tamtym razem bolal brzuch ale do 3 dpt pozniej juz nic nie czulam a u was jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
nie wiem, moze juz sama sie nakream ze cos boli, tak strasznie bym chciala zeby sie udalo, dlaczego wlasnie my tak ciezko mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papris - zerknij wyżej na tą stronkę--ja opisałam,jak się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
ok juz czytalam, moze te nasze bole to dobry znak, mam nadzieje, w sumie czytalam gdzies na forum ze dziewczyny nic nie czuja i sa w ciazy kazdy organizm jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Dziękuję, że pytacie o mnie. Ostatnio mam mniej czasu, bo trochę w domu remonty robimy (nie znoszę remontów, ale zawzięłam się i będzie z głowy). Chciałam odświeżyć ściany, bo jak mi większy brzuch urośnie to ciężej mi będzie nawet sprzątać :) A chciałam już wszystko zrobić żeby dzidzia miała ładnie :) Przez ten upał czuję się tak sobie. Wczoraj czułam się jakbym miała stan podgorączkowy i znowu odzywa mi się ból pleców, ale dzisiaj już trochę lepiej. 29 maja mam USG, więc prześlę Wam zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem HCG ponad 26tys :) Widziałam swojego Kwiatuszka z pulsującym ❤️:D ciąza pojedyncza, wszystko super z dzidzią:) Plamien nie ma, powiedziała ze szyjka zamknieta i wysoko, załozoną mam juz karte ciąży:D dostałam zwolnienie do następnego poniedziałku, czyli do nastepnej wizyty:) jestem taka szczesliwa że szok po prostu!:D:D:D:D Malusi minus jest taki ze po stymulacji mam torbielke w prawym jajniku, ale dr powiedziała ze ona sie wchłonie niedługo i ze sie nia nie przejmujemy tylko moze ciutke mnie ten jajnik pobolewać...ale dzidzi ona w żaden sposób nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
julciaa-- to super, tak trzymac, oby nam wszystkim tak sie powiodlo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spałam.:P Przed godziną 16.00 się położyłam, bo mnie zmogło i dopiero teraz wstałam niedawno.2 seriale swoje opuściłam.hehe To przez tą pogodę,bo trochę padało,dużo chmur,wieje i tak ciemno się zrobiło.;/ Karina - dobrze,że się do nas odzywasz.:)Czekamy na zdjęcia,no i wracaj do zdrowia.;D Julciaaa - super.;D Jak ja Ci zazdroszczę.:-))A byłam prawie pewna,że to bilźniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa-to super że z dzidzią wszystko w porzadku ,cieszę się razem z Tobą;) -prześlij trochę fluidów ciążowych dla reszty🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczynkoi - jak to Janko pisze...prosimy Was o przesłanie fluidków ciążowych !! Janko - już dobrze się czujesz ? Mam nadzieję, że tak.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGREK-tak naprawdę to my niewiemy co w naszym organiżmie się dzieje ,ja staram sie opisywać wszystko to co mi się przydarzyło ,a to nie jest powiedziane że to są jakieś objawy ,bo tak naprawdę kiedy nie czekałyśmy na ciążę to nie obserwowałyśmy tak swojego organizmu jak teraz .Jestem cały czas dobrej myśli że się uda i za Ciebie trzymam mocno kciuki żebyśmy mogły dalej wymieniać się naszymi spostrzeżeniami na temat naszych brzuszków🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa, gratulacje.. Ja tez bardzo sie cieszylam jak zobaczyłam serduszko. Pamietam, ze wtedy spotkałam sie w novum z Zuzia a Lato nas obserwowala:-) Igrek, Janko i inne oczekujące na ciaze, przesylam fluidy ciazowe *+*+*+*+*+*+^+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*++*+*+*+*+*+*+*+*+*+*++*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+++*+*+*+*+*+*+*++*++*+*+*+*+*+*++*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*++*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*++*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+++*+*+**+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*++*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+**+*+*+**+*+*+*+*+*+*++*+*+*+*+*+*+*+**+*+**+*+*+**+*+*+*+*+*++*+*+**+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+ WYSOKIEJ BETY!!!!!!!!!!!!'!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - nie dziękujemy, by nie zapeszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nawet nie wiecie jak sie cieszę:) od dziś obiecuję być spokojniejsza:) janko, igrek - te bóle to dobry objaw;)mówilam ze 5dpt to taki moment ze moze cos zacząć sie dziać:) Witam serdecznie nowe Koleżanki🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaaa Kochana cudowne wieści, teraz pozostaje już tylko cieszyć się ciążą. -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - mamy taką cichutką nadzieję.;)Mnie to już od wczoraj tak boli, a był 4 dpt. Maggi - a Ty nadal pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa masz taki termin porodu, jak w tym roku moja koleżanka.:P Janko - jak ja bym chciała, abyśmy obie się wymieniały spostrzeżeniami dalej już odnośnie ciąży.;D Ale by było fajnie.:-)I termin porodu byśmy miały taki sam...super by było !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×